Pytania i porady fryzjerskie - Strona 90 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-05-03, 11:30   #2671
pattie97x3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Platynowe rozjasnione wlosy, jaka farba?

Hej Jaka farbe polecacie na platynowe rozjasnione wlosy? chcialabym taki kolorek https://www.youtube.com/watch?v=2LsIcz-w71c
pattie97x3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-03, 16:30   #2672
molly83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 222
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Potrzebuj pomocy.
Moje naturalne w這sy to 鈔edni br您. Od jakiego czasu farbuj na rudo, r騜nymi farbami, ostatnio chyba F廨i Pr嶨廨ence 78 Pure Paprika i by這 zawsze ok.
Teraz mia豉m odrost ok 3cm, zafarbowa豉m w這sy tak jak zawsze czyli najpierw odrost, potem reszta tylko farb Garnier Color Naturals Creme Farba do w這s闚 7.40 Miedziany blond.
I wysz豉 masakra. Odrost bardzo jasny rudy, 鈔odek ciemny miedziany, ko鎍e rudo, no dos這wnie kilka odcieni na g這wie, o co chodzi??? i co z tym zrobi??? pomocy
molly83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-04, 00:59   #2673
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Platynowe rozjasnione wlosy, jaka farba?

Cytat:
Napisane przez pattie97x3 Poka wiadomo嗆
Hej Jaka farbe polecacie na platynowe rozjasnione wlosy? chcialabym taki kolorek https://www.youtube.com/watch?v=2LsIcz-w71c
Zr鏏 pigmentacje najpierw np 9.3 a potem po堯 8.13 lub 8.31.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez molly83 Poka wiadomo嗆
Potrzebuj pomocy.
Moje naturalne w這sy to 鈔edni br您. Od jakiego czasu farbuj na rudo, r騜nymi farbami, ostatnio chyba F廨i Pr嶨廨ence 78 Pure Paprika i by這 zawsze ok.
Teraz mia豉m odrost ok 3cm, zafarbowa豉m w這sy tak jak zawsze czyli najpierw odrost, potem reszta tylko farb Garnier Color Naturals Creme Farba do w這s闚 7.40 Miedziany blond.
I wysz豉 masakra. Odrost bardzo jasny rudy, 鈔odek ciemny miedziany, ko鎍e rudo, no dos這wnie kilka odcieni na g這wie, o co chodzi??? i co z tym zrobi??? pomocy
Na odrost najlepiej k豉嗆 farb o ton ciemniejsza. Przy takich kolorach on lubi chwyta ja郾iej i bardziej 篡wo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-04, 09:55   #2674
molly83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 222

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Na odrost najlepiej k豉嗆 farb o ton ciemniejsza. Przy takich kolorach on lubi chwyta ja郾iej i bardziej 篡wo.
Mam w domu jeszcze Joanna Multi Cream farba 43 p這mienny rudy, jak my郵isz czy mog dzi zafarbowa wlosy. Ta farba powinna by troch ciemniejsza, mo瞠 wyr闚na si kolor??

Edytowane przez molly83
Czas edycji: 2016-05-04 o 09:58
molly83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-04, 10:03   #2675
pattie97x3
Przyczajenie

SceneQueene. A jakie farby z drogerii bys polecila?
pattie97x3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-04, 19:57   #2676
wasienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 000

Dziewczyny, czy kt鏎a stosowa豉 farby rozja郾iaj帷e Majiblond? jakie macie do鈍iadczenia?
wasienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-05, 00:13   #2677
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pattie97x3 Poka wiadomo嗆
SceneQueene. A jakie farby z drogerii bys polecila?
Najbardziej lubi Wellaton. Loreal opr鏂z tego i Garnier w zielonym pude趾u. Te s w porz康ku.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez molly83 Poka wiadomo嗆
Mam w domu jeszcze Joanna Multi Cream farba 43 p這mienny rudy, jak my郵isz czy mog dzi zafarbowa wlosy. Ta farba powinna by troch ciemniejsza, mo瞠 wyr闚na si kolor??
Spr鏏owa nie zaszkodzi. Po這篡豉bym na sam odrost na d逝瞠j, na ca這嗆 ewentualnie na ostatnie 5 minut. Plus, sprawd jaki ma oxydant. Je郵i wy窺zy, rozciencz do 3%

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-05-05, 08:47   #2678
tereska21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
Co si stanie jak po這瞠 blond na rude?

By豉m u fryzjerki miesi帷 temu i zrobi豉 mi sombre. Ciemniejsze nawet ni moje naturalne u g鏎y (gdzie na poziomie 6-7) i bardzo jasne u do逝 (9-10). Niby mia這 to ukry pojawiaj帷y si odrost. Fryzjerka zrobi豉 mi na czubku g這wy zbyt ciemny kolor i przy zmywaniu farby chyba co na這篡豉 bo tak mnie szczypa這 瞠 to musia這 by co rozja郾iaj帷ego ale ju nie dopytywa豉m. Teraz mam w tym miejscu rude w這sy a nie ciemne (uwidoczni這 si to po paru myciach). Zr闚na豉m sobie ca造 kolor w domu na ciemniejszy bo zbyt sztucznie to wygl康a這. Lepiej jednak wygl康am w blondzie i za jaki czas chce przefarbowa w這sy. Czy blond farba przyjmie si na takich rudo軼iach? Mo瞠 trzeba jako specjalnie post瘼owa z tym? Dorad嬈ie bo nie znam si na tym a na fryzjerze si zawiod豉m. Chyba lepiej wychodz jak sama sobie co zrobi z w這sami.
tereska21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-05, 11:38   #2679
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Co si stanie jak po這瞠 blond na rude?

Cytat:
Napisane przez tereska21 Poka wiadomo嗆
By豉m u fryzjerki miesi帷 temu i zrobi豉 mi sombre. Ciemniejsze nawet ni moje naturalne u g鏎y (gdzie na poziomie 6-7) i bardzo jasne u do逝 (9-10). Niby mia這 to ukry pojawiaj帷y si odrost. Fryzjerka zrobi豉 mi na czubku g這wy zbyt ciemny kolor i przy zmywaniu farby chyba co na這篡豉 bo tak mnie szczypa這 瞠 to musia這 by co rozja郾iaj帷ego ale ju nie dopytywa豉m. Teraz mam w tym miejscu rude w這sy a nie ciemne (uwidoczni這 si to po paru myciach). Zr闚na豉m sobie ca造 kolor w domu na ciemniejszy bo zbyt sztucznie to wygl康a這. Lepiej jednak wygl康am w blondzie i za jaki czas chce przefarbowa w這sy. Czy blond farba przyjmie si na takich rudo軼iach? Mo瞠 trzeba jako specjalnie post瘼owa z tym? Dorad嬈ie bo nie znam si na tym a na fryzjerze si zawiod豉m. Chyba lepiej wychodz jak sama sobie co zrobi z w這sami.
Nie, musisz rozja郾i. No i to zale篡, jaki odcie i poziom blondu chcesz uzyska.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-05, 21:21   #2680
lesia11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
W這sy we wszystkich kolorach! Jak wyr闚na kolor?

Witam Was. Z regu造 posiadalam w這sy w kolorze 鈔edniego br您u. Ostatnio jednak zapragn窸am nieco je ociepli i wybra豉m sie do fryzjera by rozja郾i je do ciep貫go, jasnego br您u. Fryzjerka u篡豉 dekoloryzatora o niskim oxydancie, po 25 minutach splukala go i nalozyla farb. Niestety po 鈔odku d逝go軼i pojawila sie ciemniejsza luka, ktora byla ciemniejsza od w這s闚 na czubku glowy i koncowek. Poszlam wiec z reklamacja. Kolejna dekoloryzacja, nakladanie farby i wyszlo jak poni瞠j... Co mam zrobi, by wyr闚na kolor? Wiem, ze powinnam z tym poczeka. Zamierzam myc w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, by choc troche zmy to cos. Prosz o porady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160505_18_38_25_Selfie.jpg (63,0 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160505_18_41_49_Selfie.jpg (71,7 KB, 0 za豉dowa)
lesia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-06, 07:43   #2681
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 626
Dot.: W這sy we wszystkich kolorach! Jak wyr闚na kolor?

w這sy mia豉 naturalne czy farbowane? je郵i farbowane, to na tym fragmencie w這s闚 mo瞠 by jaka farba, kt鏎a w瘸r豉 si mocniej. Trzeba by rozja郾i tylko ten fragment ciemniejszy i je郵i b璠zie potrzeba, wyr闚na ca這嗆 farb.
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-06, 07:48   #2682
lesia11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: W這sy we wszystkich kolorach! Jak wyr闚na kolor?

Wcze郾iej mia豉m w這sy farbowane. Ciekawa jestem, czy ten fragment da這by si rozja郾i przy pomocy k徙ieli rozja郾iaj帷ej, czy trzeba 豉dowa rozja郾iacz?
lesia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-06, 18:22   #2683
SceneQueene
Zakorzenienie

W sk豉d k徙iel wchodzi rozja郾iacz, oxydant i szampon, wi璚 tak czy siak rozja郾iacz. My郵 瞠 da rad.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-10, 18:35   #2684
ama09
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 746

Czy taka farba Pallete mo瞠 wyj嗆 na rudo? http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/13666609#ceny

W這sy mam obecnie w kolorze jasny br您.
ama09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-10, 23:01   #2685
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠 jak si b璠zie sp逝kiwac. Czerwona Po鈍iata cz瘰to po czasie jest ruda.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-11, 13:32   #2686
kochanowska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 830

Hej zam闚i豉m doczepiane w這sy, ale nie s one ch這dne - tak jak chcia豉m. W poniedzia貫k mam wizyt u fryzjera, pani fryzjerka m闚i豉, 瞠 mam przyj嗆 z doczepkami w kolorze na jaki b璠 chcia豉 zafarbowa swoje w這sy, 瞠by nie niszczy niepotrzebnie tresek. Czy fryzjerka och這dzi mi jako kolor doczepek czy mam sama co kombinowa? Zale篡 mi, 瞠by mie ch這dny kolor w這s闚, tak jak m鎩 typ urody, nie chc farbowa w這s闚 pod ten ciep造 odcie doczepianych

kochanowska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-12, 00:09   #2687
SceneQueene
Zakorzenienie

Hej, najlepiej u篡 farby na niskim oxydancie- 1.9 lub 3% i lekko je stonowac. Wella color touch to 鈍ietne, lekkie tonery. Je郵i w這sy s w stu procentach naturalnie- 鄉ia這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-15, 00:20   #2688
ladypauline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej, mo瞠 kto mi tutaj pomo瞠
Co mam zrobi w takim wypadku : w這sy mam d逝gie. Naturalny kolor mam poziom 5 a 6, ale od po這wy d逝go軼i zaczyna si sp逝kana ju dawno (w這s闚 nie farbowa豉m ju jakie dwa lata) ciemna czekolada (nieszcz瘰ne castingi) oczywi軼ie z tonami czerwonymi wr璚z (na zdj璚iach tego mo瞠 tak nie wida; zdj przedstawiaj moje tera幡iejsze w這sy w r騜nym 鈍ietle) Od roku marz o blondzie (jasnym, ch這dnym). Niestety fryzjerzy odradzaj, przez te ko鎍闚ki w豉郾ie (瞠 b璠zie rudo i 瞠 wyjd dwa inne kolory) my郵a豉m nad takimi opcjami, aby zrobi kolejno:
1) zmywacz koloru b4
2) k徙iel rozja郾iaj帷a
3) farba do w這s闚 11.11 Super Rozja郾iajacy Intensywny Popielaty Blond

a mo瞠 co z tego wykluczy? albo doda, albo zmieni? Jakie rady?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 13233351_1095113243868348_2007371898_n.jpg (60,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 13180885_1095117807201225_324329456_n.jpg (40,5 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez ladypauline
Czas edycji: 2016-05-15 o 00:45
ladypauline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-15, 18:46   #2689
SceneQueene
Zakorzenienie

Odpowiedzia豉m Ci przed chwilk w innym w徠ku.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-21, 14:10   #2690
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Tak si w豉郾ie zastanawiam czy u篡wanie po ka盥ym myciu od篡wki jest konieczne? Mam w這sy bardzo kr鏒kie. Ty obci皻y stopniowo na maszynk, boki kr鏂iutkie, jedynie grzywka troszk d逝窺za. Ca這嗆 jest wycieniowana, przerzedzona wi璚 tych w這s闚 obj皻o軼iowo jest ma這. W og鏊e ich nie czuj. Jaka 1/3 to m鎩 naturalny kolor, reszta pozosta這軼i po farbie. Zrobi豉m eksperyment i umy豉m je delikatnym szamponem do codziennego mycia bez sls i innych 鈍i雟tw. P騧niej nic nie nak豉da豉m. W這sy 豉dnie si rozczesa造, u這篡造, nie s sztywne i szorstkie. My郵icie, 瞠 przy takiej d逝go軼i mo積a nie nak豉da codziennie od篡wki?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2016-05-21 o 16:29
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-21, 22:38   #2691
SceneQueene
Zakorzenienie

My郵, 瞠 dobrze na這篡 na d逝go嗆 cho jak捷 lekka. Cho znam osoby kt鏎e tego nie potrzebuj codziennie i stosuj raz na jaki czas. Ano i s to osoby o naturalnych w這sach. :-D Je郵i nie musisz, spr鏏uj nak豉da od篡wk rzadziej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-22, 09:12   #2692
juhasakikirikama
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Dekolor

Witam,

mam pytanie, robi豉m dekolor w czwartek, jest zimny blond, jednak w tym kolorze nie czuje si najlepiej. Kiedy mniej wi璚ej zrobi druga koloryzacj, aby nie zniszczy totalnie w這s闚. M鎩 naturalny kolor to popielaty zimny blond - taki mysi, ale zminy kolor to nie to. Mo瞠 ktos ma jakiegos koloryste, by m鏬 mi powiedziec jaki kolor jest dla mnie . gdyby opierac si na analizie kolorystycznej ktos m鏬豚y powiedziec, ze jestem latem - r騜owa sk鏎a etc, ale zimne blondy chyba niekoniecznie. Mam blada jasn sk鏎 (z paj帷zkami), niebieskie oczy; dobrze czuje sie w pastelac. przez wieki mia豉m kolory z odcieniem miedzianym/rudym, ale mam ju tego dosc, z drugiej strony jak patrze na siebie, to najlepiej chhyba z tymi miedziami .

Ech.
No dobrze, ponawiam pytanie - dobry kolorysta w waw i kiedy mniej wiecej odczeka z kolorycacj (cho czuj sie jak trup z tymi w這sami)
juhasakikirikama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-22, 10:34   #2693
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 626

U篡wasz tego, czego potrzebujesz. Ja mam d逝gie, kr璚one i rozja郾iane w這sy i bez od篡wki bym nie rozczesa豉 ich. Ale kiedy by造 kr鏒sze i niefarbowane to co drugie mycie tylko nak豉da豉m od篡wki

Wys豉ne z mojego myPhone Q-Smart Slim przy u篡ciu Tapatalka
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-22, 14:11   #2694
201610111032
Konto usuni皻e

Dzi瘯i dziewczyny za szybk odpowied My郵, 瞠 nie ma co szale bo w這sy s naprawd kr鏒kie i myj je codziennie. Tym bardziej, 瞠 za jakie 4 miesi帷e pewnie b璠 ju ca貫 naturalne. Chc zosta przy takiej d逝go軼i. Dobra maska raz w tygodniu na co najmniej p馧 godziny, od篡wka od czasu do czasu i my郵, 瞠 b璠zie dobrze.
Stary 2016-05-24, 08:55   #2695
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Jak powinnam post徙i po na這瞠niu farby na odrost na 6% wodzie, czy podczas sp逝kiwania zapienic to na reszcie wlosow czy na這篡 na d逝go嗆 farb na wodzie 3% i ile trzyma na ko鎍ach ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-24, 17:05   #2696
SceneQueene
Zakorzenienie

Wystarczy przeci庵n望 farb na ca這嗆 w這s闚 na ostatnich kilka minut.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-26, 19:26   #2697
patka780
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Czy ciemna farba utrzyma si na w這sach po dekoloryzacji ?

Witam . By豉m wczoraj u fryzjera poniewa bardzo chcia豉m mie ombre . Fryzjerka stwierdzi豉 瞠 musi mi zrobi cz窷ciow dekoloryzacje a p騧niej na這篡 mi na to farb ...skutki s op豉kane ..poniewa to nawet nie przypomina ombre ,mam u nasady prawie czarne w這sy i blond odci璚ie od ucha ,nie ma tego przej軼ia . Nie wiem co z tym zrobi , jedyne co mi przysz這 do g這wy to przemalowa ten blond na taki kolor kt鏎y mam u nasady g這wy tylko czy farba szybko si nie sp逝cz z w這s闚 poniewa s po dekoloryzacji ?

Edytowane przez patka780
Czas edycji: 2016-05-26 o 19:56
patka780 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-27, 17:22   #2698
olaMoch
Przyczajenie

Dot.: Czy ciemna farba utrzyma si na w這sach po dekoloryzacji ?

Czy mog豉by zamie軼ic zdj w這s闚? Co Twoja fryzjerka na to? ja nie zap豉ci豉bym nawet za zepsut robot. Mo瞠sz spr鏏owa po這篡 farb o zbli穎nym odcieniu na ja郾iejsze w這sy efekt mo瞠 nie b璠zie idealny ale na pewno lepszy ni blond.
olaMoch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-27, 19:15   #2699
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czy ciemna farba utrzyma si na w這sach po dekoloryzacji ?

Pigmentacja przed i kolor b璠zie trzyma.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-05-30, 21:02   #2700
201610111032
Konto usuni皻e

Mam jeszcze jedno pytanie. Tym razem sprawa dotyczy mojej znajomej. Chc jej pom鏂 ale wol si najpierw skonsultowa z profesjonalistkami Czy na per這wy blond mo積a z powodzeniem po這篡 popielaty blond? Powiedzmy w這sy farbowane L'Oreal 9.21 a na to p騧niej L'Oreal 9.1 Nie powinno nic dziwnego wyj嗆?
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.