Pytania i porady fryzjerskie - Strona 91 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-05-30, 21:25   #2701
wrily_curly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 645
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zupe軟ie nie nam si na farbach fryzjerskich, ju 豉dnych kilka lat nie farbowa豉m w這s闚 i wysz豉m z tematu
Mam AZS, na sk鏎ze g這wy nie dziej mi si jakie super straszne rzeczy, ale jest pewna tendencja do wypadania, 逝szczenia czy robienia si ranek je郵i tej sk鏎y nie pilnuj. Teraz chc farbowa w這sy na rudo, marzy mi si 豉dny rudy na poziomie 7 lub 8, bez czerwieni.
Kt鏎e farby mog造by軼ie poleci jako 豉godne dla sk鏎y g這wy? Czy da si to po陰czy jako z faktem, 瞠 do farby trzeba pewnie da wod z 6%, 瞠by osi庵n望 odpowiedni kolor?
Nie wiem, czy da si farbowa moje w這sy bez problem闚 czy jednak nastawi si na to, 瞠 po farbowaniu trzeba b璠zie sk鏎 skalpu zawsze podratowa.
wrily_curly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-01, 22:30   #2702
Natalia158
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Mam to samo. Nie znam si na farbach i zawsze l康uj u fryzjera. Sama si nie farbuj, bo r騜nie kolor mi wychodzi. Cz瘰to jestem zawiedziona szczerze m闚i帷.
Stary 2016-06-02, 14:44   #2703
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

czy kto mo瞠 wie jaki to kolor???
7,43? 7,40? 8,43?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Sophie-Turner2.jpg (205,3 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (176,9 KB, 10 za豉dowa)
Stary 2016-06-02, 15:26   #2704
Love_Story2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
szampon -farbowane w這sy

Mam takie pytanko
Czy po farbowaniu w這s闚 (ombre ciemny br您 u g鏎y ja郾iutki br您 na dole ) mog u篡wa szamponu dla dzieci (w moim przypadku szampon z bambino ),lub szamponu Jantar z bursztynem .
Chodzi mi o to czy przez to kolor bardzo szybko zejdzie ( staram si nie my w這s闚 co dzie , myje je 2-3 razy w tygodniu , ale boje si 瞠 kolor stanie sie wyblak造 bardzo szybciutko i moje farbowanie nie b璠zie mia這 sensu
A te szampony dobrze wp造wqaj na moje w這sy i ich nie przesuszaj , a szampony z sls wysuszaj mi w這sy i mam szope na g這wie
A do tego jak捷 odzywke polecacie (tylko w rozs康nej cenie bardzo prosz , gdy nie pracuje i nie sta mnie na drogie ralytasy )
A mo瞠 znacie jakie inne dobre szampony i odzywki lub sposoby na pi瘯ne w這sy po farbowaniu ><
Cenie ka盥 rad i prosz o odpowied
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dlugie-wlosy-ombre.jpg (55,4 KB, 8 za豉dowa)
Love_Story2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-02, 15:43   #2705
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844
Dot.: szampon -farbowane w這sy

Cytat:
Napisane przez Love_Story2 Poka wiadomo嗆
Mam takie pytanko
Czy po farbowaniu w這s闚 (ombre ciemny br您 u g鏎y ja郾iutki br您 na dole ) mog u篡wa szamponu dla dzieci (w moim przypadku szampon z bambino ),lub szamponu Jantar z bursztynem .
Chodzi mi o to czy przez to kolor bardzo szybko zejdzie ( staram si nie my w這s闚 co dzie , myje je 2-3 razy w tygodniu , ale boje si 瞠 kolor stanie sie wyblak造 bardzo szybciutko i moje farbowanie nie b璠zie mia這 sensu
A te szampony dobrze wp造wqaj na moje w這sy i ich nie przesuszaj , a szampony z sls wysuszaj mi w這sy i mam szope na g這wie
A do tego jak捷 odzywke polecacie (tylko w rozs康nej cenie bardzo prosz , gdy nie pracuje i nie sta mnie na drogie ralytasy )
A mo瞠 znacie jakie inne dobre szampony i odzywki lub sposoby na pi瘯ne w這sy po farbowaniu ><
Cenie ka盥 rad i prosz o odpowied
Pozdrawiam
Twoje szampony jak najbardziej si nadadz.
Je郵i chodzi o od篡wki - warto przez ok. tydzie po farbowaniu unika od篡wek z proteinami, a i p騧niej lepiej z nimi nie przesadza i nie nak豉da co mycie. Niezbyt polecany po farbowaniu s te olej kokosowy i olej palmowy.
Og鏊nie nie ma co przesadza Myj w這sy w letniej wodzie, p逝cz na koniec ch這dn. Przy gor帷ej pigmenty ch皻niej uciekaj z w這sa.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-02, 21:51   #2706
Love_Story2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Dot.: szampon -farbowane w這sy

dzi瘯uj za odpowied, z pewno軼i pos逝cham porady
Love_Story2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-20, 11:54   #2707
Karolinakarolinaxyz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze嗆, potrzebuje szybkiej pomocy Zachcia這 mi sie jasnego blondu na moich naturalnych w這sach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomara鎍zowo- 鄴速a, tragednia, wstyd wychodzi z domu W這sy farbowa豉m farb profesjonaln Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzyma豉m rudy blond. Dwa dni p騧niej pofarbowa豉m w這sy farb syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszed tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie g這wy taki jak na poczatku wspomnia豉m. Moja w這sy i sk鏎a by造 w dobrej kondycji do momentu az nie na這篡豉m na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz g這wa mnie sw璠zi i sk鏎a jest naci庵ni皻a aktualnie mam na w這sach olejek rycynowy, jedyny jaki mia豉m w domu bo potrzebowa豉m nat逝szczenia sk鏎y g這wy 瞠by tak nie sw璠zia豉. I teraz najwa積iejsze pytanie, jaka farb wybra ( drogeryjn najch皻niej, bo aktualnie nie sta mnie na nic lepszego a w這sy maj tragiczny kolor 瞠by wyj嗆 do ludzi) aby wr鏂i do mojego ciemnego blondu a 瞠by w這sy nie wysz造 zielone ?
Karolinakarolinaxyz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-20, 13:07   #2708
orchis_27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Mam takie pytanie dotycz帷e moich tragicznych w這s闚. Ot騜 po kilku ju farbowaniach (dok豉dnie 4) aktualnie mam do po這wy plec闚 jasnobr您owe, mo積a by powiedzie miedziane w這sy, wy瞠j zafarbowany kiedy przez przypadek 15cm na jasny blond odrost (ale powiedzmy, 瞠 wtapia si w reszt miedzianych w這s闚 przez zafarbowanie ich 鈔ednim blondem z syossa) i sw鎩 aktualny odrost - typowy mysi, szary blond. Co mo積a by這by zrobi z takimi w這sami? Ma kto jaki niedrogi pomys?
Stary 2016-06-20, 13:49   #2709
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka wiadomo嗆
Mam takie pytanie dotycz帷e moich tragicznych w這s闚. Ot騜 po kilku ju farbowaniach (dok豉dnie 4) aktualnie mam do po這wy plec闚 jasnobr您owe, mo積a by powiedzie miedziane w這sy, wy瞠j zafarbowany kiedy przez przypadek 15cm na jasny blond odrost (ale powiedzmy, 瞠 wtapia si w reszt miedzianych w這s闚 przez zafarbowanie ich 鈔ednim blondem z syossa) i sw鎩 aktualny odrost - typowy mysi, szary blond. Co mo積a by這by zrobi z takimi w這sami? Ma kto jaki niedrogi pomys?
圭i望
Przepraszam, musia豉m

Powiedz, co chcia豉by osi庵n望, jaki kolor.
Stary 2016-06-20, 14:07   #2710
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 058

Cytat:
Napisane przez Karolinakarolinaxyz Poka wiadomo嗆
Cze嗆, potrzebuje szybkiej pomocy Zachcia這 mi sie jasnego blondu na moich naturalnych w這sach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomara鎍zowo- 鄴速a, tragednia, wstyd wychodzi z domu W這sy farbowa豉m farb profesjonaln Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzyma豉m rudy blond. Dwa dni p騧niej pofarbowa豉m w這sy farb syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszed tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie g這wy taki jak na poczatku wspomnia豉m. Moja w這sy i sk鏎a by造 w dobrej kondycji do momentu az nie na這篡豉m na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz g這wa mnie sw璠zi i sk鏎a jest naci庵ni皻a aktualnie mam na w這sach olejek rycynowy, jedyny jaki mia豉m w domu bo potrzebowa豉m nat逝szczenia sk鏎y g這wy 瞠by tak nie sw璠zia豉. I teraz najwa積iejsze pytanie, jaka farb wybra ( drogeryjn najch皻niej, bo aktualnie nie sta mnie na nic lepszego a w這sy maj tragiczny kolor 瞠by wyj嗆 do ludzi) aby wr鏂i do mojego ciemnego blondu a 瞠by w這sy nie wysz造 zielone ?
Poka fotk.
Ps olejek rycynowy to nie jest dobry pomys. Ju lepsza chocia瘺y oliwa z oliwek.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-20, 14:33   #2711
Karolinakarolinaxyz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Zdj璚ia z dzi olejek rycynowy jeszcze na w這sach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3905.JPG (115,5 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3916.JPG (132,0 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3914.JPG (119,2 KB, 10 za豉dowa)
Karolinakarolinaxyz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-20, 14:50   #2712
orchis_27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
圭i望
Przepraszam, musia豉m

Powiedz, co chcia豉by osi庵n望, jaki kolor.
Szczerze m闚i帷 to by by這 najlepsze rozwi您anie ale niestety, zadeklarowa豉m ju, 瞠 zapuszczam do pasa.
Generalnie to chcia豉bym powr鏂i do swoich naturalek czyli ten kultowy ostatnio szary, mysi blond. Oczywi軼ie to niemo磧iwe, ale mo瞠 Revlon 60 da豚y rad? A jak nie, to po prostu wyr闚na jako kolor, w odcieniach ciemnego blondu albo jasnego br您u, ale z popielatym refleksem, bo bardzo mi zale篡. U fryzjera za to wydam z 200-300z tak瞠 jakie domowe sposoby, p逝kanki, co? Jestem kompletne zielona w tym temacie
Stary 2016-06-20, 15:25   #2713
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Szczerze m闚i帷 to by by這 najlepsze rozwi您anie ale niestety, zadeklarowa豉m ju, 瞠 zapuszczam do pasa.
Generalnie to chcia豉bym powr鏂i do swoich naturalek czyli ten kultowy ostatnio szary, mysi blond. Oczywi軼ie to niemo磧iwe, ale mo瞠 Revlon 60 da豚y rad? A jak nie, to po prostu wyr闚na jako kolor, w odcieniach ciemnego blondu albo jasnego br您u, ale z popielatym refleksem, bo bardzo mi zale篡. U fryzjera za to wydam z 200-300z tak瞠 jakie domowe sposoby, p逝kanki, co? Jestem kompletne zielona w tym temacie
Je郵i w這sy s w odcieniu miedzianym i nie ma na nich z這tego/鄴速ego refleksu, to najlepszym wyj軼iem b璠zie farba popielata, np. 7.1
Na pewno nie si璕a豉bym po poziom 6, bo wyjdzie zbyt ciemno

I 篡cz powodzenia Ja w豉郾ie jestem prawie na mecie w zapuszczaniu naturalek, zosta這 mi jeszcze z ty逝 na wierzchnich warstwach troch farbowanych

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-06-20 o 15:26
Stary 2016-06-20, 16:19   #2714
orchis_27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Je郵i w這sy s w odcieniu miedzianym i nie ma na nich z這tego/鄴速ego refleksu, to najlepszym wyj軼iem b璠zie farba popielata, np. 7.1
Na pewno nie si璕a豉bym po poziom 6, bo wyjdzie zbyt ciemno

I 篡cz powodzenia Ja w豉郾ie jestem prawie na mecie w zapuszczaniu naturalek, zosta這 mi jeszcze z ty逝 na wierzchnich warstwach troch farbowanych

Dzi瘯uje
Stary 2016-06-22, 10:11   #2715
mu_artist
Przyczajenie

hejka,
chcia豉m spyta, bo podobnie jak wiele z was (co tu czyta豉m) mam problemy z sianem na w這sach - kiedy je farbowa豉m rozja郾aiczem i tak mi sie zniszczy造, i gatunek w這sa sie zmieni . i du穎 czyta豉m o keratynowym prostowaniu: http://www.biomedical.pl/uroda/kerat...sow-6123.html\
co s康zicie o tym zabiegi? bo na internetach go chwal, ale nie wiem czy wierzy we wszystko co czytam to w koncu trwa豉 fryzura to mo瞠 by zdrowa dla w這s闚?
mu_artist jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-22, 10:46   #2716
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedz :)

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
Zetnij chocia jeden kolor, ten najstarszy. Przypuszczam, 瞠 po tych domowych farbowaniach i tak masz wysuszone ko鎍e, wi璚 w ko鎍u b璠ziesz je musia豉 podci望 dla kondycji Nie zapu軼isz zniszczonych w這s闚, wi璚 o nie zadbaj. Nie farbuj ca造ch w這s闚, bo si wysusz, pokrusz, kolor si spierze, zrobi Ci si odrost i b璠ziesz ca豉 w paski. Jak dla mnie obetnij jeden kolor i rozwa jakie pasemka (u fryzjera!), kt鏎e zatr granic mi璠zy kolorami.
Daj zna, na co si zdecydowa豉
chabrymakiistokrotki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-22, 10:48   #2717
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mu_artist Poka wiadomo嗆
hejka,
chcia豉m spyta, bo podobnie jak wiele z was (co tu czyta豉m) mam problemy z sianem na w這sach - kiedy je farbowa豉m rozja郾aiczem i tak mi sie zniszczy造, i gatunek w這sa sie zmieni . i du穎 czyta豉m o keratynowym prostowaniu: http://www.biomedical.pl/uroda/kerat...sow-6123.html\
co s康zicie o tym zabiegi? bo na internetach go chwal, ale nie wiem czy wierzy we wszystko co czytam to w koncu trwa豉 fryzura to mo瞠 by zdrowa dla w這s闚?
Warto zainwestowa w keratynowe prostowanie. To tak naprawd zabieg regeneruj帷y, kt鏎y od篡wia w這sy. To, 瞠 s proste- nierzadko nie do ko鎍a- to tylko skutek uboczny. Polecam produkt cocochoco. Do rozja郾ianych i zniszczonych w這s闚 jest jego wersja pure.

Niszczy w這sy prostowanie chemiczne (nie keratynowe), kt鏎e jest przeciwie雟twem trwa貫j- nie od篡wia w這s闚, tylko je prostuje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-06-22, 11:04   #2718
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedz :)

Wiadomo軼i: 150

Cytat:
hejka,
Cze嗆 Przede wszystkim u mnie link, kt鏎y poda豉, nie dzia豉 Ja nigdy nie mia豉m tego zabiegu. Mo瞠 si skusz,jak b璠 mia豉 bardzo d逝gie w這sy
Z Twojego opisu wynika, 瞠 spali豉 sobie w這sy rozja郾ianiem, sta造 si wysokoporowate i przez to s bardziej podatne na zniszczenia.
W這sy s zbudowane z keratyny, a keratynowe prostowanie to tak naprawd uzupe軟ianie ubytk闚 w strukturze w這sa i tworzenie na w這sach warstwy ochronnej, wi璚 nie powinno niszczy w這s闚. Pami皻aj, 瞠 po zabiegu one wcale nie musz by idealnie proste. Chodzi o to, 瞠by by造 wyg豉dzone i si nie puszy造. Po zabiegu b璠ziesz musia豉 ostro積ie dobiera kosmetyki do w這s闚 (niekt鏎e sk豉dniki niweluj efekt kpw). Kiedy keratyna przestanie dzia豉, to Twoje w這sy nie b璠 w gorszym stanie, ale w lepszym raczej te nie, wi璚 mo瞠 warto je po prostu podci望 i od篡wi przez odpowiedni piel璕nacj?
chabrymakiistokrotki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-22, 14:44   #2719
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

dziewczynby chcialabym uzyska bardzo jasny nie platynowy a bardziej bezowy blond, przymierzam si do tych z joanny, ale jaka wod 9 czy 12?

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-22, 14:46   #2720
SceneQueene
Zakorzenienie

Jaki masz teraz kolor i jaki chcesz wybra? Nie lepiej wybra profesjonalna farb?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-06-22, 22:01   #2721
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Jaki masz teraz kolor i jaki chcesz wybra? Nie lepiej wybra profesjonalna farb?

naturalny nan sredni blodn( mysi) a farbowane jasny blond z przeswitami zoltymi jakie proponujesz farby?

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-24, 10:50   #2722
mu_artist
Przyczajenie

Hmm ja si zastanawiam bardzo, bo kolezanka mowi豉 mi, 瞠 jej znajoma miala i ze te wlosy wygl康aly bardzo sztucznie ;( widze ze opinie sa podzielone... nie wiem ju kogo sie s逝cha (((
mu_artist jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-24, 17:18   #2723
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm ja si zastanawiam bardzo, bo kolezanka mowi豉 mi, 瞠 jej znajoma miala i ze te wlosy wygl康aly bardzo sztucznie ;( widze ze opinie sa podzielone... nie wiem ju kogo sie s逝cha (((
Wejd na w徠ek o keratynowym prostowaniu. Jest masa fotek i opinii, oczywi軼ie na plus.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka wiadomo嗆
naturalny nan sredni blodn( mysi) a farbowane jasny blond z przeswitami zoltymi jakie proponujesz farby?
Skoro z 鄴速ymi to na pocz徠ek wzi窸abym farb per這wa typu 9.2. I na d逝go嗆 w這s闚 po這篡豉bym j na 3%, na odrost na 6. Farby marki Alfaparf (9.2) czy Wella koleston (9.8, maj inna numeracj).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-06-27, 16:37   #2724
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 545

Dziewczyny ile sie trzyma farb ce ce na odrostach ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-27, 19:22   #2725
SceneQueene
Zakorzenienie

ㄠcznie do 35 minut. http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...1d7bf25124.jpg

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-06-30, 20:24   #2726
kczysztof
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Fryzura

Witam
Chcia豚ym spyta jak sie nazywa ta fryzura bo chce sobie tak zrobi i co o niej my郵icie?

https://www.google.pl/search?q=jak%C...H_aOcn_Sr5M%3A

Dzi瘯i za odpowiedz i pozdrawiam ;D
kczysztof jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-01, 08:10   #2727
Karolina776
Przyczajenie

Czy farba mi pasuje ?

Hej

Pisze tutaj z prosba o porade bardzo podobaja mi sie bardzo popularne teraz siwe wlosy. Chce zrobic sb siwe ombre, z tym ze nie udalo mi siie w internecie znalezc jak takie cos wyglada u blondynki. Co sadzicie ?

Moze ktoras z dziewczyn zrobila cos takiego ?

W zalaczniku moj naturalny kolor wlosow

Z gory dziekuje za rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1467353165609.jpg (75,2 KB, 0 za豉dowa)
Karolina776 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-01, 16:48   #2728
Klaudiaaa0911
Przyczajenie

Exclamation Rude ombre! Pomocyyy...

Mam problem, robilam sama w domu ombre zwy造m drogeryjnym rozja郾iaczem, przej軼ia itd s w porz康ku, ale kolor mi kompletnie nie odpowiada... chcia豉bym to zafarbowa jak御 farbk aby kolor by ch這odniejszy, taki fajny ciemny blond, ale najlepiej w tonacji ch這dniejszej...prosz was kochane o rad dotycz帷 kupna jakiej farbki(drogeryjnej)
Klaudiaaa0911 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-01, 20:01   #2729
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Rude ombre! Pomocyyy...

Je郵i kolor jest rudy, kup popielaty odcie, stonuje. Szukaj numeru typu 7.1 lub 8.1. Zmie oxydan na 3%

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-07-02, 12:30   #2730
navyes
Przyczajenie

Jaka farba?

Cze嗆 dziewczyny! przychodz do Was z pytaniem. Jak farb drogeryjn uzyskam taki kolor w這s闚?

Mam w這sy w kolorze bardzo jasnego blondu wi璚 my郵e 瞠 nie b璠zie problemu z koloryzacj. Z g鏎y dzi瘯uje za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (100,0 KB, 0 za豉dowa)
navyes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-01 22:31:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.