Pytania i porady fryzjerskie - Strona 92 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-07-04, 13:15   #2731
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Fryzura

Cytat:
Napisane przez kczysztof Poka wiadomo嗆
Witam
Chcia豚ym spyta jak sie nazywa ta fryzura bo chce sobie tak zrobi i co o niej my郵icie?

https://www.google.pl/search?q=jak%C...H_aOcn_Sr5M%3A

Dzi瘯i za odpowiedz i pozdrawiam ;D
Bardzo fajna. Najlepiej poka fotk fryzjerowi.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-06, 00:48   #2732
katarzyna7x
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
pomocy, nie wysz豉 czerwie lecz purpura

hej, potrzebuj porady. Ostatnio farbowa豉m w這sy na kolor wi郾iowa czerwie, niestety nie wysz豉 czerwie lecz purpura co mog zrobi aby uzyska t czerwie?
katarzyna7x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-06, 17:48   #2733
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, kolor powinien zja郾iec. A potem wybierz farb ton ja郾iejsza.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-07-10, 11:49   #2734
_Angelina_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 783

witam
nie wiem czy pisz w odpowiednim w徠ku. Szuka豉m czego o farbach drogeryjnych. Do tej pory uzywa豉m jedynie farb zakupionych w sklepie fryzjerskim , wod r闚nie wybiera豉m tak, jaki akurat chcia豉m uzyska odcie. Wyje盥zam na jaki czas i nie b璠 mia豉 mozliwo軼i kupic "mojej" farby. Nie znam sie na farbach drogeryjnych ;/ po kt鏎e si璕acie najcz窷ciej? ( farbuje tylko odrosty - z wyborem koluru nie b璠 mia豉 problemu)
Stary 2016-07-11, 01:25   #2735
SceneQueene
Zakorzenienie

Jedyne warte uwagi to Wellaton, Garnier w zielonym pude趾u i loreal.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-07-13, 19:08   #2736
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Czy znacie jakie szampony z fryzjerskich sklep闚, kt鏎e mia造by spor pojemno嗆 0.5l + oraz by造by dla w這s闚 farbowanych na ciemn czerwie do tego cienkich i t逝stych u nasady. Nie zale篡 mi na mocno "odt逝szczaj帷ym" szamponie, bo myje w這sy codziennie.

Do tej pory u篡wa豉m g堯wnie Isany do czerwonych w這s闚 oraz Seboradin do ciemnych w這s闚 (seria zielona). S to ok szampony, ale szukam czego lepszego i wi瘯sza obj皻o嗆 by mnie uratowa豉 od ci庵造ch wypad闚 na zakupy, albo zakup闚 na zapas w internecie.

Kiedy b璠帷 nastolatk mia豉m szampon ze sklepu fryzjerskiego i bardzo pom鏬 mi z wypadaniem w這s闚 i podkre郵a m鎩 naturalny br您owy kolor w這s闚. Jednak obecnie nie mam zielonego poj璚ia co to by這 i mam nadziej, 瞠 kto z was zna szampony fryzjerskie do嗆 dobrze i mo瞠 mi co poleci
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-22, 17:29   #2737
agatawol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
wyr闚nanie koloru po kapieli rozjasniacej

Jakimi farbami operowa 瞠by doj嗆 do miodowego blondu (wiem 瞠 豉dny jasny blond to na razie kwestia marze). w這sy maj za sob kilka k徙ieli rozja郾iaj帷ych i s koloru jasno rudego na czupku platyna (a mo瞠 powinnam zostac ruda ->chocia nie lubi za badzo tego koloru w這s闚) Aha i z g鏎y przepraszam za mimik na jednym zdj璚iu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,9 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,3 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2016-07-22, 17:55   #2738
agatawol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: wyr闚nanie koloru po kapieli rozjasniacej

I jeszcze dla udokumentowania zjawiska zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,9 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,6 KB, 12 za豉dowa)
Stary 2016-07-23, 09:04   #2739
kinia7345
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Pomocy!! Nieròwny kolor po farbowaniu

Witam! Przez ok 2 lata farbowa豉m w這sy na br您owo... Przez 3/4 miesi帷e nic z nimi nie robi豉m. Mia豉m odrost do po這wy g這wy, a reszt lekko br您ow... Zafarbowa豉m w這sy na rudo farb Palette... Ko鎍e s w moim wymarzonym kolorze, a odrosty pomara鎍zowe! Jak mam to naprawi? Jak wyr闚na koloryt... B豉gam o pomoc
kinia7345 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-25, 10:17   #2740
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 626
Dot.: wyr闚nanie koloru po kapieli rozjasniacej

Miodowy blond zrobi ci si bez problemu, je郵i jeszcze troch rozja郾isz w這sy i b璠ziesz tonowa be穎wym lub per這wym blondem. Ja bym robi豉 jeszcze k徙iel, tylko omijaj帷 w這sy u nasady, bo ko鎍e wydaj si du穎 ciemniejsze.
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-26, 00:12   #2741
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy!! Nieròwny kolor po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez kinia7345 Poka wiadomo嗆
Witam! Przez ok 2 lata farbowa豉m w這sy na br您owo... Przez 3/4 miesi帷e nic z nimi nie robi豉m. Mia豉m odrost do po這wy g這wy, a reszt lekko br您ow... Zafarbowa豉m w這sy na rudo farb Palette... Ko鎍e s w moim wymarzonym kolorze, a odrosty pomara鎍zowe! Jak mam to naprawi? Jak wyr闚na koloryt... B豉gam o pomoc
Poza dekoloryzacja lub k徙iel rozja郾iajaca nic nie pomo瞠.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-03, 01:55   #2742
Lailalailaa22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Karmelowe w這sy

Witam dziewczyny. Marza mi si w這sy w kolorze karmelowym. Ewentualnie miodowy blond. Par miesi璚y mia豉m w這sy blond. Zachcia這 mi si ciep貫go brazu. Postanowi豉m kupi farb joanny kasztan i venita orzechowy braz. Zmieszalam dwie farby. W這sy farbowalam jednokrotnie na braz w豉郾ie tymi dwiema farbami. Kolor si wyplukal. Mo瞠 nie tak jak bym tego chcia豉,ale s ja郾iejsze. W za陰czniku prze郵 zdj璚ia koloru karmelowego i moich braz . Mo瞠 kt鏎a z Was doradzi mi jak mog doj嗆 do takiego kolorku. Chodzi mi o farby drogeryjne po wykonaniu k徙ieli rozjasniajacej. Dzi瘯i z g鏎y
Lailalailaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-03, 14:26   #2743
Lailalailaa22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Karmelowe w這sy

Up
Lailalailaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-04, 15:19   #2744
201608251131
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 172

Hej Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, bo lubi豉m sw鎩 naturalny kolor (br您+ombre), ale mam wra瞠nie, 瞠 zrobi si jaki szary, mysi. Co mog zrobi, 瞠by nada w這som 豉dny br您owy kolor, a najlepiej taki w odcieniu whiskey, karmelowym lub br您owym, ale z ja郾iejszymi refleksami? Szamponetka, jakie p逝kanki czy lepiej i嗆 do fryzjera na farbowanie?

Edytowane przez 201608251131
Czas edycji: 2016-08-04 o 15:20
201608251131 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-05, 09:52   #2745
polacca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Hej,
mam pytanie, je郵i kolor farby to np 0/43 znaczy to, 瞠 jest to farba do podbijania koloru, czy mo積a ni pofarbowa w這sy samodzielnie? Mam tu na my郵i Lond.
Czy je郵i pofarbuj si kolorem 0/... to sp逝cze mi si to bardzo szybko, czy farba zachowa si mniej wi璚ej tak samo jak bardziej naturalny odcie?
Dzi瘯uj za pomoc!
polacca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-05, 10:52   #2746
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez polacca Poka wiadomo嗆
Hej,
mam pytanie, je郵i kolor farby to np 0/43 znaczy to, 瞠 jest to farba do podbijania koloru, czy mo積a ni pofarbowa w這sy samodzielnie? Mam tu na my郵i Lond.
Czy je郵i pofarbuj si kolorem 0/... to sp逝cze mi si to bardzo szybko, czy farba zachowa si mniej wi璚ej tak samo jak bardziej naturalny odcie?
Dzi瘯uj za pomoc!
Witaj. Mo積a jej u篡 zar闚no do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od鈍ie瞠nia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz徠ku to najcz窷ciej Mixtony, lub te kolory 篡we- b璠 trzyma jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak b璠 bardziej intensywne. Maj w sobie wi璚ej pigmentu.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Poka wiadomo嗆
Hej Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, bo lubi豉m sw鎩 naturalny kolor (br您+ombre), ale mam wra瞠nie, 瞠 zrobi si jaki szary, mysi. Co mog zrobi, 瞠by nada w這som 豉dny br您owy kolor, a najlepiej taki w odcieniu whiskey, karmelowym lub br您owym, ale z ja郾iejszymi refleksami? Szamponetka, jakie p逝kanki czy lepiej i嗆 do fryzjera na farbowanie?
Na pocz徠ek spr鏏uj p逝kanki z miodu lub te nak豉dania miodu solo na w這sy- nadaje w這som lekko z這tego odcienia, przez co nabieraj wi璚ej blasku. Spokojnie mo瞠sz tak瞠 spr鏏owa szamponetki - doda Po鈍iaty o danym odcieniu. Dobrym pomys貫m jest te henna cassia- henna bezbarwna, kt鏎a r闚nie nadaje w這som lekko z這tego odcienia, przez co kolor jest bardziej wielowymiarowy. Dodatkowy plus jest taki, 瞠 pogrubia i od篡wia w這sy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-05, 10:54   #2747
emma-e4
Wtajemniczenie

Edyta - pofarbuj w這sy farb na poziomie takim jak tw鎩 kolor tylko ze z這tym refleksem. Ewentualnie farba poziom ja郾iejsza na wodzie 6%, 瞠by nie rozja郾i. Poszukaj te farb typu "ton w ton" kt鏎e nadaj refleks, nie zmieniaj帷 poziomu koloru w這s闚.

polacca 0/43 to toner, kt鏎y podkr璚a odcienie miedziane/czerwone. Mo積a go doda do farby, mo積a u篡wa samodzielnie ale 瞠by wyszed tak intensywny, musia豉by mie mocno rozja郾iane w這sy. czy sp逝cze si szybko? - z rozja郾ionych w這s闚 raczej tak.
Stary 2016-08-05, 15:07   #2748
ghoulek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy Szare w這sy po blondzie.

W這sowy problem.. Przedwczoraj farbowa豉m w這sy farb Joico light ash blonde - wysz造 siwe. Dzisiaj pofarbowa豉m farb Joanna ciemny blond 33 - siwe! Co zrobi 瞠by pozby si siwego koloru z w這s闚? Od g這wy troch jest tego ciemnego blondu ale ca豉 d逝go嗆 w這s闚 jest siwa... Nie mam $ na fryzjera
ghoulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-05, 17:42   #2749
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Szare w這sy po blondzie.

Zr鏏 na t siwa cz窷 lekka k徙iel rozja郾iajaca.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-06, 13:46   #2750
polacca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

[QUOTE=SceneQueene;6382443 1]Witaj. Mo積a jej u篡 zar闚no do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od鈍ie瞠nia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz徠ku to najcz窷ciej Mixtony, lub te kolory 篡we- b璠 trzyma jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak b璠 bardziej intensywne. Maj w sobie wi璚ej pigmentu.

Bardzo dzi瘯uj, jak zawsze mo積a si spodziewa sensownej odpowiedzi
Bardzo
polacca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-06, 14:39   #2751
Kapitan_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Zakola i przerzedzone w這sy u faceta - przypadek beznadziejny?
Zwracam si do Was z pro軸 o pomoc. Mimo zaledwie 19 lat doczeka貫m si ju naprawd poka幡ych zakoli i znacznie przerzedzonych w這s闚. Z tego wzgl璠u ju od mniej wi璚ej trzech, czterech lat mam ci庵le t sam fryzur. Szczerze m闚i帷 nigdy zbytnio mi si nie podoba豉, ale nosz j aby markowa te mankamenty. O ile jednak w zamkni皻ym pomieszczeniu jako tako spe軟ia swoj funkcj, tak ju przy wietrze, deszczu, jakiejkolwiek aktywno軼i fizycznej (powiewy czy potliwo嗆), zakola staj si widoczne daj帷 nieciekawy efekt. St康 te moja pro軸a o pomoc w doborze nowej fryzury. Chcia豚ym wreszcie spr鏏owa czego nowego, co jednocze郾ie nie b璠zie odstrasza這 i pozwoli maskowa braki we w這sach.
Zdaj sobie jednak spraw, 瞠 mo瞠 to by bardzo ci篹kie albo nawet niemo磧iwe. 圭inanie na 造so jednak p鏦i co nie wchodzi w gr. I tak mnie to czeka w niedalekiej przysz這軼i, tote chc si nacieszy w這sami p鏦i mog. Poza tym wiem, 瞠 軼i皻y na 造so b璠 wygl康a przekomicznie (niezbyt ciekawy kszta速 czaszki, cofni皻y podbr鏚ek, du篡 nos i wci捫 ch這pi璚e rysy twarzy). Jakiekolwiek zaczesywanie r闚nie zwykle ko鎍z si fiaskiem. Mam na tyle cienkie i s豉be w這sy, 瞠 te co chwila opadaj na czo這 i przylegaj do g這wy.
Je郵i kto chcia豚y doradzi, w prywatnej wiadomo軼i wy郵 zdj璚ia. Fajnie by by這 gdyby kto rzuci okiem i napisa czy mo積a tu jeszcze cokolwiek zadzia豉.
Kapitan_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-07, 18:56   #2752
201608251131
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 172

Dzi瘯i dziewczyny. By豉m wczoraj w salonie i fryzjerka odradzi豉 mi farbowanie po ca這軼i. Teraz my郵 nad sombre i mam pytanie: czy mo積a je zrobi farb w odcieniu karmelowym czy whiskey czy jedynie rozja郾iaczem?
201608251131 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-08, 12:01   #2753
SceneQueene
Zakorzenienie

[QUOTE=polacca;63864936]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Witaj. Mo積a jej u篡 zar闚no do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od鈍ie瞠nia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz徠ku to najcz窷ciej Mixtony, lub te kolory 篡we- b璠 trzyma jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak b璠 bardziej intensywne. Maj w sobie wi璚ej pigmentu.

Bardzo dzi瘯uj, jak zawsze mo積a si spodziewa sensownej odpowiedzi
Bardzo
Nie ma za co :-*

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kapitan_ Poka wiadomo嗆
Zakola i przerzedzone w這sy u faceta - przypadek beznadziejny?
Zwracam si do Was z pro軸 o pomoc. Mimo zaledwie 19 lat doczeka貫m si ju naprawd poka幡ych zakoli i znacznie przerzedzonych w這s闚. Z tego wzgl璠u ju od mniej wi璚ej trzech, czterech lat mam ci庵le t sam fryzur. Szczerze m闚i帷 nigdy zbytnio mi si nie podoba豉, ale nosz j aby markowa te mankamenty. O ile jednak w zamkni皻ym pomieszczeniu jako tako spe軟ia swoj funkcj, tak ju przy wietrze, deszczu, jakiejkolwiek aktywno軼i fizycznej (powiewy czy potliwo嗆), zakola staj si widoczne daj帷 nieciekawy efekt. St康 te moja pro軸a o pomoc w doborze nowej fryzury. Chcia豚ym wreszcie spr鏏owa czego nowego, co jednocze郾ie nie b璠zie odstrasza這 i pozwoli maskowa braki we w這sach.
Zdaj sobie jednak spraw, 瞠 mo瞠 to by bardzo ci篹kie albo nawet niemo磧iwe. 圭inanie na 造so jednak p鏦i co nie wchodzi w gr. I tak mnie to czeka w niedalekiej przysz這軼i, tote chc si nacieszy w這sami p鏦i mog. Poza tym wiem, 瞠 軼i皻y na 造so b璠 wygl康a przekomicznie (niezbyt ciekawy kszta速 czaszki, cofni皻y podbr鏚ek, du篡 nos i wci捫 ch這pi璚e rysy twarzy). Jakiekolwiek zaczesywanie r闚nie zwykle ko鎍z si fiaskiem. Mam na tyle cienkie i s豉be w這sy, 瞠 te co chwila opadaj na czo這 i przylegaj do g這wy.
Je郵i kto chcia豚y doradzi, w prywatnej wiadomo軼i wy郵 zdj璚ia. Fajnie by by這 gdyby kto rzuci okiem i napisa czy mo積a tu jeszcze cokolwiek zadzia豉.
Poka fotki.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny. By豉m wczoraj w salonie i fryzjerka odradzi豉 mi farbowanie po ca這軼i. Teraz my郵 nad sombre i mam pytanie: czy mo積a je zrobi farb w odcieniu karmelowym czy whiskey czy jedynie rozja郾iaczem?
Je郵i Twoje w這sy s naturalne, by mo瞠 wystarczy dobra farba z odpowiedzim oxy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-09, 16:02   #2754
kaliseno
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Pytanie do fryzjerek i nie tylko , czekam na wasze odpowiedzi .

Witam , mam takie pytanie . Od 4 mo瞠 3 lat farbuj si na czarno , kilka razy robi豉m "domowe ombre " r騜nie wychodzi這 czasami rude a niekiedy czerwone . A ot騜 mam takie pytanie jak my郵icie czy fryzjerka da豉by rad si upora i zrobi mi taki kolor w這s闚 ( zdj璚ie ) http://cutediyprojects.com/wp-conten...rown-Ombre.jpg
Ju nie chodzi mi o ten br您 u g鏎y , tylko o efekt jasnego koloru . Jak my郵icie ? Dodam , 瞠 mam wlosy do okolic pocz徠ku piersi i aktualnie jestem w anglii wiec my郵e , 瞠 tutaj chcialabym to wykona .
Czekam na wasze opinie
kaliseno jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-10, 13:53   #2755
FeelingLost
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 770

Cze嗆 dziewczyny. Zastanawiam si nad zrobieniem delikatnego Ombre. Moje w這sy s pofarbowane kremem koloryzuj帷ym Loreal Paris, Casting Creme Gloss, koloryzacja piel璕nacyjna bez amoniaku, 432 czekoladowe espresso. Zastanawiam si czy delikatne rozja郾ienie ko鎍闚ek mog豉bym wykona ,np. fioletowym szamponem do w這s闚 blond ,np. Joanna, Ultra Color System (Szampon do w這s闚 blond, rozja郾ianych i siwych). Zale篡 mi na delikatnym rozja郾ianiu.
FeelingLost jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-10, 22:28   #2756
Kapitan_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆

Poka fotki.
Wys豉貫m PW, tyle 瞠 nie mam poj璚ia czy dosz這, bo nie widz jej w wiadomo軼iach wys豉nych.
Stary 2016-08-12, 09:48   #2757
emma-e4
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Zastanawiam si nad zrobieniem delikatnego Ombre. Moje w這sy s pofarbowane kremem koloryzuj帷ym Loreal Paris, Casting Creme Gloss, koloryzacja piel璕nacyjna bez amoniaku, 432 czekoladowe espresso. Zastanawiam si czy delikatne rozja郾ienie ko鎍闚ek mog豉bym wykona ,np. fioletowym szamponem do w這s闚 blond ,np. Joanna, Ultra Color System (Szampon do w這s闚 blond, rozja郾ianych i siwych). Zale篡 mi na delikatnym rozja郾ianiu.
fioletowy szampon nie rozja郾ia w這s闚! on jest do w這s闚 rozja郾ianych, 瞠by zniwelowa 鄴速y odcie.
Stary 2016-08-12, 16:43   #2758
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Poka wiadomo嗆
Lekka k徙iel rozja郾iajaca b璠zie najlepszym wyj軼iem.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kapitan_ Poka wiadomo嗆
Wys豉貫m PW, tyle 瞠 nie mam poj璚ia czy dosz這, bo nie widz jej w wiadomo軼iach wys豉nych.
Hej hej. Przysz豉 mi od Ciebie wiadomo嗆, ale widz tylko pierwsz fotk. M鏬豚y przes豉 raz jeszcze?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-13, 12:15   #2759
Kapitan_
Przyczajenie

Hmm.. nie mam poj璚ia dla czego, bo jestem przekonany, 瞠 wrzuci貫m wszystkie linki. Teraz na wszelki wypadek opr鏂z kolejnej pw, wys豉貫m te maila
Stary 2016-08-16, 15:36   #2760
Nocna Nimfa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 142
Dot.: Pytanie do fryzjerek i nie tylko , czekam na wasze odpowiedzi .

ogolnie to da sie zejsc z czerni na blond, wiec cos podobnego powinno byc mozliwe ale - z ombre bedzie ciezej, bo raczej dekoloryzacja calej glowy odpada (chociaz mozna i tak a potem na gorze braz polozyc) ale wg mnie,zeby to wyszlo ladnie to potrzeba bedzie kilka wizyt +naprawde naprawde dobra fryzjerka,
na powaznie 3/4 fryzjerek ,ktore znam nie zrobi Ci tego ladnie

z tym,ze kolor jesli Ci wychodzi rudy to najprawdopodobniej bedzie cieply-tzn nie masz co liczyc na platyne ani chlodny kolor, raczej na taki zloty blond (na pewno nie taki odcien jak na zalaczonym zdjeciu bo to jest blond na naturalnych wlosach a taki wychodzi calkiem inaczej niz rozjasnianie czerni)

pozostaje tez kwestia ile warstw czerni masz na wlosach i na ile Twoje wlosy zniosa dekoloryzacje i rozjasnianie bo Ci powiem,ze to daje bardzo mocno po wlosach i jesli masz delikatne/slabe/zniszczone wlosy to naprawet nie probouj bo bedziesz zalowac

ogolnie to na Twoim miejscu machnelabym sobie ombre ale w kolorze karmelu/cale wlosy na karmel i jesli to wyjdzie ladnie to najwyzej dalej bym rpobowala jakos z rozjasnieniem koncow-to co chcez zrobic wbrew pozorom latwe nie jest
Nocna Nimfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.