Pytania i porady fryzjerskie - Strona 94 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-09-19, 16:27   #2791
okapi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kina44 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny! wczoraj pofarbowa豉m w這sy Loreal Excellence 10.21 i w這sy wysz造 鄴速e! jestem za豉mana,czyta豉m wiele dobrego o tej farbie,nawet dziewczynom o br您owych w這sach wychodzi kolor jak z opakowania...Moje w這sy naturalne s jasne,rudawe,ale nie jest to prawdziwy,intensywny rudy,lecz bardzo jasniutki,w s這鎍u wr璚z blond.Nie wiem co mam zrobi,nie chc mie na g這wie 鄴速ka.Wydaje mi si,瞠 to mo瞠 wina zbyt niskiego oxy? Pono w tych farbach jest oxy 6%,mo瞠 powinnam u篡wa 9?
Co powinnam zrobi,na這zy za jaki czas inn farb?Jakiej firmy,jakiego oxy uzy?
Wrzu fotk w這s闚 w 鈍ietle dziennym

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
Potrzebuje porady. Ot騜 moim g堯wnym celem by這 zej軼ie z ciemnej czerwieni na 鈔edni br您 (chyba na poziomie 5 raczej by ch這dny, ewentualnie neutralny - dawno swoich naturalnych w這s闚 nie widzia豉m, a na odro軼ie ci篹ko stwierdzi mi by這). Chcia豉m ju zrobi tak jak kto m康ry mi tu radzi, ale w drogerii pani postraszy豉 mnie, 瞠 robi帷 cokolwiek sama tylko zniszcz sobie w這sy. Posz豉m wi璚 na dekoloryzacj. Mia豉m odrost ok. 2-3 cm.

Pani fryzjerka na這篡豉 mi dekoloryzator na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 pomijaj帷 sk鏎 g這wy, gdy umy豉 mi w這sy by造 one 鄴速e u nasady i pomara鎍zowe (jak marchewka) na reszcie d逝go軼i. Na這篡豉 mi farb 5.77. Obecnie moje w這sy na tej cz窷ci kt鏎a by豉 pomara鎍zowa s br您owe w ciep貫j tonacji, ale u nasady s br您owo-z這ciste. Na這穎na farba wysz豉 raczej ja郾iejsza ni m鎩 naturalny kolor w這s闚 je郵i chodzi o poziom jasno軼i. Za ka盥ym kolejnym myciem w這s闚 u nasady robi si one coraz to bardziej z這ciste i jasne. Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 pierwszym farbowaniem po zabiegu nigdy nie osi庵n ch這dnego, albo neutralnego odcienia w這s闚, a 瞠 ten z這cisty br您 u nasady taki by musi i kropka. Jako te s這wa sprawi造, 瞠 jej nie ufam i nie chce do niej i嗆 na farbowanie.

M鎩 g堯wny problem jest taki, 瞠 nie mam poj璚ia co zrobi z w這sami, by dosz造 do jakiego 豉du i sk豉du po tej dekoloryzacji. Nie wiem czy powinnam ca貫 w這sy zafarbowa jak捷 farb 5.xx gdzie xx to wasza propozycja, czy te powinnam i嗆 na jaki baleyage w tonacjach br您u. Albo mo瞠 powinnam stosowa jak捷 p逝kank, ale nie wiem w jakim odcieniu czy dalej katowa fioletem (jak farba, kt鏎 mi fryzjerka na這篡豉), czy te powinnam u篡 p逝kanki niebieskiej.
Te wrzu fotk w這s闚
Stary 2016-09-19, 20:13   #2792
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 085

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka wiadomo嗆
Potrzebuje porady. Ot騜 moim g堯wnym celem by這 zej軼ie z ciemnej czerwieni na 鈔edni br您 (chyba na poziomie 5 raczej by ch這dny, ewentualnie neutralny - dawno swoich naturalnych w這s闚 nie widzia豉m, a na odro軼ie ci篹ko stwierdzi mi by這). Chcia豉m ju zrobi tak jak kto m康ry mi tu radzi, ale w drogerii pani postraszy豉 mnie, 瞠 robi帷 cokolwiek sama tylko zniszcz sobie w這sy. Posz豉m wi璚 na dekoloryzacj. Mia豉m odrost ok. 2-3 cm.

Pani fryzjerka na這篡豉 mi dekoloryzator na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 pomijaj帷 sk鏎 g這wy, gdy umy豉 mi w這sy by造 one 鄴速e u nasady i pomara鎍zowe (jak marchewka) na reszcie d逝go軼i. Na這篡豉 mi farb 5.77. Obecnie moje w這sy na tej cz窷ci kt鏎a by豉 pomara鎍zowa s br您owe w ciep貫j tonacji, ale u nasady s br您owo-z這ciste. Na這穎na farba wysz豉 raczej ja郾iejsza ni m鎩 naturalny kolor w這s闚 je郵i chodzi o poziom jasno軼i. Za ka盥ym kolejnym myciem w這s闚 u nasady robi si one coraz to bardziej z這ciste i jasne. Fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 pierwszym farbowaniem po zabiegu nigdy nie osi庵n ch這dnego, albo neutralnego odcienia w這s闚, a 瞠 ten z這cisty br您 u nasady taki by musi i kropka. Jako te s這wa sprawi造, 瞠 jej nie ufam i nie chce do niej i嗆 na farbowanie.

M鎩 g堯wny problem jest taki, 瞠 nie mam poj璚ia co zrobi z w這sami, by dosz造 do jakiego 豉du i sk豉du po tej dekoloryzacji. Nie wiem czy powinnam ca貫 w這sy zafarbowa jak捷 farb 5.xx gdzie xx to wasza propozycja, czy te powinnam i嗆 na jaki baleyage w tonacjach br您u. Albo mo瞠 powinnam stosowa jak捷 p逝kank, ale nie wiem w jakim odcieniu czy dalej katowa fioletem (jak farba, kt鏎 mi fryzjerka na這篡豉), czy te powinnam u篡 p逝kanki niebieskiej.
Ja bym po這篡豉 farb ch這dn typu majirel 5.71. To odcienie naprawd ch這dne. Oxy 3%.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kina44 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny! wczoraj pofarbowa豉m w這sy Loreal Excellence 10.21 i w這sy wysz造 鄴速e! jestem za豉mana,czyta豉m wiele dobrego o tej farbie,nawet dziewczynom o br您owych w這sach wychodzi kolor jak z opakowania...Moje w這sy naturalne s jasne,rudawe,ale nie jest to prawdziwy,intensywny rudy,lecz bardzo jasniutki,w s這鎍u wr璚z blond.Nie wiem co mam zrobi,nie chc mie na g這wie 鄴速ka.Wydaje mi si,瞠 to mo瞠 wina zbyt niskiego oxy? Pono w tych farbach jest oxy 6%,mo瞠 powinnam u篡wa 9?
Co powinnam zrobi,na這zy za jaki czas inn farb?Jakiej firmy,jakiego oxy uzy?
Stonuj per這wa farba typu 9.2 na 3%.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-19, 22:34   #2793
kamilak3434
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej, prosz o pomoc, bo jestem za豉mana wygl康em moich w這s闚. Kilka miesi璚y temu mia豉m rozja郾iane w這sy, farbowane kilkana軼ie miesi璚y na blond. U g鏎y wysz造 豉dnie 鄴速e, natomiast od po這wy ognisty rudy. Fryzjerka na這篡豉 mi na to farb ciemny blond, kt鏎a si sp逝ka豉 i wygl康a這 to bardzo nieestetycznie. Jaki miesi帷 temu po這篡豉m na to farb Olia w kolorze jakiego jasnego blondu, nie pami皻am dok豉dnie odcienia. Efekt mi si nie podoba, odrosty by造 rudawe, d馧 kt鏎y nie da si rozja郾i tak samo. 字odek w這s闚 zrobi si zielony.
Kilka dni temu po這篡豉m farb rozja郾iaj帷 Alfaparf 11.11 i nadal to samo G鏎a i d馧 rudawe, 鈔odek zielono-szary, cho w這sy s ju troch ja郾iejsze. Marzy mi si kolor jaki jest na pierwszym zdj璚iu.
Czy mam szanse uzyska taki kolor lub podobny? I co najwa積iejsze jednolity? Dodam, 瞠 moje w這sy nie s zniszczone i mog je potraktowa rozja郾iaczem, je郵i ma to pom鏂. Za陰czam zdj璚ia moich obecnych w這s闚, 鈔odek jest zdecydowanie ch這dniejszy, aparat tego nie oddaje. Dwa ostatnie zdj璚ia przedstawiaj w這sy w 鈍ietle dziennym. Prosz o opini.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0849.jpg (133,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_005.jpg (79,0 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_006.jpg (72,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160919_017.jpg (72,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160920_004.jpg (83,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160920_006.jpg (63,1 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez kamilak3434
Czas edycji: 2016-09-20 o 16:33
kamilak3434 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-22, 20:08   #2794
JokerLTD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Spraye koloryzuj帷e do w這s闚

Witam, je郵i nie ten dzia, to prosz o przeniesienie.
Potrzebuj sprayu do w這s闚, lub innego mazid豉 kt鏎e zejdzie zaraz po pierwszym myciu. Kolor, czerwony, bia造 i srebrny. Co pr鏂z tego? Fajnie by這by jakby nie zostawia syfu na ubraniach, ewentualnie je郵i ju zostawi - da si to spra z czarnych koszulek? Nie przeszkadza mi 瞠 klei w這sy, jeszcze tylko interesuje mnie kwestia, jaki to ma wp造w na wypadanie w這s闚 czy ich og鏊n jako嗆? Z g鏎y dzi瘯i
JokerLTD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-24, 09:52   #2795
Fryzjereczka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Piel璕nica do w這s闚

Witam moje pytanie kieruje do osob ktore mieli lub maja do czynienia z pielegnica do wlosow , chodzi mi o to czy moge uzyc takiej pielegnicy zaraz po farbowaniu ?? Jesli tak to jaka maska bedzie do tego najlepsza , poniewa po farbowaniu musimy zamkn望 luske wlosa jakas mask zakwaszajaca , a sama pielegnica rowniez zamyka luske wlosa wiec czy jest sens uzywania maski zakwaszajacej oraz pielegnicy czy lepiej pielegnicy z jakas maska regenerujaca. , a je郵i nie mozna uzyc jej zaraz po farbowaniu to jaki czas powinnam odczekac zeby przeprowadzic taka regeneracje , oraz jakie sa waszym zdaniem najlepsze kosmetyki uzywane do takiego zabiegu .
Fryzjereczka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-24, 15:17   #2796
diabliczka66
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 728
Dot.: Spraye koloryzuj帷e do w這s闚

Cytat:
Napisane przez JokerLTD Poka wiadomo嗆
Witam, je郵i nie ten dzia, to prosz o przeniesienie.
Potrzebuj sprayu do w這s闚, lub innego mazid豉 kt鏎e zejdzie zaraz po pierwszym myciu. Kolor, czerwony, bia造 i srebrny. Co pr鏂z tego? Fajnie by這by jakby nie zostawia syfu na ubraniach, ewentualnie je郵i ju zostawi - da si to spra z czarnych koszulek? Nie przeszkadza mi 瞠 klei w這sy, jeszcze tylko interesuje mnie kwestia, jaki to ma wp造w na wypadanie w這s闚 czy ich og鏊n jako嗆? Z g鏎y dzi瘯i
Spreje venita dost瘼ne w naturze
diabliczka66 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-27, 13:37   #2797
joasiapelasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

A ja dodam co od siebie, na temat zniszczonych rozja郾ianiem w這s闚. Na blond przesz豉m ponad dwa lata temu, tak si do nich przyzwyczai豉m 瞠 za nic nie zrezygnuj z tego koloru (na razie). Problem jest ze zniszczonymi w ten spos鏏 w這sami, mam siano, rozdwojone i po豉mane. Stosowa豉m ju wszystko ale teraz mnie ol郾i這.... Dosta豉m w prezencie 鈍ietn suszark do w這s闚. Suszy z jakimi jonami czy czym takim ale w這sy po wysuszeniu s g豉dkie i delikatne. Tak瞠 drogie wiza瘸nki, piel璕nacja w這s闚 to nie tylko 鈔odki, od篡wki, spreje i maseczki lecz tak瞠 sprz皻. Warto wi璚 zainwestowa w dro窺z suszark i dro窺z prostownic.
joasiapelasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-27, 14:32   #2798
kochanowska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 830

Hej, jestem za豉mana moimi w這sami - kto udzieli porady co robi?
By豉m wczoraj u fryzjera, farbowa豉m si tam poprzednim razem w maju i mialam sombre w ch這dnych odcieniach, og鏊nie na g鏎ze ciemniejszy, ch這dny kolor, a na dole jasny, ch這dny blond. Bardzo ladnie wtedy wyszlo. Wczoraj by豉m, 瞠by zrobi cos podobnego i efekt jest straszny... Na g鏎ze mam prawie czarne w這sy, a d馧 jest siwo-zielono-niebieski. Fryzjerka powiedziala, ze ten popiel sie sp逝cze i 瞠 b璠zie 豉dny ch這dny kolor. Ale to wygl康a okropnie, nie chc przez to wyj嗆 z domu, p豉ka mi si chce. My豉m wczoraj kilka razy g這w szamponem przeciw逝pie穎wym, zostawia豉m go na 30 min i dopiero sp逝kiwa豉m, piana kt鏎a 軼ieka豉 by豉 ciemna. Co mam robi? Chc si pozby tego koloru, 瞠by d馧 by ch這dnym blondem, a g鏎a nie byla czarna! My dalej w這sy x razy czy zg豉sza reklamacj? Czy jakie inne sposoby na wyp逝kanie tego koloru?

kochanowska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-27, 20:00   #2799
karolajnas89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Czym zrobi 瞠by moje w這sy patrz zdj璚ie 1
wysz造 jak zdj璚ie2 ?
naturalna g鏎a ze z這tem w s這ncu do sombre
chc przyciemni .
jak kto wie jak zrobi taki pi瘯ny ch這dny brazik jak na fotce nr 3 prosz o podpowiedz.
jaka farba i numerki. dzieki zg鏎y za odp.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 14470746_1133225326732134_79949765_n.jpg (30,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 14509427_1133228890065111_320793664_n.jpg (114,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 14518661_1133225416732125_1097690721_n.jpg (82,4 KB, 19 za豉dowa)
karolajnas89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-03, 22:45   #2800
Weasellow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Wpisy w blogu: 2

7.11 majirel coolcover lub ciemniejszy 6.11
Stary 2016-10-12, 17:28   #2801
lenamlena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Dziewczyny! Mam pytanie do ekspertek i bardzo prosz o szybk pomoc, bo w kwestiach w這sowych jestem bardzo niecierpliwa.

Moje w這sy by造 jasnym blondem (9.38 z wod 9%), kolejno zosta造 troszk przyciemnione (te 9, ale o odcieniu bardziej naturalnym), a kolejno ufarbowane na bardzo ciemny br您 (wygl康a jak czer po kilku farbowaniach). Ciemny br您 nosi豉m ok. 9 miesi璚y.

Pod koniec sierpnia b.r. kolor zosta 軼i庵ni皻y, a na w這sy na這穎na farba alfaparf 8.32 - niestety nie wiem z jakim utleniaczem. Ten kolor farby zosta te na這穎ny ponownie.

Obecnie, z racji tego, 瞠 mam odrost a kolor si wyp逝ka i nie jest r闚nomierny (w這sy pod spodem, rozja郾iane jako pierwsze s ja郾iejsze), chcia豉bym samodzielnie ju je ufarbowa.

nie chc pozbywa si rudo軼i (blond mo瞠 by taki karmelowy albo wpadaj帷y w rudy, lubi te odcienie), ale nie chc te mie zieleni albo marchwi na g這wie za to chc odrobin rozja郾i w這sy.

st康 moje pytanie - czy dobrym wyborem b璠zie zafarbowanie w這s闚 kolorem 8.32 i 9NB w proporcji 1:1 z wod 6%?
Jak to mo瞠 "wyj嗆" na w這sach?

za陰czam zdj璚ie koloru jaki jest obecnie i prosz o rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161012_151117.jpg (58,4 KB, 8 za豉dowa)
lenamlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-13, 13:18   #2802
anbia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, totalna awaria!

Przysz豉m do pewnego warszawskiego salonu z w這sami do ramion, zachcia這 mi si zmian, fryzjerka zaproponowa豉 boba, pomy郵a豉m - super, ju dawno tak fryzur chcia豉m. Teraz mam na g這wie takie co jak na zdj. Jest to ju wersja po poprawkach, w dodatku niech皻nych, bo fryzjerka mocno trzyma si wersji, 瞠 ci璚ie by這 dobre i to wina moich w這s闚, 瞠 si nie uk豉daj. R璚e mi opad造! Wg mnie dobry fryzjer powinien potrafi dobra technik do rodzaju w這s闚, aby uzyska efekt, kt鏎y za這篡, ale jak wida jestem w b喚dzie :-(

Porad嬈ie prosz co z tym fantem pocz望. Jak oceniacie to strzy瞠nie? Mo瞠 faktycznie jest dobre, a ja wydziwiam?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20161011_182729.jpg (151,3 KB, 23 za豉dowa)
anbia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-14, 13:36   #2803
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 627

anbia wyra幡ie wida, 瞠 fryzjerka podczas ci璚ia wywija豉 w這sy na palcach i dlatego teraz si wywijaj na zewn徠rz. Wg mnie nieprawid這wa technika ci璚ia i tyle.
Nie jestem znawc, ale w kilku programach fryzjerskich zwr鏂i豉m uwag, jak prowadz帷y kogo u鈍iadamia, 瞠 tak si psuje boba. A skoro wg niej to wina twoich w這s闚, kt鏎e si nia nadaj do tej fryzury - to dlaczego sama j zaproponowa豉? "Dzie dobry, pani w這sy b璠 wygl康a okropnie i nigdy si ni u這膨, obcinamy tak, dobrze? "
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-14, 13:44   #2804
KarolinaK
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 479

Cytat:
Napisane przez karolajnas89 Poka wiadomo嗆
Czym zrobi 瞠by moje w這sy patrz zdj璚ie 1
wysz造 jak zdj璚ie2 ?
naturalna g鏎a ze z這tem w s這ncu do sombre
chc przyciemni .
jak kto wie jak zrobi taki pi瘯ny ch這dny brazik jak na fotce nr 3 prosz o podpowiedz.
jaka farba i numerki. dzieki zg鏎y za odp.
Mi sie Twoj kolor bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez anbia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, totalna awaria!

Przysz豉m do pewnego warszawskiego salonu z w這sami do ramion, zachcia這 mi si zmian, fryzjerka zaproponowa豉 boba, pomy郵a豉m - super, ju dawno tak fryzur chcia豉m. Teraz mam na g這wie takie co jak na zdj. Jest to ju wersja po poprawkach, w dodatku niech皻nych, bo fryzjerka mocno trzyma si wersji, 瞠 ci璚ie by這 dobre i to wina moich w這s闚, 瞠 si nie uk豉daj. R璚e mi opad造! Wg mnie dobry fryzjer powinien potrafi dobra technik do rodzaju w這s闚, aby uzyska efekt, kt鏎y za這篡, ale jak wida jestem w b喚dzie :-(

Porad嬈ie prosz co z tym fantem pocz望. Jak oceniacie to strzy瞠nie? Mo瞠 faktycznie jest dobre, a ja wydziwiam?
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka wiadomo嗆
anbia wyra幡ie wida, 瞠 fryzjerka podczas ci璚ia wywija豉 w這sy na palcach i dlatego teraz si wywijaj na zewn徠rz. Wg mnie nieprawid這wa technika ci璚ia i tyle.
Nie jestem znawc, ale w kilku programach fryzjerskich zwr鏂i豉m uwag, jak prowadz帷y kogo u鈍iadamia, 瞠 tak si psuje boba. A skoro wg niej to wina twoich w這s闚, kt鏎e si nia nadaj do tej fryzury - to dlaczego sama j zaproponowa豉? "Dzie dobry, pani w這sy b璠 wygl康a okropnie i nigdy si ni u這膨, obcinamy tak, dobrze? "

Faktycznie masz racje ze by造 wywijanie na palcach. Dok豉dnie to nawet wida .

Musia豉by spr鏏owa je podwina na szczotce moze?
Masz bardzo 豉dny kolor!
KarolinaK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-14, 18:15   #2805
anbia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cholera wie czy je wywija豉 na palcach... Mo瞠 tak by :-/ Niestety sama nie daj rady podwin望 ich z ty逝 na szczotce, ratuj si prostownic p鏦i co, ale to rozwi您anie tymczasowe, bo po takim codziennym rytuale niebawem b璠 mia豉 siano. Nastawiam si psychicznie na szukanie ratunku w innym salonie, ale jestem pe軟a obaw... W這sy coraz kr鏒sze, a gwarancji nie ma.
anbia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-15, 09:45   #2806
lenamlena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Cytat:
Napisane przez anbia Poka wiadomo嗆
Cholera wie czy je wywija豉 na palcach... Mo瞠 tak by :-/ Niestety sama nie daj rady podwin望 ich z ty逝 na szczotce, ratuj si prostownic p鏦i co, ale to rozwi您anie tymczasowe, bo po takim codziennym rytuale niebawem b璠 mia豉 siano. Nastawiam si psychicznie na szukanie ratunku w innym salonie, ale jestem pe軟a obaw... W這sy coraz kr鏒sze, a gwarancji nie ma.
@anbia, a mo積a wiedzie w jakim salonie by豉? te robi rekonesans i nie chc trafi na kogo kto zniszczy mi w這sy.
lenamlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-23, 08:42   #2807
polacca
Przyczajenie

jezusmaria zmiesza豉m farb do w這s闚 z olaplexem, zamiast rudego wyszed fioletowy, farba nap璚znia豉 jak na dro盥瘸ch. I co teraz? Do u篡cia czy wywalenia?
polacca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-24, 01:39   #2808
SceneQueene
Zakorzenienie

Co to za farba? Jak mieszalas? Sk康 masz olaplex?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-10-24, 21:21   #2809
Shayy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Hej dziewczyny :) mam pytanie do os鏏, kt鏎e wiedz co nieco o farbowaniu w這s闚. Od roku rozja郾iam moje mysie w這sy do blondu (rozja郾iane by造 raz, p騧niej tylko lekkie refleksy od g鏎y) i chcia豉bym zmieni troch (ekstremalnie?) kolor. Chodzi mi o przej軼ie do br您u takiego jak na zdj璚iu poni瞠j. Moja fryzjerka jest zaj皻a do marca, a 瞠 na fryzjera w du篡m mie軼ie studentka nie ma kasy, to zaanga穎wa豉m w sytuacj moj mam, kt鏎a w這sy 軼ina super, ale dawno nic nie farbowa豉. St康 moje pytania:
1) Jak farb wybra? Zale篡 mi na dobrej, fryzjerskiej farbie. B豉gam, pole熯ie mi co wybra i co dok豉dnie mam do niej dokupi i oczywi軼ie jaki kolor 瞠bym mog豉 mie taki pi瘯ny br您 (w internecie to chyba jasna czekolada czy co) jak modelka na zdj璚iu. Nigdy nie mia豉m z tym styczno軼i, jak mamusie kocham.
2) W jakiej kolejno軼i t farb nak豉da, bo na jednych blogach czyta豉m 瞠 najpierw na odrost, p騧niej na w這sy, a na niektorych 瞠 odwrotnie.
3) Ile to cholerstwo trzyma, o ile nie jest napisane na opakowaniu?
4) Og鏊nie je郵i mog prosi o jakie porady odno郾ie tego wszystkiego to pi瘯nie prosz kochane wiza瘸nki <3

To nie tak, 瞠 nic na ten temat nie poczyta豉m, ale wol zasi璕n望 rady ekspertek. Bardzo si denerwuje 瞠by to wysz這, bo chc mocno skr鏂i w這sy w w徠pliwym stanie i b璠zie to m鎩 drugi kolor w這s闚 w 篡ciu, r騜ny od naturalnego. Tak瞠 za wszystkie odpowiedzi 郵icznie dzi瘯uje ju z g鏎y. Wierz, 瞠 mi pomo瞠cie :3

Za陰czam moje zdj璚ie w這s闚 i kolor docelowy. Nie podpisuje bo wida kt鏎e jest kt鏎e :D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3790 (1).jpg (99,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 14813717_1373492896024241_1018529555_n.jpg (42,7 KB, 5 za豉dowa)
Shayy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-25, 09:04   #2810
polacca
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Co to za farba? Jak mieszalas? Sk康 masz olaplex?

Metod pr鏏 i b喚d闚 dosz豉m, 瞠 kto sprzeda mi podr鏏k, wzi窸am na pr鏏 stary zapas i wszystko by這 OK, ale dwie farby posz造 si bawi
Zniszczone Montibello, potem mi zabrak這 Montibello i wzi窸am RR Line (kt鏎 nota bene polecam!).
Te kilka saszetek olaplexu wywali豉m i zn闚 kupuj w butelkach, 瞠by si nie naci望.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Shayy Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam pytanie do os鏏, kt鏎e wiedz co nieco o farbowaniu w這s闚. Od roku rozja郾iam moje mysie w這sy do blondu (rozja郾iane by造 raz, p騧niej tylko lekkie refleksy od g鏎y) i chcia豉bym zmieni troch (ekstremalnie?) kolor. Chodzi mi o przej軼ie do br您u takiego jak na zdj璚iu poni瞠j. Moja fryzjerka jest zaj皻a do marca, a 瞠 na fryzjera w du篡m mie軼ie studentka nie ma kasy, to zaanga穎wa豉m w sytuacj moj mam, kt鏎a w這sy 軼ina super, ale dawno nic nie farbowa豉. St康 moje pytania:
1) Jak farb wybra? Zale篡 mi na dobrej, fryzjerskiej farbie. B豉gam, pole熯ie mi co wybra i co dok豉dnie mam do niej dokupi i oczywi軼ie jaki kolor 瞠bym mog豉 mie taki pi瘯ny br您 (w internecie to chyba jasna czekolada czy co) jak modelka na zdj璚iu. Nigdy nie mia豉m z tym styczno軼i, jak mamusie kocham.
2) W jakiej kolejno軼i t farb nak豉da, bo na jednych blogach czyta豉m 瞠 najpierw na odrost, p騧niej na w這sy, a na niektorych 瞠 odwrotnie.
3) Ile to cholerstwo trzyma, o ile nie jest napisane na opakowaniu?
4) Og鏊nie je郵i mog prosi o jakie porady odno郾ie tego wszystkiego to pi瘯nie prosz kochane wiza瘸nki <3

To nie tak, 瞠 nic na ten temat nie poczyta豉m, ale wol zasi璕n望 rady ekspertek. Bardzo si denerwuje 瞠by to wysz這, bo chc mocno skr鏂i w這sy w w徠pliwym stanie i b璠zie to m鎩 drugi kolor w這s闚 w 篡ciu, r騜ny od naturalnego. Tak瞠 za wszystkie odpowiedzi 郵icznie dzi瘯uje ju z g鏎y. Wierz, 瞠 mi pomo瞠cie :3

Za陰czam moje zdj璚ie w這s闚 i kolor docelowy. Nie podpisuje bo wida kt鏎e jest kt鏎e
Nie jestem ekspertk, ale mia豉m kiedy ciemne w這sy wi璚 powiem jak ja to robi豉m:
1) Kolory naturalne poleci豉by Matrix. Mi wychodzi造 bardzo 豉dne, nie wida by這, ze farbowane, farba nie niszczy豉 mi te w這s闚. Kupowa豉m oxydant 3% do takiego koloru. Paleta: http://powerlook.pl/data/include/cms...leta-soc-1.jpg
2) Ja nak豉da豉m zawsze od ty逝: odrost na tyle, potem odrost na g鏎ze, potem reszta w這s闚. M捫 wyr闚nywa mi ty p璠zelkiem.
3) Jest napisane na opakowaniu. Zazwyczaj to 30 min, czasem 40-50.
4) Ogolna porada to kup sobie szampon zakwaszaj帷y po farbowaniu. Stosuje si tylko przy zmywaniu farby. Nie jest obowi您kowy, ale ja bym kupi豉. Do nak豉dania stosuj p璠zelek i miseczk, ale mo積a kupi sobie aplikator.
polacca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-26, 11:35   #2811
Marika225
Marika225

Wiadomo軼i: 7
Rozja郾ianie po keratynowym prostowaniu

Trzy miesi帷e temu mia豉m zrobione keratynowe prostowanie w這s闚, a teraz zastanawiam si nad ich rozja郾ieniem (mam prawie czarne). Czy jest to w og鏊e mo磧iwe bez zniszczenia efektu wyprostowania? Przez te trzy miesi帷e ca造 czas stara豉m si u篡wa kosmetyk闚 do w這s闚 po prostowaniu, a wi璚 bez soli, silikon闚 itp. tak aby efekt zabiegu utrzyma si jak najd逝瞠j... i utrzymuje si. Czy jednak nie zniszcz tego, je郵i teraz podejm decyzj o rozja郾ieniu i pewnie koniecznej dekoloryzacji? Dodam, 瞠 nie zale篡 mi na jakiej spektakularnej zmianie koloru, a tylko o rozja郾ienie do br您u, docelowo ch這dnego, cho wiem 瞠 nie jest to 豉twe.
Marika225 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-28, 19:15   #2812
aka1708
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Zmian kolor闚 wlosow

Ostatnio robi豉m prostowanie kreatyna i zmyl mi si kolor z sliwkowy go na taki miedziany ale nie rudy. Wczoraj chcia豉m poprawi kolor i kupi豉m sobie farb z firmy Joanny s這dkie toffi no i niestety kolor mi pociemnial do jasnego br您u, teraz chce sobie poprawi na miedziany blad ale boj si 瞠by mi bardzo rudy nie wyszedl. Czy kto farbowalam ta farba maj帷 jasny br您 ?
aka1708 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-29, 03:49   #2813
palusia1210
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witam dziewczyny! Mam ma造 dylemat. Chcia豉m kupi sobie w這ski z doczepiane.pl. Gdybym mia豉 jednolity kolor w這s闚 nie by這by tego problemu. Ale na g這wie mam 豉dne ombre. Wiem, 瞠 s te takie doczepiane, w takim kolorze, ale moje w這sy s kr鏒kie i te kolory nie spotkaj si w tym samym miejscu. Wiec my郵, czy mo瞠 kupi doczepy w kolorze takim jakie mam ko鎍闚ki. Macie jak捷 rad? pozdrawiam!
palusia1210 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-29, 13:32   #2814
Abarella
Time Lord

Wiadomo軼i: 6

Hej, kobietki!
Przychodz do Was z nietypowym kolorem.
Jestem po kilku farbowaniach tonerem La Riche Directions w kolorze Tulip. Pierwszy raz dopu軼i豉m do znacznego sprania koloru i efekt tak bardzo mi si spodoba, 瞠 rzucam intensywny r騜 w k徠.
Jednak tu jest ma造 problem. Wiadomo, jak spieraj si tonery - do嗆 nieregularnie i nieprzewidywalnie. Jak na razie wspomagam si maseczk z gecjan i kolor pozostaje bardzo 豉dny, ale boj si, 瞠 nied逝go sp逝cze si ca趾iem albo, co gorsza, tylko na niekt鏎ych pasmach.
St康 moje pytanie - znacie jakie farby, inne tonery, kt鏎e na rozja郾ionych (ale delikatnie, nie na bia這 - naturalnie mam do嗆 jasny blond) w這sach dadz efekt pudrowego r騜u? Mieszanie odrobinki mojego tonera z du膨 ilo軼i maski nie daje efektu, kolor i tak wychodzi intensywny.

Aktualnie mam kolor podobny do tego w za陰czniku (kr鏒sze w這sy), chcia豉bym zosta w miejscu b康 i嗆 w stron zdj璚ia drugiego. Pr鏏owa豉m obfoci moje w這sie, ale kolor wyszed zupe軟ie inny, ni w rzeczywisto軼i, wi璚 da豉m spok鎩
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fc39ef9c4efc6ea46af36f89a6e174c2.jpg (36,7 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Chic-Pastel-Pink-Hairstyle.jpg (38,6 KB, 4 za豉dowa)
Abarella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-03, 15:38   #2815
Adela97
Przyczajenie

Smile Rozja郾iane w這sy a keratynowe prostowanie

Chcia豉bym zrobi sobie keratynowe prostowanie ale troch sie boje moje w這sy nie s zniszczone , dbam o nie coraz mniej sie krusza s造sza豉m r霩ne opinie co s康zicie ? Moje w這sy nie lubia zbytnio protein wola emolieny czy w tym przypadku keratynowe prostowanie im nie zaszkodzi? Nie chcialabym pogorszyc ich stanu wiec prosze o wasze opinie
Adela97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-03, 15:40   #2816
Adela97
Przyczajenie

Zalezy jak bardzo twoje w這sy s porowate, sprobowalabym na poczatek olejowania + maski oraz rezygnacja z suszenia i przedewszystkim prostownia mi pomoglo a tez mialam sianowate wlosy
Adela97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-03, 16:01   #2817
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Rozja郾ianie po keratynowym prostowaniu

Cytat:
Napisane przez Marika225 Poka wiadomo嗆
Trzy miesi帷e temu mia豉m zrobione keratynowe prostowanie w這s闚, a teraz zastanawiam si nad ich rozja郾ieniem (mam prawie czarne). Czy jest to w og鏊e mo磧iwe bez zniszczenia efektu wyprostowania? Przez te trzy miesi帷e ca造 czas stara豉m si u篡wa kosmetyk闚 do w這s闚 po prostowaniu, a wi璚 bez soli, silikon闚 itp. tak aby efekt zabiegu utrzyma si jak najd逝瞠j... i utrzymuje si. Czy jednak nie zniszcz tego, je郵i teraz podejm decyzj o rozja郾ieniu i pewnie koniecznej dekoloryzacji? Dodam, 瞠 nie zale篡 mi na jakiej spektakularnej zmianie koloru, a tylko o rozja郾ienie do br您u, docelowo ch這dnego, cho wiem 瞠 nie jest to 豉twe.
Rozja郾ienie niestety mo瞠 naruszy efekt.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez palusia1210 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny! Mam ma造 dylemat. Chcia豉m kupi sobie w這ski z doczepiane.pl. Gdybym mia豉 jednolity kolor w這s闚 nie by這by tego problemu. Ale na g這wie mam 豉dne ombre. Wiem, 瞠 s te takie doczepiane, w takim kolorze, ale moje w這sy s kr鏒kie i te kolory nie spotkaj si w tym samym miejscu. Wiec my郵, czy mo瞠 kupi doczepy w kolorze takim jakie mam ko鎍闚ki. Macie jak捷 rad? pozdrawiam!
Zawsze mo瞠sz pofarbowac w這ski doczepiane tak by pasowa造 do Twoich.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-11-03, 22:17   #2818
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 188
Dot.: Rozja郾iane w這sy a keratynowe prostowanie

Cytat:
Napisane przez Adela97 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym zrobi sobie keratynowe prostowanie ale troch sie boje moje w這sy nie s zniszczone , dbam o nie coraz mniej sie krusza s造sza豉m r霩ne opinie co s康zicie ? Moje w這sy nie lubia zbytnio protein wola emolieny czy w tym przypadku keratynowe prostowanie im nie zaszkodzi? Nie chcialabym pogorszyc ich stanu wiec prosze o wasze opinie
Jest ju w徠ek o keratynowym prostowaniu.
To czy Twoje w這sy lubi czy nie lubi proteiny nie ma prze這瞠nia na efekt tego zabiegu. Zawsze jest ryzyko, 瞠 mo瞠 by kiepsko, ale tego nikt nie przewidzi, tak瞠 fryzjer. Zawsze mo瞠sz zam闚i zestaw i zrobi test na jednym pa鄉ie.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to natr皻na, niechciana reklama. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-04, 20:32   #2819
Perlowe Wlosy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249
Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

Dziewczyny prosze doradzcie!
60g oxydantu do farby ile to ml??

KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-07, 18:22   #2820
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 8 797
Dot.: Pilne. 60 g oxydantu ile to ml ??

W twoim pytaniu brakuje danych.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #nak豉danie, #ombre, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, czarnoczerwone, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damski, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, marka, maski, naturalne, naturalny, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, p逝kanka, p逝kanki, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zimny blond, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-07 13:41:38

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.