Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-24, 15:33   #1
edzinks
Przyczajenie

Smile

czy to ciemny blond?

Chciałabym dowiedzieć się jaki kolor włosów jest na zdjęciu i jaką farbą sklepową mogę uzyskać taki kolor. Wydaje mi się że jest to ciemny blond ale nie jestem pewna. Kupiłam już farbę loreal excellence creme nr 7 (blond), ale nie wiem czy po tej farbie wyjdzie mi podobny kolor. Z góry dziękuję za pomoc.
edzinks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 17:39   #2
Fresa
Zakorzenienie

Dot.: czy to ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez edzinks Pokaż wiadomość
Chciałabym dowiedzieć się jaki kolor włosów jest na zdjęciu i jaką farbą sklepową mogę uzyskać taki kolor. Wydaje mi się że jest to ciemny blond ale nie jestem pewna. Kupiłam już farbę loreal excellence creme nr 7 (blond), ale nie wiem czy po tej farbie wyjdzie mi podobny kolor. Z góry dziękuję za pomoc.
Kolor na zdjęciu to nie jest ciemny blond.

Fresa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 18:48   #3
edzinks
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Kolor na zdjęciu to nie jest ciemny blond.
A wiesz może jaki to kolor i jaką farbą można taki podobny uzyskać?
Proszę wszystkie kobietki o pomoc.
Stary 2009-11-24, 23:08   #4
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wg mnie, to jest blond. Tzn kolor farby myślę że będzie odpowiedni. Ale o tym musisz sama zdecydowac. Ja zafarbowałam włosy (rozjasnione cale blond) farbą o nazwie srebrzysty średni popielaty blond a wyszedl jak wyszedl - o wiele ciemniejszy

ooo prawie taki jak na Twoim zdjeciu

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2009-11-24 o 23:10 Powód: edit
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:20   #5
edzinks
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wg mnie, to jest blond. Tzn kolor farby myślę że będzie odpowiedni. Ale o tym musisz sama zdecydowac. Ja zafarbowałam włosy (rozjasnione cale blond) farbą o nazwie srebrzysty średni popielaty blond a wyszedl jak wyszedl - o wiele ciemniejszy

ooo prawie taki jak na Twoim zdjeciu
Ja też farbowałam włosy bardzo jasny blond na ciemny blond i wszyły bardzo ciemne, na innym forum wyczytałam że włosy rozjaśniane mocniej przyjmują kolor ale szybko spiera się z nich farba, teraz właśnie planuje pofarbować 2 raz włosy, więc chyba zastosuje ten loreal skoro go już kupiłam. A ten Twój kolorek bardzo ładny wyszedł przy następnym farbowaniu, chyba spróbuję tą samą farbę co Ty. Podobają mi się jasne brązy natural & easy Schwarzkopf ale skoro średni blond wyszedł taki ciemny to chyba się nie odważę. Pozdrawiam.
Stary 2009-11-25, 13:39   #6
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Ja też farbowałam włosy bardzo jasny blond na ciemny blond i wszyły bardzo ciemne, na innym forum wyczytałam że włosy rozjaśniane mocniej przyjmują kolor ale szybko spiera się z nich farba, teraz właśnie planuje pofarbować 2 raz włosy, więc chyba zastosuje ten loreal skoro go już kupiłam. A ten Twój kolorek bardzo ładny wyszedł przy następnym farbowaniu, chyba spróbuję tą samą farbę co Ty. Podobają mi się jasne brązy natural & easy Schwarzkopf ale skoro średni blond wyszedł taki ciemny to chyba się nie odważę. Pozdrawiam.

Tak zmywają się, jednak teraz kupiłam o wiele ciemniejszą farbę tzn "jasny brąz" i wiem, ze bedzie bardzo ciemny, ale na te wypłowiałe włosy nie mogę już patrzeć jednak wole ciemniejsze niz "wypłukujące się" to własnie przez to ze mialam wlosy w kolorze platyny
Stary 2009-11-25, 21:13   #7
edzinks
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Tak zmywają się, jednak teraz kupiłam o wiele ciemniejszą farbę tzn "jasny brąz" i wiem, ze bedzie bardzo ciemny, ale na te wypłowiałe włosy nie mogę już patrzeć jednak wole ciemniejsze niz "wypłukujące się" to własnie przez to ze mialam wlosy w kolorze platyny
Ja też miałam takie jasne włoski, postanowiłam się przefarbować bo były zniszczone od tlenienia i stały jak szczotka, do tego prostownica ahh...biedne włosy.
Daj znać jak Ci wyszedł ten brązik, ja na razie będę testować ciemne i średnie blondy. A później może też skusze się na brąz. U kogoś podobają mi się takie ciemne włosy, ale sama boję się że będę się źle czuć, chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam.
Stary 2009-11-27, 18:40   #8
edzinks
Przyczajenie

Cytat:
Ja też miałam takie jasne włoski, postanowiłam się przefarbować bo były zniszczone od tlenienia i stały jak szczotka, do tego prostownica ahh...biedne włosy.
Daj znać jak Ci wyszedł ten brązik, ja na razie będę testować ciemne i średnie blondy. A później może też skusze się na brąz. U kogoś podobają mi się takie ciemne włosy, ale sama boję się że będę się źle czuć, chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam.

Jeśli wiecie jaką farbką można uzyskać ładny ciemny blond to piszcie !!!!
na pewno przyda się to nie tylko mi .
Stary 2009-11-27, 19:02   #9
buahhot
Marcelover ♥♥♥

to moj nowy "jasny brąz" haha
Stary 2009-11-28, 18:48   #10
edzinks
Przyczajenie

Jak na jasny brąz to ciemne wyszyły, słyszałam że tak właśnie wychodzą jasne brązy. Szczerze mówiąc to mi podoba się taki kolor bardzo , a jaką farbką robiłaś ? jeśli można wiedzieć. Ja na dniach będę robić blondem loreala, to też zamieszczę fotki. Podoba mi się taki brąz może też się skuszę.

Edytowane przez edzinks
Czas edycji: 2009-11-28 o 18:50
Stary 2009-11-29, 11:51   #11
buahhot
Marcelover ♥♥♥

to jest Wellaton Jasny Brąz czytałam opienie na Wizazu ze jest to trwała farba, dosyć ciężko schodzi, ale właśnie o to chodzi żeby się nie spłukiwał

Aaaa i czekamy na fotki Twojego blondu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości