chcę byc ładna. ; ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-24, 18:37   #1
Zenia_
Przyczajenie

chcę byc ładna. ; )

Witam!
Mam 15 lat i chciałabym w końcu zmienic swój wygląd.
Ogółem jestem szczupła , niestety w moich ulubionych rozpinanych bluzach wyglądam nieciekawie ,tzn. taka malutka,niezgrabna.Mam zdrową cerę,leciutko przetłuszczającą się w okolicach nosa.Posiadam ciemno-brązowe włosy .Kręcą się , z czym walczę różnymi kremami wygładzającymi.Mam bardzo ładny kolor oczu , niestety tylko kolor,bo ogółem moje oczy sa małe i wyglądają na smutne.Chciałabym zmienic się. Przede wszystkim zrobic coś z włosami. Co mam zrobic żeby nie były szorstkie i żeby były choc trochę prostsze bez pomocy prostownicy ?bo niestety wyglądają okropnie, każdy włos sterczy w inną strone ,są nastroszone i sztywne .Dotychczas moja ulubioną fryzurą był kucyk.jeśli do szkoły szłam w ropuzszczonych włosach , zanim tam dotarłam miałam szopę na głowie.
I co mogłabym zrobic z oczami?Tzn jak je malowac ?Dodam,że nigdy wcześniej się nie malowałam więc prosze o coś prostego i delikatnego,żeby nadawało sie do szkoły.
I jak się ubierac? Nie chce rezygnowac z tego 'luźnego ' stylu,ale nie chce też wyglądac jak dziecko. Jestem bardzo niska i mam pulchną buzię , co odejmuje mi lat. Prosze o jakieś wskazówki , zwłaszcza dotyczące włosów. ; )
Zenia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:22   #2
ewciaa82
Zakorzenienie

Dot.: chcę byc ładna. ; )

Bez fotki nie dziewczyny Ci nie doradza. Prosimy o zdjecie
ewciaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:26   #3
Zenia_
Przyczajenie

http://img522.imageshack.us/i/ogem2.jpg/

http://img245.imageshack.us/i/54543480.jpg/

Uwaga na drugie zdjęcie. Tutaj ten brzuch tylko wydaje się byc taki gruby . xd
Nie wiedziałam jakie zdjęcia dac ,mam nadzieję ,że te wystarczą. Prosiłabym o rady i podarowanie sobie niemiłych komentarzy , gdyż wiem że pięknością nie jestem. ; )

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-24 o 21:11 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
Stary 2009-11-24, 20:45   #4
ptaszekmm
Raczkowanie

Hm, ja też tak miałam- włosy mam kręcone, nastroszone, więc je prostowałam. W końcu się poddałam, ugniatam sobie z nich loki z pomocą balsamu, używam szamponu i odżywki do kręconych- i kocham swoje loczki Też mam pyzatą buzię. Burza loków trochę poprawia jej wygląd ;>
ptaszekmm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:12   #5
agacia_cz
Zadomowienie

jesteś śliczną dziewczyną myślę że jak na razie wystarczy ci wygładzenie włosów i tusz do rzęs bo na makijaż jeszcze przyjdzie czas
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:30   #6
Meell
katol ♥

Włosy są trochę zniszczone - jak na moje oko, potrzebują nawilżenia - polecam WAX (możesz o nim poczytać na Wizażu), jest naprawdę idealny, powinien poprawić wygląd Twoich włosów Poza tym wszystkie szampony i odżywki nawilżające
Oczy to jak już Agacia wspomniała, wystarczy tusz do rzęs
Jeśli lubisz luźny styl, to może jakieś rozpinane koszule, trampki, coś oldschoolowego?
Meell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:30   #7
Zenia_
Przyczajenie

A mogłabyś podac jakiś link?Bo tych WAX-ów jest sporo i nie mam pojęcia czego szukac.
Stary 2009-11-26, 17:56   #8
Meell
katol ♥

Wizażanki twierdzą, że najlepszy jest ten -> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26...atment-Wax.htm , amerykański, z tym że dosyć trudno go dostać - przynajmniej ja nie mogłam nigdzie znaleźć. Osobiście używam tego -> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...iszczonych.htm i jestem naprawdę zachwycona!
Meell jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości