za ciemne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-25, 19:54   #1
sloneczko05
Przyczajenie

za ciemne

hej ! mam kolor wlosów taki jak na obrazku(link na dole) ale chciałabym je rozjaśnić. Miałam fajny jasny brązowy, ale po kolejnym farbowaniu stały się takie ciemne . . i teraz polecacie mi jakis rozjaśniacz? a może wystarczy jak się zafarbuje jaśniejszą farba...? pomóżcie bo juz nie moge patrzeć na te włosy.

http://img.pokazywarka.pl/bigImages/...res=1259262000
Stary 2009-11-25, 22:27   #2
sylw
Raczkowanie

Dot.: za ciemne

A jakiej farby używałaś? Bo często zdarza się że kolor najpierw wychodzi ciemny, ale po kilku myciach jest już taki jak miał wyjść. Także poczekaj chwilę z tym następnym farbowaniem, po co niepotrzebnie niszczyć włosy?
sylw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:22   #3
sloneczko05
Przyczajenie

farbowalam z miesiac temu i nie schodzi . a wczesniej schodzil po 2tygodniach .
Stary 2009-11-26, 10:51   #4
filomena07
Przyczajenie

Ja też pofarbowałam tydzien temu na ciemny blond i wyszedł podobny jak na Twoim zdjęciu Naturalny mam ciemny blond ale od lat rozjasniałam pasemkami i zrobiły się, zwłaszcza na końcówkach, bardzo jasne - taki złocisty blond. Chciałam zrobic się na swój naturalny odcień ale to co wyszło nie podoba mi się a przy okazji stwierdziłam, ze jednak najlepiej mi w blondzie a w ciemnym źle sie czuję i mąż stwierdził też, że zdecydowanie lepiej było w jasnych
Farbowałam u fryzjera, nie wiem jaka to była farba. Fryzjerka powiedziała, ze na rozjasnianych włosach farba długo sie nie trzyma i bedzie sie wypłukiwać. W sumie po kazdym myciu widzę, że się wypłukuje i robi sie jakis taki mysi kolor.
Zastanawiam sie teraz ile trzeba czekac i jak wrócic do blondu, zeby włosy się nie zrobiły jakies zielone albo bardzo zniszczone?
Pomocy!

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

w sumie taki kolor jak na zdjęciu miałam po fryzjerze, teraz jest juz szarobury ale nadal duuuzo za ciemny
filomena07 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości