puder sypki na lato? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-11, 02:08   #1
guest
Zakorzenienie

puder

Chciałam się was dziewczyny zapytać czy nie wiecie który puder jest lepszy -w kamieniu czy sypki? Zamierzam sobie niedługo kupić, ale jest ich tyle że dostaję oczopląsu-jak byście mogły jakiś poradzić to będę bardzo wdzięczna.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 08:17   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: puder

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Ten temat byl juz bardzo czestoporuszany na forum. Wszystkie informacje, mysle, ze bardzo pomocne znajdziesz jak w ikonce [szukaj] napiszesz "puder" i zaznaczysz, zeby szukalo na wszystkich forach [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 10:54   #3
Wioletta
Rozeznanie

Re: puder

Hej witaj
ZDECYDOWANIE SYPKIchoc sama nie moglam sie przekonac.
Ja mam LUMINELLE YRocher BAJKA naprawde
Kupilam bo Dziewczyny tu polecaly.
EFEKT REWELKA.
( i jaki tani 19,90 w promocji mam transparentny!)
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 10:57   #4
Wioletta
Rozeznanie

puder sypki na lato?

no wlasnie czy uzywac czy za duzo tego wszystkiego na buzi?
i czy transparentny stosowac na opalona twarz?
czy lepiej kupic jednak jakis brazujacy(w tej chwli mamam AVON)
POZDRAWIAM
Stary 2002-04-11, 11:29   #5
Entuzjastka
Raczkowanie

Re: puder sypki na lato?

Na opaloną twarz raczej nie stosuje sie pudru transparentnego, ponieważ ją poszarza. Ja też mam problem z wybraniem odpowiedniego pudru na lato, ale myślę,że ten Twój z Avonu na lato dobrze sie nadaje.
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 11:38   #6
Wioletta
Rozeznanie

wydawalo mi sie ze tak wlasie z tym transparentnym tak jest.
SUPER dzieki
Jakbys miala jakis problem pytaj!pomoge(na moje mozliwosci)
papatki
Stary 2002-04-11, 11:48   #7
Entuzjastka
Raczkowanie

Fajnie,dzieki. Wiesz, ja zastanawiam sie nad paroma pudrami. Podoba mi sie Opalescence HR, czytałam,że jest tez w wersji złocisto- brazowej, lekko opalizujacej, ale trzeba to sprawdzić. Któras z dziewczynek wspominała też o nowym brazującym pudrze Pupy, ale jeszcze sie z nim nie spotkałam.No a w ogóle najbardziej to sie zdenerwowałam po obejrzeniu nowosci na lato Revlonu i stwierdzeniu zupełnego ich braku w naszych sklepach. A jest naprawdę duzo ciekawych rzeczy.......Aha i jeszcze ten nowy brazujacy puderek Clarinsa z kwiatkiem, tez chyba wart uwagi.
P{ozdrawiam!
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-11, 11:58   #8
Wioletta
Rozeznanie

oooo krazysz gdzies tutaj. ja akurat nie mam szefa przez dwa dni ( bede jkrazyla po wizazu)
HR- slyszalam ze dobra rzecz ten puderek-sama go chcialam niedawno kupic ale hm..cena(teraz mialam b duzo wydatkow musze sie ograniczyc)PUPA to wspominal zapewne krenciolek -spec tej firmy polecala mi dzisiaj na czacie taki zestawik(gdzies tutaj na forum jest zdjecie) z PUPY cena ok 120 zl- sama pojde do sklepu o go zobacze.Jestem ciekawa tych kosmetykow!
A REVLON- ja jakos nie mam problemu jade do Gliwic tam jest fajny sklep i maja (chyba) wszystko.Nie wiem kiedy tam zawitam bo teraz z czasem u mnie nie bardzo.Ala jak pojade poogladam i dam znac co ciekawego.
Ja niedawno zas zakupilam AIR WEAR(podkladLOREALA) godny polecenia.(wpisalam do KW)
Tez musze sie wybrac na zakupy po letnie kosmetyki.Nawet nie bardzo jestem na biazaco w ost czasie jakie nowosci itp...
papatki narazie
Stary 2002-06-07, 10:15   #9
guest
Zakorzenienie

cienie sypkie

chwalilam sie wczoraj, ze kupilam sobie sypkie cienie pupa i qrna, nie umiem sienimi malowac [img]icons/icon9.gif[/img]
macie opanowana jakas technike malowania sie sypkimi cieniami, tym bardziej, ze mam jasny opalizujacy do rozjasniania ciemnego stalowego
pomalowalam sie dzis nimi i wygladam jak ruska tufta
Stary 2002-06-07, 12:22   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: cienie sypkie

Droga Dano [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie wiem jakie dokladnie kupilas cienie, ale znajac te firme i jej cienie domyslam sie , ze sa to cienie bardzo mocno opalizujace.
Takie cienie generalnie nadaja sie do ekstrawaganckiego makijazu i to najlepiej wieczorowego, gdzie mozemy dodatkowo podkreslic nimi cialo, wlosy... i wtedy latwiej stworzyc caloksztalt, ktory nie razi swoja wyrazistoscia.

A na dzien takimi cieniami podkreslilabym takimi cieniami jedynie drobny szczegol makijazu. Najlepiej droga Dano maluj oczy cieniami matowymi. I nie wiem jak lubisz, ale kolorystyka tych cieni moze byc identyczna jak tych cieni perlowych albo kontrastowa. Bardzo ladnie wyglada makijaz jesli uzyjesz trzech, czterch kolorkow cieni. Ladnie wycieniujesz oko ciemniejszym cieniem przy zewnetrznej krawedzi oka a dopiero na koncu nalozysz delikatnie opalizujacy cien. Najlepiej tylko punktowo - bardzo jasny przy nasadzie noska i gornej i dolnej powiece a ciemniejszy przy zew. krawedziach oka. I racze odradzam nakladanie perlowego cienia tuz pod brwiami jezeli to ma byc makijaz dzienny. Lepsze, bardziej naturalne do otwierania oka sa cienie matowe.

Jesli chodzi o technike. To najlepiej robic to plaskim pedzelkiem i zawsze mozesz nadmiar cienia nalozyc najpierw na dlon i dopiero wtedy nakladac na powieke. Nie beda sie wtedy osypywac. [img]icons/icon7.gif[/img]

Milego malowanka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 13:00   #11
guest
Zakorzenienie

Re: cienie sypkie

Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
Ten stalowy jest bardzo ciemny i kryjacy i trudno nim tonowac szarość na powiece, bo jest sypki i wychodzi bardzo jednostajny, ciemny
Agnieszka, ale ten bialy .... jest boski.
Ma drobne opalizujace kawaleczki, ktore rozswietlaja twarz, mysle, ze na imprezke mozna nalozyc go na szyje, dekolt, ramiona i bedzie bosko opalizowal i mienil sie
takie male cudeńko [img]icons/icon12.gif[/img]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości