W jaki sposób zrobić siano na głowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-30, 20:46   #1
blahblahblahblah
Przyczajenie

W jaki sposób zrobić siano na głowie?

Witam, swego czasu miałem dłuższe włosy (http://fryzurymeskie.files.wordpress...02/9582242.jpg coś w tym stylu), teraz zmieniłem na irokeza ale zamierzam znów wrócić do dłuższych. Tylko mój problem polega na tym, że moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają (główny powód czemu zmieniłem fryzurę). Czy możecie mi polecić szampon, odżywkę - cokolwiek - to zrobi na mojej głowie siano? Podobno szampony z tesco za 1 zł są niezłe ; )

Proszę o odp.
blahblahblahblah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:07   #2
martiniątko
Zadomowienie

Dot.: W jaki sposób zrobić siano na głowie?

Cytat:
Napisane przez blahblahblahblah Pokaż wiadomość
Witam, swego czasu miałem dłuższe włosy (http://fryzurymeskie.files.wordpress...02/9582242.jpg coś w tym stylu), teraz zmieniłem na irokeza ale zamierzam znów wrócić do dłuższych. Tylko mój problem polega na tym, że moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają (główny powód czemu zmieniłem fryzurę). Czy możecie mi polecić szampon, odżywkę - cokolwiek - to zrobi na mojej głowie siano? Podobno szampony z tesco za 1 zł są niezłe ; )

Proszę o odp.
Siano dobre bez spalenia włosów się nie obejdzie, co wolisz, trwałą czy 12% perhydrol? A tak serio - polecam nakładać duzo pianki na włosy. Pianki generalnie usztywniaja włosy i wysuszaja, dzieki czemu o wiele dłużej utrzymują wtedy świeżość. Polecam do takiego zadania pianki taft, z tego co pamietam po złotej ( http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-14...rdzo-mocna.htm ) mogłam nie myć włosów parę dni A oprócz tego szampony ograniczające przetłuszczanie http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria-...jacych-sie.htm
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:22   #3
Malajstwo
Przyczajenie

GG do Malajstwo Send a message via Skype™ to Malajstwo

Cytat:
Napisane przez blahblahblahblah Pokaż wiadomość

Proszę o odp.

Wiesz co ja robię żeby mieć siano? Wchodzę do wanny leję wodę i mydlę mydło tak, żeby woda była biała. Potem długo leżę w wannie i moczę włosy. Myję je najgorszym najtańszym mydłem jakie znajdę. Takie w kwocie nie przekraczającej 1 zł
Długo trzymam mydło na włosach i płuczę je w tej właśnie namydlonej wodzie. Kładę się w wannie i spłukuje mydło. Potem zawijam włosy w ręcznik i jak trochę przeschną to mocno je wycieram ręcznikiem, że wyglądam jak król lew. Nie czeszę ich tylko pozostawiam do całkowitego samodzielnego wyschnięcia. Wtedy jak je rozczeszesz to masz takie siano i tak dużo włosów na głowie że hej!
Oczywiście ten sposób nadmiernie niszczy włosy ale coś za coś. Ja to stosuję codziennie już od kilku lat i jestem zadowolona.
Pozdrawiam
Malajstwo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:02   #4
GrassIsGreener
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Malajstwo Pokaż wiadomość
Wiesz co ja robię żeby mieć siano? Wchodzę do wanny leję wodę i mydlę mydło tak, żeby woda była biała. Potem długo leżę w wannie i moczę włosy. Myję je najgorszym najtańszym mydłem jakie znajdę. Takie w kwocie nie przekraczającej 1 zł
Długo trzymam mydło na włosach i płuczę je w tej właśnie namydlonej wodzie. Kładę się w wannie i spłukuje mydło. Potem zawijam włosy w ręcznik i jak trochę przeschną to mocno je wycieram ręcznikiem, że wyglądam jak król lew. Nie czeszę ich tylko pozostawiam do całkowitego samodzielnego wyschnięcia. Wtedy jak je rozczeszesz to masz takie siano i tak dużo włosów na głowie że hej!
Oczywiście ten sposób nadmiernie niszczy włosy ale coś za coś. Ja to stosuję codziennie już od kilku lat i jestem zadowolona.
Pozdrawiam
A w jakim celu robisz "siano" na głowie?
Stary 2010-12-12, 16:33   #5
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

też bym z chęcią robiła takie siano sobie, muszę spróbować, a po to, że ja np. mam oklapnięte włosy jakby przylizane żelem i wygląda to źle...
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:26   #6
Malajstwo
Przyczajenie

GG do Malajstwo Send a message via Skype™ to Malajstwo

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
A w jakim celu robisz "siano" na głowie?
Właśnie z tego samego powodu Meadow napisała, na co dzień mam przylizane włosy oklapnięte i wyglądają jak by ich było tylko kilka na krzyż. Jak mam siano to wydaje się, że jest ich po prostu więcej
I czuję się pewniej. Wolę mieć dużo włosów bez połysku niż mało z połyskiem
Malajstwo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości