exfashion-czy ktoś zna - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 15:05   #151
patri1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Z całym szacunkiem, ale na exfashion totalnie wtopiłam, biorąc pod uwagę ze moja klientka wylądowała u lekarza z uczuleniem ... mialam powazne problemy.
zrobiła badania i się okazało, ze na tych zelach nie ma przyszłości. ale dzięki bogu, u nas w Zabrzu, w M1, uratowano mnie produktami firmy Silcare. Cena korzystniejsza i produkty znacznie lepsze!! Jezeli ktoras z was miala podobny problem, to dajcie znać, proszę.

A co do obslugi i personelu Exfashion, hi hi hi, smieszna sprawa. Kiedy zapytalam o intensywnosc zapachu liquidu, pani sugerowala, ze mozna dolac wody perfumowanej Nicole do niego, bo są bardzo mocne i zabije to zapach liquidu. HIHIHI, może mocne to i są, ale czy do liquidu? KPINA!!
patri1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:33   #152
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam! a czy ktoś używał pink cover gel z exfashion?? jak wygląda na pazurkach? i czy nie zapowietrza sie?
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:40   #153
Elanice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

oj, to chyba klientka cichcem podjadła Ci troszkę
poza tym ciekawi mnie gdzie możnaby zbadać żele ...
... chyba że lekarz go zbadał

na szczęście zostałaś uratowana i mam nadzieję, że klientaka również - produktem innej firmy

... daj spokój, na tym forum nie o to - chodzi,
... pa!
Elanice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 23:39   #154
Palinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

A dla mnie to wygląda jakby napisał to ktoś z konkurencji dla exfashion. Jeszcze odrazu zareklamowała inną firmę w m1.. jak dla mnie żenada
Palinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:06   #155
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez patri1987 Pokaż wiadomość
ale dzięki bogu, u nas w Zabrzu, w M1, uratowano mnie produktami firmy Silcare. Cena korzystniejsza i produkty znacznie lepsze!! Jezeli ktoras z was miala podobny problem, to dajcie znać, proszę.

Bogu pisze się z dużej litery.
Napisałaś: "Z całym szacunkiem dla firmy" a dla Boga to już nie masz?


Mnie to też wygląda na brzydką reklamę.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:54   #156
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Z tego co wiem Silcare teraz mozna kupic na stoiskach Nicole.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:14   #157
kkkiinnggaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
GG do kkkiinnggaa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
Witam! a czy ktoś używał pink cover gel z exfashion?? jak wygląda na pazurkach? i czy nie zapowietrza sie?

Ja używam cały czas Mogę go polecić- nic się z nim nie dzieje, nie zdażyło mi się aby się zapowietrzył ;-) jestem bardzo zadowolona.
Jak wygląda na pazukach możesz zobaczyć w moim wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458390

Pozdrawiam!

p.s. polecam płyn do ściągania tipsów z exfashion znacznie ułatwia pracę

Edytowane przez kkkiinnggaa
Czas edycji: 2010-10-29 o 22:15
kkkiinnggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 00:47   #158
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

kkkiinnggaa dzięki za odpowiedź kupiłam sobie 5ml i zrobiłam jednego pazurka i trzeba go więcej nałożyć bo za dobrze nie kryje ;/ ale kolor może być jutro na mamie przetestuje ten żelik ;p
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 08:24   #159
Aneta_Sharto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Send a message via Skype™ to Aneta_Sharto
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Nie zle się rozprowadza, ale jak zachowuje się na pazurkach po 2-3 tygodniach nie wiem, ponieważ po 4 dniach spiłowałam.
Aneta_Sharto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:20   #160
patri1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Palinkka Pokaż wiadomość
A dla mnie to wygląda jakby napisał to ktoś z konkurencji dla exfashion. Jeszcze odrazu zareklamowała inną firmę w m1.. jak dla mnie żenada
dajcie spokoj, napisałam po prostu swoje odczucia - od tego chyba jest forum, prawda? nie jestem pierwszą osobą która nie słodzi firmie exfashion, więc nie rozumiem waszego negatywnego komentarza.
Palinkko, nie wyciągaj dziwnych, bezpodstawnych wniosków. Chciałabym być konkurencją, jednakże jestem najzwyklejszą klientką i napisałam tylko, że produkty exfashion nie są dla mnie zaufanymi produktami.
Alexandro, uczepiłaś się literówki.
Jeny, dziewczyny, nie jesteśmy tu po to, żeby po sobie''jeździć'', tylko wymieniać się doświadczeniami
patri1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:33   #161
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez kkkiinnggaa Pokaż wiadomość
p.s. polecam płyn do ściągania tipsów z exfashion znacznie ułatwia pracę
Mam go ale jeszcze nie używałam ale cieszę się, że wystawiasz dobrą recenzję.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 17:06   #162
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Aneta_Sharto Pokaż wiadomość
Nie zle się rozprowadza, ale jak zachowuje się na pazurkach po 2-3 tygodniach nie wiem, ponieważ po 4 dniach spiłowałam.
Dlaczego spiłowałaś po 4 dniach?? jeśli można wiedzieć? coś nie tak z tym żelem?
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 08:04   #163
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Dziewczyny a czy wy tez widzialyscie na stoiskach Nicole zele z Silcare? Jezeli tak to po ile?
Aneta_Sharto kiedys pisalas, ze ich gloss sie nie utwardzil. Mozesz napisac cos wiecej? Jestem na etapie poszukiwania glossa wiec chcialam od nich sprobowac, ale jak jest kiepski to moze sobie podaruje.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 07:42   #164
Aneta_Sharto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Send a message via Skype™ to Aneta_Sharto
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Tak, po utwardzeniu cały mi się starł, razem z farbką od spodu. może to tylko partia jakaś wadliwa była. to było jakiś czas tremu i pamiętam, że zgłosiłam to na stoisku. Teraz może być już wszystko dobrze.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Napisałam, że pink dobrze się nakłada, samo-poziomuje, jest średnio gęsty. Napisałam, że jest z żelem ok , ale ja używam go do ćwiczeń a normalnie pracuję na Sharto.

Edytowane przez Aneta_Sharto
Czas edycji: 2010-11-01 o 07:44 Powód: poprawa tekstu
Aneta_Sharto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:09   #165
kkkiinnggaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
GG do kkkiinnggaa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Mi z coverem nic się nie działo nigdy. Ostatnio paznokcie nosiłam ponad 5 tyg i kompletnie nic się nie działo więc może faktycznie trafiłaś na złą partię.
Pozdrawiam!
kkkiinnggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:03   #166
malinka1307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: exfashion-czy ktoś zna

I jak dziewczyny z tymi żelami? Ostatnio zatrzymałam się na dłużej obok ich stoiska. Kupowałam oliwkę, waciki itp pierdoły. I zapytałam Panią ktora sprzedawała czy miała styczność z tymi żelami. Mówiła ze dała do spróbowania jej stylistce u ktorej robi paznokcie i była zadowolona. Ona sama tez nie widzi różnicy między tym żelem a tym ktory miała wcześniej na paznokciach. Więc może spróbuje? Ceny takie w miarę. Mają też takie małe pojemności chyba 5g jak się nie mylę, więc moze zacznę od tej najmniejszej zeby nie było szkoda pieniędzy jak coś pójdzie nie tak. Na razie jestem zaopatrzona w żele , ale jak się skończą to spróbuję u nich kupić. Jesli macie fotki paznokci zrobionych tymi żelami to ja bardzo chętnie zobaczę Ciekawa jestem jak się preznetują



ja powiem tak, podobne jak dziewczyny z lenistwa nie szukalam jaikiejs specjalnej firmy i kiedys kupiłam te 5ml z ciekawości i powiem wam że nie są takie złe. Ale czego byś cie więcej oczekiwały skoro ceny są dość przystępne chcecie czegoś lepszego to wydawajcie więcej ale jeżeli ktoś jest amatorem tak jak ja (nie mam żadnego kursu) to nie potrzeba nic więcej. a co do tych pań które sprzedaja te produkty to np. w niedziele stoi pani w careffurze na bloniach w tarnowie która orientuje sie co ma na stoisku. ale ostatnio byłam coś kupowac płun do przemywania masy dobrze ze mialam go już wcześniej bo ta dziewcztna wogóle nie kumala o czym ja do niej mówie. Masakra powinni jakies kompetentne osoby zatrudniać.
malinka1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:18   #167
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Żel cover : kolor w miarę, nawet mi pasuje , ale ma 2 minusy 3 minuty utwardzanie, kryje średnio, trzeba go trochę więcej dawać, to samo z jednofazowym bezbarwnym 3 minuty w lampie,
po za tym żel jednofazowy nie ma połysku, prawie żadnego, trzeba się zaopatrzyć w inny nabłyszczający, muszę przyznać że z poprzedniej firmy żel jednofazowy można było spokojnie bez końcowego nabłyszczacza zostawić , a tego nie.
Poza tym nie mam uwag, żele się fajnie i przyjemnie rozprowadza, ładnie się poziomują. i tyle
Za tę cenę produkt nie jest taki najgorszy.

Edytowane przez arttysta
Czas edycji: 2010-12-29 o 22:20
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:21   #168
xania1992x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

dziewczyny powiedzcie mi co z tym żelem od exfashion... paznokciami zajmuje sie juz 2 lata ale kupilam ostatnio w rzeszowie w tesco na stoisku kosmetycznym żel clear z wyzej wymienionej firmy i dzisija robilam dziewczynie paznokcie i po przemyciu wszystko mi zeszło z paznokcia.. pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło.. w lampie był on długo więc utwardził sie ale dlaczego zszedł?
xania1992x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 00:16   #169
tearss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Ja pracuje na żelach firmy exfashion i jestem z nich bardzo zadowolona ostatnio wypróbowalam nabłyszczacz quick finish cena może trochę wygórowana bo az 29 zl ale jest rewelacyjny. Nie polecam natomiast kleju jest daremny nie klei i szybko wysycha a w dodatku jest drogi nie wiem jak na innych stoiskach ale ja zaplacilam 12zl :/
tearss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 09:33   #170
kkkiinnggaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
GG do kkkiinnggaa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Dziewczyny, u mnie, w Tychach, na stiosku gdzie zawsze kupowałam żele exfashion pojawiły się reni-nail i allepaznokcie... Ostatnio chciałam kupić mój ukochany cover, a tu Pani mi podaje jakiś badziew od allepaznokci :/ poprosiłam więc o ten z exfashion. Pani jednak twierdziła, że nie ma. Przyszłam kilka dni później i dalej to samo.. Czyżby chcieli nam zlikwidować stoisko?

A co do żeli z exfashion: utwardzałyście nimi kiedyś naturalne pazurki? Jak się zachowywały? Mi niestety za każdym razem się zapowietrza Nie wiem czy ja robię coś źle czy te żele się po prostu do tego nie nadają? Jak sądzicie?

Pozdrawiam!
kkkiinnggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:06   #171
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

U mnie zlikwidowali sklep i teraz jest tam salon fryzjerski.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:48   #172
martazmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam
Ja również od niedawna korzystam z tych żeli i w ogóle dopiero się uczę. Zakupiłam sobie zestaw tych żeli tylko właśnie z racji tego, że tam na etykietach nic nie ma mam niejaki problem. Żel clear zwykły to żel jednofazowy tak? Ale moje pytanie co do covera. Wiem mniej więcej co to jest i jak się tego używa ale ja tam na stoisku nic takiego nie widziałam o dokładnie takiej nazwie. Czy to są te żele, które nazywają się gel beige i pink cover gel? Aha i czy ktoś miał french pink gel? bo ja mam ten zwykły pink ale on jest prawie przeźroczysty, jak dla mnie za bardzo nie różni się od tego clear. No i jeszcze ten sculpting clear gel? Jeśli któraś z Was będzie tak miła i mi trochę przybliży działanie tych żeli, który do czego najlepszy i w ogóle to będę ogromnie wdzięczna bo jak mówiłam ja dopiero zaczynam
martazmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:40   #173
kkkiinnggaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
GG do kkkiinnggaa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

pink cover gel, tak, dokładnie! To jest cover Polecam go!
Ja używam white french gel, też jest dobry i ma ładny, czysty kolor. Pink gel, a clear gel: moim zdaniem też nie ma między nimi różnicy, ja jednak wolę clear, ponieważ lepiej się poziomuje. Co do reszty nie mogę nic powiedzieć, bo nie używałam z tej firmy.
Pozdrawiam! ;-)
kkkiinnggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 10:03   #174
sunshine_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cześć musze Wam powiedziec zele z exfashion sa swietne uzywam ich juz od 2 lat teraz wlasnie jestem w takcie probowania zeli hybrydowych ale ogolnie bardzo polecam
sunshine_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:02   #175
GabinekS
Przyczajenie
 
Avatar GabinekS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Również miałam doczynienia z tą firmą, w zasadzie to z dwiema bo i Allepaznokcie. Jak dla mnie Exfashion jest super. ładnie pozniomuje, dobrze się nakłada i trzyma bez zarzutu 3-4tyg.
W moim mieście tzn Markach pod Warszawą jest ta firma w M1 (real).
Ja polecam
GabinekS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:32   #176
ornenen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

zakupiłam ostatnio żel budujący w Tychach w Tesco i kolorowe żele i jak na razie robi się nimi dobrze, nie spływają, nie zalewają skórek, kolorówka też jest ok, kolory żywe i ładnie kryją. Faktycznie pani która tam sprzedaje nie jest do końca zorientowana ale się stara, otwiera pudełka, pokazuje, może się wyrobi
ornenen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:31   #177
Norwada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

u nas w łodzi na pojezierskiej w tesco jest stoisko które sprzedaje te produkty. jak tak czytam co piszecie, to aż mi się wierzyć nie chce, że obsługa z jaką się spotykałyście jest taka słaba. spotkałam się tam z naprawdę dobrze poinformowaną obsługą. dziewczyna była pomocna i wiedziała o czym mówi (musiała mieć z tym styczność bo była aż nadto zorientowana w rynku ;p) no i dają rabaty i gratisy (a to się liczy, jeżeli ktoś robi paznokcie często, przynajmniej dla mnie to duży plus)

co do samej firmy:
1.klej jest naprawdę mocny (skleiłam na niego nawet kafelek w łazience ;p)
2.hybrydy są dużo lepsze niż allepaznokcie, i cena 29zl za 15 ml to atrakcyjna cena wydaje mi się, no i mają tani zestaw bo za 79zł kupiłam wszystko co potrzebne do zakładania i zdejmowania hybrydy
3.aceton w pożądku, cleaner miał jakby przelany barwnik i za ładnie pachniał jak na cleaner no i mógłby odtłuszczać lepiej, więc za cleaner minus
4.najbardziej zadowolona jestem z quick finisha, naprawdę ładnie sie rozprowadza i błyszczy tak jak powinien
5.żeli nie robiłam tylko hybrydę, ale generalnie firma jak na ceny wydaje się być całkiem spoko

Edytowane przez Norwada
Czas edycji: 2014-07-28 o 19:32
Norwada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:29   #178
aoinamida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
GG do aoinamida
Angry Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Kupuuję u nich na stoisku w Zabrzu lakiery do paznokci, ponieważ sskusiła mnie cenaa (2 za 8zł). Lakiery są rewelacyjne, piękne kolory a w połączeniu z top coatem tej firmy wwytrzymuje około tygodnia. W ostatnim czasie postanowiłam kupić lakiery hybrydowe i co ? TRAGEDDIA!!! Cena ok boo 24,90 jednak dla mniee to było 75zł wyrzucone w błoto :/ paznokcie wytrzymywały dwa dni a później oddcchodzą płatami no masakra. Dałam już trzy szanse tym lakierom ale nic z tego. Co do obsługi Pani zamiast top coat do hybryd próbowaała mi wcisnąć zwykły przy tym sie wykłócając że to bez różnicy.. żenaada. Wróce tam tylko po lakier do paznokci i nic więcej
aoinamida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 17:28   #179
czarnypuzzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Pracowałam na jednym ze stanowisk. Przyjęli mnie chociaż nic nie wiedziałam o paznokciach... ale nigdy nie było tak ze nie potrafiłam czegos wyjaśnić klientce ze względu na obszerne szkolenie na poczatku. Szefowa kazała obejrzeć i przezytac cały Internet o paznokciach. Fakt, przyszło kilka niezadowolonych klientek, ale ludzie, jak mozna oddac do reklamacji lakier róż i biel i mówić, upierać sie ze nie pokrywają, nawet po tym jak przy niej pomalowalam sobie dwie warstwy i nie bylo widac paznokci?? Czizas..... hybrydy sie odklejają- a jaką ma pani płytkę? No słabą, a użyła pani primera?- ale to do żeli przecież..... nie wieszajcie psów na ekspedientkach, bo nie są kosmetyczkami, ale czasem spójrzcie na siebie Panie Klientki, proszę
czarnypuzzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 17:28:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.