Farbka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-01, 19:30   #1
pinacoladka95
Raczkowanie

Farbka...

Kochane, mogłybyście mi podać nazwy farb, które są przez was sprawdzone? I jak najdłużej się kolor trzyma?
Bo ja kupiłam farbę Garniera, farbę podkreślam i (uwaga,uwaga) kolor drastycznie wyblakł już po tygodniu.
Z czarnego na taki dość jasny brąz.

Naturalne mam włosy ciemno- brązowe. Taki prawie że czarny właśnie.
W wakacje zafarbowałam się na rudo.
Potem pod koniec wakacji chwyciłam się tego garniera nieszczęsnego. Wyblakł szybko, jakoś przeżyłam.
Zaraz mnie znowu podkusiło. I nie wiem czemu, ale znowu wzięłam tego garniera, bo włosy miałam po nim takie mięciuchne, w ogóle - marzenie, tyle że wzięłam ciemniejszy odcień. Po tygodniu czy tam dwóch to samo
Jestem miesiąc po ostatnim farbowaniu. W jasnym brązie czuję się po prostu źle, chciałabym w końcu skończyć z tym farbowaniem - zafarbować się na ciemno, tak, żeby po nawet kilku miesiącach nie było różnicy dużej, bo nie chcę odrostów widocznych na kilometr.
Chcę moje naturale..
Pomocy.

P.S - nie mówcie mi nawet o farbie fryzjerskiej, teraz święta - mam wydatki i to nie na moją kieszeń, przynajmniej na tą chwilę
pinacoladka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 23:27   #2
madziulkar3
Przyczajenie

Dot.: Farbka...

Ja jakies 2 lata uzywałam farby z Joanny Hebanową czerń ,spisywała się dosyć dobrze. Jakis miesiąc temu moja mam zafarbowała z Londy na mokkę brąz , jest faktycznie bardzo ciemny , prawie niczym czarny i sprawuje się świetnie ma delikatne odrosty takze polecam.Ładny jest tez palona kawa taki dosc ciemy brąz.Pozdrawiam
madziulkar3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:16   #3
pinacoladka95
Raczkowanie

Chyba wypróbuję tą z Londy, choć zdania na internecie co do jej trwałości są podzielone..
Ehh.. Boję się, że się kolejny raz rozczaruję. Że znowu się kolor szybko wypłucze.
A poszukiwań twardziela wśród farb poprzez testowanie kolejno ich po sobie nie chcę Moje włosy nie są w najlepszej kondycji, nie chcę ich już dłużej torturować.

Kurczę, marzy mi się praktycznie taka niewypłukująca się farba.
Tylko tyle mi do szczęścia potrzeba..

Zobaczymy, jeśli nie będzie więcej propozycji do jutra, wypróbuję tą Londę
Tylko mam kolejne pytanie. W ostatnim czasie strasznie mi włosy zaczęły szybko rosnąć. Są już za ramiona. Ile mam więc zużyć opakowań na farbowanie?

Edytowane przez pinacoladka95
Czas edycji: 2009-12-02 o 16:19
Stary 2009-12-02, 18:04   #4
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
P.S - nie mówcie mi nawet o farbie fryzjerskiej, teraz święta - mam wydatki i to nie na moją kieszeń, przynajmniej na tą chwilę
Ile kosztuje farba Garnier w Rossmannie ? 20 - 25 zl? Profesjonalne kosztują 17 - 30.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:09   #5
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ile kosztuje farba Garnier w Rossmannie ? 20 - 25 zl? Profesjonalne kosztują 17 - 30.
ja za ganiera w płaciłam w superpharmie jakieś 8 ( promocjua) - 13zł

a i ja polecam poloną kawe Joanny - świetny, ciemny brąz

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:17   #6
pinacoladka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a i ja polecam poloną kawe Joanny - świetny, ciemny brąz
Dawno farbowałaś? Jeśli tak, to jak tam z trwałością? Wypłukało się dużo?
Stary 2009-12-04, 21:18   #7
madziulkar3
Przyczajenie

Ja na moje włosy ( długie , jeszcze ok.7 cm pod biustem) zawsze uzywałam 2 farb i wystarczająco starczały Napisz jak pofarbujesz
Stary 2009-12-05, 09:55   #8
pinacoladka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziulkar3 Pokaż wiadomość
Napisz jak pofarbujesz
Więc wybrałam się do rossmana i kupiłam Londę Ciemny Brąz (na opakowaniu wygląda bardziej na czerń niż na brąz, ale kupiłam jednak). Dużego wyboru odcieni nie było, zresztą.
Następnie powędrowałam do domku, a że aplikatora nie było, musiałam wymieszać składniki w miseczce (standardowo) po czym nałożyłam na włosy. Powiem, że jestem mile zaskoczona - jest to jedyna farba, która mnie nie drażniła przy koloryzacji, tak więc dla włosków to pewnie zaszły mniejsze szkody niż przy użyciu Garniera czy Palette.
Pozatym znośny zapach a i nawet łatwo się spłukuje
Włoski pięknie lśnią, kolor jest bardzo intensywny tylko..
Tylko kolor wyszedł za ciemny. Ale byłam na to gotowa (czytałam "recenzje" na internecie, zresztą sama wybrałam ciemniejszy odcień).
Tak więc mam czarne włosy z delikatną domieszką brązu. Nie jestem do końca zadowolona, bo przy mojej brzoskwiniowej cerze wygląda to średnio, ale w połączeniu z pudrem brązującym wygląda już ok. A na dodatek (na szczęście) mam jasne oczy z ciemną rogówką (nie wiem czy to rogówka, ale chyba wiecie o co mi chodzi, ważne że wygląda to w połączeniu ciekawie)
Poza tym, myślę że jak kolor się już trochę wypłuka, otrzymam mój wymarzony efekt

Mimo drastycznego przyciemnienia, znajomi mi mówią, że wyglądam pięknie i w ogóle poważnie ( co w moim wieku jest komplementem )
Była tylko jedna "koleżanka", która stwierdziła, że wyglądam jak debil, ale jej opiniami się za bardzo nie przejmuję, bo dziewczyna ma widocznie jakieś kompleksy, o których wiem już od dawna
Ważne, że się sama sobie podobam

Podsumowywując, Londa jest genialna. Jeśli po wypłukaniu nadal będzie widoczna duża różnica pomiędzy farbą a odrostami, będę skłonna ponownie ją kupić

Czas edycji: 2009-12-05 o 15:48
Stary 2009-12-05, 12:08   #9
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Więc wybrałam się do rossmana i kupiłam Londę Ciemny Brąz (na opakowaniu wygląda bardziej na czerń niż na brąz, ale kupiłam jednak). Dużego wyboru odcieni nie było, zresztą.
Następnie powędrowałam do domku, a że aplikatora nie było, musiałam wymieszać składniki w miseczce (standardowo) po czym nałożyłam na włosy. Powiem, że jestem mile zaskoczona - jest to jedyna farba, która mnie nie drażniła przy koloryzacji, tak więc dla włosków to pewnie zaszły mniejsze szkody niż przy użyciu Garniera czy Palette.
Pozatym znośny zapach a i nawet łatwo się spłukuje
Włoski pięknie lśnią, kolor jest bardzo intensywny tylko..
Tylko kolor wyszedł za ciemny. Ale byłam na to gotowa (czytałam "recenzje" na internecie, zresztą sama wybrałam ciemniejszy odcień).
Tak więc mam czarne włosy z delikatną domieszką brązu. Nie jestem do końca zadowolona, bo przy mojej brzoskwiniowej cerze wygląda to średnio, ale w połączeniu z pudrem brązującym wygląda już ok. A na dodatek (na szczęście) mam niebieskie oczy z ciemną rogówką (nie wiem czy to rogówka, ale chyba wiecie o co mi chodzi, ważne że wygląda to w połączeniu ciekawie)
Poza tym, myślę że jak kolor się już trochę wypłuka, otrzymam mój wymarzony efekt

Mimo drastycznego przyciemnienia, znajomi mi mówią, że wyglądam pięknie i w ogóle poważnie ( co w moim wieku jest komplementem )
Była tylko jedna "koleżanka", która stwierdziła, że wyglądam jak debil, ale jej opiniami się za bardzo nie przejmuję, bo dziewczyna ma widocznie jakieś kompleksy, o których wiem już od dawna
Ważne, że się sama sobie podobam

Podsumowywując, Londa jest genialna. Jeśli po wypłukaniu nadal będzie widoczna duża różnica pomiędzy farbą a odrostami, będę skłonna ponownie ją kupić
czy ,mogłabyś wstawić zdjęcie włosków po farbowaniu?własnie zastanawiam się na ciemnym brązem ale nie wiem która farbę wybrać bo po użyciu ciemnego brązu castinga i garniera kolor szybko robił się matowy i nijaki...a londy jeszcze nie używałam,więc jeśli można to bardzo proszę o zdjęcie
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:47   #10
pinacoladka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
czy ,mogłabyś wstawić zdjęcie włosków po farbowaniu?
oczywiscie
Stary 2009-12-06, 21:32   #11
madziulkar3
Przyczajenie

Jeny ślicznie ci w tych włoskach ! Teraz tylko żeby się szybko nie wypłukały Pozdrawiam
Stary 2009-12-27, 09:50   #12
pinacoladka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziulkar3 Pokaż wiadomość
Jeny ślicznie ci w tych włoskach ! Teraz tylko żeby się szybko nie wypłukały Pozdrawiam
Postanowiłam dać jeszcze zdjęcia po 3 tygodniach od farbowania
No więc, tak jak przypuszczałam, kolor się bardzo wypłukał.
Pomogłam mu w tym ze 3 razy, używając szamponu przeciwłupieżowego, bo większość wizażanek stwierdziła, że lepiej jest mi w jasnych

W ciemnym pomieszczeniu nadal wydają się prawie że czarne, ale jak się wyjdzie na słonko robią się brązowe a na dodatek widać nutę ładnej czerwieni (na trzecim zdjęciu wyszła bardzo intensywnie, ale w rzeczywistości tak nie wygląda. Widocznie tak światło padło)
Być może zwariowałam, bo kolor jest już mocno wypłukany i o jego intensywności lepiej nie mówić, ale na prawdę mnie się podoba

Zatem, podsumowywując, jeżeli ktoś planuje kupno Londy niech będzie gotowy, że kolor wyjdzie dużo dużo ciemniejszy, lecz po krótkim czasie ładnie się rozjaśni

Dołączam zdjęcia dla zobrazowania

Czas edycji: 2009-12-27 o 09:53
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości