Kosmetyczka nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-02, 22:45   #1
zup_inka
Przyczajenie

Question

Kosmetyczka nastolatki

A ja tak troche z innej beczki
Co powinno się znalezc w kosmetyczce ( pielegnacyjnej [kremy itp.] i takiej z kosmetykami do makijazu? ) niezbyt drogiej dla nastolatki ?

ja sie nie maluje jakos strasznie; rzes nie maluje, bo mam fajne czarne naturane i sobie zniszcze jak bede malowac, tylko puder czy cos

Stary 2009-12-03, 17:29   #2
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

zup_inka - Wydawało mi się że masz tyle samo lat co ja- 12. Ja nawet nie używam jeszcze korektora czy jakichkolwiek kosmetyków poza żelem do mycia twarzy Eveline albo Under Twenty czy jeszcze jakieś inne marki, a ty już mówisz o pudrze?

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace

+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !

Ksiezniczka W Trampkach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:55   #3
zup_inka
Przyczajenie

wiesz, każdy zaczyna w innym czasie ;p;p
ja poszlam o rok wczesniej do szkoly i teraz jestem w gimnazjum, a to tez troche zmienia postac rzeczy
Stary 2009-12-03, 18:19   #4
Nadine94
Raczkowanie

GG do Nadine94

to ja proponuję ci jakiś puderek antybakteryjny, może coś z mineralnych? Ewentualnie korektor na wypryski i KREM nawilżający, to chyba najważniejsze, bo nie jest fajnie jak skóra z nosa złazi, a puder jeszcze to zaznacza Powodzenia

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...

* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:26   #5
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie

Emm.. To żeczywiście zmienia postać żeczy. Jeśli tak, to ostatnio zakochałam się w pudrze, a właściwie fluidzie mojej siostry: Rossman Synergen Deckendess Make Up Antibacterial. ok. 8 zł (marka Rossman), hmm, lubię też kredkę do oczu Avon Color Trend w kolorze onyks (takie małe, niebieskie kredeczki:P), polecam też żel do mycia twarzy Eveline

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace

+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !

Ksiezniczka W Trampkach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:18   #6
Callitus
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyczka nastolatki

Jeśli chodzi o makijaż - ja sama używam na razie pudru sypkiego z MySecret, noszę się z zamiarem przerzucenia na minerały (jeśli nie wiesz, o co chodzi, jest na wizażu całe podforum o minerałkach. Ogólnie wizaż to kopalnia wiedzy, czytania jest wiele )

Jeśli chodzi o pielęgnację - żel bez SLS! Koniecznie!
Tonik (może być ziajowy za 5 zł), krem nawilżający (ja tu także polecam ziaję calmę) i systematyczność.

Jak już pisałam - pudru używam My Secret, bardzo fajny, cena także niewielka (12 zł). Jeśli nie masz większych problemów z wypryskami, to także jest bardzo fajny krem Ziaja Nuno, jednak jego trwałość jest tragiczna, bez pudru nawet dwóch godzin nie wytrzyma :/

Jeśli masz 12 lat - niczego więcej ci nie potrzeba. I wyłącz najlepiej "pytania do wizażystki" bo tu wszystko straszliwie kusi
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:41   #7
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

ach ta młodzież [ta odezwała się stara xD]wydawało mi się, że ja szybko zaczęłam się malować, ale na pewno nie miałam 12 lat wg mnie starczy Ci jakiś dobry krem matujący, i krem wyrównujący koloryt skóry np z nivea young, czy avon clearskin, bo z ziaji nuno, podobno niezły badziew. jeśli nie malujesz rzęs tuszem wg mnie używanie kredki będzie komiczne, zresztą nie podoba mi się podkreslenie oka u bardzo mlodo wygladajacej dziewczyny - wieje mi typowymi gimnazjalistkami na kilometr. jakis cielisty błyszczyk i wsjo

jesli chodzi o pielegnację, na pewno jakis dobry zel antybakteryjny, moze byc z granulkami, najlepiej by bylo gdybys troche poeksperymentowala i pobrobowala specyfiki roznych firm. do tego delikatny peeling dwa razy w tygodniu i wszystko
ghana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:52   #8
saks
Rozeznanie

GG do saks

Żel bez SLS, tonik bezalkoholowy, krem nawilżający, puder, korektor, błyszczyk i tusz do rzęs. Niczego więcej do sczęścia nie trzeba
No chyba, że masz problemy z cerą, dodałabym wtedy podkład, może kwasy(filtry!), maseczki drożdżowe, aspirynowe.
saks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:11   #9
zup_inka
Przyczajenie

Dziękuję Wam wszystkim, bardzo mi pomogliście, ale cholera nie mogę normalnie nowego wątku zalożyc dlatego piszę tutaj ;p ( bo to dla mnie bardzo ważne):

SZUKAM PARTNERA NA TAŃCE TOWRZYSKIE!!!
Jak już wiecie mam 12 lat. Na imię Zosia.
Chodzę na tańce towarzyskie dopiero od września, ale mamy już pierwszą choreografię (cha-cha). Oprócz tego znam trochę walca angielskiego i wiedeńskiego, jive, sambę, rumbę.
Partner powinien miec powyżej 160 cm ( ja mam 158 cm wzrostu a w styczniu obcasy więc dochodzi kilka cm ) no i umiec trochę tańczyc.
Plllis, piszcie
ps.: na tańce chodzę do Magic-Dance Lublin. lokalizacja: Gala Lublin, 3 piętro, ul.Fabryczna. Opłata za miesiąc: 60zł.

Edytowane przez zup_inka
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:12
zup_inka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości