Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-23, 09:49   #3091
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
ja, nie polecam. strasznie rzadkie, w ogóle się nie nadawały do przedłużenia... a zamawiałaś u nich czy planujesz zamówić?

heh, Ty mnie nie strasz, że tylko Ty trafiłaś na dobry rzut włosów, bo ja jak zobaczyłam Twoje i się w nich zakochałam to też zamówiłam z dobrewlosy. czekam na nie i jak przyjdą to mają być tak piękne jak Twoje!
Od razu mówię że już nie są tak gęste jak 3 miesiące temu, ale jak dla mnie to nawet lepiej, bo jak na moje "cieniaski" to były trochę za gęste pozostaje mi mieć nadzieję, że będziesz z nich zadowolona dokładnie tak jak ja

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-23, 13:33   #3092
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Oto one po 3 miesiącach - może jakość zdjęć nie jest super, ale mam nadzieję, że widać ich kondycję po takim czasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15052011229.jpg (38,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15052011230.jpg (33,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15052011232.jpg (25,8 KB, 70 załadowań)

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-23, 15:19   #3093
edytka173
Przyczajenie

Hej !Mam do was pytanie w lipcu biorę ślub i chciałam sobie doczepić włosy metodą clip in ,fryzurę chcę mieć zwykła loczki kręcone lokówka(spiralki ).
Zastanawiam sie nad włosami dobre włosy .pl lub cameronami pisze do osób które posiadaja te włosy i mogą powiedzieć czy dobrze się kręcą ?i czy wytrzymają ?
edytka173 jest offline  
Stary 2011-05-23, 15:47   #3094
pampampampam
Przyczajenie

hej dziewczęta

powiedzcie mi co myslicie o wlosach indyjskich?
chce je doczpic metoda HAIR TALK ECTENSIONS. moje wlosy sa rozjasniane, po przejsciach.

slyszalam, ze indyjskie nie sa zbyt dlugotrwale
z gory dzieki!
pampampampam jest offline  
Stary 2011-05-23, 17:18   #3095
madziuchna89
Raczkowanie

Dotarły do mnie włoski! postaram się dodac jutro zdjęcia jak wyglądaja jak będę miała czas to od razu pokręcę tylko troszke kolor mi się różni :/ no ale to jeszcze sprobuje pofarbowac, miałam je tylko chwilke bo perzypiełam byle jak (przyznam, że zbytnio mi to nie wyszło bo widac było spinki... jak przypinacie swoje clipy? będę trenowac :P) i mam nadzieję, że na tapirowane włosy będą się lepiej trzymac... ale z włosków jestem baaardzo zadowolona chociaż są to moje pierwsze clipy wyglądają mega naturalnie
madziuchna89 jest offline  
Stary 2011-05-23, 17:55   #3096
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie włoski! postaram się dodac jutro zdjęcia jak wyglądaja jak będę miała czas to od razu pokręcę tylko troszke kolor mi się różni :/ no ale to jeszcze sprobuje pofarbowac, miałam je tylko chwilke bo perzypiełam byle jak (przyznam, że zbytnio mi to nie wyszło bo widac było spinki... jak przypinacie swoje clipy? będę trenowac :P) i mam nadzieję, że na tapirowane włosy będą się lepiej trzymac... ale z włosków jestem baaardzo zadowolona chociaż są to moje pierwsze clipy wyglądają mega naturalnie
super że jesteś zadowolona przypomnij mi proszę jakie włoski zamówiłaś?

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez edytka173 Pokaż wiadomość
Hej !Mam do was pytanie w lipcu biorę ślub i chciałam sobie doczepić włosy metodą clip in ,fryzurę chcę mieć zwykła loczki kręcone lokówka(spiralki ).
Zastanawiam sie nad włosami dobre włosy .pl lub cameronami pisze do osób które posiadaja te włosy i mogą powiedzieć czy dobrze się kręcą ?i czy wytrzymają ?
Ja noszę dobrewlosy ale nie robiłam jeszcze z nich loczków, miałam kiedyś na noc warkocza (na suche włosy) i fale po rozplątaniu trzymały sie naprawdę długo

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pampampampam Pokaż wiadomość
hej dziewczęta

powiedzcie mi co myslicie o wlosach indyjskich?
chce je doczpic metoda HAIR TALK ECTENSIONS. moje wlosy sa rozjasniane, po przejsciach.

slyszalam, ze indyjskie nie sa zbyt dlugotrwale
z gory dzieki!
Miałam kiedyś włosy indyjskie i niestety to prawda... Nie są długotrwałe
tą metodą przedłużałam włosy ponad 2 lata i ogólnie byłam zadowolona, z tym, że miałam najlepsze jakościowo włosy - mianowicie włosy słowiańskie
Teraz podchodzę do sprawy tak, że jak podliczyłam ile pieniędzy kosztują te włosy, salon (ściąganie i czyszczenie plus ponowne zakładanie) zainteresowałam się włosami sprzedawanymi w internecie i prawdę mówiąc oszczędzam masę pieniędzy, a mam gęściejsze i 25cm dłuższe ot, taka refleksja mi się nasunęła

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-23, 17:58   #3097
madziuchna89
Raczkowanie

Mam camerony poradzicie mi jaką keratyne warto kupic na przedłużanie? Wolałabym jednak nie z dobrewlosy.pl bo tam jest droga przesyłka i niebardzo by mi się opłacało.... znacie jakieś które warto polecic? Byle się nie wyczesywała....
Stary 2011-05-23, 19:24   #3098
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Na jaką długość się pokusiłaś?

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-23, 19:41   #3099
madziuchna89
Raczkowanie

55 cm wcześniej myślałam, że 45 cm mi w zupełności wystarczy ale gdy przyszły mi pomyłkowo tej właśnie długości włosy to westchnełam z ulgą, że jednak nie zamówiłam tych krótszych nie wiesz może czegoś o tej keratynie co pytałam? Jaką kupic?
Stary 2011-05-24, 01:01   #3100
patusianiunia91
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Oldziunia

zamówiłam ;/

Edytowane przez patusianiunia91
Czas edycji: 2011-05-24 o 01:03
patusianiunia91 jest offline  
Stary 2011-05-24, 10:27   #3101
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
55 cm wcześniej myślałam, że 45 cm mi w zupełności wystarczy ale gdy przyszły mi pomyłkowo tej właśnie długości włosy to westchnełam z ulgą, że jednak nie zamówiłam tych krótszych nie wiesz może czegoś o tej keratynie co pytałam? Jaką kupic?
A widzisz ja z kolei zamawiałam 60cm a ogólnie jak zmierzyłam to mają... 67 cm
Lepiej zamówić dłuższe bo i tak się je po pewnym czasie przecież podcina to nie robią się za krótkie przynajmniej ale uwaga! Długie włosy silnie uzależniają ja już pisałam do jednego ze sklepów o długość... 70cm jestem wysoka (mam 173cm wzrostu) więc jak najbardziej długie włosy mi pasują uffff...

A jeżeli chodzi moja droga o keratynę... Hmm. Nie przedłużałam na nią nigdy więc się po prostu nie orientuję

Drożdże

Zapuszczam włosy

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-05-24 o 10:28
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-24, 18:27   #3102
Oldziunia
Rozeznanie

patusianiunia91, a już masz je? jak oceniasz? może tylko mnie się nie podobały, a Tobie spasują?

Dziewczyny, a do mnie doszły dobrewlosy Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo dobre, chociaż jeszcze muszę jakoś pokombinować żeby wszystkie 10 taśm na głowie pomieścić
ale mam do Was pytanko, bo jak założyłam je tak prowizorycznie to moje włosy trochę się odznaczają, ale to dlatego, że mam je ścięte na prosto. i teraz moje pytanko: jak podciąć moje włosy, żeby "zginęły" w tłumie tych przedłuzanych? wycieniować i zrobić z nich szpic na dole czy jak? jak najszybciej chcę się wybrać do fryzjera, żeby już móc nosić te włosy

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-05-24, 18:40   #3103
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
patusianiunia91, a już masz je? jak oceniasz? może tylko mnie się nie podobały, a Tobie spasują?

Dziewczyny, a do mnie doszły dobrewlosy Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo dobre, chociaż jeszcze muszę jakoś pokombinować żeby wszystkie 10 taśm na głowie pomieścić
ale mam do Was pytanko, bo jak założyłam je tak prowizorycznie to moje włosy trochę się odznaczają, ale to dlatego, że mam je ścięte na prosto. i teraz moje pytanko: jak podciąć moje włosy, żeby "zginęły" w tłumie tych przedłuzanych? wycieniować i zrobić z nich szpic na dole czy jak? jak najszybciej chcę się wybrać do fryzjera, żeby już móc nosić te włosy
Z tego co pisałaś to widziałaś moje włosy po założeniu... Otóż też mam cienkie włoski ale nie ścięte równo, jak się dobrze na tych fotkach przyjrzysz to z pewnością zauważysz długość moich włosków - a teraz jeszcze słońce mi rozjaśniło clipy i mam sporo jaśniejsze od własnych. Ale mimo wszystko spodobało mi się to dziś zamówiłam 60gram (5 taśm) cameronów bo moich już mi troszkę ubyło i chcę dosztukować

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:13   #3104
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Z tego co pisałaś to widziałaś moje włosy po założeniu... Otóż też mam cienkie włoski ale nie ścięte równo, jak się dobrze na tych fotkach przyjrzysz to z pewnością zauważysz długość moich włosków - a teraz jeszcze słońce mi rozjaśniło clipy i mam sporo jaśniejsze od własnych. Ale mimo wszystko spodobało mi się to dziś zamówiłam 60gram (5 taśm) cameronów bo moich już mi troszkę ubyło i chcę dosztukować
tak, widziałam. Tylko że u Cb to naprawdę trzeba się przypatrzeć, żeby je zobaczyć. U mnie widać bardziej (chyba że to jest też kwestia założenia?). Ale myślisz, że jak wycieniuję włosy to będzie ok? Bo nie chciałabym, żeby bez sensu je wycieniować a efekt będzie taki sam? A Ty masz ścięte w szpic na dole, bo nie wiem co znaczy dla Ciebie nierówno?
A to potem daj znać jak to z tymi spinkami od Cameronów, czy będą trzymać

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:27   #3105
madziuchna89
Raczkowanie

Ja swoje clipy przyszykowałam do zwrotu, jutro od razu je wyśle, myślałam, że ostatnio na szybko jak próbowałam je założyc zrobiłam coś źle ale zawziełam się dzisiaj, przyszykowałam się i co się okazało? Te spinki kompletnie nie trzymaja! mówię o cameronach, a szkoda bo włosy śliczne...

Ps. Ile ważą clipy z dobrewlosy.pl?
Jeszcze jedno - w tych włosach miałam to samo co wasienka i sintagma takie czarne kuleczki na samych końcówkach, może trafiłam na felerną partie :/

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2011-05-24 o 19:36
Stary 2011-05-24, 19:39   #3106
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Ja swoje clipy przyszykowałam do zwrotu, jutro od razu je wyśle, myślałam, że ostatnio na szybko jak próbowałam je założyc zrobiłam coś źle ale zawziełam się dzisiaj, przyszykowałam się i co się okazało? Te spinki kompletnie nie trzymaja! mówię o cameronach, a szkoda bo włosy śliczne...

Jeszcze jedno - w tych włosach miałam to samo co wasienka i sintagma takie czarne kuleczki na samych końcówkach, może trafiłam na felerną partie :/
oj, to czyli faktycznie cos jest nie tak z tymi spinkami z cameronów...
dobrewlosy ważą 120g. nie mają kuleczek na końcach i spinki trzymają bardzo dobrze
ja tylko mam problem z ich "wtopieniem w tłum" madziuchna, a Ty jak masz ścięte swoje własne włosy, żeby te przedłużane tak się nie odznaczały

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-05-24, 19:44   #3107
patusianiunia91
Raczkowanie

Cytat:

613, są żółte. dosłownie.
zamieniam je na kolor 60, ale podobno się nie różnią, więc będę musiała je niestety rozjaśnić. ;/
Stary 2011-05-24, 20:07   #3108
Chery
Raczkowanie

A do mnie przyszły Camerony, które zamówiłam jakiś czas temu (było z tym trochę perypetii ale w końcu się udało). I są świetne! to moje pierwsze włosy więc mogę nie być obiektywna ale jestem nimi zachwycona. Co prawda nie dopasowałam koloru, więc będę je za jakiś czas farbować. Tylko jak to zrobić? Jak dług trzymać farbę? Jak ją nałożyć żeby kolor był równomierny jednocześnie nie uszkadzając włosów?

W końcu mam kawał czupryny

Chery jest offline  
Stary 2011-05-24, 20:14   #3109
madziuchna89
Raczkowanie

Oldziunia jeszcze nie zdążyłam doprowadzic do odpowiedniego stanu moich wlosow bo to moje piewsze clipy ale też mam ścięte na prosto i się odznaczały, chociaż jak sie je odpowiednio przeczesały to się wtopiły no ale to bym musiała głową nie ruszac hehe myślę, że wystarczy pocieniowac ale same końce a nie na calej dlugości, przynajmniej tak mi się wydaje, niech wypowiedzą się lepiej doświadczone dziewczyny nie wiem co mam robic, ja chcę włoooosyyyy i tak się nawet zastanawiałam nawet żeby te clipy zostawic i przerobic na pasemka i doczepic albo zostawic na taśmie i doszyc do warkocza ale jeśli mówicie, że te kuleczki na końcach świadczą o złej jakości włosów to sama nie wiem.... jak myślicie? Doradźcie coś dziewczyny

Chery jakie perypetie? Trzymają Ci się fajnie spinki?

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2011-05-24 o 20:16
Stary 2011-05-24, 20:23   #3110
Chery
Raczkowanie

Cytat:
Chery jakie perypetie? Trzymają Ci się fajnie spinki?
Pani z Cameron "zapomniała o wysyłce". Musiałam do niej dzwonić i się upominać, przeprosiła i wysłała kurierem. Nie odpisują też na maile ;/

Spinki trzymają się dobrze, mimo że mam cienkie i śliskie włosy

Chery jest offline  
Stary 2011-05-24, 20:38   #3111
madziuchna89
Raczkowanie

no to ja chyba źle po prostu trafiłam... :/
Stary 2011-05-24, 20:49   #3112
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Oldziunia jeszcze nie zdążyłam doprowadzic do odpowiedniego stanu moich wlosow bo to moje piewsze clipy ale też mam ścięte na prosto i się odznaczały, chociaż jak sie je odpowiednio przeczesały to się wtopiły no ale to bym musiała głową nie ruszac hehe myślę, że wystarczy pocieniowac ale same końce a nie na calej dlugości, przynajmniej tak mi się wydaje, niech wypowiedzą się lepiej doświadczone dziewczyny nie wiem co mam robic, ja chcę włoooosyyyy i tak się nawet zastanawiałam nawet żeby te clipy zostawic i przerobic na pasemka i doczepic albo zostawic na taśmie i doszyc do warkocza ale jeśli mówicie, że te kuleczki na końcach świadczą o złej jakości włosów to sama nie wiem.... jak myślicie? Doradźcie coś dziewczyny
wiem, że niektóre dziewczyny mówiły, że po prostu zamawiały inne spineczki i przeszywały
a te kuleczki bardzo się odznaczają? bo jak masz ciemne to pewnie nie, więc jeśli są grube i ładne te włosy to z drugiej strony może nie warto oddawać?
a no właśnie, ale chodzenie z nieruchomą głową odpada pójdę jutro do fryzjerki i się doradzę, mam tylko nadzieję, że będzie w ogóle wiedziała co to są clipy i będzie w stanie mi coś sensownego doradzić dzięki za radę może coś jest w tym pocieniowaniu tylko końcowek, zobaczę

a może jeszcze któraś z Was dziewczyny mi powie, jak macie ścięte włosy, żeby clipy się nie odznaczały?

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-05-24, 20:57   #3113
madziuchna89
Raczkowanie

właśnie kurcze teraz zastanawiam się nad zrobieniem włosków na stałe, jakoś boje się, że nie będę umiała clipów wpinac, w tych wszystko bylo mi widac nie wiem co mam robic, pomooocyyyyyy
Stary 2011-05-25, 00:18   #3114
patusianiunia91
Raczkowanie

Cytat:
właśnie kurcze teraz zastanawiam się nad zrobieniem włosków na stałe, jakoś boje się, że nie będę umiała clipów wpinac, w tych wszystko bylo mi widac nie wiem co mam robic, pomooocyyyyyy
ja miałam na micro ringi, na drugi dzień odpadło mi już prawie 30. a włosy które mam do łopatek pod samym spodem miały po 7 cm... ;/ prawie całe włosy spod spodu straciłam... w sumie, teraz mi odrosły, ale trochę. nie polecam tej metody.
Stary 2011-05-25, 09:47   #3115
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
tak, widziałam. Tylko że u Cb to naprawdę trzeba się przypatrzeć, żeby je zobaczyć. U mnie widać bardziej (chyba że to jest też kwestia założenia?). Ale myślisz, że jak wycieniuję włosy to będzie ok? Bo nie chciałabym, żeby bez sensu je wycieniować a efekt będzie taki sam? A Ty masz ścięte w szpic na dole, bo nie wiem co znaczy dla Ciebie nierówno?
A to potem daj znać jak to z tymi spinkami od Cameronów, czy będą trzymać
Jak na początku zakładałam włosy to miałam mocno pocieniowane przez fryzjerkę, później stwierdziłam, że zapuszczę i nie będę podcinać (stąd ten szpic - tak mi dziwacznie moje włosiska rosną) Jakie długie masz swoje własne? Może wklej fotkę to będzie łatwiej ocenić?

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:

Co to się dzieje ostatnio - dziewczyny piszą o samych zwrotach... Jak pisałam wczoraj zamówiłam 5 taśm z cameronów, obcykam te spinki i zdam relacje (jutro już powinny być) włosy zostawię, a spinek to u mnie dostatek, więc jakby co to przeszyję i już
Kuleczki... W dobrychwlosach też są. Ale nie dość, że ich nie widać to w niczym nie przeszkadzają, wydaje mi się, że oni w ten sposób spalają zniszczone i rozdwojone końcówki, żeby się dalej nie niszczyły...

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Każda jak testuje po raz pierwszy clipy ma ten problem ja musiałam się wiele razy uczyć jak je porządnie wpiąć, bo na samym początku nie raz mi było je "bezczelnie" widać

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
Pani z Cameron "zapomniała o wysyłce". Musiałam do niej dzwonić i się upominać, przeprosiła i wysłała kurierem. Nie odpisują też na maile ;/

Spinki trzymają się dobrze, mimo że mam cienkie i śliskie włosy
Sama jestem ciekawa jak z tymi spinkami, bo też mam cienkie i śliskie włosy (tak jak Ty)
Ile czekałaś na przesyłkę zanim zadzwoniłaś? Bo nie wiem, żebym zawczasu nie musiała zadzwonić bo chciałabym, żeby były już jutro a wczoraj zamawiałam

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-25, 13:28   #3116
Klaudiax89x
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,
sama przedłużam sobie włosy już jakieś 3 lata. Ostatnio kupiłam włosy polskie u jednej fryzjerki, która przerobiła mi je na pasemka pod ringi, problem w tym, że kolor jest sporo ciemniejszy (średni brąz) od moich naturalnych włosów. Gdyby któraś z was była zainteresowana tymi włosami to piszcie na prywatną pocztę. Mogę podesłać zdjęcia i więcej szczegółów opisać.
Zastanawiałm się nad rozjaśnieniem włosów bo są naprawdę ładne, delikatne i gładkie, ale boję się... wiecie chyba same jak jest, kolor może wyjść różnie a nie chciałabym popsuć włosów.

Pozdrawiam
Klaudiax89x jest offline  
Stary 2011-05-25, 14:47   #3117
pampampampam
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
super że jesteś zadowolona przypomnij mi proszę jakie włoski zamówiłaś?

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Ja noszę dobrewlosy ale nie robiłam jeszcze z nich loczków, miałam kiedyś na noc warkocza (na suche włosy) i fale po rozplątaniu trzymały sie naprawdę długo

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Miałam kiedyś włosy indyjskie i niestety to prawda... Nie są długotrwałe
tą metodą przedłużałam włosy ponad 2 lata i ogólnie byłam zadowolona, z tym, że miałam najlepsze jakościowo włosy - mianowicie włosy słowiańskie
Teraz podchodzę do sprawy tak, że jak podliczyłam ile pieniędzy kosztują te włosy, salon (ściąganie i czyszczenie plus ponowne zakładanie) zainteresowałam się włosami sprzedawanymi w internecie i prawdę mówiąc oszczędzam masę pieniędzy, a mam gęściejsze i 25cm dłuższe ot, taka refleksja mi się nasunęła
hej, dzieki za odp. problemw tym, ze do tej metody sa uzywane wylacznie wlosy indyjskie i azjatyckie. jak to mozliwe, ze mialas slowianskie?
Stary 2011-05-25, 17:26   #3118
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Mam pytanie, może zostanie zuważone za drugim razem Gdzie kupujecie włosy Cameron Hair? Na allegro tyle było i nic nie znalazłam :|

Edit znalazłam uff.

Edytowane przez BlueManiaczka
Czas edycji: 2011-05-25 o 17:38
BlueManiaczka jest offline  
Stary 2011-05-25, 18:13   #3119
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, może zostanie zuważone za drugim razem Gdzie kupujecie włosy Cameron Hair? Na allegro tyle było i nic nie znalazłam :|

Edit znalazłam uff.
Jest tego sporo, nawet mają teraz promocję na start ze 119zl na 110 zawsze to dyszka na przesyłkę

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pampampampam Pokaż wiadomość
hej, dzieki za odp. problemw tym, ze do tej metody sa uzywane wylacznie wlosy indyjskie i azjatyckie. jak to mozliwe, ze mialas slowianskie?
Nie wiem co to za salon, ale ktoś Cię ewidentnie w błąd wprowadza... Ja mówię o tej metodzie Hair Talk eXtension robionej w salonach miałam robione tą metodą w Bydgoszczy (tylko dwa salony taką usługę tam oferowały). Za wl.osy płaciłam jak za zboże, ale wiedziałam za co

Faktycznie,weszłam teraz na ich stronę i mają informację,że używają już tylko włosów indyjskich... Mam przed sobą ulotkę z umową która dostałam jak u nich przedłużałam i tam jest napisane, że to włosy słowiańskie... Ale nie tylko to się zmieniło - w opakowaniach nie ma już po 10 sztuk włosa ale 12 i tym samym pewnie ceny poszły w dół. Nawet już mają od ręki 55cm, jak były słowiańskie to od ręki tylko do 40cm (reszta do miesiąca oczekiwania). Hmm....

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudiax89x Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
sama przedłużam sobie włosy już jakieś 3 lata. Ostatnio kupiłam włosy polskie u jednej fryzjerki, która przerobiła mi je na pasemka pod ringi, problem w tym, że kolor jest sporo ciemniejszy (średni brąz) od moich naturalnych włosów. Gdyby któraś z was była zainteresowana tymi włosami to piszcie na prywatną pocztę. Mogę podesłać zdjęcia i więcej szczegółów opisać.
Zastanawiałm się nad rozjaśnieniem włosów bo są naprawdę ładne, delikatne i gładkie, ale boję się... wiecie chyba same jak jest, kolor może wyjść różnie a nie chciałabym popsuć włosów.

Pozdrawiam
Nigdy nie miałam włosów polskich, ale z tego co słyszałam dają radę tylko wiadomo, że każde rozjaśnianie niesie za sobą zgubne skutki jak możesz daj te fotki na forum, napisz jaką mają długość bo pewnie wiele użytkowniczek się zainteresuje

Drożdże

Zapuszczam włosy

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-05-25 o 18:08
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-05-26, 09:01   #3120
pampampampam
Przyczajenie

[QUOTE=aGrAwA_26;27121496]Jest tego sporo, nawet mają teraz promocję na start ze 119zl na 110 zawsze to dyszka na przesyłkę

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Nie wiem co to za salon, ale ktoś Cię ewidentnie w błąd wprowadza... Ja mówię o tej metodzie Hair Talk eXtension robionej w salonach miałam robione tą metodą w Bydgoszczy (tylko dwa salony taką usługę tam oferowały). Za wl.osy płaciłam jak za zboże, ale wiedziałam za co

Faktycznie,weszłam teraz na ich stronę i mają informację,że używają już tylko włosów indyjskich... Mam przed sobą ulotkę z umową która dostałam jak u nich przedłużałam i tam jest napisane, że to włosy słowiańskie... Ale nie tylko to się zmieniło - w opakowaniach nie ma już po 10 sztuk włosa ale 12 i tym samym pewnie ceny poszły w dół. Nawet już mają od ręki 55cm, jak były słowiańskie to od ręki tylko do 40cm (reszta do miesiąca oczekiwania). Hmm....

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

kochana, wydaje mi sie, ze to Ciebie w Bydgoszczy wprowadzono w blad. Ja dzownilam do dystrybutora hair talk-ow w polsce i maja tylko i wylacznie indyjskie i azjatyckie.
Lece do stanow, wiec kontakotwalam sie tez z ich dystrybutorem na Florydzie (tam nazywaja to hotheads extensions - ale to ta sama firma, bo hairtalki mnie do nich skierowali) i tam tez poinformowali mnie, ze maja tylko tylko tylko indyjskie.

w kazdym razie, powiedz mi, jak Ci sie trzymaly te wlosy? ja od miesiaca mam 25 cm na zageszczenie (mialam spalone wlosy przez fryzjera i czesc zostala krotka, sam spod - teraz juz maja ok 5 cm:/dlugie, ktore ocalaly musialam niestety sciac do ramion zeby sie nei plataly bo byly suche i sie lamaly przy skorze, i teraz czas je przedluzyc), w przyszlym tygodniu bede miala zalozone 40-tki. martwie sie, bo na 5 miesiecy lece do stanow i nie wiem czy te wlosy tyle wytzrymaja. zdjac je i zalozyc to nie problem, pytanie tylko czy nie bede musiala kupic po jakism czasie nowych?
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości