Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-08, 19:12   #3241
Mimi08
Zadomowienie

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ja miałam wlosy syntetyczne na clipach i generalnie dbasz o nie jak o naturalne, myłam w letniej wodzie, potem nakładałam odżywke ze spukiwaniem na 10 minut splukałam, jakaś odżywka w sprayu bez spłukiwania i jedwab, ważne jest żeby syntetyki jednak prostować bo końcówki mogą się zmecholić, przynajmniej ja tak miałam więc podciełam i prostowałam i nie bylo problemu.
Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
na pewno im rzadziej myjesz tym lepiej ^^
Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Przeszłam przygodę z syntetykami. Jak otwarłam paczkę byłam zadowolona, jak doczepiłam juz ani trochę. Problem z syntetykami polega na tym, że są zbyt idealne. Nasze wlosy są niestety podniszczone róznymi zabiegami, nie mają idealnie gładkie struktury. Nawet jak w moje po umyciu wtarłam jedwab, to bylo widać przejście i różnicę.

Dopiero po kilku myciach, kiedy lekko się podniszczyły nie świeciły się jak u lalki i wyglądały naturalnie. Nigdy więcej syntetyków.
Dziękuje Wam za pomoc!
Podsumując wasze wypowiedzi to powinnam... raz na jakiś czas myć włoski, normlanie o nie dbać jak o naturalne czyli odżywka do spłukiwania, odżywka b/s ,jedwab i prostować.
A co jeśli chodzi o czesanie? Jaką szczotkę najlepiej używać?
Stary 2011-06-08, 19:31   #3242
sylwiaxx
Zadomowienie

Ja też nigdy więcej nie kupię syntetyków ale jakbym dopiero zaczynała przygodę z doczepianymi włosami to syntetyki są ok na początek
sylwiaxx jest offline  
Stary 2011-06-08, 20:27   #3243
angeells
Rozeznanie

Mimi08 o ile pamiętam to nie stosuje się odzywki z proteinami i czymś tam jeszcze jedwab jest ok ale też bez protein tylko nie wiem czy to tyczy się tez syntetyków myjesz wtedy kiedy widzisz że robią się strąki najczęściej od jedwabiu wiem jeszcze że płukało się w płynie do płukania czy jakoś tak może dziewczyny podpowiedzą bo ja nigdy tego nie stosowałam ale podobno tak się robi Pamiętaj kochana że nie każde syntetyki można prostować czy używać lokówki ale to producent zawsze podkreśla czy można czy nie więc lepiej się upewnij następna rzecz to taka że lepiej nie używać suszarki po umyciu najlepiej je powiesić gdzieś aby same wyschły i delikatnie przeczesać grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach ja akurat dostałam gratis specjalną szczotkę do clipów wygląda trochę jak szczotka do butów ale była przydatna ^^ to tyle co mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia mam nadzieje że choć odrobinkę pomogłam

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-06-08, 20:29   #3244
avent333
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

dobrze że trafiłam na ten wątek, własnie przymierzałam się do zakupu włosów longhair i nie zakupie po negatywnych opiniach. Zatem dziewczyny jakie włosy warto zakupić? do metody na mikroringi?
avent333 jest offline  
Stary 2011-06-08, 20:33   #3245
Mimi08
Zadomowienie

Dziękuje za rady!

Edytowane przez Mimi08
Czas edycji: 2011-06-08 o 20:36
Mimi08 jest offline  
Stary 2011-06-08, 21:03   #3246
angeells
Rozeznanie

Mimi08 ależ nie ma za co a powiedz mi jak Ci się podobają te Twoje włoski bo za jakiś czas tez się przymierzam do kupna syntetyków i jestem ciekawa opinii

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-06-08, 21:15   #3247
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia czy mozna gdzieś kupić taką siateczkę. Ale idź do sklepu z pierdołami krawieckimi może tam coś takiego dostaniesz.
no właśnie też o tym pomyślałam, także muszę się wybrać a że jestem niecierpliwa i jak coś wymyślę to zaraz muszę mieć to pewnie jutro pójdę
a skoro miałaś taki kucyk to powiedz mi proszę jaką on miał(w sensie ta siateczka) mniej więcej szerokość. Czy własny kucyk owijałaś tak na raz czy trzeba było kilka razy okręcić tą siateczką?
aha, i jeszcze jedno: czy ta siateczka była taka miękka jak np. koronka czy raczej twardsza w stylu kanwy do haftu krzyżykowego, bo nie wiem co lepiej kupić w pasmanterii?

Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-06-08 o 21:56
Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-09, 12:02   #3248
Mimi08
Zadomowienie

Cytat:
Mimi08 ależ nie ma za co a powiedz mi jak Ci się podobają te Twoje włoski bo za jakiś czas tez się przymierzam do kupna syntetyków i jestem ciekawa opinii
Powiem Ci jak do mnie dotrą Zamawiałam we wtorek to niedługo powinny już być.
Stary 2011-06-09, 12:19   #3249
marka85
Przyczajenie

Witam, ja nigdy nie przedłużałam włosów, ale tyle złego naoglądałam siew telewizji że odradzam, podobno jest masakra jak odrastają i mało która kobieta decyduje się na ponowne przedłużenie
marka85 jest offline  
Stary 2011-06-09, 12:32   #3250
gogo4444
Raczkowanie

dziewczyny, a jesli chodzi o dopinki, to jak dobieracie kolor? chce sobie kupic i zastanawiam sie co zrobic zeby pasowalo, bo niezbyt wygladaja takie dopinki w innym kolorze, odrazu widac ze to nie naturalne...
macie jakies sposoby na to? a moze jakis sklep w Warszawie w ktorym ktos doradza i dobiera kolor?
gogo4444 jest offline  
Stary 2011-06-09, 12:37   #3251
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marka85 Pokaż wiadomość
Witam, ja nigdy nie przedłużałam włosów, ale tyle złego naoglądałam siew telewizji że odradzam, podobno jest masakra jak odrastają i mało która kobieta decyduje się na ponowne przedłużenie
Zarejestrowałaś się na forum tylko po to, żeby odradzać coś, o czym nie masz pojęcia?
Stary 2011-06-09, 13:26   #3252
jak_k
Przyczajenie

Oldziunia a czemu zdecydowałaś się przerobić clipy na kucyk? Z tego co pamiętam też masz dobrewlosy, coś z nimi nie tak? I chcesz przerobić wszystkie pasma czy tylko część?
jak_k jest offline  
Stary 2011-06-09, 13:45   #3253
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jak_k Pokaż wiadomość
Oldziunia a czemu zdecydowałaś się przerobić clipy na kucyk? Z tego co pamiętam też masz dobrewlosy, coś z nimi nie tak? I chcesz przerobić wszystkie pasma czy tylko część?
tak, dobrewlosy i jak najbardziej wszystko z nimi w porządku z tym że zdecydowałam się zrobić z nich kucyk, bo jeśli dopinam clipy do rozpuszczonych włosów to po bokach za nic nie potrafię ich przypiąć tak żeby "zlały się" z moimi. muszę boki spinać w taki kucyk na górze, ale jakoś nie przepadam za taką fryzurą(rozpuszczone włosy z kucykiem na górze). dlatego wolę zrobić z nich kucyk niż wpinać poszczególne clipy i dopiero wiązać je w kucyk, bo raz że będzie szybciej, a dwa że takim owijanym kucykiem bardziej zasłonię swoje włosy i nie będzie tak głupio odstawać to co mam pocieniowane. mam nadzieję, że coś zrozumiałaś z tego mojego pokrętnego tłumaczenia
a czy wszystkie pasma czy tylko część przerobię to zobaczę jak mi się to wkomponuje w tą siateczkę, którą muszę kupić. ale na pewno większość pasm wezmę do tego kucyka, żeby wyglądał grubo i ślicznie
a doczytałam się na forum, że załapałaś się na promocję z dobrewlosy, farciara! na pewno będziesz zadowolona, bo włosy naprawdę pierwsza klasa

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-09, 14:01   #3254
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
tak, dobrewlosy i jak najbardziej wszystko z nimi w porządku z tym że zdecydowałam się zrobić z nich kucyk, bo jeśli dopinam clipy do rozpuszczonych włosów to po bokach za nic nie potrafię ich przypiąć tak żeby "zlały się" z moimi. muszę boki spinać w taki kucyk na górze, ale jakoś nie przepadam za taką fryzurą(rozpuszczone włosy z kucykiem na górze). dlatego wolę zrobić z nich kucyk niż wpinać poszczególne clipy i dopiero wiązać je w kucyk, bo raz że będzie szybciej, a dwa że takim owijanym kucykiem bardziej zasłonię swoje włosy i nie będzie tak głupio odstawać to co mam pocieniowane. mam nadzieję, że coś zrozumiałaś z tego mojego pokrętnego tłumaczenia
a czy wszystkie pasma czy tylko część przerobię to zobaczę jak mi się to wkomponuje w tą siateczkę, którą muszę kupić. ale na pewno większość pasm wezmę do tego kucyka, żeby wyglądał grubo i ślicznie
a doczytałam się na forum, że załapałaś się na promocję z dobrewlosy, farciara! na pewno będziesz zadowolona, bo włosy naprawdę pierwsza klasa
A jak bys pocieniowała te clipy z przodu to może by sie bardziej zlały?
koteczka18 jest offline  
Stary 2011-06-09, 14:04   #3255
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
A jak bys pocieniowała te clipy z przodu to może by sie bardziej zlały?
też już nad tym myślałam, ale chyba bym więcej szkody narobiła, bo sama talentu fryzjerskiego nie posiadam, a trochę żal mi kasy wydawać na pocieniowanie clipów u fryzjera. ale ten kucyk jak najbardziej by mnie satysfakcjonował, tylko oby mi się udało go zrobić

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-09, 14:16   #3256
angeells
Rozeznanie

Ajjj gogo4444 powiem Ci ja teraz chce wyrównać kolor z odrostami to będzie masakra i będę miała taki właśnie problem jak dobrać kolor no ale jak już wyrównam kolorek robię foto wysyłam firmie która ma clipy i oni dobierają ^^ jak dobiorą źle odsyłam i proszę o inny kolor cała filozofia

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-06-09, 19:01   #3257
jak_k
Przyczajenie

Cytat:
Hehe zrozumiałam Faktycznie, żeby wyszedł ładny kucyk to większość pasm będziesz musiała zużyć. Moje włoski z promocji już doszły! Jeszcze ich całych nie zakładałam, tylko przymierzyłam z przodu najwęższe pasmo, żeby porównać kolor. Dobrze, że jednak wzięłam 4, bo przez lato moje włosy się rozjaśnią i prawdopodobnie będą identyczne z clipami (mam taką nadzieję, wolała bym och jednak nie przyciemniać), a 2 byłaby raczej za ciemna - dzięki jeszcze raz za radę!

A powiedzcie mi jak przechowujecie swoje clipy kiedy ich nie nosicie?
jak_k jest offline  
Stary 2011-06-09, 19:08   #3258
Mimi08
Zadomowienie

Już mam włoski! Właśnie dzisiaj popołudniu do mnie doszły
Zamawiałam z dobrewłosy.pl
Jestem z nich naprawde zadowolona(jak na razie) Włosy są miękkie w dotyku,kiedyś dotknęłam syntetyków mojej koleżanki i one były strasznie sztywne, moje są mięciutkie. Nie wyglądają w gogole sztuczne! Troszkę się błyszczą ale to na plus, bo nie tak jak u niektórych że na kilometr widać że doczepiane bo strasznie sie świecą. Jeszcze ich nie nosiłam mam nadzieje że będą OK.
Stary 2011-06-09, 19:39   #3259
angeells
Rozeznanie

Mimi08 ile za nie dałaś? blask zmatowieje wraz z myciem i użytkowaniem także nie ma co się stresować może wkleisz fotkę jak już je zamontujesz ^^ była bym wdzięczna :P

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-06-09, 19:44   #3260
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jak_k Pokaż wiadomość
Hehe zrozumiałam Faktycznie, żeby wyszedł ładny kucyk to większość pasm będziesz musiała zużyć. Moje włoski z promocji już doszły! Jeszcze ich całych nie zakładałam, tylko przymierzyłam z przodu najwęższe pasmo, żeby porównać kolor. Dobrze, że jednak wzięłam 4, bo przez lato moje włosy się rozjaśnią i prawdopodobnie będą identyczne z clipami (mam taką nadzieję, wolała bym och jednak nie przyciemniać), a 2 byłaby raczej za ciemna - dzięki jeszcze raz za radę!

A powiedzcie mi jak przechowujecie swoje clipy kiedy ich nie nosicie?
to dobrze, że zrozumiałaś tak, wydaje mi się, że 8 jak nie wszystkie 10 pasm będę musiała wziąć
to fajnie, że trafiłaś z kolorem. jak dobrze, że ja nie mam tego problemu-biorę czarne i już
ja swoje clipy trzymam w szafie na półce, na spód podkładam to opakowanie przezroczyste, w które były zapakowane

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-09, 20:59   #3261
Mimi08
Zadomowienie

Cytat:
Mimi08 ile za nie dałaś? blask zmatowieje wraz z myciem i użytkowaniem także nie ma co się stresować może wkleisz fotkę jak już je zamontujesz ^^ była bym wdzięczna :P
Nie pamiętam ile dałam za same włosy,ale z przesyłką wyszło mi 77zł
Fotkę postaram się wkleić,ale jak zafarbuje moje naturalne włosy bo doczepiane są troche ciemniejsze od moich.
Stary 2011-06-10, 00:32   #3262
angeells
Rozeznanie

Mimi08 e to nie tak dużo w takim razie czekam na fotki a dużo ich jest ?

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-06-10, 09:42   #3263
GosposiaSzatana
Raczkowanie

Cytat:
no właśnie też o tym pomyślałam, także muszę się wybrać a że jestem niecierpliwa i jak coś wymyślę to zaraz muszę mieć to pewnie jutro pójdę
a skoro miałaś taki kucyk to powiedz mi proszę jaką on miał(w sensie ta siateczka) mniej więcej szerokość. Czy własny kucyk owijałaś tak na raz czy trzeba było kilka razy okręcić tą siateczką?
Po wyprostowaniu moich włosów robiłam kucyk, w tym doczepianym są takie ząbki, ktore wpinasz w gumkę w swoim kucyku, a potem owijasz swoje wlosy tym kucykiem. Znalazlam foto tej siateczki. jest nizej

Cytat:
aha, i jeszcze jedno: czy ta siateczka była taka miękka jak np. koronka czy raczej twardsza w stylu kanwy do haftu krzyżykowego, bo nie wiem co lepiej kupić w pasmanterii?

Ta siateczka była miękka. Taka z dzianiny plecionej. Coś jak grubo pleciony len.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,3 KB, 27 załadowań)
Stary 2011-06-10, 09:45   #3264
GosposiaSzatana
Raczkowanie

Z tego co widzę są 2 rodzaje mocowań. Albo taką tasiemką, albo kucyk ma taką jakby gumkę z wlosow. Taki wlasnie mialam. Na dole fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images11.jpg (10,8 KB, 38 załadowań)
Stary 2011-06-10, 09:57   #3265
Oldziunia
Rozeznanie

GosposiaSzatana, dziękuję Ci bardzo za pomoc zobaczę czy uda mi się dostać tą siateczkę dzisiaj, a potem będę pracować, jak coś z tego wyjdzie to się pochwalę na forum

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-10, 12:24   #3266
angeells
Rozeznanie

Oldziunia to trzymam mocno kciuki mam nadzieje że Ci się uda coś sensownego wyczarować hyhy

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-06-10, 15:31   #3267
sylwiaxx
Zadomowienie

A ja czekam na zdjęcia dziewczyn
sylwiaxx jest offline  
Stary 2011-06-10, 16:04   #3268
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
Oldziunia to trzymam mocno kciuki mam nadzieje że Ci się uda coś sensownego wyczarować hyhy
Dzięki też mam taką nadzieję już mam koncepcję na niego, a za niedługo zabieram się do roboty.
niestety nie udało mi się dostać siateczki, ale tak teoretycznie wymyśliłam, że można wszyć to w kawałek materiału. oby w praktyce wyszło to tak jak i w moich wyobrażeniach

Oldziunia jest offline  
Stary 2011-06-10, 18:45   #3269
GosposiaSzatana
Raczkowanie

Oldziunia koniecznie się pochwal kucykiem !
Stary 2011-06-12, 11:07   #3270
angeells
Rozeznanie

NADAL czekam ^^ hyhy

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości