Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-18, 12:50   #3631
Patrycja_ZG
BAN stały

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

zamawiałam 160gram
zapłaciłam na polskie 392zł juz z przesyłka
zamawiałam tydzien temu ponad
płaciłam kartą visa
odrazu mi napisali emeila ze otrzymali wplate
Patrycja_ZG jest offline  
Stary 2011-08-18, 13:01   #3632
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patrycja_ZG Pokaż wiadomość
zamawiałam 160gram
zapłaciłam na polskie 392zł juz z przesyłka
zamawiałam tydzien temu ponad
płaciłam kartą visa
odrazu mi napisali emeila ze otrzymali wplate
160 ? sporo
z wysyłka to spoko nawet wyszlo, a opłate cela równeiz bedziesz płacic dodatkowo? napisz koniecznie jak dojda, twoje wrazenia, bo skoro luxy sie koltunia juz po kilku chwilach, to foxy beda ok moze>> mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
========================= ============
któraś z was zamawiała moze jeszcze te włoski, własnie jestem na ich stronie, moze tez sie na nie zdecyduje, poczekam tylko na opinie Patrycji
obecnie mój kolor: ciemny braz: BRAK

http://foxylocksextensions.com/

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-08-18 o 13:16
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-18, 13:11   #3633
aangellaa
Raczkowanie

Pomóżcie im więcej czytam tym mniej wiem... Chcialam zamówić clix z racoona bo przedłużalam tymi włosami metoda na stale i są świetne. Ale nie przekonuje mnie zestaw - tylko 5 tasm, 26,20,15,2*3. To sie nazywa clix full set - nie mam jak wkleic linka bo pisze z telefonu. Dla porównania cameron ma 8 tasm! Waga racoona to jak pani powiedziala około 80 g, dwóch zestawów na pewno nie kupię bo kosztuje 390 zł jeden! Doradzcie,starczy? Racoon czy cameron? I Racoon musialabym farbowac bo mają tylko jasne blondy a ja potrzebuje naturalnego...

Edytowane przez aangellaa
Czas edycji: 2011-08-18 o 13:13
aangellaa jest offline  
Stary 2011-08-18, 17:10   #3634
Patrycja_ZG
BAN stały

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
160 ? sporo
z wysyłka to spoko nawet wyszlo, a opłate cela równeiz bedziesz płacic dodatkowo? napisz koniecznie jak dojda, twoje wrazenia, bo skoro luxy sie koltunia juz po kilku chwilach, to foxy beda ok moze>> mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
========================= ============
któraś z was zamawiała moze jeszcze te włoski, własnie jestem na ich stronie, moze tez sie na nie zdecyduje, poczekam tylko na opinie Patrycji
obecnie mój kolor: ciemny braz: BRAK

http://foxylocksextensions.com/

tak 160 zamówiłam jak sie bawic to sie bawic
od 5 lat zamawiam włosy juz skad tylko mozliwe mialam swoja babke od ktorej kupywałam włosy swietnej jakosci odziwo rowniez sprzedawala na allegro a wlosy zamawiala az ze szwecji super były ale babka sie wycofala i teraz szukalam wszedzie gdzie mozliwe w kocnu zdecydowalam sie na foxy zobaczymy

nie nie tutaj nie ma oplat celnych za wykonanie tak jak by przelewu tez nic nie zaplacilam dodatkowo wiec poki co jestem zadowolona z przebiegu tranzacji zobaczymy ile jeszcze bede czekac maja niby dojsc od 5 do 10 dni roboczych dzisiaj jest juz 5 dzien roboczy ktory czekam
jak beda odrazu wstawie fotki mysle ze wlosy beda calkiem calkiem mam nadzieje ze spinki beda dobrze wykonane i beda trzymac)
Patrycja_ZG jest offline  
Stary 2011-08-18, 17:27   #3635
koteczka18
Wtajemniczenie

Kurcze dziewczynki zamowilam wloski z dobrewlosy.pl i nie jestem zadowolona. po dwoch myciach mam puszacy placzacy sie koltun.... JAk to ogarnąc??? Jak wy dzialacie z wlosami? moze jakies sprawdzone odzywki w normalnych cenach?
koteczka18 jest offline  
Stary 2011-08-18, 17:41   #3636
Patrycja_ZG
BAN stały

ja sprawdzalam juz sporo szamponów
najlepszy do wlosow doczepianych jest zielony z fructisa z pomaranczowa kuleczka
wiekszosc koltunów super schodzi sa delikatne lsniace posiada on szczegolne proteiny ktore wygladzaja wlosy pozatym jedwab a ostatnio próbowałam cos nowego taniego
kupilam w aptece nafte kosmetyczna do wlosow za 3 zł nałozyłam troche przeczekałam i umyłam fajne byly gdy wyschły
Patrycja_ZG jest offline  
Stary 2011-08-18, 19:50   #3637
malgo74
Przyczajenie

Cytat:
od poczatku odkad kupiłam włoski nie zmieniałam spinek, były dla mnie ok, ale teraz po ok poł roku noszenia, troszkę ich ubyło; wiec zmieniłąm na mniejsze, maialm je na poprzednich clipach wiec przeszyłam do cameronów. i jest ok
a co do tych luxy to az nie uwierzyłam szok, nie spodziewałąm sie tak złej opiniim a gdy napisałas ze po krótkim czasie od założenia sie ko łtyunia to zwatpiłam:/ hmm troche dziwne, duzo osób je zachwala, bede wdzieczna jesli wkleisz zdjecia włosków,
czyli reasumujac sa nie warte swojej ceny? ciekawa jak wypadaja w porównaniu z foxy...
Oj, wypadaja, wypadaja te luxy. Dzisiaj zważyłam swój zestaw i okazało się, że obecnie waży 120 g a było 160 g. Co prawda troche podcinalam je ale nie az tak duzo. Mimo wszystko 40 g ubytku to jednak sporo. Dałam im ostatnią szansę i namoczyłam na noc w oliwie z oliwek zeby sie troszke natłusciły. Po umyciu niestety okazalo sie ze nic to nie dalo i nadal sa suche i sie kołtunia. Chyba jednak nadszedł ich kres i wylądują w koszu na smieci. Jutro postaram sie wrzucic fotke jak teraz wygladaja.
malgo74 jest offline  
Stary 2011-08-18, 20:34   #3638
Patrycja_ZG
BAN stały

Cytat:
Napisane przez malgo74 Pokaż wiadomość
Oj, wypadaja, wypadaja te luxy. Dzisiaj zważyłam swój zestaw i okazało się, że obecnie waży 120 g a było 160 g. Co prawda troche podcinalam je ale nie az tak duzo. Mimo wszystko 40 g ubytku to jednak sporo. Dałam im ostatnią szansę i namoczyłam na noc w oliwie z oliwek zeby sie troszke natłusciły. Po umyciu niestety okazalo sie ze nic to nie dalo i nadal sa suche i sie kołtunia. Chyba jednak nadszedł ich kres i wylądują w koszu na smieci. Jutro postaram sie wrzucic fotke jak teraz wygladaja.

bardzo chetnie bym zobaczyla wiec jak bedziesz mogła to wrzuc
Patrycja_ZG jest offline  
Stary 2011-08-18, 21:15   #3639
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
a powiedz mi jeszcze kiedy dokonałas ich zakupu?? jaka maja żywotnośc, a może namocz w płynie do płukania tkanin?
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:36   #3640
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny ponawiam prośbę.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3617
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:46   #3641
ona1960
Raczkowanie

Agatau88 a to maja byc naturalne czy syntetyki?
Ja juz mialam wlosy od victorii wlasnie syntetyki i bylam bardzo zadowolona
ona1960 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:48   #3642
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Agatau88 a to maja byc naturalne czy syntetyki?
Ja juz mialam wlosy od victorii wlasnie syntetyki i bylam bardzo zadowolona
Syntetyki, ten zestaw za ok 86zł.

Tylko chyba proste dla mnie, nie falowane.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=12548682

http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...758670084.html

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-08-19 o 10:51
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:52   #3643
ona1960
Raczkowanie

mi sie wydaje ze najlepszy bedzie 13. BALEJAZ CHŁODNY BLOND Z REFLEKSAMI JASNY BLOND . A Ty nad jakim sie zastanawiasz?
ona1960 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:53   #3644
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
mi sie wydaje ze najlepszy bedzie 13. BALEJAZ CHŁODNY BLOND Z REFLEKSAMI JASNY BLOND . A Ty nad jakim sie zastanawiasz?
6,8 albo 13
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:57   #3645
asiulka_22
Zakorzenienie

RÓWNIEZ WYDAJE MI SIE NR 13 BEDZIE OK, byle nie miałw sobie nic zółtosci, bo twoje włoski wpadaja w popielaty odcień, ale juz zdecydowane na te od victori?? a miałysci naturalne od niej??? jak z gestościa?? mocno pocieniowanena końcach??
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:58   #3646
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
RÓWNIEZ WYDAJE MI SIE NR 13 BEDZIE OK, byle nie miałw sobie nic zółtosci, bo twoje włoski wpadaja w popielaty odcień, ale juz zdecydowane na te od victori?? a miałysci naturalne od niej??? jak z gestościa?? mocno pocieniowanena końcach??
Znaczy moje włosy sa ciepło-zimne. W jednym swietle cieple, w innym zimne dlatego musze miec kolor z refleksami.
Ja mialam kiedys syntetyki od niej i były bardzo fajne.
Przyczepiałam 2 taśmy i starczyło. Gęste, a końce to nie pamietam.
Teraz jak zamowie i tak zechcę zeby fryzjerka mi je jakoś wycieniowala.
Jakos ostatnio nie wiem czemu naturalne mnie odrzucają
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 10:59   #3647
ona1960
Raczkowanie

moim zdaniem 8 i 13 sa ok tylko to 6 wyglada jakos strasznie nienaturalnie.. ale w razie co bedziesz mogla wymienic kolor.. Kontakt ze sprzedajacym jest bardzo dobry mysle ze mozesz tez im wyslac zdjecia... Napewno Ci doradza..
ona1960 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:00   #3648
STACIOSZKA
Raczkowanie

ona1960 - jak tam Twoje Camerony? trzymają Ci się spinki? ja dziś właśnie zamówiłam ..
STACIOSZKA jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:01   #3649
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
moim zdaniem 8 i 13 sa ok tylko to 6 wyglada jakos strasznie nienaturalnie.. ale w razie co bedziesz mogla wymienic kolor.. Kontakt ze sprzedajacym jest bardzo dobry mysle ze mozesz tez im wyslac zdjecia... Napewno Ci doradza..
Wlasnie wysłalam, ale maja urlop do dzis.
I dam znać na pewno jak dostane od nich odpowiedz.
Dzieki Dziewczyny
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:01   #3650
Anethka
Zakorzenienie

Dostałam dzisiaj swoje nowe włosy. Są śliczne, ale dopiero teraz widzę jak bardzo zniszczone są moje naturalne. Miałam ściąć tylko clipy (mają ponad 60cm długości i sięgają mi po tyłek), a będę musiała pozbyć się też kilkunastu centymetrów moich własnych kłacząt .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4648.jpg (147,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4647.jpg (141,0 KB, 46 załadowań)
Stary 2011-08-19, 11:05   #3651
ona1960
Raczkowanie

STACIOSZKA ja jeszcze niestety nie wiem jak wygladaja bo wyslalam je do kolezanki w Polsce bo sama jestem w Niemczech... Ale przesylaka mega szybka.. rANO WPLACILAM PIENIADZE A OK 18 BYLY JUZ DOSTARCZONE clipy zobacze za tydzien.. wtedy dam Ci znac..
ona1960 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:15   #3652
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj swoje nowe włosy. Są śliczne, ale dopiero teraz widzę jak bardzo zniszczone są moje naturalne. Miałam ściąć tylko clipy (mają ponad 60cm długości i sięgają mi po tyłek), a będę musiała pozbyć się też kilkunastu centymetrów moich własnych kłacząt .
a przypomnij mi skad zamawiałas? / cena
jest czekoladowy braz?? czy ciemny braz?
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:19   #3653
malgo74
Przyczajenie

Cytat:
a powiedz mi jeszcze kiedy dokonałas ich zakupu?? jaka maja żywotnośc, a może namocz w płynie do płukania tkanin?
W płynie do płukania namaczałam już kiedyś były trochę bardziej miękkie ale za to jakieś lepkie w dotyku.

Umyłam je dzisiaj ponownie, bo okazało się że nie zmyłam dobrze oliwy z oliwek i były tłuste przy klipsach. Oczywiście przed myciem rozczesałam jak nalezy i myłam bez pocierania tylko lekko ugniatając włosy. Osuszyłam w reczniku i nałożyłam maseczkę zakwaszającą aby zamknąć łuski. Niestety jedna z taśm (ta która zawsze była noszona na samym spodzie) nadaje się juz tylko do wyrzucenia, ponieważ nie dam rady jej rozczesać.
Wygląda tak:

Pozostałe taśmy jeszcze mają maseczkę i wyglądają na mniej splątane. Zobaczymy co będzie jak spłuczę i wyschną.

Włosy są kupione pod koniec marca tego roku (dokładnie 29.03), więc nie minęło jeszcze pół roku tak naprawdę. Sama jestem w szoku jak policzyłam. Zwłaszcza, że użytkowałam okazjonalnie. Większość czasu były zaplecione w warkocz i leżały lub wisiały, żeby się nie plątały.
malgo74 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:29   #3654
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
a przypomnij mi skad zamawiałas? / cena
jest czekoladowy braz?? czy ciemny braz?
Kuzynka wysłała mi je z Anglii, więc szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaka to firma. Zdałam się na nią . W przeliczeniu na złotówki kosztowały mnie ok. 260zł.
To średni brąz - taki jak na pierwszym zdjęciu.
Stary 2011-08-19, 11:33   #3655
honey6678
Raczkowanie

hej dziewczyny.
a co myslicie o specjalnych szczotkach do wlosow nie naruszajacych ich lusek czy jakos tak, mozliwe ze zle zapamietalam
oplaca sie taka kupic ? mozecie jakas polecic?
honey6678 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:41   #3656
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
W płynie do płukania namaczałam już kiedyś były trochę bardziej miękkie ale za to jakieś lepkie w dotyku.

Umyłam je dzisiaj ponownie, bo okazało się że nie zmyłam dobrze oliwy z oliwek i były tłuste przy klipsach. Oczywiście przed myciem rozczesałam jak nalezy i myłam bez pocierania tylko lekko ugniatając włosy. Osuszyłam w reczniku i nałożyłam maseczkę zakwaszającą aby zamknąć łuski. Niestety jedna z taśm (ta która zawsze była noszona na samym spodzie) nadaje się juz tylko do wyrzucenia, ponieważ nie dam rady jej rozczesać.
Wygląda tak:

Pozostałe taśmy jeszcze mają maseczkę i wyglądają na mniej splątane. Zobaczymy co będzie jak spłuczę i wyschną.

Włosy są kupione pod koniec marca tego roku (dokładnie 29.03), więc nie minęło jeszcze pół roku tak naprawdę. Sama jestem w szoku jak policzyłam. Zwłaszcza, że użytkowałam okazjonalnie. Większość czasu były zaplecione w warkocz i leżały lub wisiały, żeby się nie plątały.
O kurcze, ale wygladaja
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:42   #3657
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
a co myslicie o specjalnych szczotkach do wlosow nie naruszajacych ich lusek czy jakos tak, mozliwe ze zle zapamietalam
oplaca sie taka kupic ? mozecie jakas polecic?
masz na myśli tangle teazer?
http://www.youtube.com/watch?v=C3nicO3hhd0
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:46   #3658
ona1960
Raczkowanie

asiulka_22 ja mialam wlosy od VICTORII z tym ze syntetyczne... Byly bardzo geste... czasami nosilam wszystkie tasmy ale przewaznie tylko 3... na koncach sa pocieniowane ale to dobrze... bo inaczej wygladaly by strasznie nienaturalnie. Ja nosilam je 3 mies codziennie do szkoly pracy itd wiec naprawde duzo. Potem podcielam jakies 10-15 cm i dalej wygladaja swietnie. Tylko teraz mam ochote na naturalne bo chce dluzej je ponosic i nie tracic na dlugosci.
ona1960 jest offline  
Stary 2011-08-19, 11:52   #3659
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O kurcze, ale wygladaja
nie za ładne:/ potwierdzam, czyli kupiłac je pozniej pponad miesiąc od moich, przy czym ja zakładam je bardzo czesto.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
asiulka_22 ja mialam wlosy od VICTORII z tym ze syntetyczne... Byly bardzo geste... czasami nosilam wszystkie tasmy ale przewaznie tylko 3... na koncach sa pocieniowane ale to dobrze... bo inaczej wygladaly by strasznie nienaturalnie. Ja nosilam je 3 mies codziennie do szkoly pracy itd wiec naprawde duzo. Potem podcielam jakies 10-15 cm i dalej wygladaja swietnie. Tylko teraz mam ochote na naturalne bo chce dluzej je ponosic i nie tracic na dlugosci.
rozumiem, ja własnie jestem trochę uprzedzona do do syntetykow: czesto moje krece na lokówce, a na sztucznych nie buyło by to takie łatwe, ze wzgledu na strukture włosa, jak i mozliwośc ich spalenia:/, lubie miec włoski takie w stylu kim kardashian hehe.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-08-19 o 12:05
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-08-19, 12:19   #3660
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Wygląda tak:
Fatalne...
Jeśli to Cię jakoś pocieszy, to powiem, że moja taśma naturalnych włosów od hair-clip wygląda podobnie, tylko kołtuny znajdują się u nasady

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości