Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-28, 21:20   #3931
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA ja mam tak ścieniowane że masakra wyglądam jak bym miała hełm a z pod niego wystają dłuższewłosy nie no taktragicznie nie jest ale za dobrze też nie mam nadzieje że za 2 miesiące już podrosnąi będzie ok pod clipy zazdroszczę Ci chociaż taka grubość jest ok ja miałam cieniutkie bynajmniej na Twoich zdjęciach wyglądają podobnie do moich ale ja mialam wtedy 55cm no i swoje takie jak na avatarze i było świetnie jejku po co było ścinać co za nieczysta siła mnie do tego namówiła?
ja miałam włoski na ringi założone i poszłam do fryzjera,aby mi podcial te przedluzane i opitolil mi krzywo przy okazji moje też wiesz waga 70 gram to nie za dużo,ale nie jest źle
jestem zadowolona
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-09-28, 23:12   #3932
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mam włosy i fotki

Clipy od Doczepiane.pl ja zamawiałam z allegro. Kontakt z Panią, bardzo miły, bardzo szybka wysyłka
Na moje oko włoski naturalne
Wstawiam zdjęcia opakowania.

Na tym zdjęciu gdzie mam je na sobie troszke dziwnie wyszły mam wrażenie,że jest ich więcej tylko tak dziwnie się ułożyły
Może też troche moja wina,bo pierwszy raz zakładałam clipy7, robiłam to na szybko i byle jak.

Jutro postaram się wkleić włoski w świetle dziennym.

Aha i kolor. Ja zamówiłam #2 ciemny brąz no i są dla mnie za jasne...
swoje mam dość ciemne ( nie tak jak wyszły na zdjęciu- czarne),ale kolor mi się spłukuje i pozniej sa jasniejsze no i się teraz zastanawiam czy pofarbować clipy,bo jednak kolorek się troszke odróżnia

teraz zmierzyłam włski- mają 46 cm,a nie 40. Niestety nie mam takiej wagi,żeby zważyć.
czekałam na fotki powiem tak: wloski wydaja sie ładne, jednak jak dla mnie BARDZO chudziutkie, te moje camerony własnie takie były podobne. najwazniejsze zebys ty była z nich zadowolona. kollorek dobrałaś również ok
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-09-28, 23:14   #3933
ultrafiolet88
Zakorzenienie

a ja dostalam juz z http://www.4great-hair.com/
50 gram samych wlosow- tasma naturalna plus spineczki plus syntetyczna tasiemka na 3 spineczkach
i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona, 50 gram idealnie jak dla mnie, zszylam to w jedna tasme okolo 20 kilka cm (czyli calosc zlozona na 3) i doszyje zaraz do tego 4 spineczki. to tylko na tym glowy, zeby troche zagescic.
wlosy sa miekkie, sliskie, spalilam kilka i smierdzialy okropnie i skrecily sie tak i zczernialy i zwinely, wiec chyba natulanle, syntetyki jak spalilam kilka to poproostu mi "zniknely", bez zadnego zapachu.

ale musze powiedziec, ze syntetykami jestem tez zachwycona, sa bardzo fajne, matowe, przyjemne w dotyku, w zyciu bym sie nie zorientowala ze to synt., no moze inaczej sie blyszcza, bo syntn sie jakby cale rownomiernie blyszcza, a te naturalne (oby) tak sie "iskrza" jak moje wlosy.
troche dalam d**y z kolorami ale juz tam, naturalne sobie przyciemnie, a syntetyki jakos przeboleje, i chyba zamowie sobie jeszcze jedne w moim kolorze
ogolnie jedne i drugie polecam, jakby ktos sobie zamowil taka tasme 50 gram razy dwa to ma juz sporo wlosow postaram sie wstawic zdjecia

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2011-09-29, 08:06   #3934
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
czekałam na fotki powiem tak: wloski wydaja sie ładne, jednak jak dla mnie BARDZO chudziutkie, te moje camerony własnie takie były podobne. najwazniejsze zebys ty była z nich zadowolona. kollorek dobrałaś również ok
Tylko cena bardziej adekwatna
ten droższy zestaw na pewno byłby grubszy
ja mam tylko 70 gram. Ale jak je założyłam to czułam,że mam dużo włosów na głowie musze jeszcze coś pokombinować z tym kolorem,bo jednak są jaśniejsze i to widać
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-09-29, 15:28   #3935
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:59
Juiicy jest offline  
Stary 2011-09-29, 18:33   #3936
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Juiicy Pokaż wiadomość
Wizazaneczki zamowilam wloski Cameronhair i są za cienkie mimo 120 g dla mnie to jak jedno pasemko mam geste wlosy wiec co robicie ze macie tak duzo wloskow kupilam drogi zestaw i za malo ich a kwota nie mala
i co do koloru na zdjeciu mam ciemny braz
kolor braz za jasny 1b za ciemny wiec lepiej wziasc 2 - braz i porafbowac?

macie jakies strony z gestymi wlosami bo zamawialam kilka ale wszystkie takie cienkie jak bym kupila za kilk zloty

-mam dlugie wloski ale chcialabym dluzsze jeszcze dluzsze

pomozcie!
witaj, ja równiez zamawiałam camerony ( naturalne, 120) po raz drugi, ale jak tylko wyciągnęłam z pudełka od razu je odesłałam, rowniez wydały mi sie zbyt cienkie, chude, w porównaniu z zestawem jaki zamawiałam prawie 8 mies temu, również swoje włosy mam geste, wiec zestaw musi być gęsty, bo jak clipy są cieńsze , to od razu widać,
moje pierwze camerony: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387119&page=78 / zdjęcie/
zbacz sobie włoski foxy/ tylko u nas ich nie ma/ http://foxylocksextensions.com/categ...Extensions.htm
może rapunzel http://www.rapunzelofsweden.pl/

ja równiesz jestem na etapie szukanie kolejnego dobrego zestawu

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-09-29 o 18:40
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-09-29, 19:05   #3937
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Juiicy jest offline  
Stary 2011-09-29, 21:06   #3938
angeells
Rozeznanie

coś się z tymi włoskami porobiło ( ehh a szkoda

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-09-29, 22:27   #3939
asiulka_22
Zakorzenienie

JUICCY bo wydaje mi sie ze camerony sie strasznie pogorszyły, te fotki wczesniej to własnie 120 gr, i nie widac róznicy bo zestaw gęsty, ten jak tylko do mnie przyszedł to od razu mi sie nie spodobal/ a to ponoc te same włoski sprzedaja od 2 lat, tak mi napisała pani z cameronHair/ tych włosków co podałam linki nie miałam , ale jadna z wizazanek ma foxy i jest zadowolona/ z przesyłka za 160 gr, wychodzi ok 400 zł/ pytasz o ringi: ja miałam kilkukrotnie przedłużane w taki własnie sposob, były to pasemka oraz cała taśma, na keratyne tez miałam / jak jeszcze byłm platyową blondynką, jakies 3 lata temu/ ja do ringów bym juz nie wrócila
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-09-30, 08:54   #3940
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Juiicy jest offline  
Stary 2011-09-30, 09:17   #3941
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Asiula piszesz ze ringi odpadaja wiec ich nie zaloze troszke sie naczytalam ze niszczą wlosy wiec clip'ki zostają tylko problem gdzie znalesc geste, masz racje widząc cameronki myslalam ze pomylili przesylki. Bylam pewna ze bedzie ich tyle ze nie bedzie potrzeby wszystkich zakladania a tu niespodzianka
Kochana a Ty farbowalas clipy? Bo chyba najlepiej kupic jasniejsze i pofarbowac bo 1b juz za ciemny dla mnie
Wiec jestesmy w poszukiwaniu gestych wloskow dla nas na All pewnie tez ciekawych nie bedzie?
Pamietam kilka lat temu zamowilam wloski i wcale nie drogie a tyle ich bylo cos mi sie zdaje ze wszedzie jakosc sie pogorszyla
A ktore mialas naprawde geste?

musimy poszukac, co sie nie zrobi zeby byc piekniejszą i te nasze problemy
ja miałam clipy od victorii, clip hair, najbardziej buyłam zadowolona z cameronów/ ale nie tych ostatnich/, ja zamawiałam własnie kolor 1b ciemny braz, z farbowaniem nie ma problemu, zawsze mozna clipy przyciemnic, więc o to się nie bój, clipy farbowałam, castingiem kolor brąz, ale nie camerony tylko poprzednie. a co ztymi robisz odsyłasz?? mi własnie pani odpisała wczoraj ze przesylke maja i przekeja pieniadze do 7 dni, w sumie zapłacłśmy 240 wiec juz w tej cenie, albo troszke dołożyć i może znajdziemy coś super
napisałam ze ringów bym juz nie założyla, bo ok kiedy jest mozliwosc przedłużania na clipy to wpełni mnie zadowala. chociaz jak mialam przedłużana na ringi, to było ok, tylko wiesz jest trochec zabawy: czeste podciaganie clipow, wlosków nie umyjesz tak łatwo, nie rozczeszesz od skóry głowy... minusów jest dużo, a tak zakładam clipy kiedy mam ochote, jak zrobie koczka na górze, niekt nie wie mam do ramion bo nie widac, tak wiec chwałą człowiekowi który wymyślił clipy.
dużo dziewczyn przedłuża ta metoda włąsnie.
ja swoje naturalne farbuje loreal casting kolor BRĄZ/ nienawidze rudej poświaty we włosach moich- takie zboczenie hehee/
jak byś znlazła coś fajnego to daj znać
p.s chodzi również za mna przedłużanie rzęs metodą 1:1, koleżanka ma i super to wyglada, wogóle nie maluje tuszem.

ale obecnie clipy są u mnie priorytetem
========================= =========
mam pytanie: na fotce która wkleiłaś masz założone clipy??
jeśli nie to tylko pogratulowac tak długich i lsniacych włosków
używasz jakiegoś nabłyszczacza? pochwal sie co to za cudo hehe

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-09-30 o 09:21
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-09-30, 10:31   #3942
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

A ja wlaśnie dostałam informację, że moje włoski już czekają aż się nie mogę doczekać chciałam 65-70cm, ale wyszły podobno 75cm uwielbiam dłuuugie włoski, ale co muszę Wam przyznać, to jest to, że gdyby moje dobrewłosy nie wypadały z taśm przez te felerne wszycie to było ich dużo więcej niż przy moim pierwszym komplecie. Szkoda tylko że już 3/4 tych włosków wala się gdzieś po koszach na śmieci

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
ja miałam clipy od victorii, clip hair, najbardziej buyłam zadowolona z cameronów/ ale nie tych ostatnich/, ja zamawiałam własnie kolor 1b ciemny braz, z farbowaniem nie ma problemu, zawsze mozna clipy przyciemnic, więc o to się nie bój, clipy farbowałam, castingiem kolor brąz, ale nie camerony tylko poprzednie. a co ztymi robisz odsyłasz?? mi własnie pani odpisała wczoraj ze przesylke maja i przekeja pieniadze do 7 dni, w sumie zapłacłśmy 240 wiec juz w tej cenie, albo troszke dołożyć i może znajdziemy coś super
napisałam ze ringów bym juz nie założyla, bo ok kiedy jest mozliwosc przedłużania na clipy to wpełni mnie zadowala. chociaz jak mialam przedłużana na ringi, to było ok, tylko wiesz jest trochec zabawy: czeste podciaganie clipow, wlosków nie umyjesz tak łatwo, nie rozczeszesz od skóry głowy... minusów jest dużo, a tak zakładam clipy kiedy mam ochote, jak zrobie koczka na górze, niekt nie wie mam do ramion bo nie widac, tak wiec chwałą człowiekowi który wymyślił clipy.
dużo dziewczyn przedłuża ta metoda włąsnie.
ja swoje naturalne farbuje loreal casting kolor BRĄZ/ nienawidze rudej poświaty we włosach moich- takie zboczenie hehee/
jak byś znlazła coś fajnego to daj znać
p.s chodzi również za mna przedłużanie rzęs metodą 1:1, koleżanka ma i super to wyglada, wogóle nie maluje tuszem.

ale obecnie clipy są u mnie priorytetem
mam pytanie: na fotce która wkleiłaś masz założone clipy??
jeśli nie to tylko pogratulowac tak długich i lsniacych włosków
używasz jakiegoś nabłyszczacza? pochwal sie co to za cudo hehe
Co do rzęs to ja od dłuższego czasu przedłużam i zagęszczanm metodą 1:1 i jestem mega zadowolona. Nie trzeba się malować, oko po przebudzeniu wygląda pięknie no i ta metoda sprawdziła się przede wszystkim w upalne dni, kiedy było naprawdę gorąco

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-09-30, 10:38   #3943
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Juiicy jest offline  
Stary 2011-09-30, 11:23   #3944
asiulka_22
Zakorzenienie

takie masz długie, piekne i jeszcze clipy nosisz?? szalona hehe
tak myślałam ze równiez odeslesz tak jak ja a może te foxy? hmmm, chociaz ponooc po założeniu nie sa takie" sypkie" tylke sie zbijaja w pasma.
a odnosnie rzes to powiedz mi jak długo ci suie trzymały, mozna wybrac rodzaj rzęsek: jak bym chcuiała miec efekt taki jak bym je wytuszowała, czyli długi, podkręcone lekko i meega czarne.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

my to mamy:/
==========
rzesy>>>>>>>>> przedł.
włosy>>>>>>>>>>>przedł.
hehe
p.s, ja jeszcze zęby wybielałam
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-09-30, 17:02   #3945
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Juiicy jest offline  
Stary 2011-09-30, 18:54   #3946
Bunia93
Przyczajenie

A ile dalaś za rzęski ?
Bunia93 jest offline  
Stary 2011-09-30, 19:59   #3947
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Asiulka nosze clipy mimo ze swoje mam takie dlugie chce dluzsze dluzsze mania jakas chyba
Kurcze chcialam jak najszybciej zamowic wloski ale nie moge zadnych znalesc znow zamowie i odesle i stracony czas - mamy podobne wloski i ten sam problem bedziemy szukac wspolnie tym razniej
Asiulka ruszaj tyleczek i na rzęski sama nie sądzilam ze taki efekt w salonie troszke drogo ale moze poszukaj jakiejs kosmetyczki bedzie taniej lub dziewczyny ktora sie tym zajmuje naprawde warto i tak otwiera sie oko i jest wyrazniejsze wieksze i nie trzeba malowac tuszem juz o tym marze czekam az dziewczyna bedzie miala czas i odrazu lece na rzęski Ty tez!
Trzymaly sie bez doklejania ponad 2 miesiace z dopelnieniem mozna miec przez caly czas zaszalalam i mialam najdluzsze ale dobrze bo nie bylo sztucznego efektu i mega gęste

My kobiety ile musimy się nameczyc zeby slicznie wygladac, a co tam szalec trzeba hehe! Wiec Asiulcia idziemy na rzeski i w poszukiwaniu wloskow!!!
no to pewnie, razem razniej, jeśli chodzi o rzeski to w salonie bym robiła, tam gdzie moja kolezanka, kobieta bardzo bardzo dokładnie, prezyzyjnie robi, no i efekt tak jak pisałas z 2 mies, koszt u mni to 300zł, cielawa jestem ile ty płaciłas.
a na rzęski pójde >> obiecuje
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-10-01, 07:55   #3948
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
witajcie, włoski spkowane , dzis odsyłam. tak jak obiecałam wklejam zdjecia, zwróccie uwage na tasme która trzymam koło okna, czy tez uwazacie ze są rzadkie?
myśle teraz nad włoskami rapunzel...
========================= =======
1, zdjecie: maja teraz nowe opakowanie, na starym pisało 100% humain hair, na obecnym nie
2. wszystkie clipy po rozłozeniu / sa pofalowane troche, bo w opakowaniu były zgiete w poł/
3, taśma z 2 albo 3 clipami
4. tasma najszersza/ hmm jak dla mnie chudzina rzadka/
5. końcówki całego zestawu: mysie ogonki???

i dziewczyny jakie wrazenia??
========================= ===========
co sadzicie o tych włoskach??? czekam na opinie, moze ktosmiał:
http://www.rapunzelofsweden.pl/

i taki jeszczcze post znalazłam:
http://fryzurki.blox.pl/2010/11/TEST...UP-WLOSOW.html
faktycznie mikre te włoski cieszę się że nie zdecydowałam się na nie

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
włąsnie wróciłam porobiłam fotki, wieczorem koło 23.30 wrzuce zdjecia, albo jutro, bo teraz gonie na 18 do 2 pracy jeszcze,
no te włosy co mi przyszły to jeszcze chudsze chyba niz osd clip hair, jak kupowałam kiedys, mogłam zamówic foxy i był by spokój,
a co myślicie o Włosach Rapunzel???
http://www.rapunzelofsweden.pl/
maja po 223
Rapuzel ciekawe miałam brać hairservice ale teraz myślę o tych Rapuzel
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-01, 12:24   #3949
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Juiicy jest offline  
Stary 2011-10-01, 16:45   #3950
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Dałam za rzeski tylko 120 zl bliska kolezanka robi w salonie a ze po znajomosci tym taniej normalnie drozej by wynioslo z dwa razy ale mam to szczescie ze dla takiej kobietki jak ja nie odmowi hehe
Wiec kobietki szalejemy z włoskami rzęskami i trzeba cos jeszcze wymyslec jak szalec to szalec!
podpisuję się pod ostatnim zdaniem, jestem za tym,że jak natura coś "schrzaniła" to można ją troszkę poprawić. Ja noszę rzęsy 17mm i wyglądają mega i muszę przyznać, że robią furorę

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-10-01, 16:58   #3951
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
podpisuję się pod ostatnim zdaniem, jestem za tym,że jak natura coś "schrzaniła" to można ją troszkę poprawić. Ja noszę rzęsy 17mm i wyglądają mega i muszę przyznać, że robią furorę
pokażesz rzęsy?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-01, 19:26   #3952
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Rapuzel ciekawe miałam brać hairservice ale teraz myślę o tych Rapuzel
nistety dle mnie zbyt chude/ http://www.hairservice.pl/p/36/527/z...ip-in-on.html/ bo piszą 60-65 gr, wiec bardzo liche włoski, droższy zestaw 285zł, 120 gr.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Ja noszę rzęsy 17mm i wyglądają mega i muszę przyznać, że robią furorę
wow, to rzeczywiscie dłuuuuugie masz rzęski. a powiedz mi jak robisz demakijaż oka, to również wacikiem "przejedziesz" po nich?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokażesz rzęsy?
będe również wdzięczna bardzo

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Dałam za rzeski tylko 120 zl bliska kolezanka robi w salonie a ze po znajomosci tym taniej normalnie drozej by wynioslo z dwa razy ale mam to szczescie ze dla takiej kobietki jak ja nie odmowi hehe
Wiec kobietki szalejemy z włoskami rzęskami i trzeba cos jeszcze wymyslec jak szalec to szalec!
swietnie, za taka kwote naprawde warto, a jak jeszcze koleżanka to juz wogóle.
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-10-02, 16:23   #3953
STACIOSZKA
Raczkowanie

Rzęsy też są syntetyczne i naturalne, lepszy efekt dają synt. Swego czasu na osiedlu mieszkała ormianka i na studniówke takie rzęchy mi zrobiła, że masakra! Lepszych w zyciu nie widziałam u nikogo! Za jedyne 80zł, znała się na tym, były idealne, szkoda, że nie mieszka już w pl ..później jednak moje były w nie najlepszej kondycji..

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

aGrAwA_26 skąd jesteś?

Juiicy , skoro chcesz takie gęste to zamawiaj Foxy 215g

Edytowane przez STACIOSZKA
Czas edycji: 2011-10-02 o 16:27
STACIOSZKA jest offline  
Stary 2011-10-02, 18:08   #3954
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
czesc,przymierzam sie do zrobienia sobie rzes tylko interesuje mnie jedna rzecz-malujesz je,mozna?czy same w sobie wygladaja fajnie jakby juz byly wytuszowane?

Jesli juz-czy uzywasz jakiegos specjalnego plynu do demakijazu tuszu-cieni-kredki?

z gory dzieki i pozdrawiam
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-10-02, 19:17   #3955
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
czesc,przymierzam sie do zrobienia sobie rzes tylko interesuje mnie jedna rzecz-malujesz je,mozna?czy same w sobie wygladaja fajnie jakby juz byly wytuszowane?

Jesli juz-czy uzywasz jakiegos specjalnego plynu do demakijazu tuszu-cieni-kredki?

z gory dzieki i pozdrawiam
wiec sama wybierasz jaki efekt chcesz uzyskać, bardziej naturalny, czy przeciwnie: jak po wytuszowaniu, ja jak bede robić to napewno bede chciała by były grube,gęste, podkręcne lekko. tak bym nie musiała malować. ne powinno sie wykonywac demakijazu oka " jsk zwykle" tzn, wycierac wacikiem całego oka. wiadomo ze mleczka toniki itp, odzialywuja na nie, dokładnie na klej, przez co mogą sie krócej trzymać, są również specjalne preparaty do rzęs przedłużanych / no ale to dodakowy wydatek/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-10-03, 12:46   #3956
STACIOSZKA
Raczkowanie

malować? niee, no co Wy, dziewczyny :P też na początku jak jeszcze nie miałam to sobie myślałam: 'a ja sobie będę malować, będą jeszcze lepsze' , ale nie robiłam tego, bo nie ma wówczas takiej potrzeby. Zresztą przy pocieraniu oka można je wyrwac i to wraz ze swoimi rzęsami :P
STACIOSZKA jest offline  
Stary 2011-10-03, 12:59   #3957
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
. Zresztą przy pocieraniu oka można je wyrwac i to wraz ze swoimi rzęsami :P
to lepiej na coc załozyc rękawiczki jak dla małego dziecka by sie nie drapało hehe ty masz obecnie przedłuzone również? jak długo ci sie trzynmają?
p.s. mam nadzieje ze u was równiez sliczna pogoda jak u mnie, słoneczko i ciepło
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-10-03, 13:20   #3958
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 13:00
Juiicy jest offline  
Stary 2011-10-03, 13:47   #3959
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Czesc dziewczynki!
U mnie rowniez sloneczko, cieplutko i jesienne opalanko
Jesli chodzi o rzęski to nie ma potrzeby malowania tuszem, są tak piekne długie geste że wyglądaja jeszcze lepiej niż jak mamy swoje własne pomalowane najlepszym tuszem. Raz skusilam sie pomalowalam i mialam takie dlugie przepiekne ale naturalniej wygladaly gdy ich nie malowalam. Robiąc demakijaz nie przecieramy rzes gdyz moga zostać uszkodzone najlepiej omijać rzęski. Po miesiacu kilka wypadnie ale nalezy je dopelniac ja bez dopelniania mialam ponad 2 miesiace okolo trzech po zdjeciu myslalam ze nie mam rzes bo tak je polubilam postaram sie wkleic zdjecie.
A jak Asiula poszukiwanie wloskow?
to w takim razie czekam na zdjęcia
a co do włosków to nosze jeszcze swoje "stare" cameronki. wpłate dostałam w piatek za te które zamówiłam i nie wiem czy pogarszać im statystyki na allegro i wystawiać neutrala, ale pewnie tak zrobie.
no cały czas mysle co by tu zamówic;rapunzel nie maja otoczki silikonowej wiec tak nie błyszcza pewnie, doczepiane.pl > na 90% myśle ze to camerony, nie znam ich zreszta. cały czas jestem bardzo przkonana co do foxy ale ten wiekszy zestaw 160 gr/ na zapas zostana tasmy/ kolor Darkest Brown.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

a ty juz jestes zdecydowana na jakies??
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-10-03, 15:35   #3960
Chery
Raczkowanie

Hej Dziewczyny

regularnie czytam forum, ale prawie nigdy nie piszę
teraz muszę bo załamałyście mnie informacjami o cameronach i dobrychwlosach... Zamówiłam swoje camerony jakieś 3 miesiące po Asi i też jestem nimi zachwycona. Myślałam, że kiedy się już zniszczą kupie takie same albo te z dobrych włosów. A teraz co pocznę?
Asiu jak to było ze zwrotem? Musiałaś płacić za przesyłki, prawda?
Dodaje też zdjęcia moich włosków po jakimś miesiącu używania (ale dopiero świeżo po farbowaniu). Sorki za te miminki ale byłam nimi taka podjarana, że nie mogłam się powstrzymać ;P
A na ostatnim zdjęciu - moje naturalne włosy - cienkie cholery...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110725303.jpg (65,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110725305.jpg (76,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110725307.jpg (58,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110725315.jpg (63,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (66,9 KB, 51 załadowań)

Chery jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości