Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-02, 20:26   #4501
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
pierwszy dzien w pracy z rapunzelami.
piękne są

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
sorki- ceramiczno- tytanowa, zaraz ci wkleje linka jak znajde ja na allegro. też jest z oznaczeniem pro, jestem zadowolona z niej bardzo
ja mam dokładnie ten model: 32 mm http://allegro.pl/lokowka-tytanowa-1...901789248.html
h po mojej sa takie grube loki, w albumie mam fotke to sobie obczaj jakie wychodzą. mam ja ok 2 lata i dziala bez zarzutu, ========================= ==========
p.s tak czytam sobie teraz opis aukcji i smiac mi sie chce:
Lokówka wykonana w Nano-technologii
------------------------------------------------------------------------------------
Technologia nanometryczna - Proces wysokich technologii opracowany w laboratorium, gdzie opanowanie technologii nanometrycznych, używanie komór dekontaminacyjych i precyzyjne sterowanie temperaturą i wilgotnością odgrywają decydującą rolę w jakości powłoki.
dzięki za linka chyba się na nią skuszę bo Twoje loczki w albumie wyglądają śliczne
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-02, 20:29   #4502
asiulka_22
Zakorzenienie

dziewczyny znlazłam fotke>>> tutaj mialam clipy od sandriki, dawno temu, jak można coś takiego nosic. fotka ku przestrodze: CHUDYM CLIPOM MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09939.jpg (24,7 KB, 59 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-02, 20:33   #4503
asiulka_22
Zakorzenienie

chyba w takim stanie to tylko w kucyku nosiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09940.jpg (24,2 KB, 37 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:15   #4504
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

świetne są dalej w sprzedaży?

dziewczyny jak wpinacie te taśmy z 2 klipsami? po bokach głowy u mnie chyba włosów nie ma, bo ciągnie okrutnie zsuwa się etc

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:21   #4505
angeells
Rozeznanie

jak nosiłam z long hair clipy to zawsze karbowałam włoski wedy i gęstsze i mniej widać było spinki a trzymały się tego jak zwariowane bez karbownicy ani rusz hehe

asiulka a jak ci się wydaje ... Rapunzelki dadzą radę z moją długością włosów? Do ramion... nie będą wyglądały za chudo? nie mam jakiś gęstych włosów ale też nie chciała bym żeby mi strączki wisiały Jak Twoim zdaniem by to wyglądało?

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

w razie czego dało by radę doszyć taśmę albo co boje się właśnie że po bokach bardzo będzie widać ... i że za mało włosów będzie

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:32   #4506
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie pomóc? Przeleciałam wątek ale niewiele mi to pomogło. Chcialabym kupić wloski od foxy locks extensions, ale nigdy nie zamawialam z zagranicy niczego i nie wiem jak wyglądają oplaty. Czy wystarczy wplacic kwotę ktora się pokazuje w okienku po kliknięciu "order" i zaznaczeniu, że wysylka ma byc "international", czy trzeba dopłacac jeszcze jakieś cło? i czy może być wpłata gotówką? Dodam że nie mam karty, jestem niepełnoletnia a rodzicom nie mogę powiedziec że wydam tyle kasy na wlosy bo by mnie zabili Bardzo proszę o pomoc!

Co do wlosów Sandritki - DRAMAT! kupilam je, są strasznie rzadkie. Wiem, ze waga byla podana ale nie wiedzialam że da to taki komiczny efekt (wystające strzępy włosówspod moich wlasnych). Zszylam wiec razem tasmy i mzoe być. Mogę jednak napisać że wlsoy potwornie wypadają! O czesaniu ich nie ma mowy. Co do plusow - kolor mam identyczny jak moje naturalne wlosy, po rozpakowaniu byly mięciutkie i blyszczace. Szkoda ze po dwoch dniach jest ich o 1/3 mniej..

Bede wdzieczna za pomoc przy foxy locks extensions!
Nie ma cła, płatność tylko kartą kredytową

Cytat:
Masakra... Też mam te włosy, strasznie wypadają
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:33   #4507
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny znlazłam fotke>>> tutaj mialam clipy od sandriki, dawno temu, jak można coś takiego nosic. fotka ku przestrodze: CHUDYM CLIPOM MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paskudne te końcówki jak przerzedzone
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:39   #4508
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angeells;30290538
asiulka a jak ci się wydaje ... Rapunzelki dadzą radę z moją długością włosów? Do ramion... nie będą wyglądały za chudo? nie mam jakiś gęstych włosów ale też nie chciała bym żeby mi strączki wisiały :D Jak Twoim zdaniem by to wyglądało?[COLOR="Silver"
w razie czego dało by radę doszyć taśmę albo co boje się właśnie że po bokach bardzo będzie widać ... i że za mało włosów będzie
wydaje mi sie że spokojnie, ale rapunzele nie naleza do najgęstszych clipow, juz pisałam wczesniej, ale 100% naturalne, lekkie wiec nie będzie ci nic ciążyć.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wpinacie te taśmy z 2 klipsami? po bokach głowy u mnie chyba włosów nie ma, bo ciągnie okrutnie zsuwa się etc
ja tapiruje + lakier, ale własnie to są najbardziej porblematyvczne miejsca do clipów niestety

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
to wiedz że taki los je czeka :/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
paskudne te końcówki jak przerzedzone
wiem:br zydal:: brzydal::brzydal :
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:44   #4509
Miskaa78
Kazar Lady

sprobuję lakierem, staram się nie używać prostownicy/lokówek/suszarek, wiec taka stylizacja odpada u mnie w przedbiegach
ja nawet mam problem z nałożeniem czegos do stylizacji, wolę wloski bez oblepiaczy
już wystarczy, ze do clipów pocieniowałam swoje włosy

do tej pory tych boków nie zakładałam, dzis postanowilam spróbować i taki cyrk

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-11-02, 21:57   #4510
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
to wiedz że taki los je czeka :/

Już takie są

Wymyśliłam, że zamawiam rapunzele + taśme włosów z all i doszywam klipy od włosów sandritki żeby było gęsciej

Tylko znaleźć taśme podobną jakościowo do rapunzelków... mhm..
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-02, 22:10   #4511
angeells
Rozeznanie

hmmm asiulka czyli myślisz że da rade? w razie czego domówię u nich taśmę i tyle...

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

i wiem wiem że nie są gęste ale czy w miarę by wyglądały bo Twoje naturalne ładnie się z Rapunzelkami pokrywają a jak ktoś ma taką długość włosów jak ja to musi patrzeć na to z innej strony czy po prostu nie będą za rzadkie jak pare włosów na krzyż wiesz na pewno o co mi chodzi ^^

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

jak ja mam mniej więcej taką dł. włosów ^^ http://www.youtube.com/watch?v=PUHpiSat66g

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

chyba bym musiała jak ona ze 2 zestawy kupić żeby mieć taki efekt.. hmmm

Piję drożdże 01.02.12

Edytowane przez angeells
Czas edycji: 2011-11-02 o 22:08
angeells jest offline  
Stary 2011-11-02, 22:52   #4512
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
chyba bym musiała jak ona ze 2 zestawy kupić żeby mieć taki efekt.. hmmm

Ta dziewczyna z filmiku ma włosy od foxy i ich nie poleca Dodatkowo pisze też, że do 160g dokładała jeszcze włosy bo były cienkie.
Angels jaki kolor zamierzasz zamówić na rapunzel? Może kupimy taśme na pół dodatkowo do clipów

Edytowane przez wykrasana
Czas edycji: 2011-11-02 o 22:54
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 07:56   #4513
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm asiulka czyli myślisz że da rade? w razie czego domówię u nich taśmę i tyle...

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

i wiem wiem że nie są gęste ale czy w miarę by wyglądały bo Twoje naturalne ładnie się z Rapunzelkami pokrywają a jak ktoś ma taką długość włosów jak ja to musi patrzeć na to z innej strony czy po prostu nie będą za rzadkie jak pare włosów na krzyż wiesz na pewno o co mi chodzi ^^[COLOR=Silver]
to kup rapunzele najwyzej, a jak za mało bedzie to jakis drugi zestawik będziesz miała na zapas, nie wiem czy jak doszyjeszjeszcze tasme do cliopw to nie bedzie za ciezko, ja zakładam rapunzelki + jeszcze jedna tasme cameronow ( z 4 spinkami) i efekt ok. a zeby sie zlewał moje z doczepianymi to prostyje jeszcze , ale ttylko ta granice" poiedzy" wiecie co mam na mysli. ale to tylko wtedy jak nosze rozpuszczone i proste.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Już takie są

Wymyśliłam, że zamawiam rapunzele + taśme włosów z all i doszywam klipy od włosów sandritki żeby było gęsciej

Tylko znaleźć taśme podobną jakościowo do rapunzelków... mhm..
ja bym nie doszywała do sandriki, i tak zaraz sie przerzedzą nakoncach>> widzialas fotke moja przeciez i jak wygladaja, a tylko dodatkowa tasma ci będzie ciazyc i obciazac niepotrzebnie wloski. kup clipy i sama uznasz czy za mało.
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-03, 08:17   #4514
PannaWredna
Raczkowanie

Cytat:
Nie ma cła, płatność tylko kartą kredytową

Czytalam na stronie foxy że mogą życzyć sobie zaświadczeń o stanie środkow na karcie itd, wiecie cos o tym? czy wystarczy po prostu wplacic kartą?
PannaWredna jest offline  
Stary 2011-11-03, 08:21   #4515
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
to kup rapunzele najwyzej, a jak za mało bedzie to jakis drugi zestawik będziesz miała na zapas, nie wiem czy jak doszyjeszjeszcze tasme do cliopw to nie bedzie za ciezko, ja zakładam rapunzelki + jeszcze jedna tasme cameronow ( z 4 spinkami) i efekt ok. a zeby sie zlewał moje z doczepianymi to prostyje jeszcze , ale ttylko ta granice" poiedzy" wiecie co mam na mysli. ale to tylko wtedy jak nosze rozpuszczone i proste.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

ja bym nie doszywała do sandriki, i tak zaraz sie przerzedzą nakoncach>> widzialas fotke moja przeciez i jak wygladaja, a tylko dodatkowa tasma ci będzie ciazyc i obciazac niepotrzebnie wloski. kup clipy i sama uznasz czy za mało.

Nie bede doszywać kłaczków do sandritki - napisałam o klipach, przeszyje je na nową tasme bo spineczki mają dobre Te włosy już tylko na śmietnik sie nadają, gdziesz je jeszcze doszywać do czegoś

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Czytalam na stronie foxy że mogą życzyć sobie zaświadczeń o stanie środkow na karcie itd, wiecie cos o tym? czy wystarczy po prostu wplacic kartą?

Z tego co sie wczytałam to obciąża się poprostu karte kredytową
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:23   #4516
xLADYx
Zakorzenienie

czy ktoś zamawiał włoski stąd http://www.cosmoshop.pl/c/50/55cm-su...n-clip-on.html
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:32   #4517
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
przeszukaj ten wątek chyba ktoś sie o nich wypowiadał tylko, że to są wlosy o strukturze włosów europejskich
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:38   #4518
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Dziewczyny, jakie fryzury robicie z clipów??Jak dotąd nosiłam rozpuszczone i czasami robie warkocz taki na boczek bardziej..

mogwaica jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:39   #4519
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
przeszukaj ten wątek chyba ktoś sie o nich wypowiadał tylko, że to są wlosy o strukturze włosów europejskich
a to nie
pisałam do Rapunzel ale jakoś ich odpowiedź mnie usatysfakcjonowała
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:52   #4520
angeells
Rozeznanie

wykrasana ja jeszcze nie jestem pewna ale chyba taki jak asiulka ciężko było by na pół kupić bo ja w Norwegii siedzę więc w obie strony przesyłka dosyć droga

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-03, 09:59   #4521
asiulka_22
Zakorzenienie

wklej co ci napisali
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:07   #4522
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
wklej co ci napisali
pytałam które włosy ma MAFF http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...64129952_n.jpg i czy taśmy są podwójnie szyte, odpisali :

Witam,
Maff ma wlosy europejskie clip on kolor #12 http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...e-clip-on-50cm
Nasze tasmy nie sa zszywane podwojnie aby byly bardziej geste jedna tasma jest wystarczajaco gesta. Moze Pani to ocenic patrzac na zdjecie na naszej stronie do ktorej podalam link oraz zawsze moze spytac sie Pani Maff o jej opinie o wlosach.

potem napisałam :
tak ale na państwa zdjeciach gdzie wyslala Pani link leżą po dwie taśmy na sobie dlatego ciezko ocenic grubość na watkach czytałam opinie i ze nie powalaja gruboscia a ja mam swoje geste dlatego to dla mnie wazne jest

i odpisali :
Moze spytac sie Pani o opinie o wlosach blogerek lub zamowic wlosy i jezeli po otrzymaniu paczki nie bedzie Pani zadowolona z wlosow wtedy mozna je odeslac i my zworicimy pieniadze za wlosy. Nie posiadam zdjecia pojedynczej tasmy ale nasze klientki sa naprawde bardzo zadowolne o czym swiadczy ilosc wysylanych zamowien. A tasmy do zdjec sa skladane nie w celu ukrycia tego ze sa one cienkie i zadkie tylko dla lepszego efektu zdjecia.
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:07   #4523
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie fryzury robicie z clipów??Jak dotąd nosiłam rozpuszczone i czasami robie warkocz taki na boczek bardziej..
Ja robie fale - cos takiego jak w załączniku

Cytat:
wykrasana ja jeszcze nie jestem pewna ale chyba taki jak asiulka ciężko było by na pół kupić bo ja w Norwegii siedzę więc w obie strony przesyłka dosyć droga
#2? Szkoda. Ja chyba kupie dodatkowo całą tasme 100 g bo u mnie nawet 2 komplety sandritki co niby miało być 120 g wyglądaly kiepsko...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hilary_Duff_Loose_Curls_89177.jpg (27,1 KB, 18 załadowań)
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:10   #4524
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
A tasmy do zdjec sa skladane nie w celu ukrycia tego ze sa one cienkie i zadkie tylko dla lepszego efektu zdjecia. [/I]
To po co ten efekt
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:12   #4525
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
To po co ten efekt
no właśnie dlatego chyba z nich zrezygnuje
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:13   #4526
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
no właśnie dlatego chyba z nich zrezygnuje
Za rzadkie będa? A nie myślałaś żeby doszyć jeszcze jedną taśme albo dokupić na allegro 50 gram?
wykrasana jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:18   #4527
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Za rzadkie będa? A nie myślałaś żeby doszyć jeszcze jedną taśme albo dokupić na allegro 50 gram?
podejrzewam że za rzadkie zresztą oszukują ludzi
nie będę się w to bawić
a włosy z allegro to chyba nienajlepszy wybór
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:21   #4528
asiulka_22
Zakorzenienie

dziewczyny, jak bym miala teraz wybierac :rapunzele a camerony ( te ktore kupiłam w lutym gęste ) wybór padł by na camerony. ( oczywiscie te inej jakosci niz które do mnie dotarły ostatnio)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:28   #4529
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny, jak bym miala teraz wybierac :rapunzele a camerony ( te ktore kupiłam w lutym gęste ) wybór padł by na camerony. ( oczywiscie te inej jakosci niz które do mnie dotarły ostatnio)
szkoda że nie ma tych gęstych cameronów a jaką wagę one miały?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 10:33   #4530
angeells
Rozeznanie

wykrasana z chęcią kupiła bym z tobą tą taśmę na pół ale wysyłka u mnie kosztuje 50 zł do polski ^^ lol tak więc kupie sobie 2 komplety clipów i tyle

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości