Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-13, 15:13   #4921
camelia111
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam swoje dość długie i zależy mi głównie na zagęszczeniu... mimo, ze mam włosy do pasa to w ogóle tego nie widać, bo z tyłu mam same "mysie ogonki"...

A jak wyglądają praktycznie długości włosów? Czy 45-50cm. wystarczy?
camelia111 jest offline  
Stary 2011-11-13, 15:23   #4922
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
naturalnie bedzie wygladc kiedy bedzie miec wlosow "w sam raz" uwierz mi,70 gr to efekt dwa strąki po bokach i jeden wiekszy strak z tylu..

wyglada to smiesznie,od razu widac ze są doczepione..

tak jak napisalam 100 gr to minimu zeby wygladac ok

przetestowalam juz rozne zestawy,rozne gramatury,ffirmy..
a sama mam cienkie wlosy

pozdrawiam
no dobrze skoro tak sadzisz to poszukam czegos co ma min 100 g i nie jest super drogie... no i zamawiamy tylko kolor mnie ciagle martwi

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2011-11-13, 15:25   #4923
camelia111
Zakorzenienie

A co myślicie o takiej metodzie --> http://allegro.pl/naturalne-wlosy-na...926940383.html

Jedna taśma szer. 25 zm waga 55g? Nie musiałabym wpinać 10 taśm, co troszke mnie przeraża...
camelia111 jest offline  
Stary 2011-11-13, 16:10   #4924
angeells
Rozeznanie

camelia111 45 cm będzie bodajże do łopatek 55 jest prawie do pasa taką długość miałam, ale 60cm jest już bankowo do pasa sięga, jeśli chcesz jedynie zagęścić włosy a masz te włoski długaśne to w grę wchodzi jedynie 55/60cm wtedy wystarczy czy jedna taśma na tył i ew. 2 na boki ps. zakładanie 8 taśm to na prawde nie jest nic wielkiego szybko byś się wprawiła ja na poczatku też się obawiałam czy będą się zsuwać czy będą widoczne ale szybko się przekonałam że nie taki diabeł straszny jak go malują

blondii91 może faktycznie kup blondy lub jakieś jaśniejszy kolorek i pofarbuj na rudości z tego co asiulka mówiła farbę na clipach trzyma się krócej niż na naturalnych dlatego trzeba kontrolować efekt koloryzacji

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 16:41   #4925
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
dawno mnie tu nie bylo..dziewczyny rapunzele po myciu to tragedia..konce to jedno wielkie siano..nie wiem czym to doprawdzic do porządku..a uzywam naprawde dobrych kosmetykow.. dramat.

Rapunzele cameronom,tym dawnym do piet nie siegaja..nie wiem co z nich bedzie za kilka miesiecy.. [COLOR="Silver"]
Monia, a ty myłas rapki pierwszy raz? z moimi nic sie nie działe jak spłukiwałam z nich odzywke, to :" przyłożyłam je do wanny" i każde pasmo pasło dokładnie polewałam z prysznica i robiły sie idealnie gładdkie- wiecie o co mi chodzi, dlatego jestem zaskoczona tym co napisałas, może blondy są bardziej hmm" problematyczne?"

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
naturalnie bedzie wygladc kiedy bedzie miec wlosow "w sam raz" uwierz mi,70 gr to efekt dwa strąki po bokach i jeden wiekszy strak z tylu..

wyglada to smiesznie,od razu widac ze są doczepione..
dokładnie, zgadzam sie, ja już mam takie "zboczenie" które udzieliło się mojemu Tż-owi jeśli jestesmy gdzies i przed nami dziewczyna z prostymi strąkami,/ odcinajacymi sie od swoich i jest ich mało"-mówi>> zobacz ona chyba ma "doczepy",ja: tak tak, kochanie ma przedłużone włosy hehe

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
niestety trzeba się troszkę postarać aby mieć piękne długie przedłużane włosy ^^
ty juz w pon- wt, będziesz miała swoje rapki
pamietaj o fotkach.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
z tego co asiulka mówiła farbę na clipach trzyma się krócej niż na naturalnych dlatego trzeba kontrolować efekt koloryzacji
ale przyjmują farbe idealnie, ja farbowałam tak ze rozkładałam wszystkie clipy na folii sniadaniowej, psikałąm ciepła wodą/ aby były wilgotne, nastepbnie pędzlem pokrywałam wszytskie pasma, a potem jeszcze kazde pasemko " masowałam" by dobrze sie farba wchłonela, catinga trzymałąm cos ok 20 min.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Rapunzele cameronom,tym dawnym do piet nie siegaja..nie wiem co z nich bedzie za kilka miesiecy.. [COLOR="Silver"]
potwierdzam, te pierwsze były po poprstu zaj.......iste, nie mowie ze rapunzele są złe, ale jak tak je czesze i porównam je do cameronów to efekt podobny / z tym ze rapunzeli nie mam jeszcze 1 miesiąca, a camerony 9/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-13, 17:29   #4926
angeells
Rozeznanie

asiulka oczywiście pamiętam o fotkach ^^ mam nadzieje że jutro już będą , nie spodziewam sie rewelacji na moich krótkich włosach ale mam maleńka nadzieje że coś z tego wyjdzie... tak czy siak podejrzewam że będę musiała przyciemnić kolorek ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 17:39   #4927
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
camelia111 45 cm będzie bodajże do łopatek 55 jest prawie do pasa taką długość miałam, ale 60cm jest już bankowo do pasa sięga, jeśli chcesz jedynie zagęścić włosy a masz te włoski długaśne to w grę wchodzi jedynie 55/60cm wtedy wystarczy czy jedna taśma na tył i ew. 2 na boki ps. zakładanie 8 taśm to na prawde nie jest nic wielkiego szybko byś się wprawiła ja na poczatku też się obawiałam czy będą się zsuwać czy będą widoczne ale szybko się przekonałam że nie taki diabeł straszny jak go malują

blondii91 może faktycznie kup blondy lub jakieś jaśniejszy kolorek i pofarbuj na rudości z tego co asiulka mówiła farbę na clipach trzyma się krócej niż na naturalnych dlatego trzeba kontrolować efekt koloryzacji
pomysle i poszukam fajnych wloskow

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2011-11-13, 18:33   #4928
Rybkamonia
Raczkowanie

Asia no pierwszy raz mylam..siano te konce..mozlwie,ze blondy sa gorsze jakosciowo..ale czegos takiego sie nie spodziewalam
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 18:40   #4929
asiulka_22
Zakorzenienie

no ja tez sie zdziwiłam tym co napisałąś:/ z moimi nie działo sie nic,rozczesały sie idealnie, po myciu lekko falowały. częsciej nosicz rapunzele czy foxy?
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-13, 18:57   #4930
Rybkamonia
Raczkowanie

szczerze?
stare camerony ale tylko do kucyka bo juz ich malo na tasmach jest..

rapunzele dobily mnie po myciu.

a foxy mialam raz czy dwa i leza,jest ich za duzo,polowa to sztuczne,zle sie w nich czuje.tych to nawet boje sie myc

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

a co do Foxy-dziewczyny,TO NIE SĄ WLOSY NATURALNE!

To sciema na ktora masa ludzi sie lapie a ja tego nie rozumiem..
nie warte tej ceny.
niech ktos nie pisze ze sa super,bo TAK WCALE nie jest!

juz widze ze po myciu beda jak Luxy czy Headkandy ,filc!szczegolnie blondy

Laska sprzedaje wizerunek swoj,nie te wlosy.dziewczyny kupuja bo na niej sa piekne..i tyle.

Ktos zarabia na tym niezla kase..podkreslam widzialam juz takie wlosy,uzytkowalam i wiem co sie z nimi potem dzieje.
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:02   #4931
angeells
Rozeznanie

Rybkamonia napisz do Rapunzeli co ci sie z włosami porobiło może coś doradzą albo cuś?

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:03   #4932
asiulka_22
Zakorzenienie

i w końcu szczerze się ktos wypowiedział na temat foxy / sama miałam je kupować wczesniej/ cenniejsza dlA mnie opinia dziwczyny która przedłuża jyz pięc lat włoski ( tak tak Monia do ciebie mówie/ niż wypacynkowanej lali z yoytuba która zachwala swoje SUPER HUMAN HAIR ponad wszystko/\!

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-13 o 19:05
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:06   #4933
angeells
Rozeznanie

ajjj dziewczyny jak ja sobie przypomnę jak chciałam foxy albo co gorsza syntetyki hehehe masakra... dobrze że sie nie pokusiłam ani na jedne ani na drugie mam nadzieje że jutro będę pozytywnie zaskoczona ^^

Rybkamonia a może blondy sa gorszej jakości jeśli biorą włosy azjatyckie czyli przeważnie bardzo ciemne i farbują je na blond to raczej nie są to już włosy w dobrej kondycji...

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:12   #4934
asiulka_22
Zakorzenienie

dokładnie, oni daja na nie gwarancje przeciez. n o ale z drugiej strony moga napisac ze niewłasciwie zostały umyte,- np w gorącej wodzie, bo pierwszy raz maja taki przypadek, i tylko na koszty wysyłki zostaniesz narażona:/ albo jeszcze inaczej zrób zdjecia i wklej na główną na facebooka rapunzli z odpowiednim dopiskiem hehe

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-13 o 19:16
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:13   #4935
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
Rybkamonia napisz do Rapunzeli co ci sie z włosami porobiło może coś doradzą albo cuś?
a co oni odpiszą..zeby odeslac?nie chce mi sie w to bawic..troche droga "odsylka".

Te firmy oglupialy,pare lat temu wszyscy sie starali,sprxrdawali dobre wlosy.Teraz gdy przedluzanie stalo sie bardzo popularne ida na ilosc

w kazdym razie rapunzle w wersjii blond są ..takie sobie.
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:17   #4936
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
ajjj dziewczyny jak ja sobie przypomnę jak chciałam foxy albo co gorsza syntetyki hehehe masakra... dobrze że sie nie pokusiłam ani na jedne ani na drugie mam nadzieje że jutro będę pozytywnie zaskoczona ^^
ja tez sie cieszcze ze ich nie kupiłam, bedziesz zadowolona- obiecuje , ps angeelss,jak masz na imię? bo tak głupio troche mi bezosobowo pisac/ a piszemy już długo

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:

Te firmy oglupialy,pare lat temu wszyscy sie starali,sprxrdawali dobre wlosy.Teraz gdy przedluzanie stalo sie bardzo popularne ida na ilosc
.
przykład: CAMERONY
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:19   #4937
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:

Rybkamonia a może blondy sa gorszej jakości jeśli biorą włosy azjatyckie czyli przeważnie bardzo ciemne i farbują je na blond to raczej nie są to już włosy w dobrej kondycji...
no azjaty ogolnie sa bylejakimi wlosami dla nas,europejek..wiec calkiem mozliwe.
wiedzialam,ze rapunzele to azjaty ale sadzilam,ze skoro taka renomowana firma to az tak zle nie bedzie

dziewczyny,indyjskie jednak sa dla nas najlepsze..tylko gdzie teraz kupowac tasmy jak camerony zeszly na psy?
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:20   #4938
Miskaa78
Kazar Lady

dziewczyny, nieraz te 70gr wystarcz..znam dziewczynę, co ma włosy do pasa ale taaaak wycieniowane ze zestaw od sandritki jej wystrczył i efekt był. Wszystko zależy od tego, jakie mamy włoski.
Ja mam puchacze, więc musze mieć ich dużo żeby nie było widać, ale nie odważyłam się przedłużyć do pasa , moje mają ok 40 cm a przedłużki mierzyłam po ciachnięciu 37 mają i przedłużają mi trochę, bo wiadomo że pierwsze taśmy są nisko upinane.

te chic są naturalne na pewno, jednak jakośc ich jak kazdych w tym przedziale cenowym taka sobie
Asia trafiła na dobre włoski i super. Od tego samego sprzdawcy są różne jakości, to też wiemy.

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:35   #4939
angeells
Rozeznanie

asiulka Gosia miło mi ^^

Dziewczyny ja sobie obiecałam że za jakiś czas jak mi rapki padną to sobie zamówię z chin te lepszej jakości oni mają i azjaty i indyjskie i różniaste a ciekawość mnie zżera czy przypadkiem nie dostała bym lepszej jakości włosków od nich niż od tych wszystkich znanych firm ponad to mają przeogromną gamę kolorów

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:37   #4940
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
asiulka Gosia miło mi ^^

Dziewczyny ja sobie obiecałam że za jakiś czas jak mi rapki padną to sobie zamówię z chin te lepszej jakości oni mają i azjaty i indyjskie i różniaste a ciekawość mnie zżera czy przypadkiem nie dostała bym lepszej jakości włosków od nich niż od tych wszystkich znanych firm ponad to mają przeogromną gamę kolorów
Gosia,a jak sie u nich kupuje?pewnie tylko karta kredytowa

masz cos konkretnego w przyszlosci na oku?
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:48   #4941
angeells
Rozeznanie

http://www.aliexpress.com/wholesale?...n+hair&catId=0 uwielbiam tą stronkę jest tu wszystko począwszy od elektroniki po kosmetyki włosy peruki masaaa rzeczy bardzo fajnie się tam kupowało jak dolar nie był drogi jak ktoś zna angielski to zatopi się w tej stronie po uszy nie mówiąc o sukienkach czy innych bajerach spotykanych często na allegro tyle że ceny na tym chinskim allegro są o wiele niższe choć trzeba uważać bo te najtańsze buble to faktycznie buble dołoży się 2/5 dolców więcej i można się pozytywnie zaskoczyć

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Rybkamonia kochana korzystali z paypala ale coś często widzę że zrezygnowali z tej metody chociaż ja teraz upatrzyłam sobie palete cieni i pędzle do makijażu i na dniach będę zamawiać i pewnie będzie trzeba z chinolem pogadać na ich czacie żeby adres paypala dał mówię wam dziewczyny jak chcecie sobie coś zamówić, warto tutaj popatrzeć czasem wysyłka jest wliczona w cenę ale przeważnie ich chińską pocztą i nawet do miesiąca się czeka ale na allegro tak sprzedawcy robią wystawiają bluzkę za 5zł a przesyłka 30 i to jest taką samą metodą... więc chyba lepiej sobie samemu poszukać

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

a jak wejdziecie w tego linka co podesłałam od razu rzucają się w oczy pasemka które sprzedają Rapunzele te modne "piórka" przejrzałam masę stron z clipami i widzę nawet podobne fotki jak na allegro więc jestem pewna że nasze polskie firmy ściągają włoski właśnie z tych stron to jest największe chińskie centrum sprzedaży. Mój facet miał firmę i sprowadzał z tej stronki różne duperele wiem ze można się natknąć na szajs jak się bierze te najtańsze rzeczy ale z tych droższych np telefony tablety takie bajery na prawdę powalały z nóg trzeba patrzeć na opinie i ilość wystawionych pozytywów żeby się po prostu nie nadziać z chinczykami gada się bajecznie sa przemili i bardzo pomocni więc warto i polecam tą stronkę

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

póki co zamówiłam coś pewniejszego ale za jakiś czas pewnie spróbuje ściągnąć coś z chin niestety na włoski stamtąd trzeba też włożyć dobre 50 dolców

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 20:27   #4942
Rybkamonia
Raczkowanie

Ja Gosia dostaje oczoplasu na tej stronie ..za duzo tego wszystkiego..tyle wlosow roznych..skad wiadomo jakie ktore..matko..
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:11   #4943
vogue1989
Przyczajenie

RYBKOMANIA

pisalam juz tu wczeniej tez mam foxy blond
KOSZMAR
one nawet nie udaja naturalnych i tez nie nosze ich i nie bede

jestem w szoku tylko ile jest pozytywnych komentarzy na youtube
vogue1989 jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:32   #4944
angeells
Rozeznanie

Rybkamonia wiem wiem a tam są nie tylko włosy ^^ hehe jutro jak znajdę chwilkę wstawię wam kilka linków z włoskami które moim zdaniem będą ok jeśli chodzi o jakość

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:33   #4945
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość
RYBKOMANIA

pisalam juz tu wczeniej tez mam foxy blond
KOSZMAR
one nawet nie udaja naturalnych i tez nie nosze ich i nie bede

jestem w szoku tylko ile jest pozytywnych komentarzy na youtube
a mylas je juz?
czy jak myslas to w dotyku byly takie plastikowe i po wysuszeniu wygladaly jak tanie syntetyki?
pytam bo Headkandy takie moje byly a tez firma jakze REKLAMOWANA I UWIELBIANA..matko,jaka to sciema..

jak znajde to wkleje Wam foty firmy Headkandy..a jaka piekna stronke maja..a jaka cene..jakie super opinie..ciekawe kto je pisze?
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:39   #4946
ona1960
Raczkowanie

Tak czytam wasze wypowiedzi dziewczyny i zauważyłam ze żadna z Was nie zwróciła uwagi, ze blondi mówiła o zestawie 70 gram ale przy 40 cm A to jest dużo A przynajmniej "w sam raz".
ona1960 jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:52   #4947
angeells
Rozeznanie

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

monia zobacz te jest masa włosów niestety albo nie są remy albo za mało gram a tu mają niby europejskie no i waga od 120 do 160

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

jeszcze te ^^ i mają sporo pozytywów.... niestety żeby znaleźć odpowiednie włoski trzeba się tam naszukać bo sporo dziadostwa

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:58   #4948
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Tak czytam wasze wypowiedzi dziewczyny i zauważyłam ze żadna z Was nie zwróciła uwagi, ze blondi mówiła o zestawie 70 gram ale przy 40 cm A to jest dużo A przynajmniej "w sam raz".
niestety,ani duzo ani w sam raz.

pierwsze camerony notabene najlepsze wlosy,byle, mialy niewiele wiecej cm bo 44-45 (moj zestaw) i wage 100 gr ze spinkami.u to bylo w sam raz.
Probuje sobie wyobrazic zestaw o przeszlo 1/3 mniejszy i to na pewno nie
jest W SAM RAZ.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:

monia zobacz te jest masa włosów niestety albo nie są remy albo za mało gram a tu mają niby europejskie no i waga od 120 do 160

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

jeszcze te ^^ i mają sporo pozytywów.... niestety żeby znaleźć odpowiednie włoski trzeba się tam naszukać bo sporo dziadostwa
Te drugie nizle wygladaja.. tylko,ze jakies wielkie spinki maja..no i waga ..

Gosia tam jest ogladania ofert wlosow na dluuugie godziny
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-11-13, 22:12   #4949
xLADYx
Zakorzenienie

to waga pewnie jeszcze ze spinkami

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nieraz te 70gr wystarcz..znam dziewczynę, co ma włosy do pasa ale taaaak wycieniowane ze zestaw od sandritki jej wystrczył i efekt był. Wszystko zależy od tego, jakie mamy włoski.
Ja mam puchacze, więc musze mieć ich dużo żeby nie było widać, ale nie odważyłam się przedłużyć do pasa , moje mają ok 40 cm a przedłużki mierzyłam po ciachnięciu 37 mają i przedłużają mi trochę, bo wiadomo że pierwsze taśmy są nisko upinane.

te chic są naturalne na pewno, jednak jakośc ich jak kazdych w tym przedziale cenowym taka sobie
Asia trafiła na dobre włoski i super. Od tego samego sprzdawcy są różne jakości, to też wiemy.
dlatego ja zdecydowałam się na 45 cm max i tak będę miała je do połowy pleców jak nie dalej i chce żeby się zlały z moimi
nie chce aż po tyłek miałam kiedyś i to nie dla mnie
zamawiam 2 zestawy 45 i myślę że jak na 45 to ok. 150g chyba wystarczy mi jeśli nie to potem domówię jeszcze jeden zestaw
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-13, 22:55   #4950
angeells
Rozeznanie

xLADYx kochana z 3 zestawami to pobijesz Villas

monia znając ten serwis można chinczykom powiedzieć żeby dorzucili spinki mniejsze włosów od groma ale niestety w tej kategorii produktów może 20% się do czegoś nadaje więc tak jak mówię trzeba by się było porządnie naszukać nie ma to tamto

No nic kochane ja uciekam spać i jutro wam powiem czy włoski już są czy jeszcze nie ma buziaki kolorowych snów

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości