Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-25, 15:21   #901
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Chyba żadna z osób udzielających się na tym wątku nie kupowała włosów od tego użytkownika. Skoro mają ok. 100 gram to dlaczego ich nie odeślesz?
Stary 2010-03-25, 19:11   #902
kfiathusek
Przyczajenie

Ehhh nie ważne...
kfiathusek jest offline  
Stary 2010-03-27, 15:51   #903
DOMELKAA
Raczkowanie

GG do DOMELKAA

http://allegro.pl/item962027621_tres...p_in_on_5.html

lub

http://www.headstyler.pl/wlosy_synte...1b_czarny_braz

co myślicie o tych włosach ?
czy jakaś już je miała ?
czy jedna taka dopinka by wystarczyła na przedłuzenie włosów ?

a może macie jakieś propozycje clip on syntetycznych, w cenie do 50 złotych ?

nie mam żadnego doświadczenia : c
dziękuję, za wszelką pomoc ! ; *

Edytowane przez DOMELKAA
Czas edycji: 2010-03-27 o 16:02
DOMELKAA jest offline  
Stary 2010-03-28, 16:04   #904
anula12099
Raczkowanie

Red face przedłużanie włosów :)

co sądzicie o przedłużanych włosach? interesuje mnie wszystko na ten temat
ceny mniej więcej znam, za to interesuje mnie opinia dziewczyn które są po takim zabiegu.
Mianowicie: jak to wygląda, ile można nosić takie włosy, no i czy strasznie widać że włosy są sztuczne????

sama myślę czy nie zdecydować się na przedłużenie...
tylko mam sporo wątpliwości...

anula12099 jest offline  
Stary 2010-03-30, 18:56   #905
Katarinka 18
Raczkowanie

Włosy Syntetyczne PLĄCZĄ SIE CO ROBIĆ?

Przenosze pytanie tutaj:

Kupiłam ostatnio dopinkę włosów (tak zwaną kitkę) dł. 60 cm włoski są śliczne (i nawet mocno nie błyszczą) są bardzo ładne tylko jeden problem w tym że starsznie się PLĄCZĄ :/ ( i to od razu ! Jak tylko je założyłam !! na dole tak mi się plączą że nie da się kompletnie nosić ;/ może to dlatego że je spsikałam mgiełką tą z Nivea na błyszczące się włosy taka różowa nie pamiętam dokładnie nazwy.. bo jak je wyjęłam to strasznie się elektryzowały i psiknęłam tą mgiełką i to może dlatego?...

Wam też sie tak plączą ? :/ Co z tym zrobić? Da się ? (((

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline  
Stary 2010-03-30, 19:16   #906
eska132
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów :)

fajna sprawa tylko musisz mieć dobre włosy i dobrą metodę dobrana strikte do twoich włosów ale efekt wart wszystkiego
byleby Ci ktos nie spaprał roboty;|)
eska132 jest offline  
Stary 2010-03-30, 19:52   #907
Agatau88
Zakorzenienie

Ja zamawialam od thehairUwear i bylam srednio zadowolona
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-03-31, 13:19   #908
3patrycja9
Przyczajenie

Witam kobietki! Udało mi się dzięki waszej pomocy założyć jeszcze raz moje Kegle ;D reeewelacja!
Ale włączył mi się kombinator wpadłam na pomysł aby zrobić sobie balejaż (mam dość czarnych włosów) i do tego chętnie zamówiła bym sobie clipy bo powiem szczerze,że przez te dwa lata ringi mnie trochę umęczyły
możecie polecić mi jakieś włoski?tyle ,że ja przedłużam tylko boki głowy więc np zestaw z dobrewlosy 100gramowy to o wieeele za dużo jak dla mnie..
no i kolejne pytanie robiła któraś z was balejaż na clipach?bo też mnie zastanawia jak by to wyszło
pozdrawiam!
Stary 2010-03-31, 15:30   #909
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez anula12099 Pokaż wiadomość
co sądzicie o przedłużanych włosach? interesuje mnie wszystko na ten temat
ceny mniej więcej znam, za to interesuje mnie opinia dziewczyn które są po takim zabiegu.
Mianowicie: jak to wygląda, ile można nosić takie włosy, no i czy strasznie widać że włosy są sztuczne????

sama myślę czy nie zdecydować się na przedłużenie...
tylko mam sporo wątpliwości...
Zależy jaką metodą przedłużasz i (oczywiście) jakimi włosami...
Stary 2010-04-01, 22:52   #910
8joja8
Raczkowanie

Witam
Po przeczytaniu całego wątku wiem że naturalne włosy są najlepsze lecz póki co chce zobaczyć jak się będę w tym czuła i zastanawiam się nad tymi włosami http://www.allegro.pl/item970114866_...asm_230_c.html
najpierw chciałam VH ale myślę że te się mniej błyszczą a parametrami wiele sie nie różnią.

Czy któraś wizażanka je już miała? Co sądzicie? Oczywiście jako o włosach nie na co dzień.
8joja8 jest offline  
Stary 2010-04-02, 08:36   #911
Mini1991
Zakorzenienie

jak obciac klipy? sA za dlugie.. a na prosto nie obetne chciałabym tak lekko pocieniowane jak od nowosci

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-04-03, 18:16   #912
Ms Waldorf
Raczkowanie

dziewczyny, chcialam sobie kupic clip-in wlosy naturalne, moglaby mi jakas z was jakies polecic? Chcialam zamowic te chichairextensions od thehairUwear , ale jak wlasnie przeczytalam to juz dwie dziewczyny nie sa za bardzo zadowolone.
Dziekuje i pozdrawiam

God, this would be it -

this would be it.

że wiesz, że chcesz, że tęsknisz.
tyle możesz powiedzieć, a milczysz.
Ms Waldorf jest offline  
Stary 2010-04-03, 19:07   #913
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
jak obciac klipy? sA za dlugie.. a na prosto nie obetne chciałabym tak lekko pocieniowane jak od nowosci
widzę,że w koncu się zdecydowałaś.
osobiście nie polecam samemu obcinania.najlepej iść do fryzjerki,ktora zgodzi się obciąć ,ona ci wycieniuje.kiedyś cieniowałam brzytwa i fajny był efekt.pocieniowała mi po całości,wiec wyszły cieniowane z moimi,nie było tego przeskoku.
jak się zdecydujesz na brzytwę to musisz wiedzieć,ze nie kazda fryzjerka może ciąć brzytwą.ponoć musi mieć szkolenie
TmargoT jest offline  
Stary 2010-04-04, 18:32   #914
berzet
Przyczajenie

SZUKAMY MODELEK DO METAMORFOZ-KRAKOW I OKOLICE

Szukamy chętnych modelek do metamorfoz włosów - projekt "przedłużanie i zagęszcanie włosów-bądź piękna na wiosnę"
Zabieg zostanie wykonany w renomowanym studiu bezpłatnie - jedynie za zwrot kosztów materiału (włosów).W zamian robimy modelce zdjęcia do projektu,cały zabieg wykonany jest na najwyższym poziomie przy użyciu najlepszych materiałów.
Chętne ososby zapraszamy do wysłania WIADOMOSCI NA PRIV a nastepnie maila ze zdjęciem oraz krótkim opisem:
długość i kolor włosów oraz karnacja skóry
Liczba zgłoszeń ograniczona!!
berzet jest offline  
Stary 2010-04-04, 19:00   #915
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Sluchajcie bylam 2 tygodnie temu u fryzjera co przedluza wlosy, ale ona mi powiedziala, ze ... mam za krotkie na ten zabieg

Mam takie do brody teraz, fryzura imituje klasycznego boba (scielam grzywke na klasyczna prosta bo taka jest najbardziej twarzowa dla mnie) tyle ze wlosy sa mocno pocieniowane stad nie do konca jest to bob, no bo jak byly krotsze to wiadomo, ze fryzjerzy nie tna na prosto.

Fryzjerka mi powiedziala, ze musza byc minimum o 2 cm dluzsze bo inaczej bedzie widac klipy, poza tym nie beda sie trzymac. Moje wlosy rosna 1 - 1, 5 cm na miesiac, wiec jak nic wychodzi na to, ze mam jeszcze 2 miesiace do przemyslenia i odczekania.

Co o tym myslicie? Oczywiscie caly czas twardo zapuszzczam, tylko grzywke podcinam. No i zamowilam nisim sszampon i odzywke by szybciej odrastaly.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2010-04-04 o 19:02
Rena jest offline  
Stary 2010-04-04, 21:41   #916
limetka87
BAN stały

witam was serdecznie wszystkie i chciałabym się was poradzić otóż mam małe dziecko i nie bardzo mam czas siedzieć i czytać całych wątków o przedłużaniu w związku z tym mam nadzieje ,że mogę liczyć na waszą pomoc i dobrą radę.Otóż mam mocno wycieniowane włosy za ramiona ale po dekoloryzacji i dwóch farbowaniach przestały mi rosnąć -wypadają i kruszą się -dbam o nie ,biorę witaminy ale wiem , że i to niewiele pomoże.

Zdecydowałam się na clipy bo marzą mi się długie włosy teraz mam do was kilka pytań:

1.Jakie włosy najlepiej kupić ,gdzie i ile kosztują(proszę o konkretne namiary na strony)
2.czy clipy trzeba myć jak tak jakie szampony ,odżywki używać (konkretne nazwy,link do stron gdzie można je nabyć)
3.jaki grzebień/szczotkę stosować do takich włosów
4.czy to prawda że jak się ma założone clipy to występuję tzw."uczucie ciągnięcia"do tyłu?
5.Czy te włosy można prostować/lokować?
6.jak często powinno się je myć?
7.czy człowiek jest w stanie samemu sobie je założyć?
8.Czy można je farbować??
9.Czy clipy wyrywają naturalne włosy?
10.jak często można nakładać klipy ?
11.jak długo zajmuję wam ich zakładanie i zdejmowanie?
12.jak trafić z kolorem?obecnie mam farbowane ale cały czas mi jaśnieją ?czy farbowanie to jedyna metoda?

Jeśli otrzymam odpowiedzi na te 12 pytań to będę bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas czy mogę na was liczyć?pozdrawiam
limetka87 jest offline  
Stary 2010-04-05, 12:47   #917
anula12099
Raczkowanie

ja osobiście myślę nad przedłużeniem od jakiegoś miesiąca i jeśli chodzi o metodę to nie wiem, ale włosy wolałabym mieć sztuczne niż czyjeś... sory jeśli palnęłam jakąś głupotę ale chyba jest też tak że dopinają prawdziwe ludzkie włosy! ;] oj ja bym tego nie zniosła..

anula12099 jest offline  
Stary 2010-04-05, 15:58   #918
eska132
Raczkowanie

Smile Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

DZIEWCZYNKI!!!!
a używałyście może kleju liquid gold???
nie wiecie jak długo się trzyma i znacie jakieś triki w stosunku co do kleju??????
eska132 jest offline  
Stary 2010-04-06, 09:04   #919
Divine_
Przyczajenie

Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

O zgrozo, przeczytałam o czym tutaj piszecie i aż założyłam konto, żeby się do tych wszystkich bzdur odnieść. Zgadzam się tylko z jednym: włosy przedłużane na ringi kołtunią się u nasady, to prawda. Ale dziewczyny, wystarczy więcej pomyśleć, a z tym nie będziecie miały żadnego problemu!!!!
Już wyjaśniam. Mam cienkie, delikatne włosy. Gęste i długie zawsze były moim marzeniem. I na urodziny takie sobie "trzasnęłam". Minęło 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jakim cudem? Bardzo proszę:
- włosy trzeba dokładnie czesać specjalną szczotką i nie częściej niż to konieczne bo przy odroście się tapirują (mam na myśli to, że np. gdy siedzicie w domu to nie czeszcie się co 20 minut :P),
- jak widać odrost (po około 1-2 miesiącach) trzeba iść NA ODNOWĘ!!! O zgrozo, przecież to oczywiste. Fryzjerka zdejmuje Wam te ringi, a kołtun spryskuje odżywką, odczekuje 15 minut i włosy pięknie się rozczesują. Następnie uzupełnia specjalny klej u nasady pasemek i używając nowych ringów doczepia je na nowo. Nic nie boli, nie przeszkadza, można się przyzwyczaić do uczucia lekkiego ciągnięcia przez kilka pierwszych dni. Potem już jest OK,
- dbacie o włosy, używacie odżywek, nie narażacie ich na plątanie (np. na karuzelę lepiej je związać itp. itd. :P).

Nie rozumiem o co tyle krzyku... Przesadzacie. Dodam jeszcze, że ringi są bezpieczniejszą metodą przedłużania włosów od zgrzewów i ja osobiście tą metodę polecam. Odkąd je mam, wielu facetów uważa moje włosy na największy atut :P Na dowód załączam zdjęcie: http://img519.imageshack.us/img519/3351/imag0049i.jpg
PS. Ja na odnowę chodzę co 3 miesiące Kosztuje około 100 zł, a to nie jest tak dużo.
paula210 - ja też jestem ze Szczecina i chodzę do pani Lili na Podhalańskiej. Jest profesjonalistką, robi to porządnie, choć jest trudno uchwytna, co mnie osobiście bardzo irytuje. Ale zna się na rzeczy.

Edytowane przez Divine_
Czas edycji: 2010-04-06 o 09:06 Powód: literówka
Divine_ jest offline  
Stary 2010-04-06, 14:32   #920
Gonia
Zakorzenienie

doczepiane włosy wyglądaja kiepsko... nie raz widze dziewczyny z doczepianymi włosami..... zwłaszcza śmiesznie to wygląda jak trochę włosy odrosną....

Gonia jest offline  
Stary 2010-04-06, 15:04   #921
weegirl
Zakorzenienie

Divine, chyba każda osoba, która przedłuża sobie włosy, doskonale wie, jak je pielęgnować, a Ty nie napisałas nic odkrywczego I weź sobie lepiej na wstrzymanie, chyba, że to miało być Twoje jedyne wystąpienie na tym forum.

PS: Na załączonym przez Ciebie zdjęciu widać, niestety, jak bardzo odznaczają się te doczepiane włosy... mnie by ono zdecydowanie zniechęciło.
weegirl jest offline  
Stary 2010-04-06, 15:16   #922
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
doczepiane włosy wyglądaja kiepsko... nie raz widze dziewczyny z doczepianymi włosami..... zwłaszcza śmiesznie to wygląda jak trochę włosy odrosną....
Jeśli włosy są dobrze przedłużone to nie zwrócisz na nie uwagi, bo nie różnią się niczym od naturalnych, a przejście jest niewidoczne.
Stary 2010-04-06, 15:56   #923
Divine_
Przyczajenie

weegirl - właśnie o to chodzi, że dziewczyny, które się tu wypowiadają najwyraźniej nie wiedzą jak dbać o takie włosy. Gdybym odniosła inne wrażenie, to nie zamieszczałabym tu swojego postu. Skoro wiedzą, że trzeba chodzić często na odnowy to jak doprowadziły do tego, że włosy trzeba było ściąć bo były tak skołtunione? Z doświadczenia blisko rocznej "rindówy" w głowie mi się to nie mieści. A więc brak podstawowej wiedzy. Natomiast informację w jaki sposób powinna odbywać się prawidłowa odnowa umieściłam zwłaszcza dla dziewczyn, które na ten temat niewiele wiedzą a chcą wiedzieć oraz by uczucić te dziewczyny, które już ringi mają (żadne dodatkowe kleje na ringu nie są potrzebne oraz należy zwracać uwagę, czy fryzjerka za każdym razem używa nowych ringów i porządnie je zaciska). Biorąc pod uwagę powyższe nie traktuj proszę mojego postu jako nic nie wnoszącego bądź zbędnego. Może zbyt ostra byłam... ale chcę pomóc innym.
Anethka - masz całkowitą rację Gonia - to prawda, że doczepiane włosy wyglądają koszmarnie, gdy się je "przenosi" i nie dba o nie, ale to nie jest powód do wyśmiewania takich dziewczyn. Jeśli naturalne włosy są cieniutkie a "cudowne" kuracje na zagęszczenie nie przynoszą efektu, zwykle oprócz obcięcia włosów lub dopięcia treski jest to jedyny sposób na atrakcyjny wygląd.

A zdjęcie które umieściłam może i jest nieco niefortunne, bo wtedy skręciłam tylko swoje włosy ("sztuczne" są naturalnie kręcone, moje proste) i barwą różnią się dosłownie o jedną tonę - stąd widać, że mam doczepiane. Lecz gdy ktoś nie wie, że oprócz swoich mam jeszcze obce to kompletnie niczego nie zauważa

PS. http://img210.imageshack.us/img210/2389/ringz.jpg
Tak to wygląda gdy nakręcę całość włosów. Jak ktoś nie zacznie się bardzo bacznie przyglądać i szukać ringów to w życiu się nie zorientuje, że większość z tych kudełek nie jest moja :P

Edytowane przez Divine_
Czas edycji: 2010-04-06 o 16:17 Powód: dodanie zdjęcia
Divine_ jest offline  
Stary 2010-04-06, 16:06   #924
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
1.Jakie włosy najlepiej kupić ,gdzie i ile kosztują(proszę o konkretne namiary na strony)
www.wizaz.pl
Cytat:
2.czy clipy trzeba myć jak tak jakie szampony ,odżywki używać (konkretne nazwy,link do stron gdzie można je nabyć)
Oczywiście, że trzeba myć. Naturalne wiadomo - tak samo, jak własne. Syntetyczne, co jakiś tydzień/dwa tygodnie. O ile pamięć mnie nie myli, Margo ciągle powtarza, że do naturalnych najlepszy jest jedwab.
Poza tym na stronie dobrewlosy.pl są chyba jakieś odżywki. Sprawdź.

Cytat:
3.jaki grzebień/szczotkę stosować do takich włosów
Są specjalne szczotki do włosów syntetycznych.

Cytat:
4.czy to prawda że jak się ma założone clipy to występuję tzw."uczucie ciągnięcia"do tyłu?
Na początku tak, ale po kilku godzinach można się przyzwyczaić.

Cytat:
5.Czy te włosy można prostować/lokować?
Naturalne - oczywiście. Niektóre syntetyki również, ale przez to bardzo szybko się niszczą.

Cytat:
6.jak często powinno się je myć?
jw

Cytat:
7.czy człowiek jest w stanie samemu sobie je założyć?
Clip-on? Bez najmniejszego problemu.

Cytat:
8.Czy można je farbować??
Naturalne można.

Cytat:
9.Czy clipy wyrywają naturalne włosy?
Dobrze założone nie wyrywają.

Cytat:
10.jak często można nakładać klipy ?
Jak często chcesz.

Cytat:
11.jak długo zajmuję wam ich zakładanie i zdejmowanie?
Jakieś dwie minuty

Cytat:
12.jak trafić z kolorem?obecnie mam farbowane ale cały czas mi jaśnieją ?czy farbowanie to jedyna metoda?
Nie, farbowanie nie jest jedyną metodą - w końcu możesz kupować ciągle jaśniejsze odcienie .

Cytat:
ja osobiście myślę nad przedłużeniem od jakiegoś miesiąca i jeśli chodzi o metodę to nie wiem, ale włosy wolałabym mieć sztuczne niż czyjeś... sory jeśli palnęłam jakąś głupotę ale chyba jest też tak że dopinają prawdziwe ludzkie włosy! ;] oj ja bym tego nie zniosła..
Nigdy w życiu nie przedłużyłabym sobie włosów syntetykami inaczej niż metodą clip-on. Strasznie się świecą, plączą, są ciężkie, zbijają się i dość szybko niszczą.

Czyżby wątek umierał śmiercią naturalną? Coraz mniej osób się wypowiada...
A może teraz mi ktoś odpowie?
Przyszła wiosna, czas na jakieś zmiany. Postanowiłam wymienić swój ciemny brąz na średni blond. Niestety kondycja moich włosów znacznie ucierpiała więc trzeba je "trochę" ściąć. Zamawiam włosy 45cm i zastanawiam się jaką długość powinny mieć moje naturalne żeby nie było widać, że są przedłużone. Wydaje mi się, że jeśli obetnę je do ramion to sporo przesadzę...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-04-18 o 21:09 Powód: usuniecie linkow
Anethka jest offline  
Stary 2010-04-07, 13:09   #925
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość

www.wizaz.pl

Oczywiście, że trzeba myć. Naturalne wiadomo - tak samo, jak własne. Syntetyczne, co jakiś tydzień/dwa tygodnie. O ile pamięć mnie nie myli, Margo ciągle powtarza, że do naturalnych najlepszy jest jedwab.
Poza tym na stronie dobrewlosy.pl są chyba jakieś odżywki. Sprawdź.

Są specjalne szczotki do włosów syntetycznych.

Na początku tak, ale po kilku godzinach można się przyzwyczaić.

Naturalne - oczywiście. Niektóre syntetyki również, ale przez to bardzo szybko się niszczą.

jw

Clip-on? Bez najmniejszego problemu.

Naturalne można.

Dobrze założone nie wyrywają.

Jak często chcesz.

Jakieś dwie minuty

Nie, farbowanie nie jest jedyną metodą - w końcu możesz kupować ciągle jaśniejsze odcienie .

Nigdy w życiu nie przedłużyłabym sobie włosów syntetykami inaczej niż metodą clip-on. Strasznie się świecą, plączą, są ciężkie, zbijają się i dość szybko niszczą.

Przyszła wiosna, czas na jakieś zmiany. Postanowiłam wymienić swój ciemny brąz na średni blond. Niestety kondycja moich włosów znacznie ucierpiała więc trzeba je "trochę" ściąć. Zamawiam włosy 45cm i zastanawiam się jaką długość powinny mieć moje naturalne żeby nie było widać, że są przedłużone. Wydaje mi się, że jeśli obetnę je do ramion to sporo przesadzę...
ja mam wlosy do ramion a nawet krotsze i wiele razy je przedluzalam i nic nie bylo widac. Kwestia tego by dobrze rozmiescic pasma wlosow na glowie i nic nie bedzie widac

Czas edycji: 2010-04-18 o 21:09 Powód: usuniecie linkow
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2010-04-08, 18:27   #926
Julkaa
Przyczajenie

Dziewczyny, nie dajcie się zbajerować hasłem "włosy rosyjskie" itp. Są to włosy wyhodowane na białku. Ja założyłam metodą mikroringów, bo pięciu dniach zdjęłam, bo włosy się nie układały i były źle doczepione. Usługę wykonywałam prywatnie u Magdy Nazim z allegro w Krakowie, dziewczyny nie polecam, oszukała mnie baba o 20 pasemek jeszcze. Uważajcie, na prawdę. Pozdrawiam.

Czas edycji: 2010-04-18 o 21:10 Powód: odtworzenie orginalnej treści postu
Julkaa jest offline  
Stary 2010-04-08, 20:00   #927
sintagma
Wtajemniczenie

Julka a ile zapłaciłaś za te włosy rosyjskie??
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-04-08, 20:03   #928
beacia889252
Przyczajenie

Cześć dziewczyny co sadzicie o przedluzaniu wlosow metoda tape on, off (kanapkowa)? Miala ktoras z was przeduzane wlosy ta metoda? jesli tak to powiedzcie cos o niej!jak to jest z tym klejem ? wyrywa wloski? i czy sa one na jedno wyjscie czy sie je ubiera codziennie?

Dzieki z gory
beacia889252 jest offline  
Stary 2010-04-09, 07:01   #929
anula12099
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość

no fakt, pewnie wyglądają bardzo sztucznie syntetyki ale ja siebie w innych nie widzę a co do zmiany kolorku na jaśniejszy to lepiej tego nie rób, moja skromna opinia... farbując włosy z ciemnych na jasne pozbawiasz je naturalnego pigmentu i mogą już nigdy nie wrócić do formy, zapytaj każdy fryzjer Ci to powie... z ciemnych na jasne to lepiej sobie darować.. ale nie mówię że nie wygląda to ładnie bo taka metamorfoza na wiosenkę jest super!

......... ja sama w czwartek robię sobie kolorowe pasemka
dwa blond, czerwone i fioletowe, od spodu tylko od razu zetnę kilka cm, bo już sobie wyobrażam w jakim stanie będą moje kłaczki po tym zabiegu!
zaznaczę, że zażyczyłam sobie kolorowe pasemka farbami, nie tonerami, piankami itp...

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez beacia889252 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny co sadzicie o przedluzaniu wlosow metoda tape on, off (kanapkowa)? Miala ktoras z was przeduzane wlosy ta metoda? jesli tak to powiedzcie cos o niej!jak to jest z tym klejem ? wyrywa wloski? i czy sa one na jedno wyjscie czy sie je ubiera codziennie?

Dzieki z gory

hmmm ja pierwszy raz o takim czymś słyszę...

Czas edycji: 2010-04-18 o 21:05 Powód: usunięcie linków
anula12099 jest offline  
Stary 2010-04-09, 16:59   #930
Anethka
Zakorzenienie

Anula, już od dawna nie mam naturalnego pigmentu .

Hm, skoro tak "boisz się" naturalnych to może przedłuż tymi ze sztucznego białka?

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości