Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-18, 17:35   #1531
asiaTM
Rozeznanie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

angelwithoutsoul proszę bardzo
wiesz co praktycznie codziennie, pomijając tylko do pracy, bo nie zawsze chce mi się je rano dopinać więc związuję swojego własnego boba w kitkę ale gdzieś na wyjście popołudniu, imprezę, grilla, gdziekolwiek - bez nich się nie ruszam i pewnie na zajęcia będę w nich latać
a że teraz są upały to po prostu i tak jest mi wystarczająco gorąco, bo grzeją cholery
kwestia chęci no

ale śmiało można na co dzień nosić

co do koloru to jak będziesz zamawiała zawsze można wymienić nierozpakowane jak będę nie takie, a najlepiej zrób zdjęcie swoim włosom, w naturalnym świetle dziennym i wyślij w mailu do sprzedawcy to Ci doradzi
ja miałam blond, a chciałam do brązu wrócić, więc zamówiłam brąz i położyłam brąz farbę na swoje i wyszły idealnie, ale teraz się spierają więc jak nałożyłam samą szamponetkę to mam ciut inne refleksy na moich, ale też specjalnie nie widać
jak się je wepnie to się fajnie zlewają
ale blond może być trudno wybrać, niestety

asiaTM jest offline  
Stary 2010-07-19, 06:49   #1532
angelwithoutsoul
Raczkowanie

asiaTM Hehe nom mi się do pracy nawet malować nie chce, a co dopiero układać włosy Właśnie ten mój blond mnie martwi, bo mam dość nietypowy kolor włosów Myślałam żeby najpierw pójść do salonu fryzjerskiego, żeby mi dobrali odpowiedni kolor, potem wpięli włosy i przy okazji pokazali jak to się robi Bo tutaj ktoś pisał coś o tapirowaniu, więc już się trochę zdezorientowałam... No i w sumie nie wiem ile tego zakupić Ile zapłaciłaś za swoje? I wogóle ile masz pasemek?
angelwithoutsoul jest offline  
Stary 2010-07-19, 08:21   #1533
asiaTM
Rozeznanie

angelwithoutsoul no właśnie blondy są często trudne do identyfikacji, mój był hehe
sama nie wiem czy nie lepiej najpierw dobrać jak najbardziej zbliżony kolor clipów, a ewentualnie później iść z pasmami do fryzjera żeby zrobił jak najbardziej zbliżony? e tam przypina się bardzo łatwo parę razy i sama się połapiesz co i jak
i ja wcale nie tapiruję, fe nie cierpię tapirów wszelkich, ale uważam że nie trzeba nic tapirować
ja dałam jakoś ok 120zł z przesyłką, niby naturalne, ale chyba większość z nich tak - bo ostatnio po deszczu wilgotne powietrze i się lekko końce pofalowały, fajnie i jestem z nich b.zadowolona, kto nie wie że doczepiałam to się nie poznał jeszcze i mam 7 pasm

asiaTM jest offline  
Stary 2010-07-19, 11:36   #1534
angelwithoutsoul
Raczkowanie

asiaTM Dzięki za tyle infomacji Ja w tej chwili mam tak okropne włosy, że bez tapirowania się nie obejdzie Dlatego też chce w końcu coś z nimi zrobić, żeby ich tak nie niszczyć. Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko: gdzie zamawiałaś swoje clipy? Bo zależy mi na naturalnych włosach...
Stary 2010-07-20, 18:16   #1535
asiaTM
Rozeznanie

proszę bardzo na allegro, wyślę Ci na PW od kogo ja kupowałam i jestem zadowolona

asiaTM jest offline  
Stary 2010-07-21, 13:55   #1536
yennefer999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Też noszę europejskie na ultradzwięki i nie ma lepszej metody jak dla mnie Najważniejsze że przy moich cienkich blond włosach nic nie widać nawet jak zepnę wysoko w kucyk no i trzyma się genialnie 3-4 miesiące miałam już wszystko na głowie i do teraz nie odkryłam nic lepszego niż ta metoda
a mozesz powiedziec w jakim miescie robisz wloski? ja zastanawiam sie nad ultradzwiekami albo laserowym przedluzaniem i szukam jakiegos poleconego fryzjera

czekam na aparat jak na zbawienie
kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline  
Stary 2010-07-23, 08:38   #1537
kizia86
Raczkowanie

GG do kizia86

hej

Z clipami mam doczynienia już prawie rok,jestem bardzo zadowolona z tej metody
Ostatnio zamówiłam włosy własnie od słynnej sandrinki,i szczerze powiem ze jestem niezadowolona,włosy ciękie,piórkowate i na dodatek wypadają garsciami miesiąc czasu i bedzie po włoskach,spineczki się dopinająnie polecam włosków od tej pani.Zapewnia,że 100% natury,a moja fryzjerka jak zobaczyła powiedziała ze są mieszane
Kacperek 04.09.2009 ...2450g,51cm
Kubuś 14.03.2006...2500g,50cm
kizia86 jest offline  
Stary 2010-07-25, 12:45   #1538
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizia86 Pokaż wiadomość
hej

Z clipami mam doczynienia już prawie rok,jestem bardzo zadowolona z tej metody
Ostatnio zamówiłam włosy własnie od słynnej sandrinki,i szczerze powiem ze jestem niezadowolona,włosy ciękie,piórkowate i na dodatek wypadają garsciami miesiąc czasu i bedzie po włoskach,spineczki się dopinająnie polecam włosków od tej pani.Zapewnia,że 100% natury,a moja fryzjerka jak zobaczyła powiedziała ze są mieszane
Można się było tego spodziewać .
Stary 2010-07-26, 16:16   #1539
8joja8
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Mam w domu klipy i jakościowo są super, ale chciałabym spróbować innej metody bardziej na stałe bo z clipami jest jednak problem je ciągle zakładać i zdejmować ( problem jak dla mnie) chcialabym mieć dlugie włoski na stałe. Chyba metoda ringów jest w miarę bezbieczna co?. Wiadomo że te z silikonem i zakładane profesjonalnie na ilość włosów odpowiadającej pasemku .

Proszę was o opinie bo wiem że miałyście z nimi juz do czynienia.
Stary 2010-07-26, 18:01   #1540
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam w domu klipy i jakościowo są super, ale chciałabym spróbować innej metody bardziej na stałe bo z clipami jest jednak problem je ciągle zakładać i zdejmować ( problem jak dla mnie) chcialabym mieć dlugie włoski na stałe. Chyba metoda ringów jest w miarę bezbieczna co?. Wiadomo że te z silikonem i zakładane profesjonalnie na ilość włosów odpowiadającej pasemku .

Proszę was o opinie bo wiem że miałyście z nimi juz do czynienia.
sprawdz sobie najpierw czy nie mas uczulenia na tworzywo z ktorego jest ring, nie pamietam jakie to, ja zalozylam ringi a po dwoch tygodniach gdy farba zaczela z nich lekko odpryskiwac dostalam uczulenia i musialam je sciagnac bo bym sie chyba na smierc zadrapala

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-07-26, 19:36   #1541
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
sprawdz sobie najpierw czy nie mas uczulenia na tworzywo z ktorego jest ring, nie pamietam jakie to, ja zalozylam ringi a po dwoch tygodniach gdy farba zaczela z nich lekko odpryskiwac dostalam uczulenia i musialam je sciagnac bo bym sie chyba na smierc zadrapala
No to wiem- ale jak mogę sprawdzić czy jestem uczulona ? chyba se przywiąże ten ring najpierw do ręki i zobaczę czy coś wyskoczy ale ogólnie mówisz że nie jest żle? nie jest to chyba bardzo widoczne?

Mi by chodziło i ringi jak najmniejszego rozmiaru.
Stary 2010-07-27, 09:50   #1542
yennefer999
Raczkowanie

Cytat:
No to wiem- ale jak mogę sprawdzić czy jestem uczulona ? chyba se przywiąże ten ring najpierw do ręki i zobaczę czy coś wyskoczy ale ogólnie mówisz że nie jest żle? nie jest to chyba bardzo widoczne?

te w najmniejszym rozmiarze i z silikonową wkładką w srodku pomieszczą tylko bardzo cienkie pasma.
Ogolnie metoda jak kazda - ma swoje wady i zalety. Widoczne nie jest wcale jesli włoski sa dobrze załozone.

kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline  
Stary 2010-07-27, 12:38   #1543
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yennefer999 Pokaż wiadomość
te w najmniejszym rozmiarze i z silikonową wkładką w srodku pomieszczą tylko bardzo cienkie pasma.
Ogolnie metoda jak kazda - ma swoje wady i zalety. Widoczne nie jest wcale jesli włoski sa dobrze załozone.
No i właśnie to jest pytanie czy lepiej założyć gęściutko cieniutkich pasm czy normalnie. Widziałam u niektórych dziewczyn jak takie strąki zwisały i to mi sie nie podoba .

Zastanawiam się jeszcze czy dałoby radę pociąć taśmę na pasemka i zakładać je do ringów ?? Próbował ktoś może? Slyszałam że tak robią- nie ma wtedy tej pałki - wiecie o co chodzi
Stary 2010-07-28, 08:52   #1544
yennefer999
Raczkowanie

Cytat:
No i właśnie to jest pytanie czy lepiej założyć gęściutko cieniutkich pasm czy normalnie. Widziałam u niektórych dziewczyn jak takie strąki zwisały i to mi sie nie podoba .

Zastanawiam się jeszcze czy dałoby radę pociąć taśmę na pasemka i zakładać je do ringów ?? Próbował ktoś może? Slyszałam że tak robią- nie ma wtedy tej pałki - wiecie o co chodzi
ja bym wolała miec dużo grubych pasm ale ja mam fioła na punkcie gęstosci wlosow - sama mam swoich duzo, wiec jak przedluzam to chcialabym aby efekt byl nie gorszy niż naturalny.
Pewnie da rade pociąc tasme i zalozyc na ringi. Ta pałka którą zakonczone jest pasmo do ringów ułatwia przełozenie przez ring. A jak potniesz włosy z taśmy to może być trudniej. Nie probowalam, ale mysle ze jest to do wykonania.

kończę leczyć ząbki.
yennefer999 jest offline  
Stary 2010-07-28, 10:49   #1545
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:

przyczep sobie jedno pasemko na probe i jak bedziesz myla wloski to farba sie bedzie zdzierac z ringa i wtedy zobaczysz czy mas zuczulenie czy nie, bo szkoda zebys pozniej tak jak ja musiala sciagac wszystkie wloski

moje ringi w ogole nie byly widoczne, bardzo fajna metoda przedluzania wlosow, dla mnie znacznie wygodniejsza od clipow, chociaz keidys mialam na keratyne i bylam jeszcze bardziej zadowlona

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-07-28, 12:45   #1546
8joja8
Raczkowanie

Dzięki dziewczynki , pokombinuje
Stary 2010-07-30, 10:41   #1547
angelwithoutsoul
Raczkowanie

Cytat:
przyczep sobie jedno pasemko na probe i jak bedziesz myla wloski to farba sie bedzie zdzierac z ringa i wtedy zobaczysz czy mas zuczulenie czy nie, bo szkoda zebys pozniej tak jak ja musiala sciagac wszystkie wloski

moje ringi w ogole nie byly widoczne, bardzo fajna metoda przedluzania wlosow, dla mnie znacznie wygodniejsza od clipow, chociaz keidys mialam na keratyne i bylam jeszcze bardziej zadowlona

xxboo a gdzie przedłużałaś włosy metodą ringów? ja się zapisałam na konsultacje do Hair Design Studio w Kato, ale jeszcze nie wiem czy tam jest fajnie
Stary 2010-07-30, 10:46   #1548
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
proszę bardzo na allegro, wyślę Ci na PW od kogo ja kupowałam i jestem zadowolona
mogłabyś mi też wysłać info na PW od kogo kupiłaś?

buahhot jest offline  
Stary 2010-07-30, 15:34   #1549
Jagoda09
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mogłabyś mi też wysłać info na PW od kogo kupiłaś?
Ja też bym prosiła.
Robię podchody do clip onów i niestety wciąż się nie zdecydowałam. :/
Jagoda09 jest offline  
Stary 2010-07-31, 19:09   #1550
brak-nicka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jagoda09 Pokaż wiadomość
Ja też bym prosiła.
Robię podchody do clip onów i niestety wciąż się nie zdecydowałam. :/
Ja również.
Zdecydowałam się na clipy, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie bądź u kogo je zamówić.
Zastanawiam się nad http://www.cosmoshop.pl/p/19/28/zest...n_clip_on.html lub http://allegro.pl/item1157778798_100...gr_jedwab.html
Bardziej skłaniam się ku pierwszemu linkowi jednak boję się, że tych włosów będzie mało.
Natomiast ten allegrowicz oferuje, aż 100 g włosów naturalnych, ale mam pewne wątpliwości co do koloru.
Może Wy poradzicie albo zaproponujecie gdzie jeszcze mogę się zaopatrzyć w dobrej jakości clipy?

Edytowane przez brak-nicka
Czas edycji: 2010-07-31 o 19:16
brak-nicka jest offline  
Stary 2010-08-01, 11:21   #1551
wasienka
Zadomowienie

Witam Wizażanki po b. dłuuuugiej przerwie we wrześniu lece do Anglii, na jakiś rok. Tu u mnie miałam koleżankę z którą nawzajem sobie przedłużałyśmy włosy na tulejki i ringi, tam już jej nie będzie więc chce się przerzucić na clipy i teraz pytanie: które będą najlepsze? oczywiście pytam o te w internetowych (albo nie) sklepach w uk. z góry dzięki za odpowiedź
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-01, 17:52   #1552
asiaTM
Rozeznanie

wysłałam wam na PW linki jak coś pytajcie, jeśli mogę chętnie pomogę

asiaTM jest offline  
Stary 2010-08-02, 18:52   #1553
ruda228
Raczkowanie

Dziewczyny wiecie czy są na youtube jakieś filmiki z doczepianymi grzywkami metodą clip in . Jak ktoś ma to poproszę o link . ;]

Z góry dziękuje . ;*
ruda228 jest offline  
Stary 2010-08-03, 13:26   #1554
Anethka
Zakorzenienie

Ruda228, kilka sekund szukania:
http://www.youtube.com/watch?v=dU5emN65Vi4
http://www.youtube.com/watch?v=KeQse...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=sF0rp...eature=related

I przy okazji pokażę swoje włosy, z którymi żyję sobie od miesiąca
Załącznik 3302642
Załącznik 3302643
Załącznik 3302644
...I kuzynkę, która również ma włosy Balmain, ale nie katowała ich farbowaniem.
Załącznik 3302676
Załącznik 3302677
Stary 2010-08-03, 13:44   #1555
Inees
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki dziewczynki , pokombinuje
Hej dziewczyny....
Tyle jest obaw i opinii co do microringów a ja Wam powiem,że cały czas u mnie statystyki się nie zmieniają...Jakieś 80% moich Klientek przedłuża sobie włosy tą metodą i są naprawdę zadowolone.Farba schodzi z nich dopiero przy luzowaniu ringa przy podciąganiu-mnie to w ogóle nie razi bo i tak zawsze wymieniam na nowe...Wklejam zdjęcie Klientki sprzed kilku dni też robionej metodą microrings.Pozdrawiam

Inees jest offline  
Stary 2010-08-03, 14:14   #1556
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Inees Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny....
Tyle jest obaw i opinii co do microringów a ja Wam powiem,że cały czas u mnie statystyki się nie zmieniają...Jakieś 80% moich Klientek przedłuża sobie włosy tą metodą i są naprawdę zadowolone.Farba schodzi z nich dopiero przy luzowaniu ringa przy podciąganiu-mnie to w ogóle nie razi bo i tak zawsze wymieniam na nowe...Wklejam zdjęcie Klientki sprzed kilku dni też robionej metodą microrings.Pozdrawiam

Zaczepiłam sobie narazie jedno pasemko i noszę je , myję glowę ale nic mnie nie swędzi.
Zamówiłam ringi z silikonem - rozmiar S i obcięłam kawałek włosów z taśmy clip in ale trudno się to zakłada bo te ringi są malutkie.
Dlatego lepiej mieć te pasma do ringów z tą pałką.
Tylko mam pytanie - bo do ringa należy wsadzić ilość włosów odpowaidającą pasemku prawda??
a gdzie to pomieścić i co jeżeli osoba ma cienkie włosy ??
Wtedy włosy zebranę muszą być z większej powierzchni - jak to wygląda.
A poza tym co z noszeniem kucyka ??

Zobaczcie co znalazłam - najnowszą technologie przedłużania
http://www.youtube.com/watch?v=SOIymXdeMM8

ale chyba jeszcze niedostępną w Polsce - szkoda bo te nano są malusieńskie.

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-08-03 o 14:40
8joja8 jest offline  
Stary 2010-08-03, 16:53   #1557
Agatau88
Zakorzenienie

Witam

Dlugo mnie nie bylo na tym watku ale wlosy mi urosly i nie musialam przedluzac a teraz po dekoloryzacji i farbowaniu mam za brode. I tu moje pytanie, chcialabym kupić wlosy z kegla, ktory kolor mi polecacie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post21121545 post 2063, zdjecie 2,3,4 - moje wlosy.
Chcialabym zrobic mikroringi z silikonem (to co pisałyscie ze nie wyrywa wlosow bo ma ten silikon), ile powinnam zamowic gramow tych wlosow?
Dziekuje zapomoc
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-08-03, 16:55   #1558
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
xxboo a gdzie przedłużałaś włosy metodą ringów? ja się zapisałam na konsultacje do Hair Design Studio w Kato, ale jeszcze nie wiem czy tam jest fajnie
ja przedluzalam w domu robil mi to kolega-fryzjer, on w swoim salonie przedluza ale salon za krakowem a akurat u mnie w miescie byl na szkoleniach

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-08-04, 08:17   #1559
angelwithoutsoul
Raczkowanie

Cytat:
ja przedluzalam w domu robil mi to kolega-fryzjer, on w swoim salonie przedluza ale salon za krakowem a akurat u mnie w miescie byl na szkoleniach

Aaaa to fajnie się masz Przez ile je nosiłaś? Mocno poniszczone włoski były po nich? Ja narazie będę mieć clipy, dzisiaj po nie idę... A jak mi się znudzą to zrobie sobie ringi
Stary 2010-08-04, 09:36   #1560
Agatau88
Zakorzenienie

Ponawiam prosbe z 2 postow wyzej Poradzcie dziewczyny
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości