Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-15, 22:41   #1591
Jennifer85
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wlosy najlepiej sciagac do spania. Te clipy by Cie uwieraly.
Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-08-16, 00:33   #1592
neheszta
Zakorzenienie

ejj ja bym chciała clipy ale się zastanawiam właśnie gdzie je zamówić
ale takie co mi troszkę wytrzymają i nie wyrzucę pieniędzy w błoto

myślałam o dobrewlosy.pl
ale może któraś jest innymi zachwycona?
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-16, 09:28   #1593
asiaTM
Rozeznanie

ja zamawialam na allegro od użytkownika cliphair i jestem zadowolona również

asiaTM jest offline  
Stary 2010-08-16, 20:29   #1594
Riana
Wtajemniczenie

GG do Riana

Witam a czy ringi te z silikonem dlugo sie nosi i czy bardzo niszcza wloski?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

a czy wloski z Remy sa dobre? chodzi mi o tego sprzedawce http://allegro.pl/item1191338924_wlo...pod_ringi.html

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline  
Stary 2010-08-16, 21:05   #1595
sintagma
Wtajemniczenie

Jeśli te włosy kosztują 1,15 za sztukę to nie mogą być dobre. W miare dobre włosy zaczynają się od 4-5 zł za pasmo!
Dziewczyny pomyślcie, jesli jedno pasmo waży ok 0,5 - 1 g i kosztuje 1 zł to jesli byście swoje własne włosy sprzedawały ok 100 gram dostałybyście może z 80 zł? Kto by sprzedał włosy za taką cenę??? A gdzie marża sprzedawcy? To są syntetyki na bank. ja za swoje dałam prawie 800 zł i noszę je już pół roku- są jak nowe, czasami jak sie spieszę nawet odżywki nie nakładam , nie kołtunią się ,nie puszą, nie niszczą- są wrecz idealne. Podciągam je tylko co miesiąc bo wiadomo -odrost. Wiem że jeszcze rok mi posłużą jesli się do tej pory nie wyczeszą. Lepiej raz kupić a dobrze. Bo takie kłaczyska za 1 zł trzeba zmieniać co chwila - jak skołtunią się to nawet grzebienia się nie wbije. Wiem co mówię bo przedłużam włosy juz od 4 lat- wszystkimi rodzajami i metodami
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-08-16, 21:37   #1596
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Jeśli te włosy kosztują 1,15 za sztukę to nie mogą być dobre. W miare dobre włosy zaczynają się od 4-5 zł za pasmo!
Dziewczyny pomyślcie, jesli jedno pasmo waży ok 0,5 - 1 g i kosztuje 1 zł to jesli byście swoje własne włosy sprzedawały ok 100 gram dostałybyście może z 80 zł? Kto by sprzedał włosy za taką cenę??? A gdzie marża sprzedawcy? To są syntetyki na bank. ja za swoje dałam prawie 800 zł i noszę je już pół roku- są jak nowe, czasami jak sie spieszę nawet odżywki nie nakładam , nie kołtunią się ,nie puszą, nie niszczą- są wrecz idealne. Podciągam je tylko co miesiąc bo wiadomo -odrost. Wiem że jeszcze rok mi posłużą jesli się do tej pory nie wyczeszą. Lepiej raz kupić a dobrze. Bo takie kłaczyska za 1 zł trzeba zmieniać co chwila - jak skołtunią się to nawet grzebienia się nie wbije. Wiem co mówię bo przedłużam włosy juz od 4 lat- wszystkimi rodzajami i metodami

ja noszę te włosy już 4 msc i jestem zadowolona, szczerze nie pielęgnuję ich jakoś wyjątkowo, szampon i odżywka "joanny" i płyn do prostowania chroniący przed wysoką temp..... niewiem czemu jest tak niska cena, ale to nie pierwsze moje włosy od glamourhair, w zeszłym roku też od nich nosiłam włosy ok 5 msc ale ściągnęłam ze względu na pracę..... koleżanka u nich nawet zakładała włosy w salonie gdzieś w krakowie i też je nadal nosi a zakładała w kwietniu, już była na podciąganiu niebawem wybiera się na drugie, z tego co wiem też w niezłej cenie przedłużają ale sama tam nie byłam więc się nie wypowiadam. Natomiast jak pisałam słyszałam pozytywne opinie Syntetyki to nie są napewno, bo przy moim torturowaniu CODZIENNYM prostownicą i okazjonalnym lokówkami żyją i mają się dobrze syntetyk spalił by mi się już przy 1 prostowaniu także mogę poświadczyć że syntetyk to nei jst, a jeżeli jest to życzę Wam tak dobrych naturalnych jak te syntetyki grzebień wbijam bez problemu także jak ich nie próbowałaś to moja rada - DZIEWCZYNY TESTUJCIE A PÓŹNIEJ SIĘ WYPOWIADAJCIE bo nie wszystko złoto co się świeci, jak to mawiano i nie wszystko co tanie musi być drogie :P sama nosiłam słowiany, kucyk kupiłam od dziewczyny która przy mnie je ścinała (oczywiście u fryzjera), 100% natura, zero farb i innych zabiegów fryzjerskich ( co poświadczyła jej mama i fryzjerka po oglądnięciu włosa, bo sama osoba ścinana miała 14 lat więc nie sądzę, że rozsądna mama pozwoliła by jej na tego typu zabiegi ). Włosy były piękne, zapłaciłam jej za nie 800 zł kucyk ważył ok 90-100 gr ( także i tak dobrze z ceną trafiłam ) pielęgnowałam je na dziesiątą strone i powiem szczerze, że może i jest różnica (WIADOMO, słowiany dziewicze a włosy już zzafarbowane pod jakiś tam zwornik tych kolorów) ale wolę dać raz na pół roku 150 zł za te o których mowa wyżej, niż 800 na rok, tymbardziejj, że te włosy mam już sprawdzone i osobiście POLECAM

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-08-16 o 21:43
neverstop jest offline  
Stary 2010-08-16, 21:45   #1597
sintagma
Wtajemniczenie

Jesli tak jest jak mówisz to nic tylko się cieszyć. Jesli to są włosy naturalne to albo azjaty albo hybrydy. U hurtowników z Chin można takie pasmo dostać już za 40 groszy. Widzisz ja takie włosy testowałam i jak dla mnie się kompletnie nie nadają- może dlatego ze noszę jasne blondy które jak wiadomo są poddawane rozjaśnianiu prostowaniu itp
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-08-16, 22:33   #1598
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Jesli tak jest jak mówisz to nic tylko się cieszyć. Jesli to są włosy naturalne to albo azjaty albo hybrydy. U hurtowników z Chin można takie pasmo dostać już za 40 groszy. Widzisz ja takie włosy testowałam i jak dla mnie się kompletnie nie nadają- może dlatego ze noszę jasne blondy które jak wiadomo są poddawane rozjaśnianiu prostowaniu itp

być może ja mam brąz nie specjalnie ciemny ale nie jest to żaden odcień blondu napewno.... co to znaczy hybrydy ?
To, za ile można je kupić w chinach mnie średnio interesuje, dla mnie to nie jest ważne, jak i to z jakiego "rodzaju głowy" pochodzą, najważniejsze DLA MNIE, że się je dobrze nosi, czy są to słowiany czy europejskie rosyjskie, azjaty itd itp być może mam do tego takie podejście, ponieważ nosiłam super ekstra rewelacyjne dziewicze włosy i byłam z nich podobnie zadowolona jak z tych....

tak jak mówisz nic tylko się cieszyć nie pisała bym tego, gdybym ich nie wypróbowała, a gdybym była niezadowolona napewno bym to też napisała. A że mi nosi się je dobrze, a akurat ktoś o nich napisał, to ja osobiście mogę je polecić. To jest moje subiektywne zdanie, przy pielęgnacji jaką ja stosuję i sposobie dbania o nie jaki ja praktykuję . pozdrawiam

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2010-08-16 o 22:40
neverstop jest offline  
Stary 2010-08-16, 22:42   #1599
Riana
Wtajemniczenie

GG do Riana

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
być może ja mam brąz nie specjalnie ciemny ale nie jest to żaden odcień blondu napewno.... co to znaczy hybrydy ?
To, za ile można je kupić w chinach mnie średnio interesuje, dla mnie to nie jest ważne, jak i to z jakiego "rodzaju głowy" pochodzą, najważniejsze DLA MNIE, że się je dobrze nosi, czy są to słowiany czy europejskie rosyjskie, azjaty itd itp być może mam do tego takie podejście, ponieważ nosiłam super ekstra rewelacyjne dziewicze włosy i byłam z nich podobnie zadowolona jak z tych....

tak jak mówisz nic tylko się cieszyć nie pisała bym tego, gdybym ich nie wypróbowała, a gdybym była niezadowolona napewno bym to też napisała. A że mi nosi się je dobrze, a akurat ktoś o nich napisał, to ja osobiście mogę je polecić. To jest moje subiektywne zdanie, przy pielęgnacji jaką ja stosuję i sposobie dbania o nie jaki ja praktykuję . pozdrawiam
a powiedz mi masz zalozone jaka metoda?

ząbale
KLIK PLISSS
Riana jest offline  
Stary 2010-08-16, 22:51   #1600
Shiinee
Przyczajenie

hej mam takie pytanie. zastanawiam sie nad przedłuzeniem włosów metodą clip on. moje wlosy sa naturalnie kręcone, wiec te sztuczne też musze mieć kręcone. problem jest w tym ,ze jak bede chciala wyprostowac całe włosy (moje+ oczywiscie sztuczne) czy np potem po umyciu, moje sztuczne włosy powróca do poprzedniego stanu tzn czy beda znowu krecone tak jak wczesniej, czy sama bede je musiala krecic? no i nie wiem jakie wybrac, naturalne czy nie?
Shiinee jest offline  
Stary 2010-08-16, 23:05   #1601
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
a powiedz mi masz zalozone jaka metoda?

na microringi, na bardzo grubych moich pasmach, żeby nie było zbyt dużego obciążenia. Pasemka mają 0,5 gr więc są lekkie
neverstop jest offline  
Stary 2010-08-17, 01:18   #1602
neheszta
Zakorzenienie

nie moge znaleźć nigdzie fajnych tanich syntetycznych wlosow
nie chce duzo wydawać bo chce najpierw sprawdzic czy bede sie w tym czuć czy będzie dobrze itd

zamowilam z dobrewlosy ale oni mi odp ze nie maja juz syntetykow
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-17, 11:25   #1603
neheszta
Zakorzenienie

co myślicie o tym?
http://cliphair.otwarte24.pl/16,Wlos...am-geste-wlosy

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2010-08-17 o 11:26
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-17, 11:46   #1604
luciferangel
Przyczajenie

neheszta, ładne, ale może jednak przemyśl jeszcze ich zakup. Czasem warto dopłacic odrobinke i miec chociaz mieszanke syntetyków i prawdziwych włosów.

Ja właśnie przed chwilką dostałam swoje włoski clip in i powiem Wam, że tak się bałam, a są po prostu cudowne! Wrzucę potem jakieś zdjęcia, na razie czasu zbytnio nie mam. Zobaczymy jak będzie po dłuższym użytkowaniu, ale na chwilę obecną bez wahania polecam tego użytkownika z allegro. Włoski pochodzą ze sklepu cosmoshop w Poznaniu.

No to chudniemy:
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
start: 24.08.10r.
luciferangel jest offline  
Stary 2010-08-17, 11:51   #1605
neheszta
Zakorzenienie

niby tak
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-17, 12:44   #1606
Jennifer85
Zakorzenienie

Ja mam i syntetyki i naturalne i syntetyki z bardzo sie odrozniaja od moich. Moze akurat moje jakies badziewne ale jak juz to wole naturalne

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-08-17, 12:56   #1607
neheszta
Zakorzenienie

ja rozumiem ale kurcze ja chcę tylko sprawdzić czy będe się w tym dobrze czuć czy pasuje czy nie drażni itd
dlatego nie wiem czy warto tyle wydawać
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-17, 13:50   #1608
ToxiiQ
Przyczajenie

GG do ToxiiQ

Witam
chciałabym przedłużyć sobie włosy clipami, że by osiągnąć efekt taki jak na zdjęciach poniżej.
Początkowo myślałam o włosach od Sandritki, ale piszecie, że są dość cienkie :/
Myślicie, że włosami od cliphair da rade osiągnąć taki efekt ??
chyba w grę wchodzi tylko długość 55 cm

Edytowane przez ToxiiQ
Czas edycji: 2010-08-17 o 16:54
ToxiiQ jest offline  
Stary 2010-08-17, 18:26   #1609
Jennifer85
Zakorzenienie

neheszta a w tych sklepach gdzie sprzedaja takie wlosy nie ma mozliwosci przyczepienia aby zobaczyc jak sie w tym czujesz?

W UK najpierw Pani mi doczepila wybrany kolor wiec ja sobie sprawdzilam jak to sie trzyma przy rzucaniu glowa itd.

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-08-17, 20:27   #1610
mania265
Przyczajenie

Clip in - farbowanie

Hej dziewczyny kupiłam na allegro clip in. Tylko jest mały problem włoski doczepiane sa jasne ale maja złocisty odcień a ja mam moje farbowane farba garnier 111 gdzie jest to popielaty blond. Teraz moje pytanie czy farbowałyście kiedyś swoje klipy? jak to wpływa na nie? czy je niszczy? bo ja wole zafarbować klipy niz moje włosy na złoty odcień. Prosze o szybka odpowiedz.
mania265 jest offline  
Stary 2010-08-17, 21:28   #1611
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ja rozumiem ale kurcze ja chcę tylko sprawdzić czy będe się w tym dobrze czuć czy pasuje czy nie drażni itd
dlatego nie wiem czy warto tyle wydawać
Nie wiesz czy warto wydać kilkadziesiąt złotych więcej i cieszyć się włosami wyglądającymi, jak Twoje naturalne, a nie szkoda Ci kasy na samo sprawdzenie, jak będziesz czuła się w clipach?

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Pokaż wiadomość
Witam
chciałabym przedłużyć sobie włosy clipami, że by osiągnąć efekt taki jak na zdjęciach poniżej.
Początkowo myślałam o włosach od Sandritki, ale piszecie, że są dość cienkie :/
Myślicie, że włosami od cliphair da rade osiągnąć taki efekt ??
chyba w grę wchodzi tylko długość 55 cm
Moje włosy o długości 47cm dają taki efekt.
Dawne pięćdziesiątki piątki sięgały mi do pasa.
Stary 2010-08-17, 21:52   #1612
ToxiiQ
Przyczajenie

GG do ToxiiQ

jestem dość wysoka (długa ;P) i nie sądzę, żeby 50 dały rade.
zawsze przecież można je troszkę podciąć, prawda?
a jak z jakością włosów od cliphair? Na aukcji pisze, że mają 91 g
To starczy na przedłużenie jeśli moje własne włosy siegają ledwo za łopatki?
Stary 2010-08-18, 11:11   #1613
luciferangel
Przyczajenie

ToxiiQ, wydaje mi się, że włosy 45-50cm spokojnie wystarczą na taki efekt. Ja mam 173cm wzrostu i moje clipy 55cm sięgają mi do pasa. Jeśli chodzi o jakośc włosków od tego użytkownika to na prawdę mogę polecic. Co prawda noszę je dopiero drugi dzień, ale jestem baaaardzo zadowolona, nawet przy moich własnych poniszczonych włosach efekt jest bardzo naturalny. Przed zakupem zbierałam info od dziewczyn, co już je nosiły dłużej, jak długo włosy są w takim "nowym" stanie i pisały, że przy odpowiedniej pielęgnacji włoski na prawdę są trwałe tak, jak droższe wersje. Sprawdź sobie na stronce cosmoshop'u bo właśnie stąd są te włosy. Jeśli chodzi o ilośc to mam 7 taśm i jak wczepie je wszystkie to mam baaardzo bujną czuprynkę, używam więc 6 taśm. Swoje włosy mam tak do linii zapięcia od stanika. Więc na prawdę polecam, ja jestem zadowolona

No to chudniemy:
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
start: 24.08.10r.
luciferangel jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:47   #1614
neheszta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
neheszta a w tych sklepach gdzie sprzedaja takie wlosy nie ma mozliwosci przyczepienia aby zobaczyc jak sie w tym czujesz?

W UK najpierw Pani mi doczepila wybrany kolor wiec ja sobie sprawdzilam jak to sie trzyma przy rzucaniu glowa itd.
no własnie ten cosmoshop jest z poznania to sobie pojadę i sprawdze
Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie wiesz czy warto wydać kilkadziesiąt złotych więcej i cieszyć się włosami wyglądającymi, jak Twoje naturalne, a nie szkoda Ci kasy na samo sprawdzenie, jak będziesz czuła się w clipach?

Moje włosy o długości 47cm dają taki efekt.
Dawne pięćdziesiątki piątki sięgały mi do pasa.
nieee
bo np za naturalne zapłacę 200-300zł a za takie syntetyki 30zł
przynajmniej taka różnica była w jednym sklepie dlatego pytałam się was o inne clipy
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-18, 14:38   #1615
karina186
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zapraszam do kontynuowania wätku
,,Przedluzanie wlosow -czesci IV,,

I. czesc przedłużanie - wasze doświadczenia

II. przedłużanie włosów- część II

III. Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Mam do sprzedania długie rude włosy na taśmie, miałam je miesiać doczepione, orygiinalne prawdziwe, sama je farbowalam kreciłam, prostowałam nie puszą się, firmy HairContrast. Zapłaciłam za nie 1000, oczywiscie odsprzedam taniej...
karina186 jest offline  
Stary 2010-08-18, 16:14   #1616
Jennifer85
Zakorzenienie

neheszta ja bym Ci polecala jednak sie przejechac, zalozyc, pomachac itd i wtedy sie zdecydowac

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-08-18, 19:45   #1617
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
nieee
bo np za naturalne zapłacę 200-300zł a za takie syntetyki 30zł
przynajmniej taka różnica była w jednym sklepie dlatego pytałam się was o inne clipy
No chyba, że chcesz kupić tak tanie syntetyki .
Cóż, jeśli czułabyś się niekomfortowo w clipach to wydaje mi się, że wystarczyłoby wymienić spinki na mniejsze, ale może rzeczywiście będzie lepiej jeśli sama wypróbujesz te, które wolisz.
Stary 2010-08-18, 20:00   #1618
Riana
Wtajemniczenie

GG do Riana

witam,czy ktoras przedluzala sobie wloski u www.glamour-hair.pl
polecacie czy nie?

ząbale
KLIK PLISSS
Riana jest offline  
Stary 2010-08-18, 21:40   #1619
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
witam,czy ktoras przedluzala sobie wloski u www.glamour-hair.pl
polecacie czy nie?

hej, pisałam wyżej o włosach od nich, ja jestem zadowolona, natomiast o przedłużaniu ciężko mi się wypowiadać, koleżanka tam robiła i nosi je od kwietnia, wiem tyle że mają 10 metod więc cos się dla siebie dobierze. Ważne, czy włosy są dobre, a to mogę ja powiedzieć, bo tam sie zaopatrzyłam. Jeżeli chcesz mogę dać Ci kontakt do mojej koleżanki i pogadasz z nią, bo ja nie chciała bym Cie wprowadzic w błąd Pozdrawiam
neverstop jest offline  
Stary 2010-08-19, 09:50   #1620
SoulStyle
Przyczajenie

GG do SoulStyle
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

A ja mam gęste i grube włosy, tylko musiałam obciąć przez skutki nierozważnego farbowania (zniszczyły się). Odczekałam ponad rok i wszystko wróciło do normy, niestety włosy tylko do ramion. Mam zamiar kupić 100pasemek na ringi, 60cm na allegro. Koszt to w przybliżeniu 220zł (z wysyłką i ringami). Martwię się jedynie o to, że fryzjerka mi je źle 'zainstaluje'. Oprócz samych ringów widziałam jeszcze takie z silikonowymi pętelkami, podobno łatwiejsze w założeniu i łatwiej je później ściągnąć. Ringi z sylikonem też są dostępne, za 7zł. Jedyne czego się boję to to, że ringi osłabią mi włosy. Czytałam różne posty na forach, zdania są podzielone. Jednak z tego co widzę - ta metoda jest najbardziej zachwalana. Tylko trzeba uważać na gatunek włosa, najlepsze słowiańskie, ale też i najdroższe... Wypróbuję tą metodę, może nie będzie tak źle
SoulStyle jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości