Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-19, 10:36   #1621
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez SoulStyle Pokaż wiadomość
A ja mam gęste i grube włosy, tylko musiałam obciąć przez skutki nierozważnego farbowania (zniszczyły się). Odczekałam ponad rok i wszystko wróciło do normy, niestety włosy tylko do ramion. Mam zamiar kupić 100pasemek na ringi, 60cm na allegro. Koszt to w przybliżeniu 220zł (z wysyłką i ringami). Martwię się jedynie o to, że fryzjerka mi je źle 'zainstaluje'. Oprócz samych ringów widziałam jeszcze takie z silikonowymi pętelkami, podobno łatwiejsze w założeniu i łatwiej je później ściągnąć. Ringi z sylikonem też są dostępne, za 7zł. Jedyne czego się boję to to, że ringi osłabią mi włosy. Czytałam różne posty na forach, zdania są podzielone. Jednak z tego co widzę - ta metoda jest najbardziej zachwalana. Tylko trzeba uważać na gatunek włosa, najlepsze słowiańskie, ale też i najdroższe... Wypróbuję tą metodę, może nie będzie tak źle
Nie liczyłabym na dobre włosy za tę cenę...
Stary 2010-08-19, 10:43   #1622
Daria1707
Zakorzenienie

GG do Daria1707
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Divine, chyba każda osoba, która przedłuża sobie włosy, doskonale wie, jak je pielęgnować, a Ty nie napisałas nic odkrywczego I weź sobie lepiej na wstrzymanie, chyba, że to miało być Twoje jedyne wystąpienie na tym forum.

PS: Na załączonym przez Ciebie zdjęciu widać, niestety, jak bardzo odznaczają się te doczepiane włosy... mnie by ono zdecydowanie zniechęciło.
to raczej Ty powinnas wziasc sobie na wstrzymanie akurat post Divane wniosl cos do watku w przeciwienstwie do postow zalozycielki watku ktora trafila na kogos kto spartaczyl robote i tyle nie oceniajmy wszystkich jedna miara
Stary 2010-08-19, 16:51   #1623
ruda228
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
hej, pisałam wyżej o włosach od nich, ja jestem zadowolona, natomiast o przedłużaniu ciężko mi się wypowiadać, koleżanka tam robiła i nosi je od kwietnia, wiem tyle że mają 10 metod więc cos się dla siebie dobierze. Ważne, czy włosy są dobre, a to mogę ja powiedzieć, bo tam sie zaopatrzyłam. Jeżeli chcesz mogę dać Ci kontakt do mojej koleżanki i pogadasz z nią, bo ja nie chciała bym Cie wprowadzic w błąd Pozdrawiam
Jak tam pisało jest bez limitu pasemek . A ile Twoja koleżanka zapłaciła i jaką długość miała . ??
ruda228 jest offline  
Stary 2010-08-19, 21:12   #1624
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
No chyba, że chcesz kupić tak tanie syntetyki .
Cóż, jeśli czułabyś się niekomfortowo w clipach to wydaje mi się, że wystarczyłoby wymienić spinki na mniejsze, ale może rzeczywiście będzie lepiej jeśli sama wypróbujesz te, które wolisz.
Anethka, mogłabyś mi powiedzieć skąd i jakiej długości masz włosy? i czy to są clipy?

buahhot jest offline  
Stary 2010-08-20, 09:25   #1625
malwoj
Raczkowanie

Co myslicie o tych włosach?
http://allegro.pl/item1184881681_wlo...le_dlugie.html
Czy powinno się kupywać remy słowiańskie bądź europejskie czy jakies inne? Chciałabym kupić włosy falowane i pójść z tym do fryzjerki żeby mi założyła tylko nie wiem jakie włosy powinnam kupić
malwoj jest offline  
Stary 2010-08-20, 09:32   #1626
sintagma
Wtajemniczenie

To są azjatyckie włosy, zobacz nawet po numeracji. Zdjęcia "zapożyczone" z hairXtend by lepiej wyglądało. Włos słowiański kosztuje od ok 10 zł za pasmo w góre.
Prawdziwe włosy słowiańskie wyglądają tak http://www.wlosyslowianskie.pl/dynam...?lang=pl&kat=1 i zazwyczaj są w kitkach
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-08-20 o 09:37
sintagma jest offline  
Stary 2010-08-20, 09:49   #1627
malwoj
Raczkowanie

Dziękuję sintagma za pomoc czy te też mogą być dobre?http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=99
a tańsze europejskie jakościowo dobre gdzie można dostać?
malwoj jest offline  
Stary 2010-08-20, 10:35   #1628
sintagma
Wtajemniczenie

dokładnie te same włosy dostaniesz na stronbe www.dobrewlosy.pl tylko ze taniej
są dobrej jakości- byłabyś zadowolona
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2010-08-20, 10:46   #1629
malwoj
Raczkowanie

Tylko że tam są tylko proste... a szkoda. Powinnam kupić w kitce czy gotowe w pasemkach też będą dobre? Jestem kompletnie zielona
malwoj jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:37   #1630
ruda228
Raczkowanie

Ej dziewczyny a co myślicie o tym zestawie do przedłużania włosów ;

http://allegro.pl/item1164503695_prz...erat_47cm.html
ruda228 jest offline  
Stary 2010-08-20, 13:59   #1631
Jennifer85
Zakorzenienie

Wyglada dobrze ale jakos malo tych wlosow...

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-08-20, 14:47   #1632
ruda228
Raczkowanie

Wiesz najpierw chciałam kupić te, a potem kupić sobie włosy lepsze . ;]
ruda228 jest offline  
Stary 2010-08-20, 18:23   #1633
KSDz
Przyczajenie

Z tego powodu że jestem całkiem zielona jeśli chodzi o włosy do przedłużania widziałam na allegro aukcję . ;

http://allegro.pl/item1182565534_wlo...emka_60cm.html

I tam są zdjęcia . Na drugin zdjęciu na samym dole są dwa odcienie blond . Hmm tylko że one przypominają jakby `makaron` ;D
Czymś się One różnią . ?? Czy co ??
KSDz jest offline  
Stary 2010-08-20, 20:58   #1634
ussek
Przyczajenie

Witam dziewczyny, mam nadzieję że mi trochę pomożecie. Chcę sobie przedłużyc włosy metodą clip in. Swoje mam trochę za ramiona, pocieniowane. Cienkie i słabe
Niestety nie wiem o co chodzi z tymi szerokosciami itp. (?)
Skąd mam wiedziec ile i jakie szerokości mam kupic. Z długością nie ma problemu, bo można przyciąc, ale nie wiem na czym polega sprawa z szerokością, o której czasami piszecie. Kupuje się kilka różnych pasemek tak? Proszę o podpowiedzi
ussek jest offline  
Stary 2010-08-20, 21:06   #1635
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Anethka, mogłabyś mi powiedzieć skąd i jakiej długości masz włosy? i czy to są clipy?
Tak, to są clipy Balmain. Długość 47cm .
Stary 2010-08-22, 19:54   #1636
ruda228
Raczkowanie

W najbliższym czasie chce przedłużyć sobie włosy na keratyne i mam pytanie odnośnie kosmetyków jakie mam kupić do ich pielęgnacji . Ja myślałam nad szamponem i odżywką z firmy BALMAIN i jedwabiu . Może coś jeszcze . ? Lub jakieś rady ?
ruda228 jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:18   #1637
malwoj
Raczkowanie

Zawsze miałam przedłuzane włosy metodą warkoczykową- włosy profibre. Jednak końcówki tych włosów po około miesiącu się mechaciły i nie ładnie to wyglądało- wszystko inne było ok, moje włosy po ściągnięciu były dłuższe, w lepszej kondycji...długo szukałam kogoś kto robi tą metodą ale zakłada naturalne i znalazłam. Pani zaproponowała żebym zakupiła do tego taśme firmy Latrend falowane naturalne. To są te: http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10
miała może któraś z was te włosy na taśmie? Albo polecacie jakieś włosy na taśmie? Miałam też na racoon ale wtedy wypadły mi z 4 pasemka w przy tej metodzie warkoczykowej żadne pasemko tylko te włosy
malwoj jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:36   #1638
sintagma
Wtajemniczenie

średnie są te włosy od beta ( chodzi mi o LaTrendy) ale jesli miałaś syntetyki i byłas zadowolona to może i przy tych bedziesz. Te wlosy bardzo się kołtunią- musisz mocno je nawilżać i często czesać. Dawno temu je miałam i byłam bardzo rozczarowana Przeczytaj zresztą opis:
cyt:"WŁOSY SĄ POZBAWIONE ŁUSKI WŁOSA. W PROCESIE PRODUKCJI PODDANE WIELU ZABIEGOM: DEZYNFEKCJA, ROZJAŚNIANIE, FARBOWANIE, DLATEGO NIE ZALECA SIĘ WYKONYWANIA NA NICH KOLEJNYCH ZABIEGÓW CHEMICZNYCH. WŁOSY GENERALNIE NIE SPRAWIAJĄ PROBLEMÓW, CHOĆ MOGĄ SIĘ TAKOWE POJAWIĆ. CZAS UŻYTKOWANIA: MAX. DO 3 MIESIĘCY"
From time to time

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-08-23 o 20:38
sintagma jest offline  
Stary 2010-08-23, 21:39   #1639
meg888
Raczkowanie

Dostałam dziś włoski od osławionej na forum Sandritki, użytkownik allegro CLIP-IN.

Ogólnie tak:
- włosów nie jest zbyt wiele, ja potrzebowałam do przedłużenia jkaby jednej warstwy i bardziej zagęszczenia, więc u mnie po założeniu wyglądają ładnie
- do przedłużenia całej głowy to chyba za malutko
- włosy są ładne, wydaje mi się że są naturalne, miałam wcześniej i syntetyki i hybrydy, i te włosy są nie porównywalne
- gramowo i długościowo zgodne z tym, co opisane na aukcji
- ogólnie jestem zadowolona, choć szału nie ma no ale cena też niezbyt wysoka...
- uważam, że mimo iż nie jest ich zbyt wiele, o wiele bardziej opłaca się zamówić 100% naturalne włosy o wadze ok60-70 gram jak te moje, niż hybrydy sprzedawane jako naturalne o większej wadze...

Zobaczymy, jak włosy będą zachowywać się i wyglądać po dłuższym noszeniu. Zdam relację za jakiś czas

A tak poza tematem włosów, to Sandritka to przemiła osoba, bardzo uczciwy sprzedający naprawdę dbający o klienta.

Podsumowując, polecam te włosy, choć jak wpsomniałam, szału nie ma bardziej do zagęszczenia i przedłużenia cieniowanych włosów o jedną warstę.

start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline  
Stary 2010-08-24, 08:56   #1640
BlackSheWolf
Rozeznanie

hej
powiedzcie mi co sądzicie o takim ogłoszeniu :
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7760...naturalne.html

i mam pytania:
1. jak długo utrzymuja sie takie włosy ?
2. mam cienkie włosy i ścięte na "boba". Jaka metoda byłaby najlepsza ?
3. i jak sądzicie jakiej ceny powinnam się spodziewać za przedłużenie ?

BlackSheWolf jest offline  
Stary 2010-08-24, 20:39   #1641
berzet
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
Witam a czy ringi te z silikonem dlugo sie nosi i czy bardzo niszcza wloski?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

a czy wloski z Remy sa dobre? chodzi mi o tego sprzedawce http://allegro.pl/item1191338924_wlo...pod_ringi.html
Hej,ja też znam te włosy bo przedłużam sobie włoski w ich firmowym salonie w Krakowie.Dziwi mnie pisanie opinii o czymś czego się niezna.Ja już 3i raz mam te włosy i nie zmienię na żadne inne.Co do wypowiedzi na forum,drogo-źle,tanio-też źle haha,kupiłam kiedyś włosy od kegla które to niby są takie ah i oh i szczerze to zdecydowanie wolę włosy glamour hair.Pewnie gdyby sprzedawca sobie narzucił dowolną marżę i sprzedawał za 4-5 zł za pasemko to odrazu każdy by uważał że to jakieś super luksusy a jak widać wcale niemusi tak być ZDECYDOWANIE POLECAM!
berzet jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:24   #1642
malwoj
Raczkowanie

Przedłużała któraś z was tu we Wrocławiu? http://www.longerhair.pinger.pl/p/2 zdjęcia ma fajne a ciekawe jak jest naprawdę... Dzwoniłam do wielu osób które przedłużają włosy i wszystkie mówią żeby zakładać syntetyki profibre a jak naturalne to tylko te słowiańskie z głowy za 1500-2000zł...już nie wiem co wybrać czy profibre czy "naturalne" za 500 zł które niby nie sa złe ah nie wiem
malwoj jest offline  
Stary 2010-08-29, 09:50   #1643
wasienka
Zadomowienie

UWAGA mam pomysł. A może byśmy założyły wątek gdzie będzie można dać opinie o włosach zamawianych z internetu, np allegro czy z innych stron w włosami? Wtedy łatwiej będzie zamawiać i pewniej, że nie natrafi się na bubel
a z resztą, co ja się pytam zakładam i tyle zaraz dam odnośnik tutaj

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post21707829
zapraszam do opiniowania

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:02
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-29, 10:01   #1644
wasienka
Zadomowienie

Lightbulb Opinie o zamawianych WŁOSACH PRZEDŁUŻANYCH - nosiłaś? daj opinię! WĄTEK ZBIORCZY

Cześć
W tym wątku każda z dziewczyn może się wypowiedzieć na temat jakości włosów które zamawiała z internetu, np. allegro itp. Będzie to bardzo pomocne przy następnym wyborze włosów jakie byśmy chciały zamówić i ponosić Warunkiem jest ponoszenie tych włosów przynajmniej tydzień, muszą być umyte kilka razy aby wiedzieć jak się zachowują w czasie użytkowania a nie tylko jak wyglądają jak są nowiutkie.

Przy wpisywaniu opinii należy podać stronę z której były zamawiane bądź użytkownika allegro, rodzaj włosów (np. indyjskie, azjatyckie, europejskie itp.), długość, kolor, cenę i do jakiej metody przedłużania się nadają (np. ringi, tulejki, keratyna, clip in)

Zapraszam do opiniowania

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:04
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-29, 10:44   #1645
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Opinie o zamawianych WŁOSACH PRZEDŁUŻANYCH - nosiłaś? daj opinię! WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Cześć
W tym wątku każda z dziewczyn może się wypowiedzieć na temat jakości włosów które zamawiała z internetu, np. allegro itp. Będzie to bardzo pomocne przy następnym wyborze włosów jakie byśmy chciały zamówić i ponosić Warunkiem jest ponoszenie tych włosów przynajmniej tydzień, muszą być umyte kilka razy aby wiedzieć jak się zachowują w czasie użytkowania a nie tylko jak wyglądają jak są nowiutkie.

Przy wpisywaniu opinii należy podać stronę z której były zamawiane bądź użytkownika allegro, rodzaj włosów (np. indyjskie, azjatyckie, europejskie itp.), długość, kolor, cenę i do jakiej metody przedłużania się nadają (np. ringi, tulejki, keratyna, clip in)

Zapraszam do opiniowania
Znalazłam dwie firmy i nie wiem czy są godne.Załączam foto moich włosów i czy kolorek będzie zgrany?

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-cl...197206184.html ---Przy tej firmie myślałam nad odcieniem 60.

Oraz ta http://allegro.pl/clip-in-100-natura...192895283.html i również kolor 60.

Jeśli ktoś ma obeznanie co do rodzajów i jakości włosków proszę o odpowiedz.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-08-29, 10:47   #1646
wasienka
Zadomowienie

Dot.: Opinie o zamawianych WŁOSACH PRZEDŁUŻANYCH - nosiłaś? daj opinię! WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Znalazłam dwie firmy i nie wiem czy są godne.Załączam foto moich włosów i czy kolorek będzie zgrany?

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-cl...197206184.html ---Przy tej firmie myślałam nad odcieniem 60.

Oraz ta http://allegro.pl/clip-in-100-natura...192895283.html i również kolor 60.

Jeśli ktoś ma obeznanie co do rodzajów i jakości włosków proszę o odpowiedz.
Adzi poczekaj aż wątek się troche rozkręci i niech się wypowiedzą te które nosiły ale tak poza tym te z LongHair Ci odradzam bo są kiepskiej jakości. ale co do koloru 60 będzie pasować
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-29, 11:56   #1647
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
UWAGA mam pomysł. A może byśmy założyły wątek gdzie będzie można dać opinie o włosach zamawianych z internetu, np allegro czy z innych stron w włosami? Wtedy łatwiej będzie zamawiać i pewniej, że nie natrafi się na bubel
a z resztą, co ja się pytam zakładam i tyle zaraz dam odnośnik tutaj

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post21707829
zapraszam do opiniowania
Świetny pomysł

EDIT: A czy nie lepiej byłoby, gdyby tamten wątek działał na podobnej zasadzie, jak ten?
Mam wrażenie, że jeśli dziewczyny będą tam pytać czym powinny przedłużyć, jednocześnie dzieląc się swoimi wątpliwościami i wklejając linki z allegro, to zrobi się tam śmietnik i trudno będzie cokolwiek znaleźć...

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-08-29 o 12:02
Anethka jest offline  
Stary 2010-08-29, 12:05   #1648
Anethka
Zakorzenienie

Rozmowy Wizażanek na temat przedłużania włosów znajdziecie TUTAJ

Stary 2010-08-29, 12:10   #1649
wasienka
Zadomowienie

WŁOSY ROSYJSKIE
firma Kegel www.kegel-aj.com
dł. 45cm
kolor 6
4zł/pasemko
pasemka do microringów i tulejek

OPINIA: uważam że to włosy naprawde dobrej jakości, SERDECZNIE POLECAM

WŁOSY INDYJSKIE
użytkownik allegro: LongHair_pl
dł. 45cm jak i 55cm
kolor 1, kolor 2, kolor PINK, kolor marchewkowy
cena: 99zł/zestaw clip in, 1,60/pasemko 55cm 1,20/pasemko 45cm
pasemka do microringów, clip in

OPINIA: NIE POLECAM, włosy puszące się, bardzo plączące, suche, ciężkie w pielęgnacji

WŁOSY EUROPEJSKIE
www.dobrewlosy.pl
dł. 55cm
kolor 2
cena: 229zł/100gram taśmy
taśma przerobiona przeze mnie na pasemka pod microringi

OPINIA: Włosy świetnej jakości, nosiłam je dwa razy po 1,5 miesiąca i raz przez miesiąc, cały czas te same włosy, cena niska jak na 100 gram, ZDECYDOWANIE POLECAM ps. nawet farbowałam je na samym początku i nic im nie było łatwe w pielęgnacji

WŁOSY AZJATYCKIE
www.4great-hair.com
dł. ok. 38cm
kolor 22
cena: 19,80/20 pasemek
pasemka pod microringi

OPINIA: Włosy sztywne, ale nie najgorsze, nie plątały się, nie puszyły, łatwe w pielęgnacji (Uwaga: noszone były jako 60 pasemek do ciemniejszych 60 pasemek europejskich, dlatego mogłam nie odczuć pewnych problemów które mogłyby wystąpić przy noszeniu wyłacznie tych azjatyckich wlosów, jakkolwiek to rozumiecie )

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-29 o 12:44
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-29, 12:25   #1650
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Świetny pomysł

EDIT: A czy nie lepiej byłoby, gdyby tamten wątek działał na podobnej zasadzie, jak ten?
Mam wrażenie, że jeśli dziewczyny będą tam pytać czym powinny przedłużyć, jednocześnie dzieląc się swoimi wątpliwościami i wklejając linki z allegro, to zrobi się tam śmietnik i trudno będzie cokolwiek znaleźć...
no właśnie ja tak chciałąm że w tamtym wątku będzie tylko "lista" sprawdzonych włosów, bo od pytań i wątpliwości jest ten wątek
wasienka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości