Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-12, 19:06   #1771
gosiaczekkawa
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

witam was wszystkie ((: ja też przedlużam włosy metodą clip on od 2 lat od momentu kiedy po ślubie ścięła włosy prosiłam o 2 cm a ona mi ciach z 10cm )): jaki to był ból i wielka szkoda bo jak patrzyłam na siebie w lustrze byłam zrozpaczona .... i wtedy wpadłam na pomysł przedłużenia najpierw na microringi były ok ale poprawki co 2-3 miesiące mnie denerwowały i wtedy w necie wyczytałam że są clip on więc zakupiłam je na wlosyonline.pl 50cm naturalny brąz polecam mam je do dzisiaj i nic się z nimi nie dzieje prostuje je, farbuje nawet zrobiłam na nich małe jasne refleksy farbami oczywiście profesjonalnymi i co najlepsze w tym wszystkim zapuściłam z nimi wlosy do pasa !!!! ((: i nauczyłam się też samego przedłurzania na microringi jestem z trójmiasta !!!!!pozdrawiam
gosiaczekkawa jest offline  
Stary 2010-10-12, 19:55   #1772
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabinadrugie Pokaż wiadomość
Damian trochę nie rozumiem tego co piszesz trochę miałam swoje włosy wtedy "krzywe" bo cały dzień chodziłam w kucyku i się odgniotły od gumki potem szybko założyłam clipy i zrobiłam zdjęcie, u góry mam ciemniejsze bo mam odrost ciemny, tak to zrozumiałam co napisałeś mówicie że są wygryzione?? ogólnie to hciałam je trochę podciąc u fryzjera bo wydają mi się za ciężkie, może wy mi doradzicie co ogę z nimi zrobic??

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

oj co za błąd, miało byc "chciałam"

Podetnij troszeczkę,będą o wiele lepiej wyglądać.
Fryzjer na pewno jest w stanie ładnie to zrobić.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-12, 22:10   #1773
wewelinka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkawa Pokaż wiadomość
witam was wszystkie ((: ja też przedlużam włosy metodą clip on od 2 lat od momentu kiedy po ślubie ścięła włosy prosiłam o 2 cm a ona mi ciach z 10cm )): jaki to był ból i wielka szkoda bo jak patrzyłam na siebie w lustrze byłam zrozpaczona .... i wtedy wpadłam na pomysł przedłużenia najpierw na microringi były ok ale poprawki co 2-3 miesiące mnie denerwowały i wtedy w necie wyczytałam że są clip on więc zakupiłam je na wlosyonline.pl 50cm naturalny brąz polecam mam je do dzisiaj i nic się z nimi nie dzieje prostuje je, farbuje nawet zrobiłam na nich małe jasne refleksy farbami oczywiście profesjonalnymi i co najlepsze w tym wszystkim zapuściłam z nimi wlosy do pasa !!!! ((: i nauczyłam się też samego przedłurzania na microringi jestem z trójmiasta !!!!!pozdrawiam
jeżeli mogę prosić to wklej zdjęcie tego koloru oddzielnie i założonych na Twoje włosy
Stary 2010-10-13, 07:40   #1774
arbuzowaaa
Raczkowanie

dostałam wczoraj moje włosyyy . w końcu, zamieszczę zdjęcie jak je jutro zafarbuje, bo na razie dziwnie to wygląda góra ruda a reszta blond

18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline  
Stary 2010-10-13, 08:10   #1775
malwoj
Raczkowanie

Mam zamiar kupić clipy z dobre włosy i zastanawiam się nad falowanymi z cosmoshopu...włosy stamtąd mają dobre opinie ale jak z falami to nie wiem?
malwoj jest offline  
Stary 2010-10-13, 17:02   #1776
gabinadrugie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Podetnij troszeczkę,będą o wiele lepiej wyglądać.
Fryzjer na pewno jest w stanie ładnie to zrobić.

Dziękuje za opinie, na razie jeszcze nigdzie się w nich nie wybieram więc za jakieś 2 tygodnie wybiorę się do fryzjera aby je podciąc Mam też kłopot z taśmami tymi które przypina się z przodu po bokach, te które mają po jednej spineczce, nie wiem jak je umieścic aby ich nie było widac tamta reszta zajmuje mi tyle głowy że te nie mam już jak zmieścic ... wiem że źle je przypinam ale nie wiem jak to zrobic, poradzcie cos... i wkurza mnie że niby te paseczki gumowe są po to aby clipy się nie zsuwały a ja bym im nie ufała... te z tyłu wporządku, ale te z przodu lekko pociągne i zlatują... Może macie jakiś sposób na nie?? tapiruje włosy, ale jeszcze nie próbowałam spryskac lakierem tak gdzie je wpinam, może by pomogło??
gabinadrugie jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:11   #1777
gosiaczekkawa
Przyczajenie

dziewczyny pamiętajcie że dobrej jakości włosłów nigdy nie dostaniecie w kwocie do 150zł i na pewno nie są to włosy naturalne być może jest to sztuczna mieszanka moczona w jakimś wygładzającym sylikonie takie włosy po 3 myciach stają się szorstkie i wtedy kupujecie nowe a tak naprawdę lepiej odłożyć ok 390zł i już jakieś fajne dostaniecie znam się na tym a na allegro sprzedają takie naturalne niby tanie 1.5 szt bzdura nie dajcie się nabrać ok 10zł kosztuje naturalny 1 gram włosa ..... a słowiański ok 20zł 1 gram więc pomyślcie zanim kupicie takie włosy.....
Stary 2010-10-13, 20:06   #1778
reSpiRe
Raczkowanie

GG do reSpiRe Wyślij wiadomość przez MSN do reSpiRe Send a message via Skype™ to reSpiRe
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że jest ogólny temat dotyczący przedłużania włosów, ale tam każda chce to zrobić lub zachwala i mój post tam zniknie między tysiącem innych! A chcę Was przestrzec!!!
Moja historia wygląda tak:
Miałam długie włosy. Poszłam na konkurs Miss i tam fryzjerka opitoliła mi je do ramion twierdząc, że miałam z tyłu pocharatane od łańcuszka( nie noszę biżuterii!), ścieła je bez mojej zgody gdy suszyła mi włosy głową w dól poprostu machnęła nożycami i tyle. Płakania było całą noc. Tydzień przed finałem zdecydowałam przedłużyć włosy-motodą najpopluarniejszą, ringami. Moja koleżanka fryzjerka zakupiła mi włosy- wyszło ok. 450zl i za darmo w kilka godzin dała mi piękne, długie, czarne włosy. Były cudne. Przez dwa miesiące. Co potem?
Potem moje włosy na tyle odrosly, że zaczeły sie te odrosty kołtunić między sobą ( a dbałam o włosy baardzo!!!). Zrobiły mi sie DREDY i de facto mija rok od tego zdarzenia a ja nadal mam włosy do ramion, a z tyłu nie mam połowy włosów-dopiero kilka cm odrosły. Czemu? Bo nie dało sie tego rozplątać i ryzjer musiał obciąć mi te sztuczne kłaki plus moje naturalne I to nie tylko mi tak wyszło- 6 (!) moich koleżanek skończyla tak samo!!!! Napisalam to ku przestrodze. Wklejam fotki.Podczas finału ze sztucznymi włosami i jak wyglądają teraz-po roku regeneracji. pozdrawiam

ja ta metoda mialam 9 miesiecy wlosy przelduzone. Widocznie nie wiedzialas nic o nich ze dopuscilas je do takiego stanu sie poplataly. Wlosy powinny byc podciagane co jakis okres w twoim przypadku jesli szybko rosna nawet co miesiac!!! ja uwazam ze jest to swietny sposob na przedluzenie wlosow. ale wiadomo jak sie je prostuje na okraglo to i swoje wlosy sie przypala.
reSpiRe jest offline  
Stary 2010-10-13, 20:52   #1779
gabinadrugie
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny pamiętajcie że dobrej jakości włosłów nigdy nie dostaniecie w kwocie do 150zł i na pewno nie są to włosy naturalne być może jest to sztuczna mieszanka moczona w jakimś wygładzającym sylikonie takie włosy po 3 myciach stają się szorstkie i wtedy kupujecie nowe a tak naprawdę lepiej odłożyć ok 390zł i już jakieś fajne dostaniecie znam się na tym a na allegro sprzedają takie naturalne niby tanie 1.5 szt bzdura nie dajcie się nabrać ok 10zł kosztuje naturalny 1 gram włosa ..... a słowiański ok 20zł 1 gram więc pomyślcie zanim kupicie takie włosy.....
ja wiem że włosy za które dałam 170 zł to nie są włosy cięte z głowy... ale na razie nie stac mnie na inne. I tak jestem zadowolona z zakupu, są miłe w dodtyku i nawet po farbowaniu dalej są piękne i wyglądają jak włoski z głowy... nie chce ich zbyt często nosic i co za tym idzie-myc, bo to je niszczy. Są dużo lepsze jakościowo od włosów syntetycznych i to mi wystarczy, pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

też kiedyś marzyłam o przedłużeniu włosów na stałe, tzn. na dłuższy okres czasu w każdym razie, zniechęcała mnie cena i dobrze! Bo nie dosc że swoje włosy mam zniszczone prostowaniem i farbowaniem to jeszcze te doczepiane bym zniszczyła... Myślę że jak ktoś ma mocne i zdrowe włosy to doczepienie nic im nie zrobi, ale... znam 2 dziewczyny które przedłużały w ten sposób i każda po tym bardzo tego żałowała. Kuzynce z włosów zrobiła się mulina, dosłownie! Tuż przy skórze, przy tych tulejkach czy ringach, jak to się tam nazywa. Bardzo żałowała że wydała na to tyle kasy, po ściągnięciu zorientowała się że połowy swoich włosów nie ma, więc musiała się obciąc na krótko. To samo z siostrą mojego chłopaka, jest pedantyczna na punkcie swojego wyglądu więc myślę że bardzo dbała o włosy po przedłużeniu ale miała to samo. Po ściągnięciu (miała je w sumie ok. 2 lata) miała 4 włosy na krzyż. Nie obcięła się na krótko ale też bardzo żałowała tej decyzji bo okropnie poniszczyła swoje włosy, dłuugo nie mogła ich odbudowac. Ja nie mówię że to tak jest zawsze u każdej dziewczyny ale ja po tym przykładzie nigdy bym się na to nie zdecydowała. wolę żmudnie zapuszczas swoje a przecież w każdej chwili mogę dopiąc clipy

Edytowane przez gabinadrugie
Czas edycji: 2010-10-13 o 20:55
gabinadrugie jest offline  
Stary 2010-10-14, 07:49   #1780
crazyville
Przyczajenie

Kilka pytań odnośnie przedłużania włosów.

Chciałabym na dniach przedłużyć sobie włosy na mikroringi.
Czy u fryzjera będę mogła mieć swoje kosmyki?
Mam dosyć gęste włosy, ile będę potrzebowała pasm?
Jaki to koszt?
Jak często trzeba je podciągać i ile to kosztuje?
Jak długo włosy się trzymają?
Jaki typ włosa będzie najlepszy?

Jeśli podobny wątek już istnieje przepraszam za spam i proszę o przeniesienie.
crazyville jest offline  
Stary 2010-10-14, 13:49   #1781
limetka87
BAN stały

dziewczyny kupilam wlosy na stronie dobrewlosy.pl dalam za nie ok 300zl , niestety nie chce mi sie zakladac(mialam raz zalozone) i nie wiem co znimi zrobic.........hmm jakby ktos byl zaintereresowany to pisac na PW
limetka87 jest offline  
Stary 2010-10-14, 19:09   #1782
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

kochane dziewczynki pomóżcie mi ,chcę zakupić sobie włosy na tasmie sylikonowej ze sklepu ,,dobrewlosy,, tylko nie miałam z ta metoda tape on & off nic wcześniej do czynienia może któreś z Was napisze mi coś iecej na temat jak sie to nosi czy do tych włosów na tej tasmie musze jeszcze dokupic klej i tasmę dwustronnie klejąca czy też nie potrzeba -proszę o Wasze doświadczenia na temat tej metody za co Wam z góry bardzo dziękuję.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2010-10-14 o 19:20
samirax jest offline  
Stary 2010-10-14, 19:42   #1783
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
kochane dziewczynki pomóżcie mi ,chcę zakupić sobie włosy na tasmie sylikonowej ze sklepu ,,dobrewlosy,, tylko nie miałam z ta metoda tape on & off nic wcześniej do czynienia może któreś z Was napisze mi coś iecej na temat jak sie to nosi czy do tych włosów na tej tasmie musze jeszcze dokupic klej i tasmę dwustronnie klejąca czy też nie potrzeba -proszę o Wasze doświadczenia na temat tej metody za co Wam z góry bardzo dziękuję.
Nie polecam, wszystko odpada szybko. Ja już po pierwszym przedłużeniu miałam z 3/4 włosów mniej a po dwóch tygodniach mimo ostrożnego mycia nie było już po nich śladu- powie Ci to każdy kto miał kiedykolwiek ta metodę na głowie.Zeby była trwała to chyba by trzeba było te taśmy butaprenem podkleić. Jesli chcesz mieć taśmy, kup zwykłe i doszyj na warkoczyk- przynajmniej nic Ci nie odpadnie i nie trzeba nic kleić
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-10-14, 21:49   #1784
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

na forum nieco wczesniej wyczytałam iż to dobra metoda dla tych ktore chca ,, odchodowac,, własne zniszczone włosy ja własnie takie mam od rozjaśniania i przedłóżania od 10 lat mam wlosy z jednej strony 8-10cm z drugiej krótsze wiec raczej warkoczyk i doszyta tasma nie wchodzi w rachubę ,a moze trzeba dodatkowo ta tasme specjalnym klejem przesmarowac to bedzie sie to choc 4 -5 tyg trzymac -hmm... no nie wiem

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2010-10-14 o 21:51
samirax jest offline  
Stary 2010-10-15, 14:17   #1785
kaszka123
Przyczajenie

GG do kaszka123
Question Kolor 613

Hej
Mam taki problem... gdyż zamówiłam dopinane włoski na allegro ale kolor #613.... Naturalne włoski mam brązowe ale dotąd farbowałam włoski Farbą z Wellatonu na b.jasny popielaty blond.

Pomóżcie mi dobrać jakaś farbę do włosków 613?
Może ktoś ma dopinane 613? I jaką farbą farbuje włosy ?
Może coś platynowego???

Na tym zdjęciu mam włosy odrazu po farbowaniu po tygodniu mi żółkną...
Z góry dzięki

Daje zdjęcie #613 i moich włosków.
kaszka123 jest offline  
Stary 2010-10-15, 15:05   #1786
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
na forum nieco wczesniej wyczytałam iż to dobra metoda dla tych ktore chca ,, odchodowac,, własne zniszczone włosy ja własnie takie mam od rozjaśniania i przedłóżania od 10 lat mam wlosy z jednej strony 8-10cm z drugiej krótsze wiec raczej warkoczyk i doszyta tasma nie wchodzi w rachubę ,a moze trzeba dodatkowo ta tasme specjalnym klejem przesmarowac to bedzie sie to choc 4 -5 tyg trzymac -hmm... no nie wiem
Też tak myślałam że "odchoduję" czy zapuszczę swoje włosy pod taśmami i co ? włosy przy zdejmowaniu zostały w tych taśmach silikonowych. To tak jakbyś miała zaklejone włosy z obu stron zwykłą taśmą tą przezroczystą z papierniczego. Ta metoda najbardziej wyrywa włosy i jest nie ekonomiczna. jedynie przy ultradźwiękach byłam zadowolona, na keratynę. Od początku sierpnia gdy zdjełam te włosiska, moje własne przy pielegnacji dobrymi kosmetykami i przy łykaniu skrzypowity odrosły6 cm. Teraz sięgają za łopatki- żałuję ze przedłużałam bo jakbym dbała o nie jak teraz miałabym spokojnie do pasa, ładne ,zdrowe,GRUBE, włosy a teraz boję się ze gęstości nie odzyskam, bo jeśli drażni się mieszek włosowy przez dłuższy czas- obumiera i już nic z niego nie wyrośnie...a tak jest przy przedłużaniu. Dobrze że się opamiętałam, znam dziewczynę która pomimo marnych włosów nosiła dzień w dzień klipy przez ok 2 lata i teraz ma łyse placki w miejscach doczepiania- ale o tym już pisałam...
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:31   #1787
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

a teraz druga sprawa kochane dziewczynki ponieważ już wiem że włosy na tasmie sylikonowej to wyrzucona w błoto kasa wiec postanowiłam że przedlużę sobie włoski na keratynę tylko teraz pytanie do Was- czy któraś z Was może mi podać dobrego sprzedawce keratyny na allegro lub w jakims sklepie internetowym taką ktora sie nie wykrusza i w miare długo trzyma pasemka włosów naturalnych byłanym Wam bardzo wdzięczna

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2010-10-15 o 21:32
samirax jest offline  
Stary 2010-10-15, 23:13   #1788
Damian17
Raczkowanie

Dzisiaj przedłużyłem kolejny raz włosy tym razem mamie Swoje włosy miała trochę za ramiona a efekt po przedłużeniu zobaczcie na zdjęciach. Założyłem jej 80 pasemek naturalnych ,europejskich. Włosy miały kolor blond i przefarbowałem je na kolor miedziany ,który nie różni się niczym od mamy włosów. Jak oceniacie efekt ?
Damian17 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:47   #1789
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

no jak na chłopaka to wygląda to całkiem nieżle
samirax jest offline  
Stary 2010-10-16, 19:45   #1790
Damian17
Raczkowanie

Dziękuję

Cały dzień czekałem żeby ktoś odpisał aż nareszcie się doczekałem bo nikt nic pisać nie chce....
Damian17 jest offline  
Stary 2010-10-16, 20:34   #1791
1985SiWA
Zakorzenienie

Damianie, ja jestem pod ogromnym wrazeniem
Stary 2010-10-16, 21:23   #1792
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przedłużyłem kolejny raz włosy tym razem mamie Swoje włosy miała trochę za ramiona a efekt po przedłużeniu zobaczcie na zdjęciach. Założyłem jej 80 pasemek naturalnych ,europejskich. Włosy miały kolor blond i przefarbowałem je na kolor miedziany ,który nie różni się niczym od mamy włosów. Jak oceniacie efekt ?

Bardzo fajny efekt.Jesteś fryzjerem?
Gdzie kupiłeś włosy?
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:07   #1793
Damian17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny efekt.Jesteś fryzjerem?
Gdzie kupiłeś włosy?
Fryjerem nie jestem , poszedłem do liceum i żałuję. A włosy doczepiam znajomym po domach jak ktoś chce za ,, pochwałę " Włosy kupowałem od znajomej i były one jasne ale je pofarbowałem i wyszły idealnie
Damian17 jest offline  
Stary 2010-10-17, 17:49   #1794
samirax
Raczkowanie

GG do samirax

To na co czekasz przecież możesz kształcić sie na fryzjera i po liceum masz fach w rekach ! normalnie nie mogę wyjsć z podziwu

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

dziewczynki gdzie kupić dobrą sprawdzona keratynkę ?
samirax jest offline  
Stary 2010-10-17, 19:31   #1795
Damian17
Raczkowanie

Dziękuję raz jeszcze
Damian17 jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:28   #1796
Reena
Raczkowanie

Dziewczyny, potrzebuję pomocy! Chcę zamówić sobie włosy do przedłużania metodą clip on, ale zupełnie nie wiem, gdzie kupić. Polecacie jakies? Będę wdzięczna
Reena jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:46   #1797
gosiaczekkawa
Przyczajenie

ja mam z wlosyonline.pl mam je 2 lata i są śliczne. pozdrawiam

link...

http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=101
Stary 2010-10-17, 21:06   #1798
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
ja mam z wlosyonline.pl mam je 2 lata i są śliczne. pozdrawiam

link...

http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=101
znam tansza alternatywe www.dobrewlosy.pl - to jest to samo co na wlosyonline, tyle ze taniej ;P
wasienka jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:32   #1799
SoulStyle
Przyczajenie

GG do SoulStyle

Powiem tyle - w pierwszych miesiącach byłam zachwycona. Śliczne, długie włosy, błyszczące, po prostu piękne.
Później była masakra. Ringi zaczęły wyłazić nawet po ich podnoszeniu, pasemka rozklejały się, klej pokleił mi swoje naturalne włosy. Do tego dostałam jakiegoś uczulenia i mam teraz strasznie czerwoną skórę głowy, która piecze.
Stosowałam się do zaleceń jak pielęgnować włosy, natłuszczałam je regularnie. Niestety - na klej nie ma siły. Strasznie wypadały z ringów, powstał jeden wielki kołtun. Mama próbowała mi rozczesać przedłużone włosy, straciłyśmy na to 3 godziny. W końcu odpięłam je obcęgami.
W nosie mam takie coś. Tylko zła jestem na siebie, bo lepiej zaczekać aż naturalne urosną Cóż... mądry Polak po szkodzie.
Pozdrawiam.
SoulStyle jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:35   #1800
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SoulStyle Pokaż wiadomość
Powiem tyle - w pierwszych miesiącach byłam zachwycona. Śliczne, długie włosy, błyszczące, po prostu piękne.
Później była masakra. Ringi zaczęły wyłazić nawet po ich podnoszeniu, pasemka rozklejały się, klej pokleił mi swoje naturalne włosy. Do tego dostałam jakiegoś uczulenia i mam teraz strasznie czerwoną skórę głowy, która piecze.
Stosowałam się do zaleceń jak pielęgnować włosy, natłuszczałam je regularnie. Niestety - na klej nie ma siły. Strasznie wypadały z ringów, powstał jeden wielki kołtun. Mama próbowała mi rozczesać przedłużone włosy, straciłyśmy na to 3 godziny. W końcu odpięłam je obcęgami.
W nosie mam takie coś. Tylko zła jestem na siebie, bo lepiej zaczekać aż naturalne urosną Cóż... mądry Polak po szkodzie.
Pozdrawiam.

Mozesz wstawic fotke, jak teraz Twoje wlosy wygladaja?

Jennifer85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości