Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-30, 20:35   #1861
Jennifer85
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
jezu
nie robil mi ich''byle kto''

Wroc z reklamacja...

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:22   #1862
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Wroc z reklamacja...
,ale co wlasciwie jest nie tak zrobione?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:32   #1863
Jennifer85
Zakorzenienie

Zgrzewy sa zle scisniete bo wlosy sie wydostaja...

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:47   #1864
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Zgrzewy sa zle scisniete bo wlosy sie wydostaja...
a jesli kobieta nie uwzgedni mi reklamacji?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:49   #1865
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
a jesli kobieta nie uwzgedni mi reklamacji?

Kiedy wlosy robilas?

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:50   #1866
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Kiedy wlosy robilas?
tydzien temu

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:55   #1867
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
tydzien temu

To powinna przyjac reklamacje, idz do niej. W salonie robilas?

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:56   #1868
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
To powinna przyjac reklamacje, idz do niej. W salonie robilas?
tak w salonie

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:58   #1869
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
tak w salonie

Idz i powiedz jej co sie dzieje, jesli naprawde wypada Ci tak duzo wlosow to nie jest to normalne....

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-30, 21:59   #1870
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Idz i powiedz jej co sie dzieje, jesli naprawde wypada Ci tak duzo wlosow to nie jest to normalne....
ok ,ale we wtorek doopiero
dzieki

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-30, 22:00   #1871
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
ok ,ale we wtorek doopiero
dzieki

Nie ma sprawy! Daj znac co Ci powiedziala

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-31, 20:45   #1872
Mirrow
Przyczajenie

Pozwolę sobie wtrącić swoje odczucia odnośnie clip in

Polecam clip in zrobione samemu! Aktualnie noszę 3 podwójnie zszyte taśmy oraz 2 ( z przodu) pojedyńcze. Na allegro kupiłam taśmę (moja kosztowała 140 zł za 100g włosów), spineczki wziełam z poprzedniego (gotowego) zestawu. Mam włosy do szyji i przedłużyłam je tak o ok 5-7 cm. Wykorzystałam do tego celu ok 70 g włosów. Żaden oferowany na allegro zestaw nie ma takiej wagi (same włosy, bez spinek) przy 5 taśmach! Z gotowymi clipami udałam się do fryzjera, który zrobił mi super fryzurę. Wszystko wygląda bardzo naturalnie.
Gotowe zestawy są zbyt "cieńkie" i nie nadają się do zagęszczenia i przedłużenia włosów jednocześnie. Poza tym zbyt duża ilość taśm jest niekonfortowa, a zakładanie ich bardzo czasochłonne.

Nie polecam natomiast trwałych metod przedłużania, zwłaszcza tulejek i mikroringów - po roku noszenia takich włosów moje naturalne strasznie się przerzedziły. Teraz mija rok od kąd nie przedłużam na stałe włosów i jest ich już trochę więcej, jednak długo jeszcze nie będę mogła mieć swoich włosów dłuższych niż do szyji . Końcówki są nadal liche, pocieszeniem jest fakt, że od "góry" rośnie dużo nowych

Mam nadzieję, że komuś pomogę przy wyborze.
Mirrow jest offline  
Stary 2010-11-01, 17:41   #1873
starsmakeup
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Mirrow Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wtrącić swoje odczucia odnośnie clip in

Polecam clip in zrobione samemu! Aktualnie noszę 3 podwójnie zszyte taśmy oraz 2 ( z przodu) pojedyńcze. Na allegro kupiłam taśmę (moja kosztowała 140 zł za 100g włosów), spineczki wziełam z poprzedniego (gotowego) zestawu. Mam włosy do szyji i przedłużyłam je tak o ok 5-7 cm. Wykorzystałam do tego celu ok 70 g włosów. Żaden oferowany na allegro zestaw nie ma takiej wagi (same włosy, bez spinek) przy 5 taśmach! Z gotowymi clipami udałam się do fryzjera, który zrobił mi super fryzurę. Wszystko wygląda bardzo naturalnie.
Gotowe zestawy są zbyt "cieńkie" i nie nadają się do zagęszczenia i przedłużenia włosów jednocześnie. Poza tym zbyt duża ilość taśm jest niekonfortowa, a zakładanie ich bardzo czasochłonne.

Nie polecam natomiast trwałych metod przedłużania, zwłaszcza tulejek i mikroringów - po roku noszenia takich włosów moje naturalne strasznie się przerzedziły. Teraz mija rok od kąd nie przedłużam na stałe włosów i jest ich już trochę więcej, jednak długo jeszcze nie będę mogła mieć swoich włosów dłuższych niż do szyji . Końcówki są nadal liche, pocieszeniem jest fakt, że od "góry" rośnie dużo nowych

Mam nadzieję, że komuś pomogę przy wyborze.
Chyba czytasz mi w myślach
Chciałam zapytać, czy któraś z was nie robiła sobie przypadkiem sama clip in Ja również kupiłam włosy na taśmie i zamierzam z nich zrobić porządną taśmę! Zauważyłam, że te włosy (blond) są bardzo marne na końcach - napisałaś, że nosisz 3 zszyte taśmy - zszyłaś je normalnie na maszynie? Bo ja się niedawno na tym bardzo poważnie zastanawiałam..
Dodatkowo mam problem z kolorem - ja mam pasemka toffi na blond włosach (robię pasemka blond i nakładam COLOR TOUCH 10/0) - a taśma jest blond i jest różnica zastanawiam się czy czasem nie zrobić na tej taśmie pasemek?
Napisz proszę, jak mam zrobić z tą taśmą (zszyć ją).
Dziękuję i pozdrawiam
Stary 2010-11-01, 19:17   #1874
Mirrow
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Chyba czytasz mi w myślach
Chciałam zapytać, czy któraś z was nie robiła sobie przypadkiem sama clip in Ja również kupiłam włosy na taśmie i zamierzam z nich zrobić porządną taśmę! Zauważyłam, że te włosy (blond) są bardzo marne na końcach - napisałaś, że nosisz 3 zszyte taśmy - zszyłaś je normalnie na maszynie? Bo ja się niedawno na tym bardzo poważnie zastanawiałam..
Dodatkowo mam problem z kolorem - ja mam pasemka toffi na blond włosach (robię pasemka blond i nakładam COLOR TOUCH 10/0) - a taśma jest blond i jest różnica zastanawiam się czy czasem nie zrobić na tej taśmie pasemek?
Napisz proszę, jak mam zrobić z tą taśmą (zszyć ją).
Dziękuję i pozdrawiam
Witam,
Chyba mnie źle zrozumiałaś. Nie mam jednej mega taśmy tylko zestaw 5 częściowy, ale 3 części są zszyte z 2 taśm . Nie polecam jednej mega taśmy - z reszty włosów, które mi zostały zrobiłam podwójnie zszytą taśmę 4 clipową (ma ok 30 cm), ale jest tak ciężka i niewygodna, że przerobię ją na mniejsze.
Tu masz przykładowy filmik jak "to" się robi :
http://www.youtube.com/watch?v=YXbkhsfZnYc

http://www.mojeciuchy.pl/artykul/267...ut_Czesc1.html

Poza tym jak w Youtube wpiszesz "How to make clip in" znajdziesz więcej ciekawych filmików. Ja nim pocięłam moją taśmę na mniejsze fragmenty przez pół dnia oglądałam youtuba i "się uczyłam".

Co do pasemek to jest na to rada .
Powinnaś dokupić drugą taśmę w kolorze zbliżonym do koloru pasemek. Swoją idealną taśmę zrobisz łącząc jeden fragment blondu i jeden fragment ciemniejszej taśmy. Nie zapomnij zabezpieczyć miejsca w których obciełaś taśmę. Nie polecam zszywania więcej niż 2 fragmentów taśm - ze względu na wagę i wygodę .

Jak masz więcej pytań, chętnie odpowiem.
Co prawda nie udzielam się za często na forum, ale dużo czytam Wizaż od kilku lat i myślę, że mogę pomóc
Mirrow jest offline  
Stary 2010-11-02, 10:59   #1875
starsmakeup
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Witam,
Chyba mnie źle zrozumiałaś. Nie mam jednej mega taśmy tylko zestaw 5 częściowy, ale 3 części są zszyte z 2 taśm . Nie polecam jednej mega taśmy - z reszty włosów, które mi zostały zrobiłam podwójnie zszytą taśmę 4 clipową (ma ok 30 cm), ale jest tak ciężka i niewygodna, że przerobię ją na mniejsze.
Tu masz przykładowy filmik jak "to" się robi :
http://www.youtube.com/watch?v=YXbkhsfZnYc

http://www.mojeciuchy.pl/artykul/267...ut_Czesc1.html

Poza tym jak w Youtube wpiszesz "How to make clip in" znajdziesz więcej ciekawych filmików. Ja nim pocięłam moją taśmę na mniejsze fragmenty przez pół dnia oglądałam youtuba i "się uczyłam".

Co do pasemek to jest na to rada .
Powinnaś dokupić drugą taśmę w kolorze zbliżonym do koloru pasemek. Swoją idealną taśmę zrobisz łącząc jeden fragment blondu i jeden fragment ciemniejszej taśmy. Nie zapomnij zabezpieczyć miejsca w których obciełaś taśmę. Nie polecam zszywania więcej niż 2 fragmentów taśm - ze względu na wagę i wygodę .

Jak masz więcej pytań, chętnie odpowiem.
Co prawda nie udzielam się za często na forum, ale dużo czytam Wizaż od kilku lat i myślę, że mogę pomóc
Dziękuję za radę
Jak tylko będę miała chwilkę wolnego zabiorę się za moje taśmy. W razie czego będę się odzywała.
Pozdrawiam serdecznie
Stary 2010-11-04, 17:43   #1876
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Hej dziewczyny. Chcę o coś zapytać. Zawsze robiłam w Warszawie włosy u jednej fryzjerki. Przedłużałam najpierw na ringi - okropność, potem na keratynę - jeszcze gorzej, w końcu na tulejki. To mi najbardziej pasowało. Potem zmieniłam fryzjerkę, po miesiącu zdjęłam włosy, bo wyglądały jak wielki kołtun, którego przez rok bym nie myła i nie czesała.

Dlatego zastanawiam się nad dwiema opcjami.
1. znaleźć jakąś inną, sprawdzoną, doświadczoną fryzjerkę, która by mnie w końcu zadowoliła. Może polecicie mi jakąś?
2. Doszłam do wniosku, po Waszych wcześniejszych wpisach, że włosy na taśmę są całkiem w porządku. Jednak nie mam pojęcia gdzie mogę takie znaleźć? Dodam, że lubię proste włosy, tak + - 55-65cm.

Znalazłam takie opcje, które na tą chwilę mnie zadawalają [kompletnie się nie znam na tej metodzie]

http://allegro.pl/clip-in-przedluzan...286290854.html
http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-n...296859729.html
http://allegro.pl/super-dlugie-55cm-...5.html#gallery - syntetyki
http://allegro.pl/super-dlugie-55cm-...5.html#gallery

to tak mniej więcej Jeśli któraś z Was mogłaby mi jakoś pomóc, będę wdzięczna :P
Pozdrawiam

Edytowane przez BlueManiaczka
Czas edycji: 2010-11-04 o 18:00
BlueManiaczka jest offline  
Stary 2010-11-04, 18:18   #1877
Lauritka
Przyczajenie

Czesc
Mam pytanie, kupilam ostatnio clipy u KEGLA.
Dzisiaj zlapal mnie deszcz, roczesalam je i zostawilam.
Teraz koncowki wygladaja okropnie, jak zniszczone wlosy, ogolnie calosc jest napuszona i nie jest taka jak wczesniej a mam je jeden dzien.. troche wlosow sie pokruszylo do polowy
Dodam, ze wczesniej je pokrecilam.
To normalne?
Lauritka jest offline  
Stary 2010-11-04, 19:18   #1878
Mirrow
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość

Znalazłam takie opcje, które na tą chwilę mnie zadawalają [kompletnie się nie znam na tej metodzie]

http://allegro.pl/clip-in-przedluzan...286290854.html
http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-n...296859729.html
http://allegro.pl/super-dlugie-55cm-...5.html#gallery - syntetyki
http://allegro.pl/super-dlugie-55cm-...5.html#gallery

to tak mniej więcej Jeśli któraś z Was mogłaby mi jakoś pomóc, będę wdzięczna :P
Pozdrawiam
Hej. Jeśli chciałabyś się zdecydować na clip in to zastanów się czy będziesz miała czas na zakładanie ich co rano? Ja przez to, że wstaję wcześnie do pracy na codzień clipów nie noszę. Mnie zakładanie ich (tak porządnie, nie bylejak) zajmuje ok 10-15 min, a rano wolę się wyspać niż walczyć z makijażem i dodatkowo z włosami .

Jeśli chodzi o akcje na allegro to zwracaj uwagę na wagę włosów.
W aukcji nr 1 włosów jest bardzo mało. Taka waga, przy takiej długości, nadaje się jedynie do zagęszczenia swoich włosów i to jeszcze takich min 40cm.
Druga aukcja wydaje się być ok, ale jak dla mnie za dużo taśm (im więcej taśm, tym więcej czasu potrzebujesz na założenie ich). Ja przy 7 taśmach czułam się jak w hełmie. Jeśli chcesz spróbować clip in to kup - nie musisz zakładać wszystkich jak nie masz takiej potrzeby

Jednak wydaje mie się, że włosy długości 55 cm powinny ważyć ok 100 gr (bez spineczek). Mój zestaw przy długości ok 25-30 cm ma (po wizycie u fryzjera) ok 70g, no może troszkę mniej ale na pewno nie mniej niż 60g.
Pozostałe aukcje to jakieś dziadostwo, raczej sobie odpuść

Zawsze możesz kupić taśmę i zrobić sobie sama zestaw. Nie jest to wcale takie trudne

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lauritka Pokaż wiadomość
Czesc
Teraz koncowki wygladaja okropnie, jak zniszczone wlosy, ogolnie calosc jest napuszona i nie jest taka jak wczesniej a mam je jeden dzien.. troche wlosow sie pokruszylo do polowy
To normalne?
To były włosy naturalne? Możesz je uratować nakładając odrzywkę np. Dove smooth therapy i jedwab do włosów. Suche włosy trzeba wyprostować prostownicą.
Niestety, włosy nigdy nie będą takie jak przedtem, ale po tych zabiegach na pewno będzie dało się je nosić.
Mirrow jest offline  
Stary 2010-11-04, 19:29   #1879
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
Czesc
To normalne?

Ja na Twoim miejscu namoczylabym je wplynie do plukania tkanin Np. LENOR Ja mieszkam w UK i bardzo czesto mi sie tak dzialo z wlosami.

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:18   #1880
sintagma
Wtajemniczenie

No tak tylko ta metoda jest dobra dla sztucznych włosów a nie naturalnych....
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:43   #1881
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Cytat:
Hej. Jeśli chciałabyś się zdecydować na clip in to zastanów się czy będziesz miała czas na zakładanie ich co rano? Ja przez to, że wstaję wcześnie do pracy na codzień clipów nie noszę. Mnie zakładanie ich (tak porządnie, nie bylejak) zajmuje ok 10-15 min, a rano wolę się wyspać niż walczyć z makijażem i dodatkowo z włosami .

Jeśli chodzi o akcje na allegro to zwracaj uwagę na wagę włosów.
W aukcji nr 1 włosów jest bardzo mało. Taka waga, przy takiej długości, nadaje się jedynie do zagęszczenia swoich włosów i to jeszcze takich min 40cm.
Druga aukcja wydaje się być ok, ale jak dla mnie za dużo taśm (im więcej taśm, tym więcej czasu potrzebujesz na założenie ich). Ja przy 7 taśmach czułam się jak w hełmie. Jeśli chcesz spróbować clip in to kup - nie musisz zakładać wszystkich jak nie masz takiej potrzeby

Jednak wydaje mie się, że włosy długości 55 cm powinny ważyć ok 100 gr (bez spineczek). Mój zestaw przy długości ok 25-30 cm ma (po wizycie u fryzjera) ok 70g, no może troszkę mniej ale na pewno nie mniej niż 60g.
Pozostałe aukcje to jakieś dziadostwo, raczej sobie odpuść

Zawsze możesz kupić taśmę i zrobić sobie sama zestaw. Nie jest to wcale takie trudne -.
Właśnie znalazłam inne aukcje, ale w nich także waga sięgała 60-70gr. z Tego co sobie przypominam, ostatnio dziewczyna zakładała mi 110 pasemek po 0.8grama. I wydawało mi się, że w ogóle nie mam włosów, cały czas nosiłam je na boku. Wydaje mi się, że nie będzie mi się chciało za bardzo rano wstawać, ale pracuję 3 minuty drogi od domu, więc bez problemu mogę się spóźnić ;-). Najbardziej w tej metodzie podoba mi się to, że mogę włosy zdjąć, porządnie rozczesać [swoje też], wyprostować i znowu założyć.

jedna osoba poleciła mi włosy u tej użytkowniczki, jednak znów ta waga...
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13245836
Stary 2010-11-04, 21:43   #1882
Lauritka
Przyczajenie

Tak, sa naturalne. uwzgledniliby mi ,gdybym zareklamowala?
Kurcze, dopiero 2 dzien a tu taka lipa za taka cene
Lauritka jest offline  
Stary 2010-11-05, 07:49   #1883
Jennifer85
Zakorzenienie

Ja tak robilam z moimi naturalnymi

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-11-05, 10:37   #1884
specjalistka99
Raczkowanie

Cytat:
Czesc
To normalne?

Hey,

Jest to naturalne we włosach po obórce - jak widać w tych droższych "lepszych " dzieje się tak samo. Zdejmij włosy nałóż odżywkę na 2-5 minut i wymodeluj od mokrego mocno wyciągając na szczotkę susząc suszarką (najlepiej ceramiczną/ okrągłą ) - włosy wrócą do stanu nowości

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2010-11-05 o 10:38
specjalistka99 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:22   #1885
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Hej. Znalazłam takie aukcje:

http://allegro.pl/clip-in-100-natura...294402705.html
http://allegro.pl/naturalne-wlosy-na...298300839.html
http://allegro.pl/naturalne-wlosy-na...298307271.html
http://allegro.pl/65cm-naturalne-wlo...304608040.html - ta mii się najbardziej podoba
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-na...304973414.html
http://allegro.pl/naturalne-wlosy-na...297336432.html
http://allegro.pl/clip-in-100-natura...269675975.html
http://allegro.pl/wlosy-na-tasmie-10...296521992.html
http://allegro.pl/65-cm-naturalne-wl...304607602.html

Możecie mi któreś z nich polecić? Mam gęste włosy, dlatego kręci mnie pocięcie taśmy samemu chociaż nie wiem cyz podołam ;p
Stary 2010-11-05, 18:42   #1886
quasi
Przyczajenie

Hej Jednak zdecydowałam się na włoski od victori hair syntetyczne.
Jak dla mnie są świetne, ale może to dlatego, że nie miałam porównania z innymi bo to są moje pierwsze Jedyny minus to jest to, że się świecą;|
Są trochę chudziutkie, ale swoich włosów też nie mam dużo...
Stary 2010-11-05, 20:30   #1887
atilav
Rozeznanie

Hej dziewczyny
Od bardzo dawna podczytuję wasz wątek, ponieważ sama marzę o przedłużniu włosków .
Mam włosy do pach i chciałabym je przedłużyć je tak, by wyglądały jak u Megan Fox w teledysku "Love the way you lie".
Zdjęcia dodaje w załączniku.
Niestety nie są one powalającej jakości (bo robiłam print screen z youtube), ale mam zadzieję, że każdy będzie wiedział o co mniej więcej chodzi
Moje włosy są gęstę i wyglądają niemal jak u Megan, jednak nie wiem, czy klipami dam rady przedłużyć resztę, by były aż tak gęste
Zainteresowana jestem tylko naturalnymi i mogę na nie wydać maksymalnie 350 zł.
Jak myślicie, jest jakaś szansa?

Edytowane przez atilav
Czas edycji: 2010-11-06 o 14:09
atilav jest offline  
Stary 2010-11-06, 13:27   #1888
Mirrow
Przyczajenie

Taśmę tnie się łatwo, tylko trzeba od razu zabezpieczyć żeby się nie pruła .
Mnie robienie clipów bardzo się podobało. I nie żałuję, że zdecydowałam się na takie rozwiązanie.
Nie mam doświadczenia z włosami 50-60cm, ale powinnaś wybrać taśmę najkrótszą gdyż przy tej samej wadze włosy są gęściej zszyte.
Mirrow jest offline  
Stary 2010-11-06, 14:08   #1889
ruda228
Raczkowanie

Cytat:
Ja tak robilam z moimi naturalnymi
Ej, a jak się zamawia z UK, włosy Headkandy, to podobno są o wiele tańsze c'nie ?
ruda228 jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:24   #1890
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie

Hej dziewczyny, czy możecie mi polecić skąd zamówić dobre włosy clip in? Mogę wydać maksymalnie 250 zł. Zastanawiam się nad firmą Cameron Hair, ponieważ ich włosy o długośći 55 cm mają wagę 120 g, natomiast włosy z Long Hair przy tej samej długości ważą tylko 65...Ale z drugiej strony o Cameron Hair nie ma w internecie żadnych opini więc trochę się boję ryzykować, dlatego pytam

Dominiczkaaaa93 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości