Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-06, 16:39   #1891
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy możecie mi polecić skąd zamówić dobre włosy clip in? Mogę wydać maksymalnie 250 zł. Zastanawiam się nad firmą Cameron Hair, ponieważ ich włosy o długośći 55 cm mają wagę 120 g, natomiast włosy z Long Hair przy tej samej długości ważą tylko 65...Ale z drugiej strony o Cameron Hair nie ma w internecie żadnych opini więc trochę się boję ryzykować, dlatego pytam

Ooo ja też właśnie szukam. Możesz wstawić jakąś stronę, gdzie znajdę te włosy?
Stary 2010-11-06, 16:42   #1892
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie

Zastanawiam się nad tymi: http://allegro.pl/100-naturalne-wlos...304048332.html
Czy któraś z Was może je miała?

Dominiczkaaaa93 jest offline  
Stary 2010-11-06, 19:34   #1893
elusienka
Przyczajenie

Przyznam się że z dużym zdziwieniem czytałam niektóre wypowiedzi... sama przedłużam włosy od kilku lat i jeszcze żadna klientka nie narzekała... przedłużam na ringi z silikonem... ja wychodzę z założenia że jak dbasz tak masz... bo wiadomo że te pasemka nie mają cebulek i to my musimy im pomóc utrzymać odpowiednie nawilżenie i dbać o nie bardziej... a co do zdejmowania ringów to czasem faktycznie tworzą się dredy jesli klientka nie dba tak jak powinna ale wszytsko jest do rozczesania a to że fryzjerka w saloniemówi że trzeba wycinać to tylko jej lenistwo... bo czasem trzeba sporo cierpliwości na rozczesanie... jednak jesli się to robi to wiadomo że każdej klientce trzeba pomóc do mnie nie raz przychodziły dziewczyny od pseudo fryzjerów z masakrycznie założonymi i poplątanymi włosami... i na prawdę wszytsko da się naprawić tylko trzeba chcieć
elusienka jest offline  
Stary 2010-11-06, 20:10   #1894
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Cytat:
Napisane przez elusienka Pokaż wiadomość
Przyznam się że z dużym zdziwieniem czytałam niektóre wypowiedzi... sama przedłużam włosy od kilku lat i jeszcze żadna klientka nie narzekała... przedłużam na ringi z silikonem... ja wychodzę z założenia że jak dbasz tak masz... bo wiadomo że te pasemka nie mają cebulek i to my musimy im pomóc utrzymać odpowiednie nawilżenie i dbać o nie bardziej... a co do zdejmowania ringów to czasem faktycznie tworzą się dredy jesli klientka nie dba tak jak powinna ale wszytsko jest do rozczesania a to że fryzjerka w saloniemówi że trzeba wycinać to tylko jej lenistwo... bo czasem trzeba sporo cierpliwości na rozczesanie... jednak jesli się to robi to wiadomo że każdej klientce trzeba pomóc do mnie nie raz przychodziły dziewczyny od pseudo fryzjerów z masakrycznie założonymi i poplątanymi włosami... i na prawdę wszytsko da się naprawić tylko trzeba chcieć

Racja. ja tak miałam, mało jedwabiu i wyglądałam jakbym ich z miesiąc nie myła. I trzeba było zdjąć. Ale w ogóle jakoś mało ich miałam, a głowa to mnie tak swędziała, że myślaląłm, że powyrywam sobie WSZYSTKIE włosy.

Rozmawiałam z moją koleżanką która także sama sobie doczepia włosy, metodą na warkoczyki, mieszka w Niemczech, Tam średni warkocz naturalnychs, WARKOCZ włosów kosztuje 60 euro, a WIELKI WARKOCZ syntetykow[podejrzewam, że na pewno więcej niż 100gr patrząc po jej włosach] tylko 5 euro. I nosi je naprawdę długo, prostuje na suszarkę i nie ma efektu lalki barbie.
Stary 2010-11-07, 13:00   #1895
wasienka
Zadomowienie

hej dziewczyny czy znajdę tu jakąś wizazanke mieszkającą w uk, najlepiej w londynie, a juz najlepiej w zachodnim która umie przedluzac wlosy na ringi?
wasienka jest offline  
Stary 2010-11-07, 14:07   #1896
fryz5
Zakorzenienie

witam, poszukuję włosów na clipy , na allegro, wazne aby były naturalne, czy mozecie polecic mi sprzedawców którzy są uczciwi, sprzedaja włosy takie jak sa pokazane na aukcji, nie syntetyczne.

jakich sprzedawców na allegro polecacie?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:14   #1897
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:

wlasnie ja też popieram stwierdzenie "jak o nie dbasz takie masz ... " ja sama przedluzalam wloski wielu klientkom i moge smialo powiedziec ze jesli sie wlasciwie dba o te wloski to beda sluzyly naprade dlugo bez jakichkolwiek koltunow ..... sama mam przedluzone wlosy juz 3 rok i moje od ucha 3 lata temu teraz dorosly juz do polowy pleców a te przedluzone mam do pasa i dbam o nie , nakladam jedwab itd . ... i wloski naturalne rosna sobie miedzy nimi , natomiast widzialam juz nie raz kobiety ktore nie dbaly , nie czesaly specjalna szczotką , nie nawilzaly jedwabiem niestety po prostu niektore nie dbaly i potem sa efekty tego niedbania ..... , pozatym sama wiem ze jak sie o nie dba , zaplata na noc w warkocz i nawilza to posluza na dlugo taka wiedze przekazuje klientkom, a jak ktoś nie dba to niesty potem sa efekty typu koltuny itd .....

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

ja zawsze mówie klientkom jak nalezy dbac o przedluzane wloski a co pozniej kazda osoba z nimi zrobi i jak dba o nie to juz niestety wylacznie sprawa jej wlasnej pielegnacji , od kilku lat nigdy nie mialam zadnych reklamacji bo klientka doskonaje zostaje pouczona co powinna robic z wloskami by o nie dbac , smutne tylko to ze nieraz dziewczyny same sobie niszcza wloski .... mysle ze jak wloski sa dobrze zalozone i jak sie pouczy klientke jak o nie dbac to wszystko powinno byc OK jesli klientka zastosuje sie do rad i pouczen odnosnie pielegnacji .... pamietajmy wloski sa naturalne ale nie maja cebulek przez co nalezy o nie baaaaardzo dbac i nawilzac by dlugo sie nimi cieszyc

Edytowane przez munecabrava
Czas edycji: 2010-11-09 o 15:16
munecabrava jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:20   #1898
elusienka
Przyczajenie

Dziewczyny tak więc proszę pamiętajcie że to co mówi do was osoba która wam przedłuża włoski to nie jest jej widzi misie i stosujcie sie do ich rad!! to tylko Wam wyjdzie na dobre i bedziecie się długo cieszyły pięknymi zadbanymi włosami
elusienka jest offline  
Stary 2010-11-09, 17:39   #1899
sintagma
Wtajemniczenie

Strach wchodzić na Allegro.... Znalazłam właśnie włosy cyt: "naturalnosyntetyczne " (pisownia oryginalna) za 9.9zł
http://allegro.pl/clip-in-caly-zesta...305342877.html
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-11-09, 17:56   #1900
Damian17
Raczkowanie

Ale jakie zainteresowanie nimi. Zamówiłem kiedyś taką kitkę i po wyciągnięciu z paczki już sie skołtuniła i świeciła sie jak u lalki. A pisalo że włosy nie różnią się niczym od ludzkich i że przez lata będę zadowolony.Oczywiscie kitka nie na moje potrzeby
Damian17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 18:17   #1901
elusienka
Przyczajenie

Słuchajcie ale gdyby nie było chętnych to by nikt ich nie sprzedawał. pseudo fryzjerzy chcą oszczędzać na wszytskim i oszukują w ten sposób klientki...
elusienka jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:33   #1902
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy znajdę tu jakąś wizazanke mieszkającą w uk, najlepiej w londynie, a juz najlepiej w zachodnim która umie przedluzac wlosy na ringi?
odpowie mi któraś?
wasienka jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:51   #1903
munecabrava
Raczkowanie

dokladnie na allegro niestety sprzedaja rózny bubel , ktory wlasnie kupuje wiekszosc osob a potem sa zawiedzione , bo jak mozna kupic pasemko naturalnych wloskow w cenie 1 zl ?? skoro na hurtowni fryzjerskiej cena jest wieksza nieraz 10cio krotnie ........ wiec co dobrego mozna kupic za przyslowiowa zlotówke ?? cena sama mowi za siebie ze nic te wloski nie maja wspolnego z naturalnymi , sa to zwykle syntetyki sprzedawane jako "polnaturalne " .... ale wiekszosc osób kusi tania cena i dlatego kupuja na allegro , a potem szczerze to nie ma sie co dziwic z wloski sie koltunia jak u lalki . Mysle ze ja sie chce miec ładne wloski t trzeba niestety wylozyc troche pieniazków bo ten bubel kupowny na allegro wystarczy moze i owszem na jedna impreze a potem niestety włoski lądują w śmieciach Zawsze patrzmy na cene bo cena jest adekwatna do jakości !!!
munecabrava jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:16   #1904
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Słuchajcie ale gdyby nie było chętnych to by nikt ich nie sprzedawał. pseudo fryzjerzy chcą oszczędzać na wszytskim i oszukują w ten sposób klientki...

jestes ze slaska?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-10, 20:05   #1905
elusienka
Przyczajenie

jestem z woj łódzkiego ale na śląsku dosyć często bywam...
elusienka jest offline  
Stary 2010-11-11, 13:02   #1906
yes
Zakorzenienie

nie wiecie może gdzie znajdę NATURALNE włosy clip in w takim kolorze (ciemny blond) - chodzi mi żeby były baardzo zbliżony do mojego koloru...
Stary 2010-11-11, 22:14   #1907
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
nie wiecie może gdzie znajdę NATURALNE włosy clip in w takim kolorze (ciemny blond) - chodzi mi żeby były baardzo zbliżony do mojego koloru...
na moje oko kolor 14 z www.dobrewlosy.pl
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2010-11-12, 10:06   #1908
gabinadrugie
Raczkowanie

Cytat:
Myślę że ciężko będzie Ci dobrac odpowiedni kolor clip in bo różnie one wyglądają przez ustawienia monitora. Ja też miałam ten kłopot więc zamówiłam clip in najjaśniejszy blond, i po prostu zafarbowałam u fryzjera na kolor identyczny z moim. a mam swoje cos takiego jak ty, trochę jaśniejsze. I pamiętaj że lepiej jest zamówic clipy jaśniejsze i zafarbowac farbą. Bo jak przyjdą ci clipy ciemniejsze niż twoje naturalne to będziesz je musiała rozjaśnic. A to wszyscy odradzają...

Fryzjerka z pewnością dobierze Ci dobrze kolor dla clipów Ja zapłaciłam za farbowanie clipów 50 zł.
gabinadrugie jest offline  
Stary 2010-11-12, 18:08   #1909
czupiradlo1
Przyczajenie

witajcie,

mam do Was pytanie: czy macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro jesli chodzi o wloski pod ringi?
ja ostatnio kupilam wlosky PSEUDO rosyjskie od jeden jbaby a dobrze by bylo gdyby chociaz indysjkimi byly pokusilam sie cena za 170zl wlosy o dl 60cm ehhh jaka naiwana teraz tez znalazlam jedna Pania ktorej aukcja wydaje sie byc ciekawa (wloski europejskie)

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
zobacz na tej aukcji, coprawda nie sa to typowe clipy ale spineczki mozna samemu wszyc, ja kiedys tez sama sobie doszywalam
http://allegro.pl/naturalne-wlosy-na...298300839.html
kolor #10 lub #12 wydaje sie zblizony do Twoich
czupiradlo1 jest offline  
Stary 2010-11-15, 18:49   #1910
1985SiWA
Zakorzenienie

hej dziewczyny
mam pytanko, jak myslicie ... albo moze ktoras próbowała .... mianowicie .....
mam 100 gram włosów naturalnych w kolorze czarnym nr 1 ( włosy sa nowe) ale potrzebuje je rozjasnic i pofarbowac na kolor bardzo ciemnego brazu, cos ala 1B w palecie naturalków ... no i wlasnie ... czy jak naloze rozjasniacz to sie wogole rozjasnia cos ???
Stary 2010-11-15, 18:56   #1911
avent333
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny a czy ktos poleci mi z Poznania kogoś kto ładnie przedłuża włoski? I która z metod jest najbardziej nieszkodliwa dla włosów ciekich i zniszczonych?
  • Microring hair extension (metoda na microringi)
  • Karatin (metoda na ciepło- keratyna)
  • Latex (metoda na latex)
  • Shrinkies (metoda na tulejki termokurczliwe)
  • Cropersy (metoda odpowiednia dla osób uczulonych na nikiel)
  • Easy hair extension (metoda na książeczke)
  • Clip on
  • Metoda Tisage (metoda na taśmę, którą mocuje się na warkoczyku za pomocą igły i nitki)
  • Tape on Off (metoda na tasmę przyklejaną )
  • Sandwich (metoda kanapkowa)
  • Ultradźwięki
  • Metoda japońska- nowość
  • ???????
  • Dziekuje za odpowiedzi
avent333 jest offline  
Stary 2010-11-15, 18:59   #1912
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mam 100 gram włosów naturalnych w kolorze czarnym nr 1 ( włosy sa nowe) ale potrzebuje je rozjasnic i pofarbowac na kolor bardzo ciemnego brazu, cos ala 1B w palecie naturalków ... no i wlasnie ... czy jak naloze rozjasniacz to sie wogole rozjasnia cos ???
hmm, ja tylko swoje przyciemniałam. ale wiem ze owiele lepiej takie włoski traktuja właśnie farbowanie na ciemniejszy niz rozjaśnianie, ja na poczatku bym rozjasniła tylko niewielkie pasemko i zabaczyłabym jaki jest efekt/ bo a nóż coś nie wyjdzie, to szkoda włosków/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:23   #1913
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktos poleci mi z Poznania kogoś kto ładnie przedłuża włoski? I która z metod jest najbardziej nieszkodliwa dla włosów ciekich i zniszczonych?
  • Microring hair extension (metoda na microringi)
  • Karatin (metoda na ciepło- keratyna)
  • Latex (metoda na latex)
  • Shrinkies (metoda na tulejki termokurczliwe)
  • Cropersy (metoda odpowiednia dla osób uczulonych na nikiel)
  • Easy hair extension (metoda na książeczke)
  • Clip on
  • Metoda Tisage (metoda na taśmę, którą mocuje się na warkoczyku za pomocą igły i nitki)
  • Tape on Off (metoda na tasmę przyklejaną )
  • Sandwich (metoda kanapkowa)
  • Ultradźwięki
  • Metoda japońska- nowość
  • ???????
  • Dziekuje za odpowiedzi
Ultradżwięki jak już. najmniej widoczna i najbardziej trwała dobra do cienkich i zniszczonych włosów.
Ps metoda japońska nie jest żadna nowością, znam ją od conajmniej czterech lat, włosy się wyczesują z łaczeń i po miesiącu zostaje połowa

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Naturalne to nieścisłe okreslenie w tym temacie. Możesz czarne włosy rozjasniać i to delikatnie pod warunkiem ze są dziewicze i to słowiańskie, z innych zostanie siano i bedzie je cieżko rozczesać. Ja bym je sprzedała na All i kupiła takie jakie mają być
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2010-11-16, 20:19   #1914
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
nie
nie trzeba miec karty paypal - karte mozna miec obojetnie jaka - sa tam podane, m.in. Visa. Kupuje sie przez paypal - wystarczy sie tam zalogowac i tyle. Poza tym, nie rozumiem dlaczego tam wyzej mnie zbesztalas? Czy ja Ci te wlosy kupic mialam czy tylko odpowiedziec na pare pytan? Mozliwe, ze w pracy bylam kiedy pisalas i czasu nie mialam. Nie pamietam zreszta, bo to juz dawno bylo.

https://www.youtube.com/watch?v=iCfe1XLZuEI

Cinderella Girl jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:31   #1915
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
nie trzeba miec karty paypal - karte mozna miec obojetnie jaka - sa tam podane, m.in. Visa. Kupuje sie przez paypal - wystarczy sie tam zalogowac i tyle. Poza tym, nie rozumiem dlaczego tam wyzej mnie zbesztalas? Czy ja Ci te wlosy kupic mialam czy tylko odpowiedziec na pare pytan? Mozliwe, ze w pracy bylam kiedy pisalas i czasu nie mialam. Nie pamietam zreszta, bo to juz dawno bylo.
O kto się odezwał, a coś mnie podkusiło, żeby wejśc na ten wątek chociaż kupe czasu tu nie byłam Nikogo nie zbeształam umawiałysmy się z tego co pamiętam że Ci chciałam kase wpłacić a ty mi zamówić, że Twoj brat jest w UK i że do niego chyba te pieniądze przelać. Pisałam kilka razy na gadu nawet jak byłas dostępna wystarczyło napisać ze nie ma czasu albo że to już nieaktualne a nie bezczelnie się nie odzywać jak jakaś gówniara. Już mi na tamtych włoskach nie zależy bo mam inne więc ,,dziękuje za pomoc, milo bylo"

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:07   #1916
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kto się odezwał, a coś mnie podkusiło, żeby wejśc na ten wątek chociaż kupe czasu tu nie byłam Nikogo nie zbeształam umawiałysmy się z tego co pamiętam że Ci chciałam kase wpłacić a ty mi zamówić, że Twoj brat jest w UK i że do niego chyba te pieniądze przelać. Pisałam kilka razy na gadu nawet jak byłas dostępna wystarczyło napisać ze nie ma czasu albo że to już nieaktualne a nie bezczelnie się nie odzywać jak jakaś gówniara. Już mi na tamtych włoskach nie zależy bo mam inne więc ,,dziękuje za pomoc, milo bylo"
spokojnie cos strasznie nerwowa jestes nie wyszlo i tyle - nie obiecalam, ze zrobie, to na 100% - podalam taka mozliwosc. Nie znam Cie - to miala byc mila przysluga z mojej strony do ktorej nie doszlo i tyle. Faktycznie brat mial zamowic, pamietam. Wysylalam do dziewczyn wiadomosci na priv na Wizazu, ze to juz nieakutalne (brat zjechal), bo sporo do mnie pisalo.. widocznie zapomnialam o Tobie, zdarza sie. Na watek nie wchodzilam. Na gadu mozliwe, ze pisalas zawsze wtedy kiedy w pracy bylam. Zreszta, nie mam zamiaru sie tlumaczyc obcej babie...

https://www.youtube.com/watch?v=iCfe1XLZuEI

Cinderella Girl jest offline  
Stary 2010-11-17, 23:13   #1917
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
spokojnie cos strasznie nerwowa jestes nie wyszlo i tyle - nie obiecalam, ze zrobie, to na 100% - podalam taka mozliwosc. Nie znam Cie - to miala byc mila przysluga z mojej strony do ktorej nie doszlo i tyle. Faktycznie brat mial zamowic, pamietam. Wysylalam do dziewczyn wiadomosci na priv na Wizazu, ze to juz nieakutalne (brat zjechal), bo sporo do mnie pisalo.. widocznie zapomnialam o Tobie, zdarza sie. Na watek nie wchodzilam. Na gadu mozliwe, ze pisalas zawsze wtedy kiedy w pracy bylam. Zreszta, nie mam zamiaru sie tlumaczyc obcej babie...
Ja się denerwuje? Wydaje Ci się jestem spokojna, a ty jesteś ostatnią osobą która mogłaby mnie zdenerwować Nie tłumacz się pracą pisałam kilka razy i wystarczyło odpisać, że to nieaktualne nie było by problemu A na przyszłość jak czegoś nie jesteś w stanie zrobić to nie mydl ludziom oczu to na tyle z mojej strony

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2010-11-20, 19:42   #1918
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Dziewczyny, a jakie jedwabie stosujecie? Ja kiedyś miałam świetny z Biosilka, 300ml, za 60zł z przesyłką, a teraz jest za 104zł bez przesyłki :/ Tragedia
Stary 2010-11-20, 22:45   #1919
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie jedwabie stosujecie? Ja kiedyś miałam świetny z Biosilka, 300ml, za 60zł z przesyłką, a teraz jest za 104zł bez przesyłki :/ Tragedia
ja uzywam jedwab CHI, w przeciwienstwie do Biosilka jest bez alkocholu stad moj wybór.
Stary 2010-11-21, 11:36   #1920
limetka87
BAN stały

dziewczyny moze orientujecie sie ile waza te clipy??

http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...2a336feedf162b

bede bardzo wdzięczna za odpowiedz
limetka87 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości