Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-22, 19:15   #2821
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecywałam, zamieszczam fotki moich włosków już po prawie 2 miesiącach wciąż jestem z nich zadowolona, są gęste i nie stwarzają problemów zresztą, oceńcie same czekam na Wasze opinie dziewczęta!
bardzo ładnie wyglądają !!! wpasowane jak ulał !!

ja zakupiłam taśmy falowane, ale okazuje się, ze te fale mają mniejszy skręt niż moje własne
chyba nie dopasuję obie włosków

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-04-22, 19:34   #2822
Komputerka
Raczkowanie

Witam
Nie chce zakładac nowego tematu więc pisze tu.Niechce zagęszczac ani przedłużac włosów a jedynie doczepic pare kolorowych pasemek W jakich miejscach je podoczepiac by były delikatnie widoczne?
P.S. mam przedziałek moocno na prawa strone i włosy za łopatki.
Komputerka jest offline  
Stary 2011-04-23, 00:33   #2823
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak obiecywałam, zamieszczam fotki moich włosków już po prawie 2 miesiącach wciąż jestem z nich zadowolona, są gęste i nie stwarzają problemów zresztą, oceńcie same czekam na Wasze opinie dziewczęta!
jestem na tak bardzo ładnie wygladaja, ale tez widze ze zrobiły ci sie takiejak moje tzn, lekko przesuszone? puchate? hmm nie wiem jak to okreslic, alr generalnie super. jak znajde chwile to wkleje tez swoje po ponad 3 ms uzytkowana
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-23, 10:40   #2824
ruda228
Raczkowanie

Cytat:

To są włosy z dobrewłosy.pl, jeżeli się nie mylę, tak ?

a mam takie pytanko do was. czy włosy z końcówką pod keratyne, mogę potraktować prostownicą, zamiast zgrzewarką ?

Edytowane przez ruda228
Czas edycji: 2011-04-23 o 10:43
ruda228 jest offline  
Stary 2011-04-23, 13:04   #2825
malwoj
Raczkowanie

Miała może któraś z was włosy rosyjskie z dobre wlosy pl? Czy różnią się od naszych, np są cięzsze, grubsze? Jaką mają strukture? A jakość? Czaje się na nie ale musiałabym zamówić 5 kitek czyli 125 gram(myślę że tyle wystarczy choć się waham bo mam gęste). No i cena jest niezła a ciekawe jak się sprawdzają
malwoj jest offline  
Stary 2011-04-23, 15:30   #2826
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jestem na tak bardzo ładnie wygladaja, ale tez widze ze zrobiły ci sie takiejak moje tzn, lekko przesuszone? puchate? hmm nie wiem jak to okreslic, alr generalnie super. jak znajde chwile to wkleje tez swoje po ponad 3 ms uzytkowana
Wiadomo, moje wizyty w solarium, suszarka, wystawianie na słońce robią swoje nie ukrywam, że po myciu przeciągam je prostownicą( jak mam czas to zostawiam na ręczniku do całkowitego wyschnięcia) bo z natury są lekko "puchate" jak to określiłaś

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
To są włosy z dobrewłosy.pl, jeżeli się nie mylę, tak ?

a mam takie pytanko do was. czy włosy z końcówką pod keratyne, mogę potraktować prostownicą, zamiast zgrzewarką ?
Tak to są włosy europejskie 60cm na taśmie (sama doszywam clipy)

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Komputerka Pokaż wiadomość
Witam
Nie chce zakładac nowego tematu więc pisze tu.Niechce zagęszczac ani przedłużac włosów a jedynie doczepic pare kolorowych pasemek W jakich miejscach je podoczepiac by były delikatnie widoczne?
P.S. mam przedziałek moocno na prawa strone i włosy za łopatki.
Też miałam kiedyś taką fryzurkę z tym, że jeszcze nie słyszałam o czymś takim jak clip in więc rozjaśniałam pasemka i farbowałam na czerwono jeśli masz taką grzywkę to najlepiej podczep sobie pod nią pasemka, ale najlepiej 2 góra 3 i powinno być git

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
A zamawiała może któraś z Was włosy z www.cosmoshop.pl ? na allegro nie mają żadnego negatywnego komentarza . Na forach też same pozytywne opinie , cenowo bardzo przystępne hmm
A wiesz że to są włosy o "strukturze europejskiej", a nie europejskie? Miałam takie, z czasem się okazuje że to w 100% syntetyk do złudzenia przypominający naturalne włoski...

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-04-24, 11:53   #2827
asiaTM
Rozeznanie

hej, może ktoś pomoże
co myślicie o clipach naturalnych mieszanych z syntetykami?
znalazłam na allegro i zachęcają, na zdjęciach są ładne i gęste przy końcach http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlo...579401528.html

poprzednie zamówiłam od cliphair, naturalne, super były ale szybko się właśnie przerzedziły przy końcach co było widać przy moich dość gęstych na górze i nie wiem już jakie kupić

może ktoś poleci jakieś naturalne, gęste przy końcach ? byłabym wdzięczna

asiaTM jest offline  
Stary 2011-04-24, 13:32   #2828
PannaMigotka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
hej, może ktoś pomoże
co myślicie o clipach naturalnych mieszanych z syntetykami?
znalazłam na allegro i zachęcają, na zdjęciach są ładne i gęste przy końcach http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlo...579401528.html

Nie bedziesz mogla ich prostować,kręcić ani farbować,moim zdaniem nie oplaca sie ,kiepska jakos.

poprzednie zamówiłam od cliphair, naturalne, super były ale szybko się właśnie przerzedziły przy końcach co było widać przy moich dość gęstych na górze i nie wiem już jakie kupić

może ktoś poleci jakieś naturalne, gęste przy końcach ? byłabym wdzięczna
Tylko foxy locks i luxy hair.W załączniku koncowki foxy-jakos mowi sama za siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Foxy Locks.jpg (24,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FoxyLocksExtensions.jpg (8,4 KB, 50 załadowań)
PannaMigotka jest offline  
Stary 2011-04-24, 17:33   #2829
T42
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, chcę przedłużyć włosy (lub może raczej nieco zagęścić, bo mam naturalnie długie) doczepiając sobie od czasu do czasu clip-in. Od czasu do czasu, więc myślę, że nie ma sensu wydawać fortuny na mega-super-jakość, wystarczy mi dobra jakość Żebym mogła włosy czasem podkręcić i czasem prostować, poupinać różne fryzurki, więc raczej naturalne.

Pomożecie mi z dopasowaniem koloru?
Miałam już kiedyś kupioną 3warstwową taśmę syntetyków w 2 kolorach, jasnym (prawdopodobnie platyna 613) i ciemniejszym (nie pamiętam nr).
Dodaję zdjęcie taśmy, moich własnych włosów i porównanie moich włosów z jasnym i ciemnym kolorem z taśmy.

Jaki nr będzie mi pasował?

I jescze jedno pytanie, cosmoshop to to samo co cliphair na allegro? Na all wychodzi inna cena za "te same" włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tasma.jpg (32,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moj.jpg (40,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasn.jpg (42,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemn.jpg (42,9 KB, 47 załadowań)
T42 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:01   #2830
asiulka_22
Zakorzenienie

[QUOTE=PannaMigotka;265163 40]Tylko foxy locks i luxy hair.W załączniku koncowki foxy-jakos mowi sama za siebie[/QUOT

a tu moje camerony, myśle że końcówki ok, no ale wiadomo ze nie ta sama klasa co luxy czy foxy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05434 (2296 x 1460).jpg (86,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05436 (2296 x 1528).jpg (98,7 KB, 95 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:02   #2831
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez T42 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chcę przedłużyć włosy (lub może raczej nieco zagęścić, bo mam naturalnie długie) doczepiając sobie od czasu do czasu clip-in. Od czasu do czasu, więc myślę, że nie ma sensu wydawać fortuny na mega-super-jakość, wystarczy mi dobra jakość Żebym mogła włosy czasem podkręcić i czasem prostować, poupinać różne fryzurki, więc raczej naturalne.

Pomożecie mi z dopasowaniem koloru?
Miałam już kiedyś kupioną 3warstwową taśmę syntetyków w 2 kolorach, jasnym (prawdopodobnie platyna 613) i ciemniejszym (nie pamiętam nr).
Dodaję zdjęcie taśmy, moich własnych włosów i porównanie moich włosów z jasnym i ciemnym kolorem z taśmy.

Jaki nr będzie mi pasował?

I jescze jedno pytanie, cosmoshop to to samo co cliphair na allegro? Na all wychodzi inna cena za "te same" włosy.

no to juz na pierwszy zut oka widac ze ten ciemniejszy i to jest bodajze w palecie kolor nr 27
Stary 2011-04-24, 18:10   #2832
asiulka_22
Zakorzenienie

dokładnie zgadzam sie, 613 odpada bo to platyna, a ty masz ciemniejsze, wg, wzorników kolorów na allegro napewno wybierzesz odpowiedni.
wg mnie albo # 27 ciepłi blond, lub #24 blond naturalny,
oraz # 22 średni blond. / chyba ten najbardziej/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ,,,.jpg (27,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ,.jpg (67,2 KB, 15 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:12   #2833
T42
Raczkowanie

Ten mój ciemny jest wg mnie za ciemny, szczególnie, ze doczepy widać przy końcówkach, gdzie zazwyczaj włosy mamy jaśniejsze, niż na górze głowy. Zresztą i tak nie wiem jaki ma numerek. ;p
Patrząc na różnie zdjęcia sprzedawców z nr 24, to faktycznie, być może to będzie ten "mój" kolor, chociaż myślałam tez o tym 22.
T42 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:14   #2834
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez T42 Pokaż wiadomość
Ten mój ciemny jest wg mnie za ciemny, szczególnie, ze doczepy widać przy końcówkach, gdzie zazwyczaj włosy mamy jaśniejsze, niż na górze głowy. Zresztą i tak nie wiem jaki ma numerek. ;p
Patrząc na różnie zdjęcia sprzedawców z nr 24, to faktycznie, być może to będzie ten "mój" kolor, chociaż myślałam tez o tym 22.
jak nie chcesz zrobic wtopy to zamow po 1 pasemku i dobierzesz wlasciwy kolor a nie wywalisz fortune na zle dobrany odcien ja tak zrobilam jak rozjasnialam ale do skutku nie doszło bo wocilam do moich kochanyh czarnych, a czarne to czarne wiec problemu nie bylo hehe
Stary 2011-04-24, 18:18   #2835
asiulka_22
Zakorzenienie

hmm, to moze już myśląc bardziej przyszłosciowo kup 2 zestawiki nie wiem czy farbujesz swoje, czy to naturalny blond, mozesz tez kupic np jasniejsz/ ale nie platyna!, bo takich niemasz/ i ew, zafarbować farba taka samą jaką robisz swoje, w ten sposób idealnie wyównasz kolorki.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
jak nie chcesz zrobic wtopy to zamow po 1 pasemku i dobierzesz wlasciwy kolor a nie wywalisz fortune na zle dobrany odcien ja tak zrobilam jak rozjasnialam ale do skutku nie doszło bo wocilam do moich kochanyh czarnych, a czarne to czarne wiec problemu nie bylo hehe
hehe to tak jak ja, też byłam blondynką....
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:29   #2836
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
hmm, to moze już myśląc bardziej przyszłosciowo kup 2 zestawiki nie wiem czy farbujesz swoje, czy to naturalny blond, mozesz tez kupic np jasniejsz/ ale nie platyna!, bo takich niemasz/ i ew, zafarbować farba taka samą jaką robisz swoje, w ten sposób idealnie wyównasz kolorki.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

hehe to tak jak ja, też byłam blondynką....

haha ja jak szybko bylam tak szybko byc przestałam, wygladalam mega nienaturalnie, gdzie ja i blond ... czlowiek głupi tylko musiał długie wlosy sciac
Stary 2011-04-24, 18:32   #2837
T42
Raczkowanie

Zawsze można spróbować dogadać ze sprzedawcą w sprawie wymiany/zwrotu, już będę sama się dowiadywała. W każdym razie 22/24 to na razie mój cel.
Macie racje, czarny to czarny, a blondu to milion odcieni i jeszcze skubane w każdym świetle wyglądają inaczej ;p
T42 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:32   #2838
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
haha ja jak szybko bylam tak szybko byc przestałam, wygladalam mega nienaturalnie, gdzie ja i blond ... czlowiek głupi tylko musiał długie wlosy sciac
hehe każdy przez swoją głupote musi przejśc,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04246.jpg (51,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (113,6 KB, 130 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:34   #2839
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
hehe każdy przez swoją głupote musi przejśc,
łoooo za✂✂✂*** mialas te blondy i nawet mimo ze buzi nei widac to wydaje mi sie ze ci mega ladnie bylo, czemu nie zostalas przy nich ??
Stary 2011-04-24, 18:40   #2840
asiulka_22
Zakorzenienie

a dziękuje, juz mi sie znudził, pozatym mam ciemną oprawe oczu i takie nto było hmm sztuczne troche...., a gł . bodzcem do zmiany kolorku był moment gdy na MTV zobaczyłam.. tylko się nie śmiejscie...>>> "Kardashianow" >> no i Kim hehe

p.s i dobijały mnie odrosty:/

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-04-24 o 18:41
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 18:45   #2841
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
a dziękuje, juz mi sie znudził, pozatym mam ciemną oprawe oczu i takie nto było hmm sztuczne troche...., a gł . bodzcem do zmiany kolorku był moment gdy na MTV zobaczyłam.. tylko się nie śmiejscie...>>> "Kardashianow" >> no i Kim hehe
haaaaa tez ja uwielbiam, jest sliczna tzn jej twarz jest piekna bo pupa juz niebardzo hehehe

a mnie sie wlasnie podobaja jasne blondynki z mega ciemnymi oczami neistety ja wygladalam groteskowo

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

nooo i odrosty to masakra, u ciebie widac dosc ciemne byly ale jeszcze tragedi ie ma a co ja mam powiedzec jak ja swoje przy odroscie mam prawie czooorne tak ze nie widac niemalze odrostu przy moich czarnych farbowanych ?? Pozniej ze wzrostem sie wiadomo rozjasniaja do brazu ciemnego ale przy blondzie to byla masakraaaa
Stary 2011-04-24, 18:56   #2842
asiaTM
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Pokaż wiadomość
Tylko foxy locks i luxy hair.W załączniku koncowki foxy-jakos mowi sama za siebie
włosy w załączniku śliczne a są do kupienia w polsce czy przychodzą z za granicy? i jak ceny?
camerony też są śliczne
a jak z wypadaniem?

asiaTM jest offline  
Stary 2011-04-24, 19:19   #2843
asiulka_22
Zakorzenienie

foxy i luxy niedostępne niestety w Polsce, jedna z wizazanek kupowałą luxy, pisze dokładnie jak z przesyłką ocleniem paczki. przeglądnij wczesniejsze posty, a moje camerony nie wypadaj z taśmy, co było dla mnie dużym zaskoczeniem , na plus
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 20:49   #2844
asiaTM
Rozeznanie

Cytat:
foxy i luxy niedostępne niestety w Polsce, jedna z wizazanek kupowałą luxy, pisze dokładnie jak z przesyłką ocleniem paczki. przeglądnij wczesniejsze posty, a moje camerony nie wypadaj z taśmy, co było dla mnie dużym zaskoczeniem , na plus
tak pomału wszystko odkopuję na forum nie no dla mnie za dużo roboty z zamówieniem z za granicy camerony mnie przekonały chyba
dzięki dziewczyny jak mi się coś przypomni będę wam marudzić

asiaTM jest offline  
Stary 2011-04-24, 22:10   #2845
asiulka_22
Zakorzenienie

malgo74 zamawiała LUXY, ponizej masz info odnośnie ceny...

cyt,
"...Zamówiłam zestaw 160g, 50 cm długości, w kolorze 2, c. brąz. Zapłaciłam za pomocą karty kredytowej (nie wiem jak jest z płatnościami zwyklym przelewem, bo nie sprawdzałam, ale mozna o ile się nie mylę zapłacić tez z konta PayPal). Koszt razem z przesyłką taki jak na stronie, czyli 139,95 USD. Zapłaciłam równowartość tej kwoty przeliczona na zlotowki wedlug kursu dolara z tego dnia. Wyszlo 411,62 PLN. Przesyłka została wysłana od razu w tym samym dniu. Na maila przychodzi link do sledzenia przesylki, takze dzien po dniu mozna sprawdzac gdzie sie ona znajduje. Czas oczekiwania ok. 3 tyg. Cło nie jest naliczane, ponieważ kwota zamówienia razem z przesyłką nie przekracza równowartości 150 EUR. Płaciłam tylko podatek VAT 23% ceny, w przeliczeniu na złotówki wyszlo dokladnie 93 PLN oraz opłaty celne związane z odprawą (7,70 PLN). Wszystko płatne przy odbiorze u listonosza. Wcześniej trzeba dokonać odprawy celnej, czyli przesłać dokumenty do orzędu celnego (odpowiedź na pismo z urzedu celnego, które przychodzi listem poleconym), na które składaja się: dane personalne, dowód wpłaty, specyfikacja towarowa (napisać co się znajduje w przesyłce, ja napisałam, że jest to zestaw taśm na klipsach z włosów ludzkich do samodzielnego przedłużania włosów, o wadze 160 g, w kolorze ciemny brąz nr 2 i wystarczyło). To tyle, odnośnie opłat i odprawy celnej..."

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-04-24 o 22:13
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-04-24, 22:20   #2846
Et_na
BAN stały

ja sie waham miedzy:
http://www.cameronhair.pl/menu_naturalne.html
http://sklep.racoon.pl/
http://www.dobrewlosy.pl/

wiadomo ze luxy i foxy sa zdecydowanie lepsze ale mimo wszytsko nie mam jak zamowic z zagranicy

wiec mysle ze na polskim rynku te trzy wyzej opcje musze mnie zadowolic

ktore byscie poleciły?
Et_na jest offline  
Stary 2011-04-25, 10:21   #2847
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Et_na Pokaż wiadomość
ja sie waham miedzy:
http://www.cameronhair.pl/menu_naturalne.html
http://sklep.racoon.pl/
http://www.dobrewlosy.pl/

wiadomo ze luxy i foxy sa zdecydowanie lepsze ale mimo wszytsko nie mam jak zamowic z zagranicy

wiec mysle ze na polskim rynku te trzy wyzej opcje musze mnie zadowolic

ktore byscie poleciły?
Ze swojej strony polecam Ci dobrewlosy (wcześniej zamieszczałam fotki) no i patrząc na zdjęcia Asiulki z pewnością nie wtopisz kupując te kłaczki

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

hehe to tak jak ja, też byłam blondynką.... [/QUOTE]

Asiulka, ten Twój blondzik to mój naturalny więc walcze co miesiąc ze "złotowłosymi" odrostami hehe od ok 4 lat mam ciemny brąz. Tak swoją drogą to te Twoje Camerony rzeczywiście są świetne

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-04-25, 10:26   #2848
1985SiWA
Zakorzenienie

nosi któras z was dobrewlosy.pl doczepione metoda na stałe ?? Ciekawa jestem jak one sie zachowuja przy takim uzytkowaniu ... bede przedluzac nimi na dniach metoda micro rings i mam nadzieje ze po 3 myciach nie bede miec czarnego mopa na głowie
Stary 2011-04-25, 10:30   #2849
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
nosi któras z was dobrewlosy.pl doczepione metoda na stałe ?? Ciekawa jestem jak one sie zachowuja przy takim uzytkowaniu ... bede przedluzac nimi na dniach metoda micro rings i mam nadzieje ze po 3 myciach nie bede miec czarnego mopa na głowie
Pamiętam,że któraś z dziewczyn skarżyła się, że robi się mega kołtun... Sama jestem ciekawa, bo wiadomo, że łatwiej zdjąć klipka i go rozczesać niż szarpać przy głowie

Drożdże

Zapuszczam włosy

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-04-25 o 10:50
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-04-25, 10:50   #2850
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Pamiętam,że któraś z dziewczyn skarżyła się, że robi się mega kołtun Sama jestem ciekawa, bo wiadomo, że łatwiej zdjąć klipka i go rozczesać niż szarpać przy głowie
noooo ... cos kojarze, pisała ktoras z dzewczyn ze przy karku robi sie kołtun ...
Zamknij wątek

Tagi
beauty de femme, clip, clip in, clip on, clip-in, doczepiane wlosy, doczepianie, fryzjerstwo, grzywka przedłużanie, hairdreams, kolorowe pasemka, metoda, microringi, mikroringi, opinie, pasemka z mikroringami, porost, przedluzanie wlosow, przedłużanie, przedłużanie włosów, rokoko, sztuczne, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości