Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-13, 14:10   #421
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
co to za cienie afrykańskie? nazwa brzmi interesująco
te
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...326/?CatgId=15
jakoś mnie kuszą....

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Ja co dzień zachwycam się nią na nowo Szkoda pędzelka, obyś znalazła godnego następcę.
I kolejne zachęty na Glorious... A wart jest ceny regularnej?

Jest, i to w super cenie!

http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../92904/#DETAIL
musicie??????
przecież ja 2 dni temu kupiłam artdeco
a i tak nadal mnie kusi ten guerlain

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:14   #422
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
te
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...326/?CatgId=15
jakoś mnie kuszą....

musicie??????
Przepraszam, tak jakoś wyszło

Na szczęście mnie cienie nie kuszą, bo są zupełnie ciepłe

Ale za to czekam na promocję tej palety afrykańskiej

http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../90377/#DETAIL
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:15   #423
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
że niby ta?
http://pl.strawberrynet.com/skincare...231/?CatgId=19

ja jakoś już więcej pielęgnacji nie chce w tym roku
maseczek potem nigdy nie używam, leżą i sie starzeją...

kupiłabym pędzel ale sie boje że malutki będzie

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

no właśnie
zastanówmy się

no i chyba za mnie zadecydujesz czy brać paletkę jak twoja czy cienie afrykańskie
bo wiesz
ja jednak mam bzika cieniowego
z drugiej strony jak Ty taka zachwycona tamtąpaletką to ja też chcę

ale tyyyyyyyyyyyle ciuchów z małżem kupiliśmy przez ostatnie 2 dni że aż sie boje na konto zaglądać
ja tez w sumie nie uzywam, ale przed i po okresie, no i w czasie zimy, moja skora moze strajkowac a, ze uzywam w sumie kremu koloryzujacego i na to blended, wiec musze dbac, zeby nic mi nie wyskoczylo i zeby mi sie skora nie przesluszyla za taka cene maseczke mozna kupic
no ta paletka YSL jest cudna....mi sie bardzo podoba. A nie masz podobnych cieni? jak te afrykanskie? w sumie nie wiadomo jak one na zywo wygladaja...ogolnie ciekawe, na zdjeciu wygladaja jak matowe. Gdyby byly takie rozswietlajace to moglabys ich tez uzywac jako rozswietlaczy na kosci policzkowe ( te dwa jasne odcienie), ale kolorki takie troche zwyczajne wedlug mnie sa

pedzelek wyglada ladnie....cena moglaby byc o 10zl tansza, no ale za cacy pedzelek trzeba zaplacic! tylko czy on jest nam potrzebny?
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:30   #424
Kolada
Przyczajenie

Cytat:

Ja co dzień zachwycam się nią na nowo Szkoda pędzelka, obyś znalazła godnego następcę.
I kolejne zachęty na Glorious... A wart jest ceny regularnerj?
Tak, ta baza to moja nowa miłość. Mam wrażenie, że też lekko matuje, co przy perłowych cieniach powoduje, że się nie zbierają w załamaniu powieki ( a tak miałam z Lumene np), a przy matowych pięknie trzyma ten mat cały dzień. Zastanawiam się czy dla samego tylko pędzelka nie kupić drugiej Ale najpierw kupię w Sephorze ten pędzelek polecany przez Jamestown.

Tusz z wibratorkiem też miałam i jest dużo gorszy niż Glorious. Moim zdaniem wart ceny regularnej. Mam sztywne, trudne do złapania nawet w zalotkę rzęsy, a Helenka radzi sobie nawet bez zalotki. Super jest

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
te

musicie??????
Ech, kiedy wiesz Art Deco można zawsze kupić, a tej bazy może już długo w promocji nie być ;-)
Kolada jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:38   #425
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kolada Pokaż wiadomość
Tak, ta baza to moja nowa miłość. Mam wrażenie, że też lekko matuje, co przy perłowych cieniach powoduje, że się nie zbierają w załamaniu powieki ( a tak miałam z Lumene np), a przy matowych pięknie trzyma ten mat cały dzień. Zastanawiam się czy dla samego tylko pędzelka nie kupić drugiej Ale najpierw kupię w Sephorze ten pędzelek polecany przez Jamestown.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

[/COLOR]

Ech, kiedy wiesz Art Deco można zawsze kupić, a tej bazy może już długo w promocji nie być ;-)
heh ja tej bazie narazie dzielnie sie opieram!
w sumie nie uzywam tak cieni, a i Joko mi wystarczy...tym bardziej, ze Smashbox nawet bez bazy sie swietnie trzyma u mnie.....a 60zl to nie byle co akurat na blyszczyk!
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:41   #426
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
Przepraszam, tak jakoś wyszło

Na szczęście mnie cienie nie kuszą, bo są zupełnie ciepłe

Ale za to czekam na promocję tej palety afrykańskiej

http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../90377/#DETAIL
a tą paletkę też bym chętnie przyjeła
i chanelową pomadek którejś kiedyś nie kupiłam w promo i do dziś żałuje

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez w sumie nie uzywam, ale przed i po okresie, no i w czasie zimy, moja skora moze strajkowac a, ze uzywam w sumie kremu koloryzujacego i na to blended, wiec musze dbac, zeby nic mi nie wyskoczylo i zeby mi sie skora nie przesluszyla za taka cene maseczke mozna kupic
no ta paletka YSL jest cudna....mi sie bardzo podoba. A nie masz podobnych cieni? jak te afrykanskie? w sumie nie wiadomo jak one na zywo wygladaja...ogolnie ciekawe, na zdjeciu wygladaja jak matowe. Gdyby byly takie rozswietlajace to moglabys ich tez uzywac jako rozswietlaczy na kosci policzkowe ( te dwa jasne odcienie), ale kolorki takie troche zwyczajne wedlug mnie sa

pedzelek wyglada ladnie....cena moglaby byc o 10zl tansza, no ale za cacy pedzelek trzeba zaplacic! tylko czy on jest nam potrzebny?
no właśnie ja pędzel do pudru PILNIE potrzebuję - tylko mam ten wielki z sephory i boje sie że jak dostane takie małe byleco to i tak pójdzie na pólkę a ja polece do sephory
nie wiem
a cienie są matowe - dlatego tym bardziej mnie kuszą
a dotykałam cieni YSL w sephorze ( innych co prawda) i na paluchy nie wyglądały źle... nawet tego pigmentu troche tam było
dziś kolejny dzień mam te diorowe i coraz bardziej jestem przekonana... bardzo delikatny efekt ale na dzień jest ok ;

Cytat:

no wiem wiem
pewnie w końcu kupie
i pójde z torbami ...

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:45   #427
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Dzieki za linka. Ona ma tylko 2,5 ml. Na ile Wam starcza?
Ja do tej pory mialam Lumene. Ona ma 10ml i starcza mi na ponad rok.

Cytat:
a nie chcesz zadnej maseczki EA?? maja bardzo dobre recenzje a za takie pieniadze to sie oplaca ja wzielam obie
Moze ktos mial/ma obydwie maseczki EA i moze je porownac? Rzadko uzywam masek wiec dwie na pewno by sie u mnie zestarzaly. Wolalabym kupic jedna ale lepsza.
Ajsun jest offline  
Stary 2009-12-13, 14:56   #428
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

no właśnie ja pędzel do pudru PILNIE potrzebuję - tylko mam ten wielki z sephory i boje sie że jak dostane takie małe byleco to i tak pójdzie na pólkę a ja polece do sephory
nie wiem
a cienie są matowe - dlatego tym bardziej mnie kuszą
a dotykałam cieni YSL w sephorze ( innych co prawda) i na paluchy nie wyglądały źle... nawet tego pigmentu troche tam było
dziś kolejny dzień mam te diorowe i coraz bardziej jestem przekonana... bardzo delikatny efekt ale na dzień jest ok ;

hym to trudny wybor ja bym pewnie klikenla i paletke i cienie bo bym sie nie mogla zdecydowac zastanow sie co CI najbardziej potrzebne i czego oczekujesz od paletki YSL tej, ktora mam. Zobaczymy czy Twoje pragnienia sa podobne do wlasciwosci
heh ja mam pedzli pelno wlasnie....kusza mnie ostatnio coraz bardziej ale kupowac tyle na zapas?
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:13   #429
dennyrose
Zadomowienie

Hej. Musicie tyle pisać??? Nie dośc że jak juz przeczytam zaległosci to czuje się skuszona na 1000 nowych rzeczy to jeszcze zapominam co ja mialam komu odpisać i w rezultacie nie pisze nic

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
Nie spać nowe purchawy wrzucili...
po głębszych przemyśleniach chyba nic nie wezmę
Żeli i zdzieraków do ciała (scrubów i peelingów) mam na tony więc mikrodermabrazja Branta nie jest mi potrzebna, pęsetki też nie bo sama nie umiem sobie brwi skubac a to co mi tam minimalnie odrośnie to zwykła pęseta daje radę
Myslę jeszcze nad tym pędzelkiem ale ja minerałów nie uzywam i mam juz 2 LHK które uwielbiam, nie wiem czy jeszcze trzeci pędzel do pudru mi potrzebny

Cytat:
wiem że niedawno był szał na podkłady scota któe znów są w promo;
jak one się sprawują?
napiszcie proszę jak sie aplikuje, jak z kryciem, z podkreślamien porów...
no i przede wszystkim czy alabaster jest jaśniutki i czyu on wchodzi w róż czy tylko mi sie wydaje - bo tego bym nie chciała

ktoś mnie do niego zachęci??
ja chyba w poprzedniej częsci wklejałam obszerną relację i sesje zdjeciową tego kompaktu
Po czasie powiem tak: jest średni, chociaz kolorek camel bardzo mi odpowiada na ta porę roku
Najtrudniej było mi znaleźć sposób na jego nakładanie, gąbka czy pędzel do podkładu nie dawaly rady, palcami tez mi się machać nie chciało
W końcu znalazłam w czeluściach szuflady pędzelek do korektora który byl na Tru dawno temu w promocji za 20 zl, taki dwustronny i ta szersza strona swietnie sobie daje radę z nakładaniem podkładu chociaz trzeba się trochę namęczyc bo to taki nieduży pędzelek mimo wszystko
I jeszcze dodam że ten podkład sie dość cieżko zmywa.

Cytat:
dzięki
to mnie uspokoiłaś i odwiodłaś od tego pomysłu
zresztąjak alabaster wchodzi w róż to nie chce - a innego jasnego nie ma
jednak nie będę mojego ukochanego diorka zdradzać
Alabaster na 100% ma różowe tony, jak chcesz to wyskrobię z mojego próbkę i Ci wyśle, chociaż pewnie bedzie za ciemny ale przynajmniej będziesz wiedziała jak się nosi

Cytat:

czasem sie udaje cos wyczaic fajnego

teraz sie zastanowmy, czy klikac pedzelek z Bare czy nie
No zastanówmy sie
A jak oceniasz ten pędzelek od Shimmerka Bobbi?

Cytat:
że niby ta?

ja jakoś już więcej pielęgnacji nie chce w tym roku
maseczek potem nigdy nie używam, leżą i sie starzeją...
U mnie tak samo z maseczkami, raz na ruski rok jak sobie przypomnę to robię peeling z BU, ostatnio siostra zabrala mi mikrodermabrazję kupioną rok temu przed świetami i użytą chyba z 4 razy
dennyrose jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:16   #430
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
hym to trudny wybor ja bym pewnie klikenla i paletke i cienie bo bym sie nie mogla zdecydowac zastanow sie co CI najbardziej potrzebne i czego oczekujesz od paletki YSL tej, ktora mam. Zobaczymy czy Twoje pragnienia sa podobne do wlasciwosci
heh ja mam pedzli pelno wlasnie....kusza mnie ostatnio coraz bardziej ale kupowac tyle na zapas?
dimiti
na tym właśnie probelm polega że mi nic nie jest POTRZEBNE
no może poza pędzlem i tuszem do rzęs
mi sie te paletki po prostu podobają
cienie - wiadomo sie użyje
a ta Twoja - róż jako róż, bronzer jako brozner, zastanawiam się jak sprawdziłyby sie jako cienie; i tyle;
nie potrzebne - to zwykła srokowatość;

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

ja chyba w poprzedniej częsci wklejałam obszerną relację i sesje zdjeciową tego kompaktu
Po czasie powiem tak: jest średni, chociaz kolorek camel bardzo mi odpowiada na ta porę roku
Najtrudniej było mi znaleźć sposób na jego nakładanie, gąbka czy pędzel do podkładu nie dawaly rady, palcami tez mi się machać nie chciało
W końcu znalazłam w czeluściach szuflady pędzelek do korektora który byl na Tru dawno temu w promocji za 20 zl, taki dwustronny i ta szersza strona swietnie sobie daje radę z nakładaniem podkładu chociaz trzeba się trochę namęczyc bo to taki nieduży pędzelek mimo wszystko
I jeszcze dodam że ten podkład sie dość cieżko zmywa.

Alabaster na 100% ma różowe tony, jak chcesz to wyskrobię z mojego próbkę i Ci wyśle, chociaż pewnie bedzie za ciemny ale przynajmniej będziesz wiedziała jak się nosi

nie dzięki
zostałam już skutecznie zniechęcona
temat zamknięty

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:23   #431
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

No zastanówmy sie
A jak oceniasz ten pędzelek od Shimmerka Bobbi?

U mnie tak samo z maseczkami, raz na ruski rok jak sobie przypomnę to robię peeling z BU, ostatnio siostra zabrala mi mikrodermabrazję kupioną rok temu przed świetami i użytą chyba z 4 razy
ehm ja mam tez 3 pedzle EDMu, jeden z Bare wlasnie, a reszta to roznosci no i caly zestaw 15 pedzli, z czegu uzywam 2 kupilam ostatnio jeszcze maly zestaw pedzli Smashboxa i kolejny z Bare...wiec moze faktycznie dam sobie z nim spokoj....40zl to nie tam malo
pedzelek Bobbi jest tez fajniutki maly, zbity i ladnie naklada rozswietlacz do modelowania moze byc dobry i do rozswietlaczy, ale do nakladania rozu to raczej nie jest za dobry chociaz sam pedzelek jest bardzo fajny i z paletka tworza bardzo fajny duet
Cytat:
dimiti
a ta Twoja - róż jako róż, bronzer jako brozner, zastanawiam się jak sprawdziłyby sie jako cienie; i tyle;

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

nie dzięki
zostałam już skutecznie zniechęcona
temat zamknięty
heh srokowatosc niestety taka juz jest z mojej paletki roz, jako typowy roz chyba sie nie nada bo jest jasniutki....chyba, ze jestes bardzo blada
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:28   #432
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
dimiti
Mogę sie pod tym podpisać, mam tyle kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych ze moglabym 3 osoby obdarować i kazda miałaby super duży zestaw do pełnego makijazu i zabiegów pielęgnacyjnych
U mnie to zwykła mania posiadania i gromadzenia niczym logicznym nie udokumentowana EDIT: ---> kurcze ta ikonka jest tu calkowicie nie na miejscu, wychodzi na to że faktycznie skrzywiona psychicznie jestem, nie dośc że zakupoholiczka to jeszcze się z tego cieszy

rzy okazji pochwalę sie ze klikłam w czwartek nowy podkład/puder mineralny Clinique http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...Id=11774#11774
W srode wieczorem nr 3 i 4 byly taniej bez opakowań kartonikowych ale nie mogłam się zdecydować na kolor i w czwartek został tylko nr 4 i to tylko 2 szt wiec kupiłam
Teraz chyba jeszcze tego Shimmera BB kupię brązowego i ide na odwyk, od nowego roku przysluguja mi 2 kosmetyki z Tru w miesiacu i to tylko z promocji

Dimiti dzieki za opinię
Shimmerek fajny ale z pedzelkiem jeszcze fajniejszy bo wlasnie taki pędzelek teraz mi się przyda

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-12-13 o 15:33
dennyrose jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:35   #433
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
ehm ja mam tez 3 pedzle EDMu, jeden z Bare wlasnie, a reszta to roznosci no i caly zestaw 15 pedzli, z czegu uzywam 2 kupilam ostatnio jeszcze maly zestaw pedzli Smashboxa i kolejny z Bare...wiec moze faktycznie dam sobie z nim spokoj....40zl to nie tam malo
pedzelek Bobbi jest tez fajniutki maly, zbity i ladnie naklada rozswietlacz do modelowania moze byc dobry i do rozswietlaczy, ale do nakladania rozu to raczej nie jest za dobry chociaz sam pedzelek jest bardzo fajny i z paletka tworza bardzo fajny duet
heh srokowatosc niestety taka juz jest z mojej paletki roz, jako typowy roz chyba sie nie nada bo jest jasniutki....chyba, ze jestes bardzo blada
i owszem jestem bledzioch
to używasz brązowego jako bronzera a różu jako rozświetlacz czy jak?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

a jeszcze mnie jedna rzecz zaintrygowała?
gdzie ta paletka ma owe aplikatory ze zdjęcia?
luzem jakoś?
czy one tylko na zdjęciu??

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:41   #434
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Mogę sie pod tym podpisać, mam tyle kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych ze moglabym 3 osoby obdarować i kazda miałaby super duży zestaw do pełnego makijazu i zabiegów pielęgnacyjnych
U mnie to zwykła mania posiadania i gromadzenia niczym logicznym nie udokumentowana EDIT: ---> kurcze ta ikonka jest tu calkowicie nie na miejscu, wychodzi na to że faktycznie skrzywiona psychicznie jestem, nie dośc że zakupoholiczka to jeszcze się z tego cieszy

rzy okazji pochwalę sie ze klikłam w czwartek nowy podkład/puder mineralny Clinique http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...Id=11774#11774
W srode wieczorem nr 3 i 4 byly taniej bez opakowań kartonikowych ale nie mogłam się zdecydować na kolor i w czwartek został tylko nr 4 i to tylko 2 szt wiec kupiłam
Teraz chyba jeszcze tego Shimmera BB kupię brązowego i ide na odwyk, od nowego roku przysluguja mi 2 kosmetyki z Tru w miesiacu i to tylko z promocji

Dimiti dzieki za opinię
Shimmerek fajny ale z pedzelkiem jeszcze fajniejszy bo wlasnie taki pędzelek teraz mi się przyda
no duzy plus to jest ten pedzelek tak z 25zl sam pedzelek podobny by wyszedl wiec sam rozswietlacz po znizkach to 65zl

Cytat:
i owszem jestem bledzioch
to używasz brązowego jako bronzera a różu jako rozświetlacz czy jak?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

a jeszcze mnie jedna rzecz zaintrygowała?
gdzie ta paletka ma owe aplikatory ze zdjęcia?
luzem jakoś?
czy one tylko na zdjęciu??
hehe aplikatory sa we wewnetrznej kieszonce futeralu takze schowane jakby w srodku rozu uzywam na szczyt kosci jako wlasnie taki rozswietlacz delikatny
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:43   #435
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
no duzy plus to jest ten pedzelek tak z 25zl sam pedzelek podobny by wyszedl wiec sam rozswietlacz po znizkach to 65zl

hehe aplikatory sa we wewnetrznej kieszonce futeralu takze schowane jakby w srodku rozu uzywam na szczyt kosci jako wlasnie taki rozswietlacz delikatny
tak do mnie mow zabijajmy wyrzuty sumienia
teraz na te swiateczne jest -10%, wiec shimmer wyszedl za 55...
a ja jeszcze wzielam z blyszczykiem mf chinskim, to juz w ogole sie niedlugo okaze, ze za darmo ten shimmer mam
ilios jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:44   #436
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja jeszcze wzielam z blyszczykiem mf chinskim, to juz w ogole sie niedlugo okaze, ze za darmo ten shimmer mam
za blyszczyk odejmij jakies 15zl (cena na all z wysylka) czyli shimmer kupilas za jakies 40zl! taniocha!
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 15:51   #437
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
powalone jesteśmy
ja szukam czegoś do tuszu żeby na błyszczyk sie załapać - no bo wtedy też będzie taniej
choć drożej bo muszę drugą rzecz kupić
ale i tak taniej

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:06   #438
Anjouka
Rozeznanie

tak poza tematem, korektor Forget It Biothermu, ostatni.
Ma super opinie na KWC, wiec takie maniaczki jak MY na pewno beda chcialy wyprobowac
http://www.allegro.pl/item845720140_...l_kolor10.html

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:07   #439
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
powalone jesteśmy
ja szukam czegoś do tuszu żeby na błyszczyk sie załapać - no bo wtedy też będzie taniej
choć drożej bo muszę drugą rzecz kupić
ale i tak taniej
dokladnie
ilios jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:08   #440
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dokladnie
nie ma to jak umiejetne i wytrwale oszczedzanie
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:09   #441
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Dobra,maseczki klikniete i blyszczykiem,bo przeciez skosne oczka mam Zobaczymy jak dalej mi pojdzie jak kasa bedzie na paypalu
Tylko ze mialam juz nie robic zakupow,a wszystkie blyszczyki skonczyc i przerzucic sie na Clinique:P
A wlasnie, czy na 3 kroki Clinique bywaja promocje czy kupowac butle w cenie regularnej?Moze ktoras sie orientuje
felicity jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:11   #442
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
nie ma to jak umiejetne i wytrwale oszczedzanie
tylko az strach ile juz wydalam przez to oszczedzanie
Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dobra,maseczki klikniete i blyszczykiem,bo przeciez skosne oczka mam Zobaczymy jak dalej mi pojdzie jak kasa bedzie na paypalu
Tylko ze mialam juz nie robic zakupow,a wszystkie blyszczyki skonczyc i przerzucic sie na Clinique:P
A wlasnie, czy na 3 kroki Clinique bywaja promocje czy kupowac butle w cenie regularnej?Moze ktoras sie orientuje
ja nie kojarze
ilios jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:12   #443
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
a te gratisy to nie jest tak, ze tylko dla nowych klientow? nowy mail?
jak robisz zakupy przez chińską stronę to nawet starzy klienci dostają dodatkowy gratis

Cytat:
Ma super opinie na KWC, wiec takie maniaczki jak MY na pewno beda chcialy wyprobowac
Chyba już go nie ma

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:12   #444
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:

Lip, a próbowałaś tego wibratorka?
Tuszu nie Ale niedlugo bede miala w lapskach Cils Boostera z identyczna szczota i wibartorem

Cytat:
Tusz z wibratorkiem też miałam i jest dużo gorszy niż Glorious. Moim zdaniem wart ceny regularnej.

)

Mnie Glorious w ogole nie uwiodl Za to Surrealist tak

Cytat:
Mam i polecam

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:16   #445
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

no i kliknęłam afrykańskie
jeszcze sie zastanowie czy płacić ale jak już kliknęłam....
to z pewnością i zapłacę
nałóg posiadania cieni jest u mnie zgubny
no ale paleta cieni YSL za 76 zł...
grzech nie kupić

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupowałam ten zestawe douglasowy w kosmetyczce w promo za 23 zeta i stwierdziłam że pełnowymiarówki nijak sie nie opłacają
musze znów wyczaić jakieś 20 % w douglasie i kupić kolejny

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:16   #446
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja też liczę,że będzie mocne Lubię mocne ścieracze Chyba zaryzykuję i chlapnę na lico jak już doleci.

Czy któraś z was miała brow definer Laury Mecier?
O ten - http://au.strawberrynet.com/makeup/l...neId=9104#9104

Nie mialam Ale juz do mnie leci przez Ciebie Ma swietne opinie na MUA. Zamowilam wersje Soft.

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:16   #447
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
tylko az strach ile juz wydalam przez to oszczedzanie

ja nie kojarze
dlatego ja tylko mysle o oszczedzaniu
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:41   #448
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

a jak działa ta maseczka?
sie nakłada - 10 minut i ścieramy czy to taka co sie maska robi?
i o jakiej drugiej maseczce mówicie bo ja innej jakoś nie widze

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:43   #449
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
a jak działa ta maseczka?
sie nakłada - 10 minut i ścieramy czy to taka co sie maska robi?
i o jakiej drugiej maseczce mówicie bo ja innej jakoś nie widze
druga jest w top 20 tez jej na poczatku nie widzialam
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-13, 16:47   #450
jamestown
Avada kedavra.

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../25231/#DETAIL

To nie jest maska a raczej scrub.

Tagi
kosmetyki, truskawa, truskawka, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości