Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-14, 15:47   #541
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nieee ! Dzwoń do Warszawy tel.: 22/548-11-99 lub końcówka 98. Tam Ci powiedzą czy i kiedy przesyłka dotarła do Polski i co się z nią dzieje

Kolorek podkładu najjaśniejszy. Dzisiaj nie zrobię zdjęcia bo mam szpital w domu i światła już nie ma dobrego Mąż od soboty w łóżku z przeziębieniem, mnie bolą migdały chociaż biorę antybiotyki i tylko brakuje, żeby nasze 5-cio letnie dziecko się rozchorowało
Dzieki
Bede dzwonic jutro Mariolka zdrowiej
virtual_reality jest offline  
Stary 2009-12-14, 15:52   #542
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Nieee ! Dzwoń do Warszawy tel.: 22/548-11-99 lub końcówka 98. Tam Ci powiedzą czy i kiedy przesyłka dotarła do Polski i co się z nią dzieje

Kolorek podkładu najjaśniejszy. Dzisiaj nie zrobię zdjęcia bo mam szpital w domu i światła już nie ma dobrego Mąż od soboty w łóżku z przeziębieniem, mnie bolą migdały chociaż biorę antybiotyki i tylko brakuje, żeby nasze 5-cio letnie dziecko się rozchorowało
mi sie wydaje, ze to oslabienie organizmu spowodowane brakiem nowych zakupow i ofert na tru!
mnie gardlo tez boli juz tydzien:/ moja mame tez zaczelo...a teraz podobno maja byc mrozy po -25C ;/
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 15:53   #543
mad86
Zakorzenienie

no i zlapal mnie celny
Stary 2009-12-14, 15:54   #544
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak ! Problem w tym, że to właśnie w ogóle nie działa... Naprawdę - mega badziew za TAKĄ cenę ! <zawał>

Genialne.
Chociaż czasem tak mi skubaniec wchodzi na behawiora, że już nie raz mu groziłam, że czapkę z niego zrobię. Oczywiście się przejął...pfff...
No bo to w końcu Dior, to będzie sobie żałował na cenie... Przerażające jest to, że oni zdają sobie doskonale sprawę, że wystarczy sygnować "coś" swoim logo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja jestem bardzo zadowolona ale tez inna sprawa, ze ja na diecie wiec brzuszek i tak mi sie zmniejsza ale skora jest ladnie napieta i brzuch mi sie jakos splaszcza bardziej bo zawsze mam taka mala oponke na dole brzucha, nawet jak schudne, a teraz ona jest mniej widoczna niz zazwyczaj z nogami to jeszcze nie wiem jak ta Tołpa działa, bo w sumie ja problemów nie mam, ale wole używać na wszelki wypadek miałam wcześniej takie różne z evelyne, Garniera i jeszcze z dwoch innych firm ale albo dlugo sie wchlanialy, albo byly takie kleiste:/ albo zero efektow...
Oooo, czyli naprawdę fajne te kosmetyki Tołpy muszą być. Ja w sumie nie mam czego się pozbywaćza bardzo, chciałabym tylko, żeby ujędrnił i wygładził trochę skórę, bo nie chcę już zwisać!

Dobrze, że już zakupione, bo chociaż nie muszę się martwić, że coś znowu jest mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
NIENAWIDZE CIE!!!!!
ale nadal się trzymam

CIEBIE TEŻ NIENAWIDZE

będę dzielna
będę dzielna
będę dzielna
musze zapłacić jeszcze za cienie YSL
i zamiast tracić kase na baze zostawie to sobie na promocje noworoczne....
co obstawiacie że będzie?
duże były te promocje noworoczne w zeszłym roku czy raptem kilka produktów?
bo nie wiem jak sie nastawiać

Pomyśl tak - ile już "oszczędziłaś" przez zakupy na tru! W nagrodę należy Ci się chyba malutka baza (kiedyś zawsze sie przyda)
Ja cały czas ostrzegałam, że to cudeńko i warte uwagi

Promocję to ja miałam na myśli Sephorową - co zaczyna się tuż po świętach i jest na całą kolorówkę

Cytat:

Alkohol w takiej cenie nie może być byle jaki

A może źle go używasz ? Może jego trzeba wewenętrznie, a nie zewnętrznie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ba. Najwyższy sort

Możliwe...bo ja go tylko inhaluję w trakcie wcierania A to golnąć sobie trzeba, ha ! Tylko wiesz...zakąszać w łazience.... No bo tak bez "podkładu", to na bank mnie rozłoży tyle tam tego alkoholu jest...

Cholera, nie ma to jak marketingowe zdzierstwo. Alkohol jak alkohol, ale OD DIORA !!
No co? Od Diora jeszcze nie miałaś na pewno!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no ba Faktycznie magia marki, dziady jedne. Miałam kiedys kosmetyk ujędrniający, marketowy w sumie za jakieś 20 zł. To działało jak piorun - skóra najpierw robiła się przyjemnie ciepła i mocno przekrwiona a potem wszystko jasniało i faktycznie była niesamowicie gładka i napięta. Co prawda nie mam porównania do innych, bo nie kupuje zazwyczaj takowych smarowideł, ale tamto miałam wrażenie że naprawdę działalo. I to za taką cenę ... Ale co DIor to Dior
A pamiętasz co to za cudo było?

Cytat:
evelyne miala taki rozgrzewajacy przyjemnie rozgrzewal, ale u mnie zaczynala swedziec skora po nim i myslalam, ze sie wsciekne!
Też miałam ten rozgrzewający, faktycznie czasem aż skóra piekła i swędziała
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 15:57   #545
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Duuużo zdrówka dla wszystkich! Ładnie Was dopadło

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
no i zlapal mnie celny
Za dużo złych wieści od poniedziałku...
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:03   #546
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Oooo, czyli naprawdę fajne te kosmetyki Tołpy muszą być. Ja w sumie nie mam czego się pozbywaćza bardzo, chciałabym tylko, żeby ujędrnił i wygładził trochę skórę, bo nie chcę już [I]zwisać!

Też miałam ten rozgrzewający, faktycznie czasem aż skóra piekła i swędziała
no Tołpa fajna ja wlasnie potrzebowalam czegos co mi ujedrni skore, no jak wyszczupli to tez zla nie bede poki co, sprawuje sie swietnie tyle, ze ja troche ponad tydzien uzywam tego cuda
heh ja sie drapalam jak wsciekla przez ten rozgrzewajacy evelyne a to bylo tak, ze pierw swedzialo, drapiesz, drapiesz-czujesz ulge a za chwile piecze jeszcze bardziej!

Cytat:
no i zlapal mnie celny
szybko puszcza
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:07   #547
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
no Tołpa fajna ja wlasnie potrzebowalam czegos co mi ujedrni skore, no jak wyszczupli to tez zla nie bede poki co, sprawuje sie swietnie tyle, ze ja troche ponad tydzien uzywam tego cuda
heh ja sie drapalam jak wsciekla przez ten rozgrzewajacy evelyne a to bylo tak, ze pierw swedzialo, drapiesz, drapiesz-czujesz ulge a za chwile piecze jeszcze bardziej!
Oj tak, to było coś A po peelingu to dopiero horror był

Chyba zostawię zaczęte specyfiki i się wezmę za Tołpę tylko. Ja mam już ze 2 tygodnie te smarowidła, ale użyłam z kilka razy dopiero. Czy Ty tez masz wrażenie, że ten psikacz ładnie napina skórę natychmiastowo? Czy sobie wmawiam?
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:12   #548
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tak, to było coś A po peelingu to dopiero horror był

Chyba zostawię zaczęte specyfiki i się wezmę za Tołpę tylko. Ja mam już ze 2 tygodnie te smarowidła, ale użyłam z kilka razy dopiero. Czy Ty tez masz wrażenie, że ten psikacz ładnie napina skórę natychmiastowo? Czy sobie wmawiam?
to chwala mi, ze peelingu nie kupilam!
oj tez mam to wrazenie jest napieta, gladka i do tego tak sie ciut blyszczy, jakby sie ja olejkiem nasmarowalo
uzywam dzien w dzien po raz pierwszy! tak to mi sie nigdy nie chcialo...ale teraz bardziej wierze w te cudowne dzialanie, jak przeczytalam KWC
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:21   #549
majade
Zakorzenienie

Cytat:
mi sie wydaje, ze to oslabienie organizmu spowodowane brakiem nowych zakupow i ofert na tru!
mnie gardlo tez boli juz tydzien:/ moja mame tez zaczelo...a teraz podobno maja byc mrozy po -25
o to bez wątpienia

Cytat:
A pamiętasz co to za cudo było
Jakaś seria Fior di magnolia ale przytachane z włoch, także niestety nie pamiętam detali

majade jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:26   #550
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
to chwala mi, ze peelingu nie kupilam!
oj tez mam to wrazenie jest napieta, gladka i do tego tak sie ciut blyszczy, jakby sie ja olejkiem nasmarowalo
uzywam dzien w dzien po raz pierwszy! tak to mi sie nigdy nie chcialo...ale teraz bardziej wierze w te cudowne dzialanie, jak przeczytalam KWC
Ja peeling miałam zwykły, ale skóra była tak dobrze przygotowana na przyjęcie kremu, że możesz sobie wyobrazić
A skóra jest taka prawie aksamitna po Tołpie, zapowiada się naprawdę nieźle.

Właśnie sprawdzałam na tru czy jest mój Lancome Color Fever #330 i co? Dorzucili mnóstwo innych kolorów a tego jak nie było, tak nie ma

Ja już swojego boję się używać, bo zostało mi może na 2-3 razy

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Jakaś seria Fior di magnolia ale przytachane z włoch, także niestety nie pamiętam detali
Już sama nazwa brzmi ciekawie
Echh... Pewnie drogie było... i nie ma u nas... W Tołpie cała nadzieja
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:28   #551
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja peeling miałam zwykły, ale skóra była tak dobrze przygotowana na przyjęcie kremu, że możesz sobie wyobrazić
A skóra jest taka prawie aksamitna po Tołpie, zapowiada się naprawdę nieźle.

Właśnie sprawdzałam na tru czy jest mój Lancome Color Fever #330 i co? Dorzucili mnóstwo innych kolorów a tego jak nie było, tak nie ma

Ja już swojego boję się używać, bo zostało mi może na 2-3 razy
wlasnie ja tez swojego nie uzywam i nie nosze ze soba, bo tak sie wszystkim podoba, ze kazdy chce sprobowac i zaraz mi sie skonczy!! kupilam sobie za to 326 bo wymacalam w Budapeszcie i chce jeszcze lancome rose, ale ostatnio nie bylo:/
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:32   #552
majade
Zakorzenienie

Cytat:

Już sama nazwa brzmi ciekawie
Echh... Pewnie drogie było... i nie ma u nas... W Tołpie cała nadzieja
no właśnie tanio jak barszcz a o tołpie już z wielu źródeł dobrze słyszałam

majade jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:34   #553
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie ja tez swojego nie uzywam i nie nosze ze soba, bo tak sie wszystkim podoba, ze kazdy chce sprobowac i zaraz mi sie skonczy!! kupilam sobie za to 326 bo wymacalam w Budapeszcie i chce jeszcze lancome rose, ale ostatnio nie bylo:/
No właśnie! Co takiego jest w tym błyszczyku, że wszyscy go chcą? Mi siostra też chciała podprowadzić

326 wygląda na piękny kolor - szkoda, że ciepły

Ja poluję jeszcze na 328, ale tyż ni ma

Teraz mi się przypomniało, jak czytałam kiedyś na jakimś zagranicznym blogu, że ten aplikator w błyszczyku CF przypomina żeńskie organy płciowe Aż poleciałam sprawdzić patyczek, bo mi się jakoś nigdy tak nie skojarzyło
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:44   #554
aga79
Zakorzenienie

Dostalam pakę z pomadą YSL nr 28, śliczna

Dziewczyny, czy ktoraś z Was zamawiała może strony cheapsmells?
Zlożyłam zamówienie ok 2 tyg temu i paczki ciągle nie ma
Oni wysłali nierejestrowalną więc nie wiem gdzie jej szukać
Stary 2009-12-14, 16:49   #555
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie tanio jak barszcz a o tołpie już z wielu źródeł dobrze słyszałam
Dobij mnie jeszcze
Ja o Tołpie też same dobre rzeczy słyszałam, no i KWC też chyba aż tak nie może kłamać. No i w ogóle skład mają ciekawy raczej.

Właśnie poszłam jeszcze spojrzeć na opakowanie Tołpy - tam jest alkohol w składzie! Zawsze szukam na liście alcohol denat. a tu ładnie jest jest ukryty jako alcohol 39C...

Sine.ira Ty uważaj na tego Diora! Bo własnie czytam o tym Alc.39C i wyraźnie jest zaznaczone "może oddziaływać, gdy jest wdychany"

Dimiti - mnie tez kusił ten Lancome Rose, ale nie testowałam osobiście.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy ktoraś z Was zamawiała może strony cheapsmells?
Zlożyłam zamówienie ok 2 tyg temu i paczki ciągle nie ma
Oni wysłali nierejestrowalną więc nie wiem gdzie jej szukać
A jej nie zdążyłam kupić

Nie wiem jak to jest z zakupami z tej strony. Nie zamawiałam stamtąd. Jeszcze...
Ale nie martw się, teraz jakoś wszystko dłużej trwa przed świętami.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-14 o 16:52
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 16:49   #556
mad86
Zakorzenienie

a jak dostarcze im papiery osobiscie to do razu daja paczke? nie widzi mi sie wysylanie tych papierow
Stary 2009-12-14, 16:51   #557
aga79
Zakorzenienie

Cytat:

A jej nie zdążyłam kupić

Nie wiem jak to jest z zakupami z tej strony. Nie zamawiałam stamtąd. Jeszcze...
ZAczynam się marttwić bo paczki z Tru lecą do mnie 4-5 dni,a tu z UK paczka tyle czasu minęlo i
Stary 2009-12-14, 16:56   #558
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie! Co takiego jest w tym błyszczyku, że wszyscy go chcą? Mi siostra też chciała podprowadzić

326 wygląda na piękny kolor - szkoda, że ciepły

Ja poluję jeszcze na 328, ale tyż ni ma

Teraz mi się przypomniało, jak czytałam kiedyś na jakimś zagranicznym blogu, że ten aplikator w błyszczyku CF przypomina żeńskie organy płciowe Aż poleciałam sprawdzić patyczek, bo mi się jakoś nigdy tak nie skojarzyło
wlasnie 326 jest tez taki jasny jak 330 i na ustach lekko rozjasnia, tli sie slicznie no ja unikam cieplych odcieni, ale on taki neutralny jest
heh 330 to odcien, ktory zachwyca wiekszosc osob niby delikatny, ale rzuca sie w oczy

Cytat:
Dobij mnie jeszcze
Ja o Tołpie też same dobre rzeczy słyszałam, no i KWC też chyba aż tak nie może kłamać. No i w ogóle skład mają ciekawy raczej.

Właśnie poszłam jeszcze spojrzeć na opakowanie Tołpy - tam jest alkohol w składzie! Zawsze szukam na liście alcohol denat. a tu ładnie jest jest ukryty jako alcohol 39C...

Sine.ira Ty uważaj na tego Diora! Bo własnie czytam o tym Alc.39C i wyraźnie jest zaznaczone "może oddziaływać, gdy jest wdychany"

Dimiti - mnie tez kusił ten Lancome Rose, ale nie testowałam osobiście.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

A jej nie zdążyłam kupić

nie boj sie tym alkoholem ja mam sucha skore i ciagle wyglada na przesuszona, ale Tołpa mi nie robi krzywdy
lancome rose macalam dosc silny roz, widoczny, ale ladny taki pasujacy do wiekszosci osob
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:04   #559
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
ZAczynam się marttwić bo paczki z Tru lecą do mnie 4-5 dni,a tu z UK paczka tyle czasu minęlo i
O to faktycznie nieciekawie... Mam nadzieję, ze szybko się wyjaśni co i jak. Pewnie zaraz jakaś dobra dusza tutaj Ci pomoże.

Cytat:
wlasnie 326 jest tez taki jasny jak 330 i na ustach lekko rozjasnia, tli sie slicznie no ja unikam cieplych odcieni, ale on taki neutralny jest
heh 330 to odcien, ktory zachwyca wiekszosc osob niby delikatny, ale rzuca sie w oczy

nie boj sie tym alkoholem ja mam sucha skore i ciagle wyglada na przesuszona, ale Tołpa mi nie robi krzywdy
lancome rose macalam dosc silny roz, widoczny, ale ladny taki pasujacy do wiekszosci osob
skoro Tobie pasuje 330 to pewnie mi tez będzie 326 A masz może porównanie Lancome Rose do Volcanic Pink? Bo to też taka niby żarówa Ale na ustach fajnie wygląda, bo nie kryje mocno.
Dzięki za pocieszenie z tym alkoholem

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
a jak dostarcze im papiery osobiscie to do razu daja paczke? nie widzi mi sie wysylanie tych papierow
Ja zawsze wysyłam, ale dziewczyny pisały, że na miejscu załatwiają wszystko i nie czekają za długo. Podobno bardzo mili celnicy się trafiają
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:11   #560
mag-ia1
Raczkowanie

"No coś Ty daj spokój Wyślij im OC, które przychodzi na maila po złożeniu zamówienia i wydruk płatności z paypala lub z karty kredytowej i za 2 dni bedziesz miała przesyłkę w domu. Najlepiej wyślij to faksem jak możesz "

Wybieram się do nich jutro osobiście
Czy OC to jest to potwierdzenie zamówienia z truskawki?, bo nic innego z wyszczególnieniem kwot nie mam
Czy jak jadę osobiście to muszę im dostarczyć kopię dowodu, czy ja +dowód im wystarczymy?
mag-ia1 jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:17   #561
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dzieki
Bede dzwonic jutro Mariolka zdrowiej

Cytat:
mnie gardlo tez boli juz tydzien:/ moja mame tez zaczelo...a teraz podobno maja byc mrozy po -25C ;/

Ech, moje gardło jest do niczego na wszystko uważam i tak prawie cały czas mam chore Jak 90 letnia staruszka

Cytat:
Duuużo zdrówka dla wszystkich! Ładnie Was dopadło

Cytat:
Słyszałam, że na miejscu jak poprosisz to od ręki robią

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:17   #562
mad86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
"No coś Ty daj spokój Wyślij im OC, które przychodzi na maila po złożeniu zamówienia i wydruk płatności z paypala lub z karty kredytowej i za 2 dni bedziesz miała przesyłkę w domu. Najlepiej wyślij to faksem jak możesz "

Czy OC to jest to potwierdzenie zamówienia z truskawki?, bo nic innego z wyszczególnieniem kwot nie mam
Czy jak jadę osobiście to muszę im dostarczyć kopię dowodu, czy ja +dowód im wystarczymy?
ehh u mnie chca albo poczta albo osobiscie :/ a ze potrzebna mia paczka przed swietami to musze sie wybrac osobiscie.
biore OC i potwierdzenie platnosci karta.
Stary 2009-12-14, 17:19   #563
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość

OC to jest to co na maila dostajesz z tru, gdzie jest wyszczególnienie Ty + Twój dowód + wydruk płatności im wystarczą

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:23   #564
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
O to faktycznie nieciekawie... Mam nadzieję, ze szybko się wyjaśni co i jak. Pewnie zaraz jakaś dobra dusza tutaj Ci pomoże.

skoro Tobie pasuje 330 to pewnie mi tez będzie 326 A masz może porównanie Lancome Rose do Volcanic Pink? Bo to też taka niby żarówa Ale na ustach fajnie wygląda, bo nie kryje mocno.
Dzięki za pocieszenie z tym alkoholem

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Ja zawsze wysyłam, ale dziewczyny pisały, że na miejscu załatwiają wszystko i nie czekają za długo. Podobno bardzo mili celnicy się trafiają
no wlasnie! dobrze kombinujesz! 326 w takim razie tez bedzie CI pasowac
niestety nie mam porownania....widzialam na zdjeciach chyba tylko kiedys tego wuklana, ale wiadomo, ze na zdjeciach to roznie wszystko wychodzi na ustach u mnie (o ile dobrze pamietam) to ten lancome rose byl troche ciemniejszy i bardziej widoczny od 330, tak o 2 stopnie na ustach a o stopien w opakowaniu
serio serio nie powinien Ci krzywdy zrobic ani blyszczyk (jeden i drugi) ani serumiasta Tołpa

Cytat:

Ech, moje gardło jest do niczego na wszystko uważam i tak prawie cały czas mam chore Jak 90 letnia staruszka

Słyszałam, że na miejscu jak poprosisz to od ręki robią
czasami chyba tak sie dzieje, ze cos nam siedzi i siedzi i nie chce przejsc ja chorowalam ze 3 lata temu na angine ciagle, chyba 6 razy w ciagu roku szkolnego bylam chora....a teraz spokoj cos siedzi tak czasami i trzeba wtedy dobic dziada! plusz, witaminki, plukania itd
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:43   #565
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

czasami chyba tak sie dzieje, ze cos nam siedzi i siedzi i nie chce przejsc ja chorowalam ze 3 lata temu na angine ciagle, chyba 6 razy w ciagu roku szkolnego bylam chora....a teraz spokoj cos siedzi tak czasami i trzeba wtedy dobic dziada! plusz, witaminki, plukania itd
Święta prawda

Zauważyłyście ? Dzisiaj ceny na tru znów wyższe, a miałam nadzieję, że zaczną spadać.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:49   #566
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Święta prawda

Zauważyłyście ? Dzisiaj ceny na tru znów wyższe, a miałam nadzieję, że zaczną spadać.
ehm dobrze, ze ja juz zakupy prezentow mam za soba
sprawdzam historie rachunku bo mi sie wydaje, ze nie zaksiegowalo mi kasy od tru oddanej za kosmetyki, ktorych mi nie wyslali bo nie mieli:/ i wlasnie brakuje mi wplat...tych starszych nie ma a te nowe sa...
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:54   #567
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
ehm dobrze, ze ja juz zakupy prezentow mam za soba
sprawdzam historie rachunku bo mi sie wydaje, ze nie zaksiegowalo mi kasy od tru oddanej za kosmetyki, ktorych mi nie wyslali bo nie mieli:/ i wlasnie brakuje mi wplat...tych starszych nie ma a te nowe sa...
ja czekam i czekam - tru napisała że wysłali, paypal że jest kasa - a kasy nie widać nadal
wkurza mnie troche to
bo kogo tu ścigać??

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-14, 17:57   #568
anetka_m
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

anetka które balsamy chcesz zamowić? Moze któras z nas je zamawiała to podpowiemy czy warto kupic czy nie
Dzięki za zainteresowanie W sumie to już po ptakach jakby co, bo zamówienie poleciało. Kliknęłam taki wynalazek: http://pl.strawberrynet.com/skincare...653/?CatgId=19

Miałam już wcześniej podobna kurację w saszetkach Orlane antycellulitową i była nawet nawet, a że na ten zestaw mający mnie uczynić szczupłą jest aż takie 'sale', to wzięłam bez zastanowienia W ogóle jestem uzależniona od wszelkiej maści balsamów ujędrniająco-wyszczuplająco-antycellulitowych. Niektórzy kolekcjonują błyszczyki, a ja wręcz wypijam takie specyfiki Ale jeżeli macie jakieś sprawdzone typy to z chęcią poczytam, choć już coraz mniej pozostało mi do przetestowania
Stary 2009-12-14, 18:01   #569
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
no wlasnie! dobrze kombinujesz! 326 w takim razie tez bedzie CI pasowac
niestety nie mam porownania....widzialam na zdjeciach chyba tylko kiedys tego wuklana, ale wiadomo, ze na zdjeciach to roznie wszystko wychodzi na ustach u mnie (o ile dobrze pamietam) to ten lancome rose byl troche ciemniejszy i bardziej widoczny od 330, tak o 2 stopnie na ustach a o stopien w opakowaniu
serio serio nie powinien Ci krzywdy zrobic ani blyszczyk (jeden i drugi) ani serumiasta Tołpa
A miałam ograniczać zakupy Od wczoraj urosły moje potrzeby o kolejny tusz (albo i dwa...) i teraz jeszcze co najmniej jeden błyszczyk

Cytat:
Święta prawda

Też zauważyłam,że niestety wyższe Dolar lekko w górę non stop. Ale najgorszy skok był przed weekendem jednak.

Mariola, może przyda się Wam jakaś kuracja wzmacniająca. Bo jak osłabiony organizm to wszystko łatwo się przyczepia...
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-14, 18:04   #570
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Dostałam dziś i ja Piękna jest Lubię takie transparentne kolory.

Poza tym dotarł do mnie krem rozjaśniający Fusion Beauty i bransoletka - połączone serduszka (całkiem całkiem ).
soulie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, truskawa, truskawka, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości