Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-15, 12:29   #631
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
możesz mnie sobie nienawidzić do woli! Za to jaki mam PIENKNY look oków . A co do Ciebie to Ty akurat powinnaś mieć najmniej wyrzutów sumienia przy zakupach. W końcu to inwestycja w biznes a nie tak jak w naszym przypadku czysta....głupota.

Jeśli chodzi o krem to jak już się całkiem zniechęcisz pamiętaj o mnie, bo mie baaardzo przypasił i nie mogę sobie darować ,że tylko jeden wzięłam.
wiesz
do pewnego momentu to jest inwestycja - niestety już od dawna jest to głupota bo nie przerabiam tych kosmetyków;
no bo i po co mi trzecia baza??

tak sobie myślę że i tak ją pewnie klikne...
w końcu...
i tak sie zastanawiam że chyba ją wrzuce do koszyka i jeśli w święta nic ciekawego nie rzucą to wtedy za nią zapłacę - myslicie że 2 tygodnie można zwlekać z zapłaceniem??

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:37   #632
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z naliczaniem kolejnych zamówienień ? Trzeba najpierw za jedno zapłacić, żeby złożyć kolejne i żeby się liczyło na naszym indywidualnym "liczniku"? Czy wystarczy zaczekać tylko aż OC za poprzednie przyjdzie ? Chodzi mi o naliczanie zniżek, bo u mnie zatrzymało się na 3 i każde kolejne też mi jako 3 traktują czyli mam ciągle tą samą marną zniżkę rzędu 2%. Zawsze kolejne składam jak dostanę OC za poprzednie i lipa...ciągle mam niby 3. Jak to jest ? Czy od razu do nich napisać, żeby mi naliczyli nowe zniżki do tych zamówień, które złożyłam po drugim (jeszcze są niezapłacone) ?
znizka liczy sie dop w momencie jak dostajesz ss
co w sumie ma sens, bo moznaby naklikac 20 zamowien, za nie nie placic i dop za to 20 juz ze znizka

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

mejkapownia, jesli sie nie skonczy w miedzyczasie, to chyba tak
ilios jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:40   #633
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny jak to jest z naliczaniem kolejnych zamówienień ? Trzeba najpierw za jedno zapłacić, żeby złożyć kolejne i żeby się liczyło na naszym indywidualnym "liczniku"? Czy wystarczy zaczekać tylko aż OC za poprzednie przyjdzie ? Chodzi mi o naliczanie zniżek, bo u mnie zatrzymało się na 3 i każde kolejne też mi jako 3 traktują czyli mam ciągle tą samą marną zniżkę rzędu 2%. Zawsze kolejne składam jak dostanę OC za poprzednie i lipa...ciągle mam niby 3. Jak to jest ? Czy od razu do nich napisać, żeby mi naliczyli nowe zniżki do tych zamówień, które złożyłam po drugim (jeszcze są niezapłacone) ?
musisz zaplacic za zamowienie, oni musza kase zaksiegowac, wszystko sobie tam poukladac itd i dopiero masz naliczone kolejne zamowienie czasami paypal zanim im zaksieguje to mija ze 3 dni

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.com.my/BNIB-Estee-La...item4cec8f1e2c

Znacie może te kulki?

Były na truskawie?
nie widzialam i nie slyszalam, ale wygladaja ciekawie
Cytat:
ten biały biosilk? to mi niestety nie podszedł

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

a dziewczyny..testuję dzisiaj bazę guerlain, normalnie szok! za wcześnie,żeby mówic o trwałości ale efekt super. Cienie są dużo bardziej intensywne, łatwo się nakładają , powieka jest taka gładka i śliska i baza wyrównuje pięknie koloryt. Ja uwielbiam makijaż w stylu gołego oka ale ciężko go zrobić bo wyłażą pajączki, jakieś żyłki no i wiek a tu pięknie wszystko przykryte. Cuda miłe panie, cuda powiadam! Oczywiście już myślę czy nie brać na zapas, ale nie..narazie nie biorę. Co prawda żałuję, że nie wzięłam kremu do rąk na zapas ale to inna inszość. BTW..może komus nie podszedł mi go nie chce? Albo gdzies widział w rozsądnej cenie? Skupuję krem borghese
ehm....no i teraz zaczynam sie zastanawiac nad ta baza....

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Podziwiam Cie, ja na diecie wytrzymać 2 dni nie mogę pochłaniam wszytsko, jedzenie emocjonlane
heh ja jem jak mi sie nudzi jak mam dola to moj zoladek sie zamyka (na szczescie), ale pojadlam normalnie dwa dni i znowu czuje ten glod na chleb, ser itd, a trzeba sie znowu pilnowac! moze zrob sobie ta 3dniowa na poczatek? ja na niej schudlam 1,5kg, ale zoladek sie skurczyl i pozniej bylo juz latwiej
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:41   #634
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Raczej nie ma pomylki. Zdjecie w sumie bardziej podobne do nowej a nie starej, choc sa watpliowsci Nazwa jest nowa, a opis tez pochodzi z nowej a to jest najwazniejsze. Spectacular miala 5 ml a Spectacular Extension ma 5,2.
Też mi się tak wydaje, w sobotę przyjrzałam sie temu i inaczej być nie chce

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
juz leci? no to niezle!
a ja skonczylam diete kopenhaska (bardzo zmodyfikowana) w sobote i dzisiaj juz mam ochote wrocic na jakas diete bo to jedzenie mnie wykancza! tak wiec, jutro owoce i warzywa moje kochane pomarancze!:brzydal :
A grapefruity lubisz? One podobno są bardzo przydatne przy dietach. Oczyszczają organizm z toksyn, przyspiesza przemianę materii i reguluje pracę jelit
I podziwiam za wytrwałość! Ja dawno temu wytrzymałam na diecie 2 dni

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Co do bazy Guerlaina to jakby była w takiej cenie jak ta promocyjna, to bym przy niej pozostała, ale jak mi sie baza skończy a promocji nie będzie to juz sama nie wiem Cieniom Diora nie dala rady, one najlepiej leżą na bazie z 5-tek

A co do promoci w sephorze, orientuje się może,czy te piątki co mam w podpisie mogą być jeszcze dostępne i to w promocji po świetach? Bo w Douglasie ich nie ma, widziałam je w marrinoud, ale za 245 zł Może za jakiś czas będą na all, bo buterfly sa i to w dobrej cenie
Ja używam tej bazy głównie pod cienie Diora i jest ok.

Ja myślę, że w niektórych Sephorach powinny jeszcze być. Ja chcę Guerlainy z zimowej kolekcji i się łudzę Zresztą Diory tez bym chętnie wzięła, ale te drugie
Jak nie będzie w Sephorze, to na Allegro zazwyczaj się coś pojawia, z opóżnieniem. No i truskawka też miewa u siebie limitowanki.

Cytat:
dziewczyny doradżcie proszę jakiś krem pod oczka na zmarchy dobry? myslałam o kapsułkach ardenki ale jednak wolę krem...albo jakieś serum. Cena nie gra roli. No może nie aż tak bardzo...jestem w potrzebie ale nie dam na krem po oczka 800 PLN A chyba mam problem
Też szukam kremu idealnego.
Ja mam bardzo suchą skórę pod oczami, a i zmarszczki mimiczne się pojawiły też : Lancome Primordiale nie robił nic. Beznadziejny był. Dobrze, że miałam miniaturkę tylko z zestawu z tuszem...
Clinique All about Eyes jedynie nawilżał, ale to samo robi Oceanic za 15 zł...
Dobre oceny na KWC ma Vichy Retinol HA z kwasem hialuronowym i mnie kusił, chociaż firmy nie lubię... No i ma alkohol w składzie, co pod oczy wydaje się dziwne trochę...

Cytat:
a dziewczyny..testuję dzisiaj bazę guerlain, normalnie szok! za wcześnie,żeby mówic o trwałości ale efekt super. Cienie są dużo bardziej intensywne, łatwo się nakładają , powieka jest taka gładka i śliska i baza wyrównuje pięknie koloryt. Ja uwielbiam makijaż w stylu gołego oka ale ciężko go zrobić bo wyłażą pajączki, jakieś żyłki no i wiek a tu pięknie wszystko przykryte. Cuda miłe panie, cuda powiadam! Oczywiście już myślę czy nie brać na zapas, ale nie..narazie nie biorę. Co prawda żałuję, że nie wzięłam kremu do rąk na zapas ale to inna inszość. BTW..może komus nie podszedł mi go nie chce? Albo gdzies widział w rozsądnej cenie? Skupuję krem borghese
Cieszę się, ze jesteś zadowolona z bazy. Widzę, że masz identyczne odczucia
Ja też żałuję, że nie zrobiłam zapasu kremu Borghese

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-15 o 13:17
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:48   #635
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
znizka liczy sie dop w momencie jak dostajesz ss
Cytat:
musisz zaplacic za zamowienie, oni musza kase zaksiegowac, wszystko sobie tam poukladac itd i dopiero masz naliczone kolejne zamowienie czasami paypal zanim im zaksieguje to mija ze 3 dni
eeee...to dupa blada To muszę napisać, żeby mi anulowali tamte.
Stary 2009-12-15, 12:50   #636
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

A grapefruity lubisz? One podobno są bardzo przydatne przy dietach. Oczyszczają organizm z toksyn, przyspiesza przemianę materii i reguluje pracę jelit
I podziwiam za wytrwałość! Ja dawno temu wytrzymałam na diecie 2 dni
Ja używam tej bazy głównie pod cienie Diora i jest ok.

Ja mam bardzo suchą skórę pod oczami, a i zmarszczki mimiczne się pojawiły też : Lancome Primordiale nie robił nic. Beznadziejny był. Dobrze, że miałam miniaturkę tylko z zestawu z tuszem...
Clinique All about Eyes jedynie nawilżał, ale to samo robi Oceanic za 15 zł...
Dobre oceny na KWC ma Vichy Retinol HA z kwasem hilauronowym o mnie kusi, chociaż firmy nie lubię...

Cieszę się, ze jesteś zadowolona z bazy. Widzę, że masz identyczne odczucia
Ja też żałuję, że nie zrobiłam zapasu kremu Borghese
to poki co ja jedna chyba nie zaluje, ze mam tylko jeden Borghese i tak w sumie uzylam go ze dwa razy
wlasnie grapefruitow nie lubie za kwaskowate sa dla mnie....moja mama kiedys byla na diecie, wlasnie dwa grapy jadla dziennie
ja narazie na warzywno-owocowa przechodze i zaczynam cwiczyc brzuszki i cardio, zeby to jakos mialo rece i nogi chociaz pewnie mi sie nie bedzie chcialo
u mnie z tymi dietami to inaczej wyglada moze dlatego, ze u mnie zawsze kazdy sie odchudzal mama, tata, siostra, babcia itd no i przyjemne to w koncu jest jak widac efekty chociaz jak sobie pomysle, ze jeszcze mi zostalo z 5kg to mnie oslabia....no ale jak mus to mus!

a wlasnie jak chodzi o kremy...znacie jakis fajny, dobrze nawilzajacy krem pod oczy??
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:53   #637
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

dostałam dziś korektor gratisowy ze stila - light - niestety jest DUŻO ciemniejszy od fair - i fair był taki neutralny w odcieniu, a ten jest jednak mocno w żółty - albo i nawet w pomarańcz wpada... moim zdaniem....
ale i tak fajnie bo jego konststencję uwielbiam

i mam jeszcze przemyślenia smutne raczej
wczoraj wymakijażowałam se oko diorem
dziś w takiej samej kolorystyce zrobiłam mejkapa za pomocą cieni z taniutkiej palety cameleona
oba makijaże na bazie artdeco
i wiecie co
ja NIE WIDZE RÓŻNICY
autentycznie - na moich oczach te cienie wyglądają tak samo, co gorsze - cameleon się moim zdaniem łatwiej nakładał;
zgroza
po co ja mam kupować cienie za 150 zł skoro paleta za 40 jest dla mnie dobra???
fakt że ja mam niewymagające oczy - cienie wszelakie sie trzymają, raczej nic sie nie roluje , oko mam w fajnym kształcie do malowania - no ale jakoś tak dziwnie jak sobie pomyśle że kupując te drogie własciwie płacę za oglądanie ładnego opakowania

w podkładach pudrach - widzę znaczną różnicę
ale cienie wysokopółkowe mnie dobijają

i jeszcze jak pomyślę że kupię tego guerlina bazę za 60 zł a ona nie zrobi nic ponad bazę artdeco za 28....

dziś mam dzień zwątpienia...

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:55   #638
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
tak sobie myślę że i tak ją pewnie klikne...
w końcu...
i tak sie zastanawiam że chyba ją wrzuce do koszyka i jeśli w święta nic ciekawego nie rzucą to wtedy za nią zapłacę - myslicie że 2 tygodnie można zwlekać z zapłaceniem??
Dimiti chyba kiedyś pisała, że tak do 2 tygodni można zwlekać z zapłatą za zamówienie

Cytat:
....no i teraz zaczynam sie zastanawiac nad ta baza....

A tusz testowałaś?

Dolar dziś znowu do góry...
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:55   #639
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
to poki co ja jedna chyba nie zaluje, ze mam tylko jeden Borghese i tak w sumie uzylam go ze dwa razy
ja też nie żałuje
drugiego bym nie kupiła
to znaczy kupiłam ale dla mamy
i chyba żałuje

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:59   #640
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dostałam dziś korektor gratisowy ze stila - light - niestety jest DUŻO ciemniejszy od fair - i fair był taki neutralny w odcieniu, a ten jest jednak mocno w żółty - albo i nawet w pomarańcz wpada... moim zdaniem....
ale i tak fajnie bo jego konststencję uwielbiam

dziś w takiej samej kolorystyce zrobiłam mejkapa za pomocą cieni z taniutkiej palety cameleona
i wiecie co
ja NIE WIDZE RÓŻNICY
autentycznie - na moich oczach te cienie wyglądają tak samo, co gorsze - cameleon się moim zdaniem łatwiej nakładał;
zgroza
fakt że ja mam niewymagające oczy - cienie wszelakie sie trzymają, raczej nic sie nie roluje , oko mam w fajnym kształcie do malowania - no ale jakoś tak dziwnie jak sobie pomyśle że kupując te drogie własciwie płacę za oglądanie ładnego opakowania

i jeszcze jak pomyślę że kupię tego guerlina bazę za 60 zł a ona nie zrobi nic ponad bazę artdeco za 28....

to chyba raczej dobre przemyslenia sa niz zle? w koncu jakby paletka za 40zl byla zla to musialabys kupowac takie drogie cienie, a skoro nei widac roznicy to chyba lepiej, ze nie musisz takiej kasy wydawac?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Dimiti chyba kiedyś pisała, że tak do 2 tygodni można zwlekać z zapłatą za zamówienie

A tusz testowałaś?

Dolar dziś znowu do góry...
jeszcze nieee. Dopiero zaczne sie malowac nim za jakis czas

Cytat:
ja też nie żałuje
drugiego bym nie kupiła
to znaczy kupiłam ale dla mamy
i chyba żałuje
heh ten krem ogolnie fajny jest, ale jakos nie czuje potrzeby zeby go uzywac codziennie i to w duzych ilosciach!
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 12:59   #641
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Dobre oceny na KWC ma Vichy Retinol HA z kwasem hialuronowym i mnie kusi, chociaż firmy nie lubię... No i ma alkohol w składzie, co pod oczy wydaje się dziwne trochę...
o widzisz...a ja vichy bardzo lubię, poczytałam o nim i faktycznie chyba go kupię. Teraz mam co prawda neovadiol ale mi się kończy to kupię ten. Z vichy lubię mnóstwo kosmetyków więc jest szansa, że mi przypasi, chociaż własnie sądziłam, że zainwestuję w jakiegoś lancoma czy innego dior'a ale jak piszesz, że nie warto to wracam z podkulonym ogonem do vichy dzięki!
Stary 2009-12-15, 13:01   #642
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
hehe ok dam znac jak sie nim wymaluje podoba mi sie jego opakowanie to juz moge zdradzic
Dimiti jakie wrażenia z tuszu Helenki, masz może porównanie do surrealista tego nowego? który bardzie wydłuża?
hola ola jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:04   #643
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dimiti jakie wrażenia z tuszu Helenki, masz może porównanie do surrealista tego nowego? który bardzie wydłuża?
wyzej napisalam, ze dopiero pozniej bede sie nim malowala
testow jeszcze nie bylo
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:05   #644
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
to chyba raczej dobre przemyslenia sa niz zle? w koncu jakby paletka za 40zl byla zla to musialabys kupowac takie drogie cienie, a skoro nei widac roznicy to chyba lepiej, ze nie musisz takiej kasy wydawac?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

heh ten krem ogolnie fajny jest, ale jakos nie czuje potrzeby zeby go uzywac codziennie i to w duzych ilosciach!
no właśnie tylko te drogie tak ciągle kuszą i tak ładnie wyglądają i tak ich człowiek pragnie...
tylko głupio po prostu tyle kasy wydawać mając tak beznadziejne przeświadczenie że nie warto
ale może mam jakiś słabszy dzień dzisiaj

ja jakoś w dzień nie pamietam żeby smarować i smaruje sobie przed snem

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:07   #645
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
eeee...to dupa blada To muszę napisać, żeby mi anulowali tamte.
Pamiętam, jak nie mogłam się doczekać tej zniżki 10 % i też trzeba było czekać... Już 7,5 robiło różnicę. Jakbyś coś pilnie potrzebowała na 10 % to pisz śmiało!

Cytat:
wlasnie grapefruitow nie lubie za kwaskowate sa dla mnie....moja mama kiedys byla na diecie, wlasnie dwa grapy jadla dziennie
ja narazie na warzywno-owocowa przechodze i zaczynam cwiczyc brzuszki i cardio, zeby to jakos mialo rece i nogi chociaz pewnie mi sie nie bedzie chcialo
u mnie z tymi dietami to inaczej wyglada moze dlatego, ze u mnie zawsze kazdy sie odchudzal mama, tata, siostra, babcia itd no i przyjemne to w koncu jest jak widac efekty chociaz jak sobie pomysle, ze jeszcze mi zostalo z 5kg to mnie oslabia....no ale jak mus to mus!

a wlasnie jak chodzi o kremy...znacie jakis fajny, dobrze nawilzajacy krem pod oczy??

To Ty masz samozaparcie kobito!
Mój małż schudł 2 lata temu ponad 10 kg bez odmawiania sobie czegokolwiek. Zastosowałam mu dietę rozłączną, bo wydawał mi się jedyną rozsądną dla mężczyzny. Mógł jeść wszystko, ale w odpowiednich kombinacjach.

Ja chcę zacząć brzuszki z Tamilee, bo kiedyś robiłam i efekty były niezłe.

Co do nawilżającego kremu pod oczy to Oceanic sprawuję się super. Miałam ten zielony i żółty - Naturalna Stymulacja. Zużyłam 2 tubki po 15 ml w całości!

Cytat:
i wiecie co
ja NIE WIDZE RÓŻNICY
zgroza

A Ty masz te stare czy nowe Diory? Ja z nowych jestem bardzo zadowolona i pozbyłam się średniopółkowych cieni bez wahania... Bazy miałam od najtańszej Joko za 8 zł oraz Lumene i Artdeco i jednak jest różnica.
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:07   #646
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
wyzej napisalam, ze dopiero pozniej bede sie nim malowala
testow jeszcze nie bylo
zatem czekam
hola ola jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:16   #647
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:

Echhh, ja sobie chyba kliknę ten promocyjny...Sine.ira pisała, że lubi wszystkie tusze HR a "spectacular extension" brzmi dokładnie jak coś czego pragnę

Cytat:
o widzisz...a ja vichy bardzo lubię, poczytałam o nim i faktycznie chyba go kupię. Teraz mam co prawda neovadiol ale mi się kończy to kupię ten. Z vichy lubię mnóstwo kosmetyków więc jest szansa, że mi przypasi, chociaż własnie sądziłam, że zainwestuję w jakiegoś lancoma czy innego dior'a ale jak piszesz, że nie warto to wracam z podkulonym ogonem do vichy dzięki!
Może jest jakieś cudo wśród górnopółkowych i ja o nim nie wiem Nie przeczę. Próbowałam, jeszcze Diora HydrAction, ale też był leciutki i nie nawilżał znacząco. Lubię Clarinsa z peilegnacji, ale kremów pod oczy nie próbowałam jeszcze, bo oceny nie są zachęcajace.
A Vichy kupiłam na Allegro w próbkach, żeby nie wtopić praiwe 100 zł i okazało się, że ma w składzie alkohol. I tera znie wiem czy używać, czy nie... Boję się dodatkowego wysuszenia....
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:28   #648
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

To Ty masz samozaparcie kobito!
Mój małż schudł 2 lata temu ponad 10 kg bez odmawiania sobie czegokolwiek. Zastosowałam mu dietę rozłączną, bo wydawał mi się jedyną rozsądną dla mężczyzny. Mógł jeść wszystko, ale w odpowiednich kombinacjach.

Ja chcę zacząć brzuszki z Tamilee, bo kiedyś robiłam i efekty były niezłe.

Co do nawilżającego kremu pod oczy to Oceanic sprawuję się super. Miałam ten zielony i żółty - Naturalna Stymulacja. Zużyłam 2 tubki po 15 ml w całości

A Ty masz te stare czy nowe Diory? Ja z nowych jestem bardzo zadowolona i pozbyłam się średniopółkowych cieni bez wahania... Bazy miałam od najtańszej Joko za 8 zł oraz Lumene i Artdeco i jednak jest różnica.
ok to bede musiala kupic ten kremik cudny pod oczka heh to Twoj malz ladnie schudnal! mi sie juz nie chce odchudzac, ale w sumie zostalo 1,5 tygodnia do swiat i wtedy bede mogla przestac na te 3 dni?
Cytat:
no właśnie tylko te drogie tak ciągle kuszą i tak ładnie wyglądają i tak ich człowiek pragnie...
tylko głupio po prostu tyle kasy wydawać mając tak beznadziejne przeświadczenie że nie warto
ale może mam jakiś słabszy dzień dzisiaj

ja jakoś w dzień nie pamietam żeby smarować i smaruje sobie przed snem
heh no i tak lepiej jak zostanie wiecej kasy w portfelu wtedy zamiast wydawac 150zl na cienie, wydasz 40zl, bedziesz miala wiecej cieni, i zostanie CI kasa jeszcze na tusz, roz, czy co innego

Cytat:
Echhh, ja sobie chyba kliknę ten promocyjny...Sine.ira pisała, że lubi wszystkie tusze HR a "spectacular extension" brzmi dokładnie jak coś czego pragnę

Może jest jakieś cudo wśród górnopółkowych i ja o nim nie wiem Nie przeczę. Próbowałam, jeszcze Diora HydrAction, ale też był leciutki i nie nawilżał znacząco. Lubię Clarinsa z peilegnacji, ale kremów pod oczy nie próbowałam jeszcze, bo oceny nie są zachęcajace.
A Vichy kupiłam na Allegro w próbkach, żeby nie wtopić praiwe 100 zł i okazało się, że ma w składzie alkohol. I tera znie wiem czy używać, czy nie... Boję się dodatkowego wysuszenia....
ja tez sie na ten skusze jeszcze
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:52   #649
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
ok to bede musiala kupic ten kremik cudny pod oczka heh to Twoj malz ladnie schudnal! mi sie juz nie chce odchudzac, ale w sumie zostalo 1,5 tygodnia do swiat i wtedy bede mogla przestac na te 3 dni?

ja tez sie na ten skusze jeszcze
No wiadomo

Dobrze, że truskawka ma tak często tusze HR w promocji, to może uda mi się wszystkie wypróbować. Za ułamek naszej polskiej ceny

Jeżeli szukasz tylko nawilżenia to one spisują się naprawdę dobrze. Za taką cenę rewelacja. Skóra robi się fajnie elastyczna, ale zmarszczek nie likwidują. Dla porównania -Lancome przesuszył mi skórę pod oczami.
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 13:56   #650
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No wiadomo

Dobrze, że truskawka ma tak często tusze HR w promocji, to może uda mi się wszystkie wypróbować. Za ułamek naszej polskiej ceny

Jeżeli szukasz tylko nawilżenia to one spisują się naprawdę dobrze. Za taką cenę rewelacja. Skóra robi się fajnie elastyczna, ale zmarszczek nie likwidują. Dla porównania -Lancome przesuszył mi skórę pod oczami.
oj tak w normalnej cenie nawet bym sie nie zainteresowala
heh na zmarszczki narazie nie potrzebuje, moze za pare lat ale nawilzenie jak najbardziej
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:14   #651
hola ola
Zakorzenienie

Pod oczy polecam Borghese Krem pod oczy z witamina C Cura-C Eye Cream. kupiony gdzieś w necie bp perfumeryjna cena 240 zeta to zgroza. kremik-żel, fajna konsystencja,napina, wygładza.używam od tygodnia, kupiłam żeby zajął się moimi cieniami pod oczami. za krótko go stosuję żeby je zmniejszył ale na pewno ślicznie rozświetla skórę.
hola ola jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:21   #652
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Pod oczy polecam Borghese Krem pod oczy z witamina C Cura-C Eye Cream. kupiony gdzieś w necie bp perfumeryjna cena 240 zeta to zgroza. kremik-żel, fajna konsystencja,napina, wygładza.używam od tygodnia, kupiłam żeby zajął się moimi cieniami pod oczami. za krótko go stosuję żeby je zmniejszył ale na pewno ślicznie rozświetla skórę.
Znaczy się ten?

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../25389/#DETAIL

A masz może po nim wrażenie, że zmarszczki są mniej widoczne? Nawilża przyzwoicie?
Napisz proszę za jakiś czas, jak się sprawuje na dłuższą metę
Tubkę ma taką jak nasz kremik do rąk Oby był tak dobry jak on
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:24   #653
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Znaczy się ten?

A masz może po nim wrażenie, że zmarszczki są mniej widoczne? Nawilża przyzwoicie?
heh troche cena taka....bleee
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:25   #654
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
teraz jest oferta specjalna na nią, że jeśli kupi się dodatkowo drugi produkt to kosztuje 19 PLN

Czyli jaki wzielas drugi produkt?

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Spectacular miala 5 ml a Spectacular Extension ma 5,2.

Sluszna uwaga Nie wpadlam na to, zeby porownac pojemnosci.

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:27   #655
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
heh troche cena taka....bleee
Truskawkowa jest bleee? A co powiesz na naszą polską? Hola Ola podała kwotę 240 zł...

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Sluszna uwaga Nie wpadlam na to, zeby porownac pojemnosci.
Ja porównałam wszystko oprócz pojemności!
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:31   #656
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
dziewczyny doradżcie proszę jakiś krem pod oczka na zmarchy dobry? myslałam o kapsułkach ardenki ale jednak wolę krem...albo jakieś serum. Cena nie gra roli. No może nie aż tak bardzo...jestem w potrzebie ale nie dam na krem po oczka 800 PLN A chyba mam problem

Ja mam glownie zmary suchotnikowe i polecam :

- z tanszych AA 35+ zielona tubka - jest cudowny Porzadnie nawilza

- z drozszych Kenzoki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-pod-oczy.htm Nie czuje mega chlodzenia jakie obiecuje producent, ale jest bardzo odswiezajacy rano i tez swietnie nawilza Po nalozeniu jakby rozjasnia oczy

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:

A to powienien byc glowny dowod

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:35   #657
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Truskawkowa jest bleee? A co powiesz na naszą polską? Hola Ola podała kwotę 240 zł...

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

polska jest podwojnie bleee! zreszta o polskich cenach lepiej nie wspominac bo to wogole inna bajka
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:38   #658
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Znaczy się ten?

Dokładnie ten. mogę z pewnością stwierdzić że dobrze nawilża, świetnie sie wchłania, nie roluje się na nim nic. no i to Borghese
o działaniach napisze za jakiś czas
hola ola jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:42   #659
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja mam glownie zmary suchotnikowe i polecam :

- z tanszych AA 35+ zielona tubka - jest cudowny Porzadnie nawilza

- z drozszych Kenzoki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...m-pod-oczy.htm Nie czuje mega chlodzenia jakie obiecuje producent, ale jest bardzo odswiezajacy rano i tez swietnie nawilza Po nalozeniu jakby rozjasnia oczy

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

A to powienien byc glowny dowod
Niby racja, ale mi się zawsze oko zawiesza na opakowaniu

Dokładnie o tym Oceanicu mówiłam! Mój zieleniak zawsze mnie poratuje

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
polska jest podwojnie bleee! zreszta o polskich cenach lepiej nie wspominac bo to wogole inna bajka
Raczej horror
RedShine jest offline  
Stary 2009-12-15, 14:44   #660
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

czekam na perfumy z 6.12
w sumie chyba jeszcze nigdy nie czekałam na paczkę tak długo
i dziś to już zaczęłam się denerwować
niby jest notatka z 12. ze oczekuje na odprawę, potem 2 godziny później że zostało zrealizowane i co - i ni ma
a nie jest drogie bo za 97zł więc jakoś szczególnie nie powinni sie do niej przyczepiać
troche faktycznie stresujące jak prezenty nie dolatują ...

mejkapownia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, truskawa, truskawka, zakupy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości