Cała prawda o szamponach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Co sądzicie o szamponach które używają nasze babcie?? (pokrzywowy, brzozowy)
są bardzo dobre, polecam 12 75,00%
są przeciętne, takie jak fructis L'oreal, nie zauważyłam żadnych zmian 2 12,50%
są gorsze, nie polecam 1 6,25%
nie mam opinii na ten temat 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-11, 14:54   #1
Patrunia
Raczkowanie

Cool

Cała prawda o szamponach...

Witam.
Mam pewne spostrzeżenie, odnośnie szamponów "naszych czasów". Gdyż zawsze myłam włosy szamponami typu fructis, Pantene itp. jednak pomimo ich wspaniałych uzdrowicielskich właściwości dalej włosy miałam matowe, zniszczone i strasznie mi wypadały (dodam że jestem malowana blondi). Jeszcze jednym ważnym problemem było ich przetłuszczanie się ;( Jednak usłyszałam opinię na temat tychże szamponów do "codziennego użytku" która mówiła że w tych szamponach naprawde dodawany jest składnik który specjalnie przetłuszcza włosy żeby często je myć((
do codzienego użytku)). A tym samym szybko skończyć buteleczke i kupic nastepną (chwyt marketingowy).
Po czym zaczęłam stosować szampony naszych babć np. z pokrzywy, brzozy, czy czarnej rzepy i na prawde jestem zachwycona
Włosy mam miekkie, błyszcząci i nie wypadają garściami!!!!
Co o tym sądzicie???

Patrunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:40   #2
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: Cała prawda o szamponach...

Jak miałam swoje naturalne niefarbowane włosy to myłam je szamponem Ziaji z czarną rzepą. Byłam zachwycona, bo włoski miałam w super stanie.

Niestety z czasem przyszła ochota na zmiany, na włosy poszedł ciemny brąz no i prostownica prawie codzienni (teraz rzadziej) no i przerzuciłam się na Ziaję do włosów farbowanych ale niestety, miałam straszne siano. Od momentu gdy pofarbowałam włosy żaden taki zwyczajny szampon na mnie dobrze nie działa, próbowałam już z pokrzywą, jakimiś ziołowymi szamponami i nic... włosy wyglądają lepiej po Gliss Kurze albo Swiss O'Paar
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:58   #3
mola0
Przyczajenie

Dot.: Cała prawda o szamponach...

Swięta racja, na moje wlosy tez lepiej działaja zwykłe ziołowe szampony. Inne je dodatkowe obciązają i szybciej przetłuszczają.
mola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości