Essence cz. IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-10, 16:20   #3511
Kluska20
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. IV

Tak jak pisałam ( chyba w sobotę) poszłam dzisiaj po tusz do rzęs z Essence.Po przeczytaniu opinii na KWC zdecydowałam się na Lash Mania. Skusiła mnie jego gruba szczota.Kosztował 10,99.Dopiero jutro go wypróbuję więc wieczorem na pewno dam znać. No i nabyłam róż z Go Snow Leżały dwa ostatnie w koszyczku z poprzecenianymi kosmetykami. Kosztował 7,99 a nie wiem jaka była jego cena w normalnej sprzedaży.Jutro testy.Wstawiam fotkę:
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-10, 16:41   #3512
iga
Rozeznanie

GG do iga

ehhhh wkurzają mnie te Natury w BB, szafy zwykle puste, a o nowej szafie już nawet nie wspomnę, bo tej to ani widu ani słychua tak bym chciała tę drugą szafę ciekawe jaka limitka będzie u nas następna... co chwilę zerkam na ten wątek i sprawdzam czy aby się jakaś nowa limitka nie pojawiła, to już jak nałóg prawie
iga jest offline  
Stary 2010-05-10, 17:12   #3513
Kluska20
Zakorzenienie

Natury w Toruniu też są kiepsko wyposażone Nie widziałam w ogóle tego nowego,zielonego tuszu.Drugiej szafy jak nie ma,tak nie ma A tak chciałabym bronzer....
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-10, 17:19   #3514
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
A u mnie w jednej Naturze wogóle nie było GS a na wyprzedaży się pojawiła
może jeszcze się pojawi, bądź dobrej myśli
byłam dziś w Naturze, ale nic ciekawego nie ma... 2 szafy ani widu, ani słychu oczywiście... ech:|
Stary 2010-05-10, 18:04   #3515
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Natury w Toruniu też są kiepsko wyposażone Nie widziałam w ogóle tego nowego,zielonego tuszu.Drugiej szafy jak nie ma,tak nie ma A tak chciałabym bronzer....
jest w zielencu
lele jest teraz online  
Stary 2010-05-10, 18:11   #3516
Kluska20
Zakorzenienie

Druga szafa w Zieleńcu? A to niespodzianka Szkoda,że wydałam już wszystkie pieniądze.. Dzięki za info.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-10, 18:13   #3517
Ingeborg
Zadomowienie

Ostatnio podczas wypadu na zakupy natknęłam się na drugą szafę Essence... Zbankrutowałam Ale jestem szczęśliwa Niedługo powstawiam fotki, wraz z obiecanymi szminkami - wybaczcie, naprawdę nie miałam czasu...
Stary 2010-05-10, 18:18   #3518
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ostatnio podczas wypadu na zakupy natknęłam się na drugą szafę Essence... Zbankrutowałam Ale jestem szczęśliwa Niedługo powstawiam fotki, wraz z obiecanymi szminkami - wybaczcie, naprawdę nie miałam czasu...
O matko, gdzie?

fuksjaa jest offline  
Stary 2010-05-10, 18:35   #3519
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Druga szafa w Zieleńcu? A to niespodzianka Szkoda,że wydałam już wszystkie pieniądze.. Dzięki za info.
nie drua szafa, a zielony ma

przepraszam, ze napisalam wtedy malo precyzyjnie... ale jednym okiem tylko rzucam na wizaz, a drugim na prawo pracy..

ja dizs kupilam zolty lakier z cah, niestety fioletowego juz nie ma ani na starowce, ani w zielencu. nie ma go tez w bydgoszczy w naturze kolo bomi:/ a chcialam miec na zapas. trudno

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:37
lele jest teraz online  
Stary 2010-05-10, 18:59   #3520
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
w Raciiborzu? w obu Naturach sa dwie szafy??? jeszcze nie mialam okazji sie wybrac, za daleko od uczelni
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-05-10, 19:33   #3521
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie drua szafa, a zielony ma

przepraszam, ze napisalam wtedy malo precyzyjnie... ale jednym okiem tylko rzucam na wizaz, a drugim na prawo pracy..

ja dizs kupilam zolty lakier z cah, niestety fioletowego juz nie ma ani na starowce, ani w zielencu. nie ma go tez w bydgoszczy w naturze kolo bomi:/ a chcialam miec na zapas. trudno
Szkoda,że chodziło o tusz Właśnie dzisiaj kupiłam inny z Essence i już nie potrzebuję. Btw- prawo pracy? NAJNUDNIEJSZY przedmiot we wszechświecie...Właśnie obecnie męczę się z nim na studiach
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-10, 19:46   #3522
Haylee
Zakorzenienie

prawo pracy wcale nie jest takie trudne!(dopisek : i nudne zresztą też nie :P) polecam książkę F. Zielińskiego - "Prawo pracy" lekka cegiełka, ale fajnie się czyta w internecie na pewno ją znajdziesz, jeśli braknie w bibliotece.

a żeby nie było całkowitego offa, to stwierdzam, iż zaprzyjaźniłam się z różowym MA, w połączeniu ze sposobem malowania typu "karta kredytowa" wychodzi nieźle

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:47
Haylee jest offline  
Stary 2010-05-10, 20:28   #3523
Kasza Manna
Zakorzenienie

Kupiłam dziś fioletowy lakier. Może chociaż poużywam
Stary 2010-05-10, 20:34   #3524
Ingeborg
Zadomowienie

Ok, wklejam zdjęcia. Z góry przepraszam za ich jakość.

Caramello - w Raciborzu póki co, nie widziałam drugiej szafy. Moje zakupy (większość) pochodzą z Kędzierzyna.

Szminki to: this is me, almoust famous, sparkling angel i sparkling romance ("stojące" zdjęcie).
Na ręce (od dołu do góry): almoust famous, this is me, sparkling angel i sparkling romance. Postaram się jutro zrobić ich lepsze zdjęcia, jeżeli ktoś będzie zainteresowany
W każdym razie almoust famous i this is me są bardzo mocne, mają nasycone kolory. Jestem blada i trochę się ich bałam, ale niepotrzebnie -są piękne.
Stary 2010-05-10, 20:36   #3525
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
prawo pracy wcale nie jest takie trudne!(dopisek : i nudne zresztą też nie :P) polecam książkę F. Zielińskiego - "Prawo pracy" lekka cegiełka, ale fajnie się czyta w internecie na pewno ją znajdziesz, jeśli braknie w bibliotece.

a żeby nie było całkowitego offa, to stwierdzam, iż zaprzyjaźniłam się z różowym MA, w połączeniu ze sposobem malowania typu "karta kredytowa" wychodzi nieźle
Może źle wyraziłam się - chodziło mi o to,że jest nudne i to szalenie.Po prostu źle wybrałam kierunek studiów,męczę się tam już drugi rok i jakoś muszę dotrwać...Ehhh....i wszystko to,co ma w swojej nazwie przedrostek "prawo" kojarzy mi się wyjątkowo źle Przepraszam za to użalanie się i za offa Ja jutro próbuję tusz Lash Mania- jestem taaak ciekawa,że już chyba napisałam o tym we wszelkich możliwych wątkach
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-10, 20:40   #3526
Ingeborg
Zadomowienie

I dalej...

Jeżeli będziecie miały jakieś pytania, postaram się na nie odpowiedzieć. Niestety, część zakupów jest jeszcze nowa, kupiona dzisiaj, więc nie mogę za dużo o tych rzeczach powiedzieć. Ale będę raportować
Stary 2010-05-10, 20:44   #3527
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Caramello - w Raciborzu póki co, nie widziałam drugiej szafy. Moje zakupy (większość) pochodzą z Kędzierzyna.

Szminki to: this is me, almoust famous, sparkling angel i sparkling romance ("stojące" zdjęcie).
Na ręce (od dołu do góry): almoust famous, this is me, sparkling angel i sparkling romance. Postaram się jutro zrobić ich lepsze zdjęcia, jeżeli ktoś będzie zainteresowany
W każdym razie almoust famous i this is me są bardzo mocne, mają nasycone kolory. Jestem blada i trochę się ich bałam, ale niepotrzebnie -są piękne.

fajna kolekcja. i już proszę o kilka rzeczy. mianowicie jaka była cena kosmetyczki i pasiaków?

no i potem, jak już poużywasz, to ten kremik z seri pure skin oraz żel czy jak to tam z sun club jak się sprawują

http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/

Edytowane przez Naaataaaleczkaaa
Czas edycji: 2010-05-10 o 20:46
Naaataaaleczkaaa jest offline  
Stary 2010-05-10, 21:02   #3528
akisia
Zakorzenienie

Cytat:

O matko z córką, ja też chcę taką kolekcję
Czemu nie ma drugiej szafy ani w Krk ani w BB
akisia jest offline  
Stary 2010-05-10, 21:08   #3529
bleki00
Rozeznanie

lele a czy widziałaś może w zieleńcu lub na starówce pomarańczowy cień CaH?
Stary 2010-05-10, 21:59   #3530
Kasza Manna
Zakorzenienie

Świetny jest ten fioletowy lakier nawet dla takiego niechluja jak ja żadnych smug ani niedoróbek. Dzięki, dziewczyny, za rekomendację
Stary 2010-05-10, 22:40   #3531
truskawkowa mamba
Raczkowanie

Kluska20- szkoda, że wcześniej nie przeczytałam, że szukasz tuszu z essence bo ja ze swojej strony mogłabym polecić Black Manie- jak dla mnie efekt porównywalny z MA ps. studiujesz adm czy prawo? Bo ja obecnie też męczę się z prawem pracy, tyle że na adm i też II rok
truskawkowa mamba jest offline  
Stary 2010-05-10, 22:51   #3532
aldenea
Rozeznanie

to łączę się w bólu ze wszystkimi, których "prawo" prześladuje (ja męcze prawo międzynarodowe...) i są na drugim roku. damy rade wierze w Was

a tak już nie offtopując więcej - Ingeborg, mogę się uśmiechnąć do Ciebie w sprawie recenzji zielonego lakieru z show your feet, chusteczek z pocket, poduszeczek i tego różowego krążka z show your feet (btw co to jest, bo nie kojarze) ?

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline  
Stary 2010-05-10, 22:55   #3533
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
to łączę się w bólu ze wszystkimi, których "prawo" prześladuje (ja męcze prawo międzynarodowe...) i są na drugim roku. damy rade wierze w Was

a tak już nie offtopując więcej - Ingeborg, mogę się uśmiechnąć do Ciebie w sprawie recenzji zielonego lakieru z show your feet, chusteczek z pocket, poduszeczek i tego różowego krążka z show your feet (btw co to jest, bo nie kojarze) ?
dołączam do grona - ja w niedzielę zdawałam egzamin z prawa karnego
a później kupiłam sobie lakier essence multi dimension xxxl shine 59 purple diamond
Stary 2010-05-10, 23:28   #3534
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Cytat:
I dalej...

Jeżeli będziecie miały jakieś pytania, postaram się na nie odpowiedzieć. Niestety, część zakupów jest jeszcze nowa, kupiona dzisiaj, więc nie mogę za dużo o tych rzeczach powiedzieć. Ale będę raportować
Super kolekcja .

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-05-11, 08:55   #3535
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda,że chodziło o tusz Właśnie dzisiaj kupiłam inny z Essence i już nie potrzebuję. Btw- prawo pracy? NAJNUDNIEJSZY przedmiot we wszechświecie...Właśnie obecnie męczę się z nim na studiach
czyzbys byla ze mna na roku? co studiujesz?
oj, prawa pracy nie nazwalabym najnudniejszym, jest zyciowe i warto je znac.. ale kazdy lubi cos innego

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość

Cytat:
Może źle wyraziłam się - chodziło mi o to,że jest nudne i to szalenie.Po prostu źle wybrałam kierunek studiów,męczę się tam już drugi rok i jakoś muszę dotrwać...Ehhh....i wszystko to,co ma w swojej nazwie przedrostek "prawo" kojarzy mi się wyjątkowo źle Przepraszam za to użalanie się i za offa Ja jutro próbuję tusz Lash Mania- jestem taaak ciekawa,że już chyba napisałam o tym we wszelkich możliwych wątkach
ja sie dziwie, ze w takim razie nie zmienilas kierunku.. ja lubie moje studia, ale wiedzialam ze bedzie zatrzesienie prawa.

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
ps. studiujesz adm czy prawo? Bo ja obecnie też męczę się z prawem pracy, tyle że na adm i też II rok
a gdzie studiujesz?

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dołączam do grona - ja w niedzielę zdawałam egzamin z prawa karnego
a później kupiłam sobie lakier essence multi dimension xxxl shine 59 purple diamond
i jak poszlo?

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
lele a czy widziałaś może w zieleńcu lub na starówce pomarańczowy cień CaH?
widzialam.. w zielencu byl na bank, na starowce chyba tez.. w zielencu brakowalo lakierow fioletowych i rozowych, po mojej wizycie zostal chyba jeden zolty i pomaranczowe.

a ja dzis bede chodzic z zoltym lakierem z cah na paznokciach.. ladny jest, ale nigdy nie mialam takiego koloru na palcach i musze sie przyzwyczaic
lele jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 09:23   #3536
karolcia198506
Zakorzenienie

Cytat:

O wow jaka kolekcja
Mam pytanie co to za bezbarwny lakier jakaś odżywka czy utrwalacz?
Jak jest z kolorami tych tuszy kolorowych mogłabym prosi o zdjęcie szczoteczek albo chociaż małą recenzję bo właśnie myślę nd takimi kolorami
Stary 2010-05-11, 10:08   #3537
hauuu
Wtajemniczenie

Czy w Krakowie dostanę gdzieś jeszcze ten jasnofioletowy lakier? Pomóżcie Byłam osttatnio w innym mieście gdzie jest druga szafa i nabyłam paseczki - są cudne, pięknie rozświetlają ale tylko wpadłam na chwilę do natury i zapomniałam o lakierze
hauuu jest offline  
Stary 2010-05-11, 10:18   #3538
Kluska20
Zakorzenienie

Studiuję europeistykę na UMK w Toruniu,tryb dzienny,II rok. Męczę się jak diabli na tych studiach...Moim marzeniem była zawsze filologia polska ale moi rodzice "przekonali" mnie,że europeistyka to "bardziej przyszłościowy kierunek" itd. i dałam się zwieść...Ja już miałam i prawo cywilne i karne( z którego czeka mnie egzamin warunkowy - nie tylko mnie ale 50 osób ode mnie z roku) ,prawo międzynarodowe publiczne itd. Mówię Wam,że naprawdę jak mam iść na zajęcia,to mnie w brzuchu skręca Przepraszam za kolejnego offa Muszę się komuś wyżalić bo już TŻ,rodzice i znajomi mają tego po dziurki w nosie...
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 10:20   #3539
emememsik
po prostu Em :)

Kluska20, czemu nie zaczniesz polonistyki, a europeistyki nie rzucisz po licencjacie?
Stary 2010-05-11, 10:25   #3540
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Kluska20- szkoda, że wcześniej nie przeczytałam, że szukasz tuszu z essence bo ja ze swojej strony mogłabym polecić Black Manie- jak dla mnie efekt porównywalny z MA ps. studiujesz adm czy prawo? Bo ja obecnie też męczę się z prawem pracy, tyle że na adm i też II rok
Szkoda,że wcześniej się nie dogadałyśmy Kupiłam wczoraj tusz Lash Mania i dzisiaj mam go na rzęsach i jedyne co mogę rzec,to:TRAGEDIA. Ma ogromną,wielgachną szczotę,potwornie skleja rzęsy,może je wydłuża i troszeczkę pogrubia ale efekt jest baaardzo kiepski.Pokusiłam się na coś innego zamiast zostać przy ukochanym MA

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kluska20, czemu nie zaczniesz polonistyki, a europeistyki nie rzucisz po licencjacie?
W tym roku składam papiery na polonistykę,zrobię licencjat z europeistyki i może pokuszę się na 2 letnie zaoczne uzupełniające z euro żeby już te wszystkie lata nauki nie poszły na marne Szkoda gadać...

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

lele a Ty co studiujesz? Znam kilka osób z adm. II roku i z prawa też.Może widujemy się na korytarzu albo toalecie?
Kluska20 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, kosmetyki essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości