Essence cz. IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-11, 10:28   #3541
lele
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Studiuję europeistykę na UMK w Toruniu,tryb dzienny,II rok. Męczę się jak diabli na tych studiach...Moim marzeniem była zawsze filologia polska ale moi rodzice "przekonali" mnie,że europeistyka to "bardziej przyszłościowy kierunek" itd. i dałam się zwieść...Ja już miałam i prawo cywilne i karne( z którego czeka mnie egzamin warunkowy - nie tylko mnie ale 50 osób ode mnie z roku) ,prawo międzynarodowe publiczne itd. Mówię Wam,że naprawdę jak mam iść na zajęcia,to mnie w brzuchu skręca Przepraszam za kolejnego offa Muszę się komuś wyżalić bo już TŻ,rodzice i znajomi mają tego po dziurki w nosie...
odpisalam Ci tu
lele jest offline  
Stary 2010-05-11, 12:04   #3542
laylaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eowin Pokaż wiadomość
No właśnie, mnie również. A w jaki sposób go aplikujesz? Słyszałam,że róż takiego koloru najlepiej wygląda delikatnie nałożony na środku policzka (mam na myśli - na wysokości oczu). Bobbi Brown mawiała,że właśnie róż w takim odcieniu "hot pink" daje wówczas efekt naturalnego rumieńca.
dzisiaj go kupiłam i przed chwilą przetestowałam, wygląda super mniej więcej tak, jak na zdjęciu (tylko ja mam jaśniejszą cerę). wystarczy bardzo lekkie muśnięcie pędzlem po różu (chyba nigdy się nie skończy) bo bardzo łatwo można przesadzić.

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2010-05-11 o 12:07
laylaaa jest offline  
Stary 2010-05-11, 12:34   #3543
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

i jak poszlo?
jeszcze nie wiem
Stary 2010-05-11, 13:02   #3544
201607111050
Konto usunięte

Jest jeszcze szansa że dostanę róż z Go Snow na przecenie? Zamarzył mi się

Po za tym te pasiaki z Sun Club są dostępne cały czas? W tej drugiej szafie? Co tam więcej jest? Bo widziałam raz przed 5 sekund i nie wiem czy się pofatygować
201607111050 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:03   #3545
bleki00
Rozeznanie

kochane czy jest ten odcień lakieru jest w ogóle jeszcze w sprzedaży, czy u nas go nie było wcale
http://www.parokeets.com/en/2009/06/essence-chill-out/
zawsze jak jestem w naturze to go szukam, ale teraz patrzę, że nawet go nie ma na stronie essence
a może znacie jakiś niedrogi lakier o podobnym kolorze, takim brzoskwiniowo-różowym?
Stary 2010-05-11, 13:05   #3546
Alejandro
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj go kupiłam i przed chwilą przetestowałam, wygląda super mniej więcej tak, jak na zdjęciu (tylko ja mam jaśniejszą cerę). wystarczy bardzo lekkie muśnięcie pędzlem po różu (chyba nigdy się nie skończy) bo bardzo łatwo można przesadzić.
Mówisz o różu Go Snow ? Właśnie zastanawiam się jak go się nakłada i czy warto kupić, przecież on nie jest typowym różem w kamieniu ?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jest jeszcze szansa że dostanę róż z Go Snow na przecenie? Zamarzył mi się

Po za tym te pasiaki z Sun Club są dostępne cały czas? W tej drugiej szafie? Co tam więcej jest? Bo widziałam raz przed 5 sekund i nie wiem czy się pofatygować
U mnie w ogóle nie ma Sun Clubu
Alejandro jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:06   #3547
Kluska20
Zakorzenienie

U mnie ( tzn. w Toruniu na Starówce) wzięłam wczoraj ostatni róż z Go Snow( nie licząc testera) więc może uda Ci się go jeszcze dorwać
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:14   #3548
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
kochane czy jest ten odcień lakieru jest w ogóle jeszcze w sprzedaży, czy u nas go nie było wcale
http://www.parokeets.com/en/2009/06/essence-chill-out/
zawsze jak jestem w naturze to go szukam, ale teraz patrzę, że nawet go nie ma na stronie essence
a może znacie jakiś niedrogi lakier o podobnym kolorze, takim brzoskwiniowo-różowym?
Śliczny kolor Jutro zerknę u siebie, ale chyba tez go nie ma bo pewnie rzuciłby mi sie w oczy, bo buszowałam w tych lakierach ostatnio.

oh! widziałam ten róż w koszyczku wyprzedażowym więc warto poszukać Też mnie zaciekawił, bo ma ładny kolor, ale nie wiedziałam jak to będzie z aplikacją
nadi111 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:15   #3549
Kluska20
Zakorzenienie

Róż z Go Snow bardzo ładnie się nakłada i rozprowadza. Ma przyjemną konsystencję,nie robi placków,plam,nie można z nim przesadzić ani przedobrzyć. Właśnie dzisiaj mam go na policzkach i daję naturalny,ładny efekt.Bardzo polecam
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:25   #3550
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:
Róż z Go Snow bardzo ładnie się nakłada i rozprowadza. Ma przyjemną konsystencję,nie robi placków,plam,nie można z nim przesadzić ani przedobrzyć. Właśnie dzisiaj mam go na policzkach i daję naturalny,ładny efekt.Bardzo polecam
Kusisz, a ja na na odwyku jestem
Może głupie pytanie, ale czym go nakładasz? Bo on ma taką kremową konsystencję. Palcami czy pędzelkiem?
nadi111 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:31   #3551
bleki00
Rozeznanie

Cytat:
widzialam.. w zielencu byl na bank, na starowce chyba tez.. w zielencu brakowalo lakierow fioletowych i rozowych, po mojej wizycie zostal chyba jeden zolty i pomaranczowe.
lele dzięki
a czy w zieleńcu są jakieś koszyczki z wyprzedażami jak na starówce? nigdy nie widziałam, a może są
Stary 2010-05-11, 13:34   #3552
201607111050
Konto usunięte

Cytat:
Nakładasz go na puder, podkład czy gołą skóre? Ja to się boje ze taki kremowy róż bedzię beznadziejnie nakładał na puder, a bez to ja z domu nie wyjde Własnie wydaje mi sie ze na 'suchej' skórze z pudrem może się rolować. Chyba że najpierw róż a potem puder ale watpie że bedzie widać efekt.
Możesz zrobić foto na ręce z kolorem? Bo w sumie na oczy go nie widziałam póki co
Stary 2010-05-11, 13:36   #3553
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kusisz, a ja na na odwyku jestem
Może głupie pytanie, ale czym go nakładasz? Bo on ma taką kremową konsystencję. Palcami czy pędzelkiem?
Możesz się skusić na jeden produkt - nikomu to nie zaszkodzi ale wręcz przeciwnie Nakładam po palcami. Pędzelkiem nie próbowałam ale myślę,że palcami daję lepszy i bardziej naturalny efekt.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:51   #3554
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:
Możesz się skusić na jeden produkt - nikomu to nie zaszkodzi ale wręcz przeciwnie Nakładam po palcami. Pędzelkiem nie próbowałam ale myślę,że palcami daję lepszy i bardziej naturalny efekt.
No pewnie, że nie zaszkodzi Tyle, że mam już dosyć długą listę na jutro Ale szafy Essence napewno nie ominę Mam naszieję, że spotka mnie miła niespodzianka i będzie druga szafa. W mojej Naturze jest mnóstwo wolnych miejsc na szafy, a tam takie pustki
nadi111 jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:55   #3555
lele
Zakorzenienie

Cytat:
lele dzięki
a czy w zieleńcu są jakieś koszyczki z wyprzedażami jak na starówce? nigdy nie widziałam, a może są
sa.. jak stoisz przodem do szafy essence to po lewej stronie ostat regal- tam sa koszyczki ale nic ciekawego tam nie ma
za to na sarowce w koszyczku sa 3 wycofane kredki ll te niebieskie

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
lele dzięki
sa.. jak stoisz przodem do szafy essence to po lewej stronie ostat regal- tam sa koszyczki ale nic ciekawego tam nie ma
lele jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:10   #3556
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Nakładasz go na puder, podkład czy gołą skóre? Ja to się boje ze taki kremowy róż bedzię beznadziejnie nakładał na puder, a bez to ja z domu nie wyjde Własnie wydaje mi sie ze na 'suchej' skórze z pudrem może się rolować. Chyba że najpierw róż a potem puder ale watpie że bedzie widać efekt.
Możesz zrobić foto na ręce z kolorem? Bo w sumie na oczy go nie widziałam póki co
Nakładam go na podkład i puder sypki.Rozprowadza się naprawdę bardzo dobrze i nie mam z nim żadnych problemów.Zaraz postaram się cyknąć fotkę.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:10   #3557
Kelpie
Zakorzenienie

Widze, że coraz nas więcej z Torunia ;]
Kelpie jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:13   #3558
bleki00
Rozeznanie

Cytat:
no teraz przynajmniej będę wiedziała gdzie są bo nigdy się w ten rejon drogerii nie zapuszczałam
chodzi o te turkusowe kredki Seventh heaven?
Stary 2010-05-11, 14:24   #3559
Kluska20
Zakorzenienie

Zrobiłam fotki na ręku i na policzku ale coś słabo widać Nie obcykałam jeszcze do końca mojego aparatu i te zdjęcia nie grzeszą dobrą jakością Nałożyłam go naprawdę dużo na rękę a na zdjęciu prawie w ogóle go nie widać Wniosek z tego taki,że daje super delikatny efekt. Na zdjęciu z ręka po prawej stronie rozsmarowałam go a po lewej nałożyłam bez rozcierania.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:26   #3560
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Widze, że coraz nas więcej z Torunia ;]
Też jesteś z Torunia? Ja studiuję w Toruniu ale w nim nie mieszkam.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:32   #3561
Olcia
Zakorzenienie

Ja sie pogubilam z tymi szafami...
w kazdym razie widze ze rozmawiacie o brazerze 'pasiaku' jesli dobrze mysle, ze to o niego chodzi to w poznanskiej pestce, mimo iz nie zanotowalam by byla tam druga szafa, kupilam w weekend wersje dla brunetek, a byly jeszcze ze 3 dla blondynek. na poleczce z wyprzedazami
Olcia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 15:16   #3562
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:
Zrobiłam fotki na ręku i na policzku ale coś słabo widać Nie obcykałam jeszcze do końca mojego aparatu i te zdjęcia nie grzeszą dobrą jakością Nałożyłam go naprawdę dużo na rękę a na zdjęciu prawie w ogóle go nie widać Wniosek z tego taki,że daje super delikatny efekt. Na zdjęciu z ręka po prawej stronie rozsmarowałam go a po lewej nałożyłam bez rozcierania.
Fajny, taki delikatny Zawsze lepiej dołożyć niż przesadzić.
nadi111 jest offline  
Stary 2010-05-11, 15:33   #3563
Kelpie
Zakorzenienie

Cytat:
Nie jestem z Torunia, w sensie że nie pochodzę, ale obecnie tu studiuję i mieszkam...
Kelpie jest offline  
Stary 2010-05-11, 16:28   #3564
Arrianna
Zakorzenienie

Ten chill out właśnie wycofują więc faktycznie - szukać po wyprzedażach. Miałam go 2 tyg temu w ręce ale się nie pokusiłam, Nowy Princesses rule wygląda podobnie pewnie nie dokładnie tak samo ale w słoiczku bym je dzisiaj pomyliła <myślałam że nie ma nowości :P>. Może sama się za tym chill out rozejrze.
Ogólnie jestem w szoku bo z cute as hell już się dużo wyprzedało a w poznaniu nie ma parcia na essence i zawsze spokojnie można wszystko dostać (najlepszy przykład że pędzle z moonlight były dostepne jakoś po miesiącu od wprowadzenia limitki bo sama się zagapiłam i szukałam ich późno) więc zamiast kolejnego fioletowego(jakoś chciałam jeszcze jeden :P) kupiłam pomarańczowy lakier i laskier z nail art twins - thelme, ten ciemny fiolet. Czaję się teraz na brokat do tego albo na ten niebieski lakier z tych podwójnych bo szary był ale był perłowy więc nie bardzo. Hmmm
Arrianna jest offline  
Stary 2010-05-11, 16:33   #3565
201607111050
Konto usunięte

Cytat:
Ależ masz piękne usta !
Ja znajde ten róż to się skuszę, tylko znając życie do natury dotre za jakies 2 tygodnie, może się ostatnie jedna sztuka...
Stary 2010-05-11, 16:41   #3566
bleki00
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ten chill out właśnie wycofują więc faktycznie - szukać po wyprzedażach. Miałam go 2 tyg temu w ręce ale się nie pokusiłam, Nowy Princesses rule wygląda podobnie pewnie nie dokładnie tak samo ale w słoiczku bym je dzisiaj pomyliła <myślałam że nie ma nowości :P>. Może sama się za tym chill out rozejrze.
u mnie go nie widziałam na wyprzedażach a jest piękny
obejrzę dziś ten Princesses ale wydaje mi się, że jest bardziej różowy
Stary 2010-05-11, 16:53   #3567
Hadassah
Zadomowienie

W tej części wątku (jakoś na początku?) była mowa że chill out w ogóle nie ma w w szafach w pl - sama szukałam, tak dla potwierdzenia Więc jestem niezmiernie zdziwiona że go wycofują... kurczę, a taki boski kolor
Hadassah jest offline  
Stary 2010-05-11, 16:57   #3568
skarpetta
Wtajemniczenie

Dziewczyny, w moim mieście nie ma natury, ale niedługo będę w Legnicy i zamierzam pójść na łowy, aby zdobyć pędzel z Essence. Jest to taki z różową górą, Moonlight, o ile dobrze pamiętam. Czy ta limitowana seria jest jeszcze w sprzedaży. Pytam nie tylko o drogerie w Legnicy.
Za pomoc z góry dziękuję
skarpetta jest offline  
Stary 2010-05-11, 16:59   #3569
Hadassah
Zadomowienie

Szczerze mówiąc: szanse bliskie zeru, jedynie co to być może w internecie, ta limitowanka była jakieś pół roku temu a pędzle sprzedały się jako pierwsze.
Hadassah jest offline  
Stary 2010-05-11, 17:14   #3570
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Nie jestem z Torunia, w sensie że nie pochodzę, ale obecnie tu studiuję i mieszkam...
tak samo jak ja

Cytat:
Cytat:
no teraz przynajmniej będę wiedziała gdzie są bo nigdy się w ten rejon drogerii nie zapuszczałam
chodzi o te turkusowe kredki Seventh heaven?
tak, o te
lele jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, kosmetyki essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości