Essence cz. IV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-26, 22:57   #4051
nobodygirl91
Zadomowienie

Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
no tez mi sie tak wydaje. Ostatnio nic a nic nie kupuje z limitowanek :/. Inna sprawa, ze nie kupuje tez rzeczy, ktore sa mi na razie nie potrzebne.. ale kiedy mialam zawsze chociaz na 1 kosmetyk ochote, a teraz tak srednio. Po pierwsze czesc rzeczt sie powtarza, po drugie czesc juz jest praktycznie w stalym asortymencie..
Eh.. :P Jak tu nam dogodzic
heh, mam tak samo od kilku miechów staram się oszczędzać i nie kupować niepotrzebnych rzeczy... teraz bd kupować tylko to co jest mi potrzebne, po za tym dokładnie tak jak mówisz - nie ma nic odkrywczego w nowych limitkach
Stary 2010-05-26, 23:02   #4052
Axaxax
BAN stały

GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
kultura osobista aż bucha z Twojej wypowiedzi a mogłabyś jeszcze podać jakieś źródła?bo jakoś nie słyszałam o tym nigdzie.

ja nabyłam róż CAH i teraz ćwiczę,żeby wyglądać ładnie,a nie jak z odmrozonymi policzkami
Kultura osobista to sposoby postępowania, postawy, poglądy, ale obejmuje ona także myśli, uczucia i idee. Ująć można by ją było jako ,,wewnętrzny głos", który mówi nam jak mamy się zachować w danej sytuacji. Na kulturę osobistą składa się wiele elementów m.in. sposób myślenia, inteligencja, wrażliwość emocjonalna, empatia, zrozumienie, tolerancja. Osoba potrafi wysłuchać, pomóc i pocieszyć w trudnych chwilach. Ważne jest równie taktowne zachowanie się i dobre maniery oraz zasady, których trzeba przestrzegać by zachować godność drugiej osoby.

Wypowiadając się w taki sposób zastosowałam manewr psychologiczny wzbudzający agresję, żeby następnym razem walczyć o swoje. To pozytywne w stosunku do koleżanki, która została normalnie wyrolowana.

Gdzie zachowałam/wypowiedziałam się niekulturalnie?
Proszę dziewczynko, nie pisz jeśli nie masz nic do powiedzenia, albo to co nawymyślasz nie ma pokrycia w rzeczywistości.
A informacja podana przeze mnie pochodzi z przepisów prawa (jak pójdziesz na studia to może co nieco się dowiesz).
I rozumiem, że jesteś zapewne jakaś sprzedawczynią w sklepie?

Przepraszam za OT ale się wkurzyłam normalnie...

Edytowane przez Axaxax
Czas edycji: 2010-05-26 o 23:05
Axaxax jest offline  
Stary 2010-05-26, 23:08   #4053
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Kultura osobista to sposoby postępowania, postawy, poglądy, ale obejmuje ona także myśli, uczucia i idee. Ująć można by ją było jako ,,wewnętrzny głos", który mówi nam jak mamy się zachować w danej sytuacji. Na kulturę osobistą składa się wiele elementów m.in. sposób myślenia, inteligencja, wrażliwość emocjonalna, empatia, zrozumienie, tolerancja. Osoba potrafi wysłuchać, pomóc i pocieszyć w trudnych chwilach. Ważne jest równie taktowne zachowanie się i dobre maniery oraz zasady, których trzeba przestrzegać by zachować godność drugiej osoby.
Empatia? Zrozumienie? Może następnym razem "zachowując godność drugiej osoby" oznajmisz sprzedawczyni w Naturze, że ma psi obowiązek poinformować cię o promocji?
Stary 2010-05-26, 23:15   #4054
Axaxax
BAN stały

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Empatia? Zrozumienie? Może następnym razem "zachowując godność drugiej osoby" oznajmisz sprzedawczyni w Naturze, że ma psi obowiązek poinformować cię o promocji?
Ehh... a Ty przeczytałaś w ogóle o co chodziło? Sprzedawczyni nie była miła, była bezczelna, więc trzeba się dostosować do sytuacji.
Wiedzieć o tym, że ma psi obowiązek, a INFORMOWAĆ ją o tym to 2 rożne rzeczy... Nie dopisuj sobie czegoś czego nie powiedziałam. A i złośliwości nie są z Twojej strony zbyt w porządku. Jak dziewczyny rzucą złosliwość - punkty karne, ale jak moderator to wszyscy są cicho bo się boją. A ja mówię na głos - NIE MASZ RACJI W SWOJEJ WYPOWIEDZI.
Axaxax jest offline  
Stary 2010-05-26, 23:33   #4055
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
dopiero zobaczyłam puderek mi się podoba i dwa lakiery ale u nas tego i tak pewni nie będzie
Cytat:
Ekspedientka ma psi obowiązek udzielić Ci informacji o takiej promocji. Jeśli tego nie zrobiła, to Ciebie nie interesuje fakt, że "paragon jest zamknięty". Ona MUSI Ci "otworzyć paragon na nowo lub anulować poprzedni - to jest sporo roboty, dlatego tak Ci powiedziała. Uważam, że powinnaś nie dość, że KAZAĆ jej wydać Ci tą parasolkę to jeszcze kazać się przeprosić za takie zachowanie.
a to nie jest za mocno powiedziane?? to że pracuje w sklepie nie znaczy że jest człowiekiem gorszej kategorii...

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
A informacja podana przeze mnie pochodzi z przepisów prawa (jak pójdziesz na studia to może co nieco się dowiesz).
Ja jestem i nie czuję się jakaś gorsza. Studiuję również.
Stary 2010-05-26, 23:34   #4056
akisia
Zakorzenienie

Axaxax, ok, chciałaś nakręcić tamtą dziewczynę, żeby upominała się o swoje prawa, rozumiem, często sama tak robię. Ale dlaczego musisz od razu pisać do Różowo per dziewczynko i, cytuję, jak pójdziesz na studia to może co nieco się dowiesz.
I rozumiem, że jesteś zapewne jakaś
sprzedawczynią w sklepie?
Z Twojej strony było to niekulturalne, zareagowałaś na uwagę jakby co najmniej Różowo mocno Cię obrażała. Swoją drogą, może choć sprawdź, do kogo piszesz "dziewczynko" i "jak pójdziesz na studia" bo zwracasz się tak do 25-latki.
akisia jest offline  
Stary 2010-05-26, 23:35   #4057
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:

Wypowiadając się w taki sposób zastosowałam manewr psychologiczny wzbudzający agresję, żeby następnym razem walczyć o swoje. To pozytywne w stosunku do koleżanki, która została normalnie wyrolowana.

Gdzie zachowałam/wypowiedziałam się niekulturalnie?
Proszę dziewczynko, nie pisz jeśli nie masz nic do powiedzenia, albo to co nawymyślasz nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Przepraszam za OT ale się wkurzyłam normalnie...
Średnio fajnie jest pisać takim tonem, zwłaszcza, że wg info w profilu Twoja rozmówczyni jest od Ciebie starsza. Ale to uwaga postronnej obserwatorki.
Stary 2010-05-26, 23:41   #4058
Axaxax
BAN stały

Oczywiście ze sprawdziłam do kogo się zwracam najpierw. Byłam dla niej niemila, fakt. Wynikało to wyłącznie z faktu iż próbuje przekazać coś pozytywnego a tu wyskok na mnie.
Absolutnie nie uważam ze to ze ktoś jest sprzedawca czyni z niego gorszego człowieka. Po prostu jasne było dla mnie ze skoro broni sprzedawczyni to na 99% jest nią sama.
Zbyt wiele rzeczy odbieracie do serca. Ale cóż taka natura lasek...
Axaxax jest offline  
Stary 2010-05-26, 23:45   #4059
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiście ze sprawdziłam do kogo się zwracam najpierw. Byłam dla niej niemila, fakt. Wynikało to wyłącznie z faktu iż próbuje przekazać coś pozytywnego a tu wyskok na mnie.
Absolutnie nie uważam ze to ze ktoś jest sprzedawca czyni z niego gorszego człowieka. Po prostu jasne było dla mnie ze skoro broni sprzedawczyni to na 99% jest nią sama.
czyżbyś teraz miała do "nas" pretensje o coś? (piszę "nas" bo sama zaczęłaś pisać w l.m.)
Stary 2010-05-26, 23:54   #4060
Axaxax
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
czyżbyś teraz miała do "nas" pretensje o coś? (piszę "nas" bo sama zaczęłaś pisać w l.m.)
Dyskusja z Tobą jest bez sensu... Nikt normalny nie byłby w stanie doszukać się w mojej wypowiedzi pretensji... Tobie jednak się udało Gratuluję
Dla mnie koniec tematu, ponieważ nic nie wnosi oprócz offtopa.
Axaxax jest offline  
Stary 2010-05-27, 01:26   #4061
emememsik

Cytat:
Ehh... a Ty przeczytałaś w ogóle o co chodziło? Sprzedawczyni nie była miła, była bezczelna, więc trzeba się dostosować do sytuacji.
Wiedzieć o tym, że ma psi obowiązek, a INFORMOWAĆ ją o tym to 2 rożne rzeczy... Nie dopisuj sobie czegoś czego nie powiedziałam. A i złośliwości nie są z Twojej strony zbyt w porządku. Jak dziewczyny rzucą złosliwość - punkty karne, ale jak moderator to wszyscy są cicho bo się boją. A ja mówię na głos - NIE MASZ RACJI W SWOJEJ WYPOWIEDZI.
Tak, przeczytałam. I jeśli nie wiesz, za zwykłe złośliwości nie ma punktów karnych, a moderator ma dokładnie takie same prawa jak reszta użytkowników, tylko trochę więcej obowiązków.
Mam rację w swojej wypowiedzi. Ale nie będę się z tobą spierać.
I spuść trochę z tonu, wszystkim nam to się przyda.

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2010-05-27 o 01:27
emememsik jest offline  
Stary 2010-05-27, 03:40   #4062
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Dyskusja z Tobą jest bez sensu... Nikt normalny nie byłby w stanie doszukać się w mojej wypowiedzi pretensji... Tobie jednak się udało Gratuluję
Dla mnie koniec tematu, ponieważ nic nie wnosi oprócz offtopa.
myslalam, że jestem normalna .
Pretensja to może złe słowo - lepszym jest kpina, rozszerzona z ataku na jedną Wizażankę na resztę, jak to ujęłaś, "lasek".

Szkoda wątku na takie wpisy . Niezależnie, czy to offtop czy nie.
Stary 2010-05-27, 11:37   #4063
nobodygirl91
Zadomowienie

dziewczyny, dajcie już spokój...
kończę za was tą bezsensowną kłótnie, jak chcecie narzekać to narzekajcie na kosmetyki Essence a nie na siebie nawzajem
zawsze wizaż kojarzył mi się z serdecznością użytkowniczek, nie psujcie mi tego
Stary 2010-05-27, 11:46   #4064
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

wlaśnie, nobodygirl ma racje. nie karmić trolla.

chcę już nową limitowankę...
rozwielitka jest offline  
Stary 2010-05-27, 11:55   #4065
elianka
Zakorzenienie

rozwielitka- ja już tracę nadzieję na Into the wild a miałam taką ochotę....
Stary 2010-05-27, 12:00   #4066
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

A ja chcę drugą szafę u siebie, ale pomarzyć to ja sobie mogę... 3 Natury w mieście i zero widoków na druga szafę... <depresja>

Polubiłam róż z CaH, tylko teraz albo mam omamy wzrokowe, albo mi wszystkie róże wyblakły... Serio, przy tym soczystym różu żarówiastym moje ukochane różyki wydaja się teraz takie... mdłe...? Aż wczoraj zaczęłam im się przyglądać czy się nie utleniły gdzieś, ale nie, tony mają zachowane, to pewnie złudzenie optyczne...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-05-27, 12:07   #4067
elianka
Zakorzenienie

dziewczyny serio róż z CaH jest ok? Odstraszył mnie kolorem skutecznie, bo ja biała na twarzy to z tym różem widziałam efekt barokorokokoko :P

Kurcze, przetestowałabym na ryjku, ale nie mam jak....
Stary 2010-05-27, 12:11   #4068
emememsik

Ja go uwielbiam. Jest naprawdę świetny, tylko trzeba kilka razy popróbować jego nakładanie, żeby dojść do wprawy. Ja lekko dotykam pędzlem różu i ilość, która zostaje na moim pędzlu jest idealna - polecam robić to jakimś twardym, miękkie niestety robią plamy. Twarz jest podkreślona i ożywiona.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dodam tylko, że jestem bardzo blada.
Stary 2010-05-27, 12:42   #4069
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Róż jest super, ale ja go nakładam na bronzer - jakoś lepiej mi to wtedy wygląda. Tzn. na policzki i same boki twarzy nakładam bronzer (ostatnio głównie z Creamylicious), jakbym chciała uzyskać efekt lekkiej opalenizny (ale minimalnie), a wtedy na sam czubek policzków delikatnie róż z CaH twardym pędzlem, tak niewiele obszarowo, potem rozcieram jeszcze dużym, miękkim pędzlem - i mam wymarzony efekt brązujący twarz, rumiane, zdrowe policzki i idealnie roztarte kosmetyki. Pokochałam taki makijaż, idealny na lato...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-05-27, 13:53   #4070
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
korzystając z okazji wstąpiłam dzisiaj do essence (niestety brak funduszy było ).. ale wypatrzyłam 2 produkty które wkrótce nabędę
1. szczotko-lusterko o którym wcześniej pisałam
2. kremowa pomadka do ust kolor 01 - piękny minimalnie różowy kolor dzisiaj kiziałam nią po dłoni i jest rewelacyjna
tu są kolorki: http://www.essence.eu/pl/products/li...lipsticks.html
jeśli masz ciemne usta to nie polecam Ci jej, nie daje w ogóle żadnego koloru jedynie jakąś poświatę i zbiera się w załamaniach ust

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wczoraj wpadł mi w oko szmaragdowy lakier z Multi Dimension - All Access I tak dumam nad nim, bo niezbyt lubię zielony kolor, a zielone paznokcie u mnie tym bardziej są trudne do wyobrazenia.
Czy ta seria (MD) jest lepsza jakościowo od Colour & go?
wczoraj zastanawiałam się nad nim i już miałam kupować ale stwierdziłam że poczekam jeszcze do wakacji

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2010-05-27, 13:54   #4071
nobodygirl91
Zadomowienie

ja bym wolała 2 szafe zamiast nowej limitowanki :P pisałam do Natury, ale mnie olali
ostatnio się nie maluje nawet bo leże chora w domu ale już zdrowieje
przez wakacje nie będe mogła pisać na forum! wyjeżdżam do pracy, nie wiem jak wytrzymam bez wizażu...
Stary 2010-05-27, 14:09   #4072
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dopiero zobaczyłam puderek mi się podoba i dwa lakiery ale u nas tego i tak pewni nie będzie
nie traćmy nadziei, pamiętasz jak było z limitowanką Twilight ?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

u mnie został tylko jeden róż z CAH i to chyba jest tester, już nawet nie wiem, a z deka kusicie mnie nic, jednak boję się plam bo w ogóle nie mam pojęcia o używaniu różu
chciałam kupić żółty lakier z CAH a tu nie było już ani jednego co mnie bardzo zdziwiło

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2010-05-27, 14:09   #4073
emememsik

Czemu wy cały czas piszecie o jakiejś limitowance Twilight?
Stary 2010-05-27, 14:20   #4074
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczyny serio róż z CaH jest ok? Odstraszył mnie kolorem skutecznie, bo ja biała na twarzy to z tym różem widziałam efekt barokorokokoko :P

Kurcze, przetestowałabym na ryjku, ale nie mam jak....
Róż jest genialny. Dodam, że ja nie jestem wielką fanatyczką rózy. Mam Burżujka, który, jak wiadomo, daje delikatny efekt i nawet początkującemu udaje się go poprawnie nałożyć. Róz CaH wymaga jednak uprzedniegoprzetestowania w wolny dzień - ja, przyzwyczajona do Burżujka machnęłam sobie na dzień dobry policzek klauna. W końcudoszlam, jak tego używać - delikatnie przykładam pędzel do różu (żądnego miziania), następnie dokładnie obdmuchuję pędzel, a potem jednym delikatnym muśnięciem przejeżdżam pędzlem po jednym policzku i po drugim (bez dokładki). Wystarcza. Uwielbiam efekt, który mam na policzkach, a u bladolicychmusi to wyglądac jeszcze piękniej (ja też mam dośc jasna cerę, ale bladolicą bym się nie nazwała).
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
chciałam kupić żółty lakier z CAH a tu nie było już ani jednego co mnie bardzo zdziwiło
Nie żałuj. Mam go i nie odpowiada mi - mam wrażenie, że lakier jest taki jakiś "tępy", a na paznokciu ma takie dziwne wykończenie, jak korektor. Ale inne kolory dziewczyny chwaliły, może więc to jakaś specyfika żółci, bo w kolekcji Shrek (O.P.I.) jest wlasnie żółty i dziewczyna, która ma kilka lakierow z tej serii też narzeka trochę na aplikację (inne kolory jak lawenda, błekit czy dwa odcienie zieleni nakładały jej sie bez problemu).

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2010-05-27, 14:31   #4075
dolce&gabbana
Zadomowienie

Cytat:
O to samo miałam zapytać

ex-aparatka
dolce&gabbana jest offline  
Stary 2010-05-27, 15:03   #4076
Adus_
Zadomowienie

byłam dziś w N. i oczywiście MA brak- a miałam taaaaką ochotę go wypróbować . Nawet zielonego nie było! Ale niby dzisiaj wieczorem ma być dostawa, to wpadnę jutro z rana i zobaczymy czy to aż taki cud jak opisujecie
Adus_ jest offline  
Stary 2010-05-27, 15:06   #4077
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
dopiero teraz uświadomiłaś mi że chodziło mi o limitowankę Moonlight

zdjęcia tego różu były zamieszczane czy nie bo już nie pamiętam ?

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2010-05-27, 15:11   #4078
emememsik

Samego różu tak.
Stary 2010-05-27, 16:03   #4079
akisia
Zakorzenienie

Jak już tak narzekamy, że chcemy limitowankę, to ja chcę tą, w której był pasiasty róż i Sun Delicious, bo chcę czekoladki! Żadna inna limitowanka nie przypadła mi do gustu
akisia jest offline  
Stary 2010-05-27, 16:35   #4080
liiena
Przyczajenie

oj czekoladki kuszą i to jak

liiena jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, kosmetyki essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości