Essence cz. IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-05, 18:42   #4411
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Wrzucę jak zmyję fiolecik z CAH. Colour&Go to kolor ultimate pink i wrzuciła go wyrzej Ishikawa tyle, że pociągnięty jeszcze glitterem. W rzeczywistości wydaje mi się nieco ciemniejszy Multi dimension to kolor 57 love pink.

Dalam jedna warstwe, przy 2-3 tez mi sie ciemnieszy wydaje.
Ale colour&go to moje faworyty, na stopach ultimate pink 1,5 tyg mi się trzyma (na odzywce z Manhattanu). Dla mnie one sa super :d

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-06-05 o 19:53 Powód: literowka
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-05, 19:16   #4412
madziulka_
Zakorzenienie

W tym tyg kupiłam paletkę cieni SB, jesli jeszcze nikt nie wkleił zdj. to mogę wkleić
Cienie są bardzo fajne, bardzo kremowe i fajnie się je aplikuję.
Opakowanie bardzo fajne, pudełeczko jakby z magnesem jednak w środku w niektórych opakowaniach cienie były wpakowane byle jak.
Z 5 opakowań jakie były w drogerii jedno było takie w miarę równo w środku ułożone.
Także za to odejmuje im jeden minusik

madziulka_ jest offline  
Stary 2010-06-05, 19:51   #4413
aldenea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dalam jedna warstwe, przy 2-3 tez mi sie ciemnieszy wydaje.
Ale colour&go to moje faworyty, na stopach ultimate pink 1,5 h mi się trzyma (na odzywce z Manhattanu). Dla mnie one sa super :d
Ty tak serio, że Ci ten lakier trzyma 1,5 h czy literówka?

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline  
Stary 2010-06-05, 19:52   #4414
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
Ty tak serio, że Ci ten lakier trzyma 1,5 h czy literówka?
literowka, malo byc tyg.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-05, 20:17   #4415
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
W tym tyg kupiłam paletkę cieni SB, jesli jeszcze nikt nie wkleił zdj. to mogę wkleić
Cienie są bardzo fajne, bardzo kremowe i fajnie się je aplikuję.
Opakowanie bardzo fajne, pudełeczko jakby z magnesem jednak w środku w niektórych opakowaniach cienie były wpakowane byle jak.
Z 5 opakowań jakie były w drogerii jedno było takie w miarę równo w środku ułożone.
Także za to odejmuje im jeden minusik
Wklejaj, wklejaj jak masz coś jeszcze z Essence, zwłaszcza z drugiej szafy, to też poproszę bo się w mieście drugiej szafy dorobiłam i się zastanawiam, na co wydać pieniądze
akisia jest offline  
Stary 2010-06-05, 20:32   #4416
agata_slomka
Wtajemniczenie

ja dziś kupiłam sztyft ochronny do stóp i wygładzający krążek. Sztyft już testuję (śmigam po domu w nowym nabytki - ślicznych koturnach ), ale odnoszę wrażenie, ze podobny efekt byłby gdybym wysmarowała się wazeliną poczekamy - zobaczymy
Krążek potestuję dziś wieczorem
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-06-05, 20:35   #4417
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja dziś kupiłam sztyft ochronny do stóp i wygładzający krążek. Sztyft już testuję (śmigam po domu w nowym nabytki - ślicznych koturnach ), ale odnoszę wrażenie, ze podobny efekt byłby gdybym wysmarowała się wazeliną poczekamy - zobaczymy
Krążek potestuję dziś wieczorem
Ja mam duże problemy z rogowaceniem skóry i ten krążek mnie ciekawi...Daj proszę znać, jak się sprawuje
akisia jest offline  
Stary 2010-06-05, 21:03   #4418
black-bubu
Zakorzenienie

agata ja też ma ten sztyft, i racja to jest taka wazelina, według mnie zbędny gadżet.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-06-05, 21:14   #4419
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam duże problemy z rogowaceniem skóry i ten krążek mnie ciekawi...Daj proszę znać, jak się sprawuje
dziś wieczorem poddam go próbie
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
Stary 2010-06-05, 21:30   #4420
blebleble22
Rozeznanie

Trochę nie w temacie i nie wiem, czy już o tym nie było: na Targówku w Naturze (Warszawa) widziałam dziś nową limitowankę z Catrice - Nude Sensation. Było też chyba trochę innych nowości...
Jeśli zaśmiecam, wybaczcie
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-06-05, 21:53   #4421
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Blebleble22, to na Targówku (tzn. w Centrum Handlowym na Głebockiej, tak?) jest szafa Catrice? Tak dziewczyny zachwalają te kosmetyki, że chyba będę musiała je obmacać i przetestować... Catrice chyba też wypuszcza limitowanki Co jest w tej aktualnej?
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-05, 21:59   #4422
blebleble22
Rozeznanie

Tak ta, która jest teraz to: http://www.pinkmelon.de/magazin/make...sensation.html
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:07   #4423
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
No niezła, niezła Spodobał mi się ten bladoróżowy cień, podwójna kredka do oczu (kurczę, wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam sobie brązową konturówkę z Miss Sporty ), pomadki (wszystkie odcienie mi się podobają ) i lakierek w kolorze cappucino
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:15   #4424
blebleble22
Rozeznanie

Mi też dużo rzeczy podobał się w necie. Nie chcę Cię zniechęcać, jednak na żywo troszkę mnie zawiodła. Jasne cienie wydały mi się podobne do siebie i słabo widoczne, jasne odcienie lakierów również nie odróżniające się od siebie wyraźnie. Natomiast lakier w kolorze brzoskwini/koralu zbyt bystry :P Pomadki fajne, dwie bardzo jasne, ale ładne, ciekawe kolorki - warto przetestować. Zastanawiałam się nad tą najciemniejszą, ale zbyt dużo kosmetyków ostatnio kupuję i dałam sobie spokój
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:16   #4425
katsue
Rozeznanie

hej dziewczyny nie orientuje się może któraś z Was czy w Szczecinie postawili w którejś naturze drugą szafę? bo z miesiąc temu się pytałam ekspedientki czy coś o tym wie, ale powiedziała, że dowiadują się dopiero jak już coś nowego przychodzi
te Wasze lakiery są boskie !
katsue jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:34   #4426
agata_slomka
Wtajemniczenie

a czy w Trójmieście i okolicach jest gdzieś Catrice?

S. Mrożek
Stary 2010-06-05, 22:34   #4427
tucia09
Raczkowanie

Hej dziewczyny

Mam pytanko , gdzie mozna dostac kosmetyki z tej firmy CATRICE bo maja sliczne kolory lakierow
Stary 2010-06-05, 22:50   #4428
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Mi też dużo rzeczy podobał się w necie. Nie chcę Cię zniechęcać, jednak na żywo troszkę mnie zawiodła. Jasne cienie wydały mi się podobne do siebie i słabo widoczne, jasne odcienie lakierów również nie odróżniające się od siebie wyraźnie. Natomiast lakier w kolorze brzoskwini/koralu zbyt bystry :P Pomadki fajne, dwie bardzo jasne, ale ładne, ciekawe kolorki - warto przetestować. Zastanawiałam się nad tą najciemniejszą, ale zbyt dużo kosmetyków ostatnio kupuję i dałam sobie spokój
No wiadomo, że na żywo to całkiem inaczej wygląda, ale warto zawsze przekonać się osobiście Nie lubię kupować w ciemno, wolę przedtem obmacać
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:56   #4429
lea88
Zakorzenienie

A! lece do Natury na Bemowie sprawdzic czy jest limitowanka w szafie Catrice! oczywiscie opoznienie limitowanki jest ostre
kurde, tylko ze wiekszosc juz rzeczy w takim kolorze mam..
moze jakas pomadka ewentualnie wejdzie w gre..
kredka i cienie sliczne, ale po co mi kolejne...
swatche tej limtowanki
http://magi-mania.blogspot.com/2009/...atten-duo.html
http://vanillaa.wordpress.com/2010/0...on-collection/
http://www.misslipgloss.nl/catrice-n...tion-lipstick/
http://www.misslipgloss.nl/catrice-nude-sensation/
http://www.cosmopinie.nl/weblog/prev...sensation.html
lea88 jest offline  
Stary 2010-06-05, 22:58   #4430
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a czy w Trójmieście i okolicach jest gdzieś Catrice?
nie ma szkoda

P.S. kupiłam fioletowy cień i róż z CAH oraz MA, bo kupiony ostatnio oddałam mamie. Poluję wciąż na drugi pędzelllllllll....

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:59
Kasza Manna jest offline  
Stary 2010-06-05, 23:21   #4431
Dziewczyna822
Raczkowanie

do dziewczyn z W-wy: polecam nature kolo metra KABATY, nic o niej nie piszecie, a tam tez jest essence i nie ma kolejek. Nie wiem jak tam teraz to wyglada i ile szaf (ostatnio bylam ze 3 tygodnie temu), mieszkam obok, to moze wpadne, ale podejrzewam, ze moja w Legionowie jest obecnie jedna z najlepiej wyposazonych.

Sztyftu ochronnego do stop jeszcze nie testowalam, ale mysle ze wielkim odciskom to on nie zapobiegnie, moze jedynie zmniejszy je troche.
Przetestowalam krem regenerujacy do stop: dla mnie swietny, dobrze nawilza i slicznie pachnie, dlugo go czuc na stopach, ale to mi nie przeszkadza, bo i tak tylko na noc smaruje.
Przetestowalam tez na dloni ten lotion do nog z drobinkami, ladnie wyglada ma blyszczace drobinki, dla mnie moglby byc nieco bardziej brazowy, bo nie jest.

Ktos pytal o porownanie jasniejszych i ciemniejszych paskow... ja posiadam na chwile obecna 2 opakowania ciemnych i jedno jasniejszych, z czego jedno z ciemnych juz w duzej mierze wykonczylam, dlatego kupilam wczoraj drugie. Dla mnie ogolnie i jedne i drugie daja mocny efekt i nie wiem czemu jedne sa dla brunetek a drugie dla blondynek, wg mnie to kwestia gustu, jedne moze sa bardziej brazujace, a drugie moze bardziej ceglaste - te jasniejsze. W kazdym razie jestem blondynka i wiecej zuzylam tych ciemnych, takze do ciala jak jestem opalona.

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2010-06-05 o 23:22
Dziewczyna822 jest offline  
Stary 2010-06-05, 23:48   #4432
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
do dziewczyn z W-wy: polecam nature kolo metra KABATY, nic o niej nie piszecie, a tam tez jest essence i nie ma kolejek. Nie wiem jak tam teraz to wyglada i ile szaf (ostatnio bylam ze 3 tygodnie temu), mieszkam obok, to moze wpadne, ale podejrzewam, ze moja w Legionowie jest obecnie jedna z najlepiej wyposazonych.

Ktos pytal o porownanie jasniejszych i ciemniejszych paskow... ja posiadam na chwile obecna 2 opakowania ciemnych i jedno jasniejszych, z czego jedno z ciemnych juz w duzej mierze wykonczylam, dlatego kupilam wczoraj drugie. Dla mnie ogolnie i jedne i drugie daja mocny efekt i nie wiem czemu jedne sa dla brunetek a drugie dla blondynek, wg mnie to kwestia gustu, jedne moze sa bardziej brazujace, a drugie moze bardziej ceglaste - te jasniejsze. W kazdym razie jestem blondynka i wiecej zuzylam tych ciemnych, takze do ciala jak jestem opalona.
Naprawdę nie wiedziałam o istnieniu Natury na Kabatach Dziękuję za info Możesz dokładniej napisać, gdzie się znajduje, w jakim kierunku od Metra, ulica? Dziś byłam na Kabatach, gdybym wiedziała o tej Naturze to sprawdziłabym, gdzie jest

A te paseczki, to co to? Bronzer? Możesz podać jakiegoś linka, żebym mogła sobie go obejrzeć? On jest w stałej ofercie Essence?
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-05, 23:50   #4433
Kasza Manna
Zakorzenienie

Jest w drugiej szafie, z serii sun club, takie, jak w limitce z 2008 (?) roku- wpisz essence sun club w kwc, to znajdziesz.
Stary 2010-06-06, 00:01   #4434
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Tyle, że w W-wie nie ma nigdzie 2-giej szafy Essence (z tego co się orientuję, bo nie byłam we wszystkich N w mieście... jeszcze )

Boszszsz.... To ten?! http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zy-i-ciala.htm
Jeśli tak, to... to... bardzo mi przykro, że nie ma go w W-wie... Dlaczego w tak dużym mieście nie ma drugiej szafy?!

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-06-06 o 00:07
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-06, 00:04   #4435
Dziewczyna822
Raczkowanie

natura na kabatach, jest zaraz przy wyjsciu z metra, jak wyjdzie sie z peronu w strone ulicy Kiepury, a nie Wąwozowej, to potem po przejsciu przez bramki w prawo i jeszcze raz w prawo, lub w lewo i troszke sie trzeba wrocic po wyjsciu na gore, jest to przy KEN 20 (chyba 20, ewentualnie 18 lub 22, nie dam sobie glowy uciac, ale to zaraz budynek przy obu wyjsciach z metra po parzystej stronie KEN)
http://mapa.targeo.pl/warszawa,ken%2020

ja sie raz rozpedzilam w poszukiwaniu tej natury i poszlam KENem za daleko, a to zaraz przy samym metrze.

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2010-06-06 o 00:07
Dziewczyna822 jest offline  
Stary 2010-06-06, 00:15   #4436
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tyle, że w W-wie nie ma nigdzie 2-giej szafy Essence (z tego co się orientuję, bo nie byłam we wszystkich N w mieście... jeszcze )

Boszszsz.... To ten?! http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zy-i-ciala.htm
Jeśli tak, to... to... bardzo mi przykro, że nie ma go w W-wie... Dlaczego w tak dużym mieście nie ma drugiej szafy?!
ten, ten.

Zapraszamy np. do Gdańska
Stary 2010-06-06, 00:19   #4437
Inkarnatka
Wtajemniczenie

No to jestem oficjalnie zawiedziona... I zła Dziewczyno882, może Ty znasz jakąś Naturę w Warszawie (albo w okolicy ), w której jest druga szafa?
Inkarnatka jest offline  
Stary 2010-06-06, 10:17   #4438
Lulu Mortese
Zadomowienie

Ja wczoraj byłam w katowickiej Naturze, stara bieda... Leżą resztki cah, od czasów tego wielkiego uzupełniania szaf o inne nowości itp, zdaje się nic nie dołożyli. Chciałam jakąkolwiek czarną kredkę i nie ma ;(
Lulu Mortese jest offline  
Stary 2010-06-06, 10:21   #4439
Chaigata
Zakorzenienie

Aj, a ja nałożyłam sobie karę nie kupowania kosmetyków do lipca... a tu Catrice tak kusi szminkami......

złóżmy wątek Catrice - edit- założyłam. Zakochałam się w nude sensation, w wolnej chwili jadę obmacać...

A na Essence też poluję na szafę z pielęgnacją... w wakacje będzie trzeba zrobić rajd po warszawskich naturach

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-06-06 o 11:42
Chaigata jest offline  
Stary 2010-06-06, 18:39   #4440
dziubaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam pytanko , gdzie mozna dostac kosmetyki z tej firmy CATRICE bo maja sliczne kolory lakierow
Tucia, jesteś z Wrocławia, szafa Catrice we Wrocławiu jest w Magnolii, całkiem dobrze wyposażona
dziubaczek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, kosmetyki essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości