Essence cz. IV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-12, 20:25   #2611
Caramella
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. IV

hehe ale napisałam to od razu jak zobaczyłam linka, czyli 15 minut przed Twoim postem napisz tez

kurde , ale jestem zla ze kupilam roz po normalnej cenie...
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-04-12, 20:51   #2612
Adus_
Zadomowienie

też im napisałam, że niestety nie ma u mnie SYF

Edytowane przez Adus_
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:54
Adus_ jest offline  
Stary 2010-04-12, 22:22   #2613
Kasza Manna
Zakorzenienie

muszę się przyznać, że skusiłam się ....
na cienie zimowe różowy i ten szaro-brązowy. Na Pańskiej kosztowały 4,99 (choć brak o tym informacji na standzie, sprawdziłam cenę przy czytniku).
Wypróbowałam też róż (dobrze, że jest tester) i chyba już AŻ TAK MOCNO nie jestem na nie .
W wyprzedaży 7,99 (też sprawdziłam ) więc może, może...
Żadnych przecen ze starych limitek nie było (tj nowych przecen. bo tych kilku lakierów nie ma co liczyć).

tuRmaNIA, dostałam dziś przesyłkę od IguanyIguany okazało się, że były tam kolorki 01 i 02, więc na razie nie będę szukać źródeł w odległych zakątkach miasta. Ale pamiętam o tym, że w razie czego kupić dla Ciebie egzemplarz 02
Stary 2010-04-12, 23:06   #2614
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
na cienie zimowe różowy i ten szaro-brązowy. Na Pańskiej kosztowały 4,99 (choć brak o tym informacji na standzie, sprawdziłam cenę przy czytniku).
Wypróbowałam też róż (dobrze, że jest tester) i chyba już AŻ TAK MOCNO nie jestem na nie .
Żadnych przecen ze starych limitek nie było (tj nowych przecen. bo tych kilku lakierów nie ma co liczyć).

tuRmaNIA, dostałam dziś przesyłkę od IguanyIguany okazało się, że były tam kolorki 01 i 02, więc na razie nie będę szukać źródeł w odległych zakątkach miasta. Ale pamiętam o tym, że w razie czego kupić dla Ciebie egzemplarz 02
możesz mnie oświecić, gdzie na Pańskiej jest DN?
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-04-12, 23:19   #2615
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
możesz mnie oświecić, gdzie na Pańskiej jest DN?
Prawie vis a vis hali targowej, koło tych dwóch hałaśliwych sklepów z butami

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-04-12 o 23:21
Kasza Manna jest offline  
Stary 2010-04-13, 20:56   #2616
Klaudiusia17
Rozeznanie

Cytat:
U mnie też przecena. Wszystko było(widać, że cieszy się małym wzięciem). Wzięłam jednak te aplikatory do cieni(za 4,49zł) i ogrzewacz do rąk(4,99zł).
Klaudiusia17 jest offline  
Stary 2010-04-13, 20:58   #2617
Kasza Manna
Zakorzenienie

Kupiłam dziś róż Go Snow. Zwariowałam

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudiusia17 Pokaż wiadomość
U mnie też przecena. Wszystko było(widać, że cieszy się małym wzięciem). Wzięłam jednak te aplikatory do cieni(za 4,49zł) i ogrzewacz do rąk(4,99zł).
ja aplikatorów i ogrzewacza już nie widziałam, ale ogrzewaczyk kupiłam już wcześniej, więc specjalnie nie żałuję .

Muszę go wygotować, bo już użyłam
Stary 2010-04-13, 21:10   #2618
Adus_
Zadomowienie

kusicie mnie tym różem . Coś czuję, że jak w piątek jeszcze będzie na stanie, to go kupię .. Tylko po co mi kolejny róż?!
Adus_ jest offline  
Stary 2010-04-13, 21:13   #2619
Kasza Manna
Zakorzenienie

on jest jakiś taki.... fajny .
No i nie mocno różowy, ładnie się rozciera i nie zostawia tłustego śladu, zmienia się w puderek
Stary 2010-04-13, 21:55   #2620
elianka
Zakorzenienie

też dziś się skusiłam na przeceniony róż. Zamienia się w puder na skórze i co ważne- nie ma drobinek
elianka jest offline  
Stary 2010-04-13, 22:12   #2621
Kasza Manna
Zakorzenienie

czyli koniec końców ta zimowa limitowanka jednak nam się podoba
Stary 2010-04-13, 22:14   #2622
tuRmaNIA
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
U mnie są - też się zdziwiłam. We wtorek pojawiła się limitowanka i kupowałam po normalnych cenach, a w czwartek już było wszystko przecenione I tak zapłaciłam za cienie po 4,99, ogrzewacze po 4,41
Może przeceniają, bo przyjdzie coś nowego i usiłują się pozbyć towaru? Ja się tak łudzę
Przepłaciłam ogrzewacz Po co mi było tak się spieszyć z zakupem
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Było. Dziewczyny, śledźcie wątek.
Śledzę Jednak nie zauważyłam tej limitowanki
Cytat:
Dziękuję i czekam jakby co Zadowolona jesteś z 02?

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline  
Stary 2010-04-13, 23:12   #2623
madzior22
Wtajemniczenie

GG do madzior22

U mnie w mieście przecenione całe GS i jak przyszlam to nawet niczego nie brakowało - pełna wystawa. Wzięłam róż (cudowny, świetny, kocham go) a następnego dnia wróciłam się po błyszczyk (kolor o1) i jutro chyba ide po kolor 02
Róż jest super. łatwy w aplikacji. Delikatny i stwierdzam że po jakiś 15 minutach jakoś "wstapia" się w skórę, że wygląda naprawde jak w 100% naturalny zdrowy rumieniec.
Błyszczyk jest bardzo fajnie mleczny, delikatnie rozjaśnia usta i ma przyjemny zapach. No i kosztował 4.50 zł

Prawo jazdy !
madzior22 jest offline  
Stary 2010-04-13, 23:28   #2624
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Dziewczyny napaliłam się na ten jakiś ogrzewacz do rąk o którym piszecie, ale u mnie nie ma ani przeceny ani ogrzewacza do rąk
A byłam w 2 drogeriach Natura

Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline  
Stary 2010-04-13, 23:52   #2625
smileofangel
Zakorzenienie

mam nadzieje ze ta przecena zapowiada nowa limitowanke z reszta moze jutro w naturze podpytam... swoja droga ja nie pamietam zeby u mnie kiedys aktualna seria byla wyprzedawana... tylko jak juz jest nowa to lekko przeceniaja ale o max 1zł a czasem i w ogole albo po pol roku
Stary 2010-04-14, 00:29   #2626
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze ta przecena zapowiada nowa limitowanke z reszta moze jutro w naturze podpytam... swoja droga ja nie pamietam zeby u mnie kiedys aktualna seria byla wyprzedawana... tylko jak juz jest nowa to lekko przeceniaja ale o max 1zł a czasem i w ogole albo po pol roku
Też tak pomyślałam.

Obstawiam, że nic nie będą wiedzieli

tuRmaNIA, zadowolona z obu Dziś "ubrałam się" w ten ciemniejszy, cały dzień ładnie wytrzymał.
02 jest jaśniejszy od skóry, wygląda czyściutko

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-04-14 o 00:33
Kasza Manna jest offline  
Stary 2010-04-14, 09:46   #2627
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
czyli koniec końców ta zimowa limitowanka jednak nam się podoba
Cienie po 5 zł zawsze warte są uwagi

Dziś próba generalna różu. Zobaczymy ile się trzyma.
Jak weszło GS to u mnie było nietknięte. Teraz, kiedy zostało przecenione, zaczęło znikać. Wczoraj jak byłam, to ogrzewaczy już nie było, cienie też nieźle wybrane (np różowy został tylko jeden), błyszczyk też jeden tylko różowy...
Myślę, że ta przecena to reakcja na brak początkowego zainteresowania limitowanką
elianka jest offline  
Stary 2010-04-14, 10:03   #2628
kiciamała
Zadomowienie

Gosiaczek jest juz cos u Ciebie?
Wczoraj bylam w Mulku tyle ze z diablicami i nic nie wzielam. Ten rozyk calkiem ladnie wygladal... Czailam sie na kredki ale granatowej juz nie bylo...

Dziewczyny a jak z jakoscia ceni z limitek bo w sumie wiela bym a zal mi kasy...Chyba tylko dwa cienie maja jakas trwalos... Nawet kupilam sobie z tych sypkich z aplikatorem blekitny i miedziany . Blekitny wogole beznadziejny osypuje sie a miedz nie do zabica bez bazy. Paletka na cztery cienie blekitna tez do bani... i tylko bezowe mi sie trzymaja jako tako... A tak kusza kolorami....

I mam pytanko co do podkladu w musie ktory kolor jest zoltawy?

Czy kogos podraznia ten poder rozswietlajacy z Moonlight?

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-04-14 o 10:05
kiciamała jest offline  
Stary 2010-04-14, 10:53   #2629
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez kasza manna Pokaż wiadomość
czyli koniec końców ta zimowa limitowanka jednak nam się podoba :d
nie

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2010-04-14, 11:41   #2630
erolek
Raczkowanie

Dziewczyny, czy u nas już jest tusz do rzęs Multi Action Lashes Effect?
Załącznik 3029765
Dawno nie byłam w Naturze i nie miałam okazji sprawdzić. Jeśli już jest, to czy któraś z Was już go kupiła i przetestowała?
erolek jest offline  
Stary 2010-04-14, 12:10   #2631
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u nas już jest tusz do rzęs Multi Action Lashes go
U mnie nie ma- w Naturze z dwiema szafami.

Ja dziś próbowałam się pomalować tym różem, ale mi nie wyszło
nigdy nie miałam różu w kremie i jeszcze nie wiem "z czym to się je". Nakładałam go gabeczką i zrobiłam sobie matrioszkę na ryjku (mam bardzo jasną cerę). Dziwnie wyglądał, bo nie dośc, że za dużo nałożyłam, to jeszcze mocniej pomalowały się drobne nierówności na policzkach i wyglądałam jak z atakiem trądziku różowatego
Przypudrowanie pomogło, ale troch jednak mam za dużą tapetę dzisiaj....

Jutro spróbuję go paluchami nałożyć na sam podkład i dopiero potem pudrować ( róże w kamieniu nakładam NA puder....)\

TUTAJ
znalazłam wskazówki co do nakładania różu w kremie, wszystko zrobiłam źle

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:12
elianka jest offline  
Stary 2010-04-14, 12:49   #2632
kiciamała
Zadomowienie

Elianko to mnie oswiecilas teraz juz wiem czemu moj dziwacznie na podkladzie wyglada.... zobaczymy jak bedzie na odwrot moze sie polubimy

mi jakos ta GS nie przypadla do gustu... roz jakos mnie nie powalil. Ba lezala calutka nie tknieta, wiec nawet Niemki jej nie rozszabrowaly...Mocno perlowe i blade bylo wszysko dla mnie...

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-04-14, 13:06   #2633
201606210931
Konto usunięte

używałyście białej kredki z essence do linii wodnej oka? jak się trzyma? jak wygląda? intensywna biel czy ledwo ją widać?
201606210931 jest offline  
Stary 2010-04-14, 14:16   #2634
Gosiaczek21śl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Gosiaczek jest juz cos u Ciebie?
Wczoraj bylam w Mulku tyle ze z diablicami i nic nie wzielam. Ten rozyk calkiem ladnie wygladal... Czailam sie na kredki ale granatowej juz nie bylo...

Dziewczyny a jak z jakoscia ceni z limitek bo w sumie wiela bym a zal mi kasy...Chyba tylko dwa cienie maja jakas trwalos... Nawet kupilam sobie z tych sypkich z aplikatorem blekitny i miedziany . Blekitny wogole beznadziejny osypuje sie a miedz nie do zabica bez bazy. Paletka na cztery cienie blekitna tez do bani... i tylko bezowe mi sie trzymaja jako tako... A tak kusza kolorami....

I mam pytanko co do podkladu w musie ktory kolor jest zoltawy?

Czy kogos podraznia ten poder rozswietlajacy z Moonlight?
Ja dopiero jutro się wybieram... W sumie tak przemyślałam sprawę i chyba tylko kosmetyczkę przygarnę jeśli będzie no i może zieloną kredkę. Różu nie używam.

Co do cieni.... Na bazie Art Deco są naprawdę niezłe. Jeśli zainwestujesz w dobrą bazę (która starcza na oho ho) to na takich cieniacj jak Essence można sporo oszczędzić.

Mnie rozświetlacz z Moonlighta nie zapycha. Ale moim zdaniem straszny jest Staz All Day. Wracam do Max Factora, przynajmniej wiem co mam na twarzy.

Essence...
Gosiaczek21śl jest offline  
Stary 2010-04-14, 14:31   #2635
kiciamała
Zadomowienie

no u mnie nawet z baza AD srednie sa... a zwykle na baze to czasu nie mam bo gwiazdy staoja w kolejce do malowania. To w sumie dzieki malym zaczelam ess kupowac bo szabrowaly mi kosmetyki w celu malowania po scianach...

Roz chcialam siostrze kupic... i nie wiem, a sobie myslalam o tym granatowym cieniu ...

Po tym moonlight wychodzi mi kaszka na policzkach wiec jakos nie gra ze mna...

Maxa uwielbiam i wierna jestem LP od wiekow kupuje i nigdy lepszego fluidu nie znalazlam ... Muss jest calkiem calkiem mam od wczoraj tyle ze dosc bialy wychodzi kupilam 1 a cos bardziej zoltego mi pasuje...

Nie pamietam czy pisalam ale zakupilam ta paletke korektorow od catrice i naprawde bardzo dobre mysle ze warte sa poszukiwan...

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-04-14, 16:22   #2636
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
używałyście białej kredki z essence do linii wodnej oka? jak się trzyma? jak wygląda? intensywna biel czy ledwo ją widać?
ja mam i jest sredniawa... srednio biala i srednio trwala... trzeba ja rozgrzac przed nalozeniem jest twarda... jak moge cos zasugierowac polecam biala kredke sephora na wyprzedazy dalam 9zł i jest genialna wybitnie trwala miekka i bieluska chyba nawet z my sicret z ostatniej limitki lepsza jest biala niz z essence
Stary 2010-04-14, 16:34   #2637

Kiedyś narzekałam na Multi Action i podkład w musie. I leżały u mnie, leżały, aż w końcu trafiły do innej właścicielki - moja mama kosmetykami jest zachwycona
ville jest offline  
Stary 2010-04-14, 16:38   #2638
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
mało intensywna, słabo widać, szybko schodzi... za to nie mam żadnych zastrzeżeń do niej, gdy używam na powiekę
Maqua jest offline  
Stary 2010-04-14, 16:48   #2639
Adus_
Zadomowienie

miałam iść dopiero w piątek/sobotę do tej Natury, a poszłam dzisiaj, żeby nic mnie nie rozpraszało . Kupiłam róż i balsam do ust, ten fioletowy, który rzeczywiście jest trochę podobny do tego z Wibo. Za to róż- . Nawet jeśli teraz musi leżeć w kosmetyczce i czekać na swoją kolej (czyli aż dokończę Rimmelowy i ten z My Secret), to warto było

U mnie limitowanka była nietknięta, no poza raz macniętym testerem różu . Chyba wystawili przecenioną, bo żadnych innych cen poza tymi naklejonymi pod produktami nie widziałam.

Edytowane przez Adus_
Czas edycji: 2010-04-14 o 16:55
Adus_ jest offline  
Stary 2010-04-14, 16:50   #2640
dolce&gabbana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja mam i jest sredniawa... srednio biala i srednio trwala... trzeba ja rozgrzac przed nalozeniem jest twarda... jak moge cos zasugierowac polecam biala kredke sephora na wyprzedazy dalam 9zł i jest genialna wybitnie trwala miekka i bieluska chyba nawet z my sicret z ostatniej limitki lepsza jest biala niz z essence
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mało intensywna, słabo widać, szybko schodzi... za to nie mam żadnych zastrzeżeń do niej, gdy używam na powiekę
Potwierdzam, to co dziewczyny już napisały, nie nadaje się na linię wodną

ex-aparatka
dolce&gabbana jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, kosmetyki essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości