Proszę o pomoc: metamorfoza! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-15, 18:30   #1
Quenaya
Przyczajenie

Proszę o pomoc: metamorfoza!

Witajcie, drogie Dziewczyny! Dosyć regularnie przeglądam to forum, w sumie nic na nim nie publikowałam. Zaciekawiły mnie Wasze porady w wątkach dot. metamorfoz.. Jednak do rzeczy: i ja w związku z nowym rokiem postanowiłam coś zmienić. Co mi radzicie? Chciałabym uzyskać kilka porad dot. fryzury, koloru włosów, makijażu, może też ubioru?
Kilka danych: włosow swoich nie lubię- są cienkie, szybko się przetłuszczają. Pierwszy raz malowane były na czarno, potem brązy, nieudane rozjaśnienie i ognisty rudy. Teraz już jakiś czas nie maluję włosów, kolor naturalny: nie wiem, mysi? Raczej jasny brąz. Z cerą nie mam zbyt dużych problemów, zdarzają się wypryski.
Zaraz po studniówce chciałabym obciąć znowu włosy, bo od kilku lat nosiłam krótkie. Teraz je trochę zapuściłam, ale nie powiem, żebym czuła się lepiej. Chciałabym fryzurę a'la bob, bombka itp. Myślę cały czas nad kolorem- od jakiegoś czasu marzy mi się blond- ale cieplejsze odcienie. Myślicie, że to dobry wybór? Podobają mi się też rudości. Nie wiem, doradźcie mi coś. Na codzień nie maluję się, ew. podkład i mascara, nic więcej. Jak już nakładam makijaż to dość neutralny: kolorowe kredki (lecz nie malujące mocno) i cienie, kolory to fiolety, brązy. Ubieram się normalnie, wygodnie, kolorowo.
Wrzucam kilka różnych fotek (w sumie to dużo ich wyszło ). Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję!
PS Zdjęcie nr 1 jest najbardziej aktualne i najbardziej.. wiecie jakie
Quenaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:30   #2
_kokietka_
Przyczajenie

Dot.: Proszę o pomoc: metamorfoza!

_kokietka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:51   #3
tygrysekak
Rozeznanie

Dot.: Proszę o pomoc: metamorfoza!

Moim zdaniem dobrze by Ci było w ciepłym, mocnym odcieniu brązu, bo masz śliczne oczy i taki kolor wyeksponowałby je znacząco

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości