Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałościami:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-16, 14:11   #1
onaa9013
Przyczajenie

Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałościami:)

Witam. Mam pytanie skierowane do kosmetyczki. Moim problem od paru ładnych lat (obecnie w styczniu skończę 20 ) są podskórne nawet nie wiem jak to nazwać pryszcze, kulki, grudki, no nie wiem. Nie da się tego wycisnąć bo próbowałam, nic z tego nie wychodzi to siedzi pod skórą znajduje sie głównie na policzkach raz udalo mi sie to wycisnąć jedno z wielu bo zaczęło mnie swędzieć nie wiedziałąm co to jest poszłam do łazienki i wycisnęłam wyszło takie coś sztywne podchodące pod żółty niestty reszty nie da sie wycisnąć bo wyciskam wyciskam a to i tak siedzi tak jak siedziało. Wiem że nie są to pryszcze ( no chyba że jakaś specjalna rzadka odmiana). Nie są bardzo widoczne na pierwszy rzut oka. Widać je gdy patrzy sie z profilu albo gdy świeci słońce lub mocne światło Nie wiem co to jest nie wiem jak z tym walczyć a mam już tego dość prosze o pomoc czy jesteś jakiś zabieg kosmetyczny oczyszczający pozwalający się tego pozbyć? Ale taki naprawde skuteczny jak tak ot jaki? Macie może jakiś inny pomysł jak się tego świństwa pozbyć? Proszę o rade
onaa9013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:08   #2
Pracoholiczka
BAN stały

Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

pomocny na pewno bedzie zabieg oczyszczający twarz. Koszta od 100 do 140 zł ( tak ja się spotkałam ). Zdecydowanie pomocny. Oczyszczanie wyeliminuje wszelkie zaskórniki. Ja na ten zabieg wybieram się raz do roku. Komfort znaczny.
Pracoholiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:15   #3
onaa9013
Przyczajenie

Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

Tak myślałam ale z tego co zauważyłam salony kosmetyczne proponują różne zabiegi oczyszczające z jakimiś ultradźwiękami, kapsułkami, itp. Jaki byłby najlepszy w mojej sytuacji? Podstawowy czy z jakimiś szczególnymi dodatkami?
onaa9013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:05   #4
ladybalbina_90
Raczkowanie

Absolutnie nie czysc tego!!!! przede wszystkim ktos musi zdiagnozowac twoj problem (ktokolwiek byleby byl kompetentny) Bron Boze jakiekolwiek czyszczenie. Najpierw diagnoza potem terapia!!!
ladybalbina_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:51   #5
marbre
Raczkowanie

GG do marbre

ja oprócz zaskórników walczę z pryszczami więc regularnie bywam u dermatologa. ostatnio spytałam się babki, czy te grudki może usunąć mi kosmetyczka, to powiedziała, że to jest ostateczność... zapisała mi maść, differin, i powiem szczerze na policzkach i brodzie zniknęły, jedynie przy ustach zostały, ale są widoczne tylko przy znacznym napięciu skóry. to maść z grupy retinoidów, na receptę, także radzę udać się do lekarza
marbre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 18:26   #6
pani_guzikowa
Przyczajenie

masz tradzik grudkowo-krostkowy, paskudztwo! tez na to cierpie... polecam brevoxyl krem na pewno bardzo pomoze (jest dostepny bez recepty) A jesli chodzi o oczyszczanie tego u kosmetyczki to tez sie w to bawilam. Wyglada to tak ze kosmetyczka przebija Ci te grudki igla i wyciska i to na sucho (nie robi wczesniej zadnych maseczek rozpulchniajacych czy otwierajacych pory poniewaz te grudki chowaja sie pod wpływem takich srodkow) W moim przypadku byla to walka z wiatrakami bo kiedy pozbylam sie jednych to na ich miejsce pojawialy sie nastepne. Chodzilam co 2 tydzien a rany po tym zabiegu goiły sie dobre 3 dni. Ale szczerze mowiac to jedyne co mi pomagalo na te okropne grudki. teraz zrezygnowalam z tej kuracji i biore tabletki antykoncepcyjne diane 35... jesli pomoga to dopiero wtedy udam sie do kosmetyczki aby ona dokonczyla dziela. Powodzenia wiem co to znaczy
pani_guzikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 16:38   #7
marbre
Raczkowanie

GG do marbre

brevoxyl w moim przypadku nie pomógł w ogóle, na dodatek tak wysuszył skórę że miałam później wysyp wszelkich świństw... nie polecam.
Stary 2009-12-19, 17:33   #8
zielona87
Zadomowienie

dziewczyny!
ostatnio ciagle robią mi sie pryszcze. normalna sprawa niby,ale nigdy nie mialam problemów z cerą. Czy wizyta u dermatologa z powodu zwykłych pryszczy w umiarkowanych ilosciach bedzie paranoją? Nie chce sobie zepsuc cery przez zaniedbanie,albo jakies domowe środki...
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC

Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:45   #9
marbre
Raczkowanie

GG do marbre

nie ma w tym paranoi, po prostu dbasz o siebie na własną rękę nic nie rób, bo możesz sobie zaszkodzić. a skoro miałaś dotąd ładną cerę, nie warto ryzykować.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości