Jasny br您 czy ciemny blond? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-16, 21:48   #1
Martona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Wpisy w blogu: 1

Jasny br您 czy ciemny blond?

Od jakiego czasu przeszukuje r騜ne fora..i probuje sie zorientowa jakie farby sa dobre i szczerze powiem 瞠 zdania s bardzo r騜ne i podzielone.
Mam zielone oczy a moj naturalny kolor w這s闚 jest nijaki tak go nazywam bo sama nie wiem czy to ciemny blon czy cos inego.Chcialabym mie jaki jeden kolor a nie tak jak teraz 3.Zastanawia豉m sie nad farba garniera jasny braz 4.3 , 5.3 zastanawiam sie tez nad blondem ale nie wiem czy bedzie mi pasowa.
Jakie wspomnienia miacie po tych farbach..czy kolor wychodzi tak jak na opakowaniu.?
Martona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 13:13   #2
moniczkalovemax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Jasny br您 czy ciemny blond?

Garnier wychodzi bardzo, bardzo ciemny na w這sach, ja uzy豉m garnier 100%kolor blond a wyszed mi ciemny br您 do tego wyp逝kiwa sie na zielono. Moze spr鏏uj co z loreala np. jasny be穎wy br您 -bardzo 豉dnie wychodsz lub bursztyn oba s ciep貫 leciutko rudawe, z blond闚 fajnie wychodzi mistyczne z這to Safira, lekko rozjasnia i naprawde d逝go trzyma sie na w這sach.
moniczkalovemax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 15:02   #3
joanna3480
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Jasny br您 czy ciemny blond?

kolory wychodza zdecydowanie ciemniejsze niz na opakowaniu.uwazam ze powinnas uzyc ciemnego blondu.
joanna3480 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.