kosmetyki Sephory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-16, 11:19   #1
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

kosmetyki Sephory

Jakie macie opinie o kosmetykach Sephory? Zawsze odbierałam Sephorę jak profesjonalną, rzetelną firmę. Ale to moje wyobrażenie nie zgadza się z odczuciami po wyróbowaniu kosmetyków. Kupiłam mianowicie prześliczne kolorki cieni do powiek w kremie, ale niestety są tak okropnie tłuste, że wałkują się w załamaniach powiek natychmiast po nałożeniu. Ostatnio kupiłam jasno szary tusz do rzęs. Kolorek, tak jak w przypadku cieni, jest również super, ale nakłada się okropnie i do tego strasznie śmierdzi zatęchłą piwnicą [img]icons/icon9.gif[/img]
Powiedzcie jak to jest z tymi kosmetykami? Czy one nie są przeznaczone dla zwykłego śmiertelnika (a raczej śmiertelniczki), czy ja trafiam na jakieś przeterminowane czy ja nie umiem się nimi posługiwać???
Ofelia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 11:32   #2
Entuzjastka
Raczkowanie

Re: kosmetyki Sephory

[img]icons/icon40.gif[/img]
Ja mam kilka kredek do oczu, tych grubszych, do makijażu oczu, policzków i ust. Używam ich tylko na powieki (pewnie dziwnie wygladałyby srebrne policzki) i jestem zadowolona. [img]icons/icon25.gif[/img] Dobrze sie rozsmarowują, ładnie wyglądaja na oku. Bardzo przypominaja kredki Pupy.
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 20:32   #3
DominikaS
Zadomowienie

Nie są to kosmetyki stricte dla profesjonalistów. Co do tłustych cieni to jeszcze nie spotkałam się z takimi żeby nie spływły A poza tym wszystko co ileśtam w jednym brzmi dla mnie podejrzanie Mam kilka odcieni lakierów do paznokci (odpowiada mi ze jest malanka butelka a jezeli kupuje lakier na raz to jest idealne) stosuje je i tak z podkladem i top coat wiec nie odpryskuja - nie wiem jak same... Mam też cienie ktore kupuje ze względu na monogość kolorów - z podkładem na powieki są też dobre. Na czerwony tusz mam wielką ochote ale nie spodziewam sie po nim nic ponad kolor... Szminek nigdy nie mialam. O farbach do ciala słyszałam zresztą tutaj że są niezłe. Kosmetyków w paletkach nie kupuje bo są zdecydowanie za drogie:-( Natomiast bardzo cenie sephore za roznorodnosc kolorów i kosmetyki specjalne (brokaty, błyszczące cienie, błyszczki). Narzędzia mi nie podeszły. Dobre sa tylko patyczki kosmetyczne - do poprawek i rozcierania linii. Z nowosci proboewałam dwufazowego płynu do demakijazu i nie pieka mnie po nim o dziwo oczy. Widziałam też ciekawy rozswietlajacy sztyft do twarzy ale nie wiem jak sie zachowuje na dluzsza mete.
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 20:40   #4
guest
Zakorzenienie

miałam lakier do paznokci, kolor był śliczny, ale pędzelek fatalny, stary i odkształcony, pierwszy raz widziałam coś takiego poza własnym lakierem trzymanym przez parę lat [img]icons/icon23.gif[/img], a jakość lakieru nienajlepsza. Kredki do oczu są OK, wygodne w stosowaniu i miękkie, trochę się tylko za bardzo ścierają po paru h.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości