Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-18, 13:55   #1
joannaodaniolow
Przyczajenie

Red face

Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Witam Wszystkie Wizażanki

Jestem tu nowa i chciałabym coś zmienić w moim wyglądzie i stylu. Jak widać na zdjęciu jestem osobą niepełnosprawną. Mam problemy z cerą, przetłuszczające się włosy, nie wiem jaki makijaż stosować, jak się ubierać. Bo, nie da się ukryć, do piękności nie należę

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam serdecznie,

joannaodaniolow
joannaodaniolow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:15   #2
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Wg mnie masz łądną, sympatyczną twarz, z którą w cudzysłowiu ''wiele da sie zrobić'' tj plastyczną Na zdjęciu nie widzę do końca jaki masz naturalny kolor wlosów.. Myslę, że łądnie byłoby Ci np w grzywce (nie koniecznie prostej, a np takiej na bok, trochę pocieniowanej). Nie wiem też jakiej długości masz włosy - moim zdaniem w lekko wycieniowanych falowanych wlosach za ramię byłoby Ci ładnie Co do koloru, może jakiś ładny średni brąz?

Co do makijażu - jeśli jesteś początkująca w tej kwestii poradziłabym Ci na początek lekki podkład, róż w jasnym świeżym odcieniu na policzki, oczy przyciemnić nieco kredką np brązową, tusz do rzęs i błyszczyk w naturalnym odcieniu - myslę, że to juz byłaby widoczna zmiana

Wg mnie nieładnie Ci w czarnym kolorze (ubranie), wyglądasz w nim trochę smutno - może jakieś pastele, jasne, żywsze kolorki

A co do problemów z cerą i włosami - poczytaj forum , jest sporo wątków o pielęgnacji cery i wlosów, z pewnością znadziesz tam porady jak dbać o twój rodzaj cery itp.
kleopatre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:18   #3
malvin
Raczkowanie

ja uważam że masz bardzo ładną buźkę na pewno włosy nie zaczesane do tyłu, ale nie wiem jaka fryzura - moze mocno ścieniowane? na pewno podkreślic czymś oczy - ja bym Cię widziała z ciemną kreską na dolnej powiece +tusz. Nie znam sie na tym wiec mogę się mylić ale tak bym zrobiła na początek.
malvin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 19:47   #4
ameliamaj
Raczkowanie

GG do ameliamaj

Przede wszystkim musisz bardziej uwidocznic swoją twarz- nadać jej wyrazu.
Moje propozycje:
-Grzywka- gesta i dluga prawie do brwi
-co do brwi- depilujesz je? Jesli tak to moim zdaniem za mocno. Zapusc na troszke szersze i przyda ci sie henna - to od razu podkresli oczy i nada wyrazu twarzy- tylko znajdz kosmetyczke z polecenia, ktora umie to robic, wbrew pozorom zle zrobiona henna (a co w tym niby trudnego?) zwlaszcza gdy ma sie brwi asymetryczne moze nieco zniweczyc efekt.
-rzesy- tusz

To wystarczy, jesli sie nie malujesz nie szalej - zeby teatralnie nie wygladac, poza tym moglabys sie wtedy zle czuc sama ze soba.Wystarczy puder mineralny w dobrym odcieniu , czasami nieco rozu i z biegiem czasu jakas lekka pastela .POtem sila rozpedu nabierzesz wprawy i intuincji .Powodzenia!

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

To jeszcze raz ja .Kobieto masz super usta i powinnas to docenic . Co do fryzurki jeszcze 2 slowa- grzywka jak juz wspomnialam i fryzura ktora pozwoli utrzymac ci w ładzie i schludności włosy- proponuję coś podobnego do obecnej fryzury Agnieszki Chylińskiej. Lub też jakąś odmiane tzw boba- najlepiej do długosci ramion. Ladne, zdecydowane strzyzenie wystarczy na poczatek.Pamietaj ze cos za cos, taka fryzura bedzie prawdopodobnie wymagala codziennego mycia i ukladania grzywki i traktowania jej jakimis specyfikami - samo sie nie zrobi
ameliamaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:08   #5
xxxDelikatnieKuszacaxxx
Raczkowanie

Moja imienniczko Widzę cię w fryzurze krótkiej-może bob, ale taki mocno wydłużony przy twarzy, i proponowała bym jakiś beżowy blond Coś takiego jak w załączniku Pozdrawiam, i życzę udanej przemiany

xxxDelikatnieKuszacaxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:10   #6
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joannaodaniolow Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Wizażanki

Jestem tu nowa i chciałabym coś zmienić w moim wyglądzie i stylu. Jak widać na zdjęciu jestem osobą niepełnosprawną. Mam problemy z cerą, przetłuszczające się włosy, nie wiem jaki makijaż stosować, jak się ubierać. Bo, nie da się ukryć, do piękności nie należę

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam serdecznie,

joannaodaniolow
uwazam że oceniasz siebie zbyt surowo. Masz ladna, ciekawa twarz i laleczkową urodę. I śliczne usta. Skoryguj owal twarzy fryzura z grzywką(zdj.1) lub bez(zdj2). delikatnie ciemniejszy kolor wlosow bedzie Ci pasowal-ale jesli nie chcesz farbowac, odswiez tylko plukanką.
Co do stylu i ubioru nie jestem w stanie doradzic bo nie wiem jaka jestes. To TY nosisz strój, a nie stroj Ciebie. Pokaz nam zdjecia tego co Ci sie podoba, na Szafie dziewczyny wklejaja świetne zestawy, czesto popularnych i dostępnych wszedzie ciuchów.

Wlosy-tak jak wizazanka wyżej pisala-prześledz forum fryzjerskie, tam jest masa porad, nie ma sensu tego przepisywac tutaj. Sprawdz watek o przetluszczajacych sie wlosach-zbiorowy.

Makijaz i twarz-napewno modelowanie okraglej twarzy bronzerem i rozem. tutaj wskazowki jak to zrobic Brwi-grubsze i podkreśl je cieniem albo kredka do brwi. narazie pozwol im odrosnąć.
Usta masz piękny, śliczny ksztalt -podkreslaj je blyszczykiem. Co do makijazu oczu zapraszam na MM-tam jest pelno pomyslow, eksperymentuj i sprawdzaj w jakich kolorach dobrze sie czujesz. zawsze mozesz wybrac bezpieczne klasyczne brązy, beze i szarosci.

powodzenia

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:59   #7
zuzanuss
Rozeznanie

witam. No to teraz ja sie wypowiem;D sama mam cienkie i przetluszczające sie wlosy, musze je myc codziennie,ale takie zycie. po umyciu sa fajne,ale juz niedlugo pozniej masakra. ja juz stracilam nadzieje,ze cos sie zmieni;D ale uzywam specjalne szampony do tego rodzaju wlosow i mysle,ze farbowanie tez mi je wysuszylo. uważam,ze z farbowaniem nie ma co szalec, tzn. lepiej nie decydowac sie od razu na jakas drastyczna zmiene. ja bym Twoje wlosy lekko przyciemnilamasz naturalnie proste wlosy? jesli tak to mi przy takich wlosach podobasie dl do ramion. ja mam krotsze wlosy 'przy glowie ' tzn nie tak calkiem krotkie, ale krotsze i dzieki temu nie sa takie oklapniete. co do makijażu....moim zdaniem mocno wytuszowane rzesy to podstawa. dla mnie to najwazniejsze. powodzenia
siłownia
zuzanuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:51   #8
florka
Raczkowanie

Kochana, jesteś ładną dziewczyną. Kilka rzeczy można zmienić i będzie ekstra! Włosy - tak jak kolezanka polecam boba, tylko niezbyt krótkiego, super fryzura i bardzo twarzowa, łatwa do ułożenia. Poza tym rzeczywiście polecam podkreślenie brwi, trochę ciemniejsze mogłyby być, wyraźniejsze. Kolor włosów też wyraźny, polecam ciemniejszy brąz. Będziesz wyglądać wyraziściej. Lekki makijaż, podkład, trochę bronzera i różu, tusz do rzęs i błyszczyk. Będzie super, głowa do góry.
Pozdrawiam ciepło,
Florka
florka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 16:06   #9
kasiaen1
Zadomowienie

echh chciałabym wyglądać tak w zwykłym kucyku

według mnie , na początek proponuję bez radykalnych zmian i cięć, przede wszystkim grzywka na bok, cieniowanie, coś w stylu pierwszego zdjęcia które załączyła Ferguusson lub które załączam ja są to fryzurki praktyczne i niemal "samoukładające się". do tego delikatny makijaż, metodą prób i błędów, żeby podkreślic zalety wystarczy odrobina tuszu, kremu koloryzującego i brązera w minimalnej ilości
kasiaen1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 16:31   #10
numb05
Zadomowienie

zgadzam się z dziewczynami - czyli buzię masz naprawdę niebrzydką przede wszystkim zmieniłabym fryzurę - grzywka jakaś na bok czy cuś - grunt żeby było coś przy twarzy. do tego na pewno podkreślić oczy - kreską i tuszem. masz dosyć ładny kształt twarzy, warto podkreślić chociaż delikatnie różem policzki. od tego bym zaczęła
i nie wiem co miało znaczyć "do piękności nie należę" bo do brzydkich też na pewno nie ;P trochę wiary w siebie (powiedziała ta co ma jej po brzegi, ehm)!

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:19   #11
joannaodaniolow
Przyczajenie

Dziękuję Kochane za rady!

Bardzo mi miło, bo przy okazji dowiedziałam się, że może rzeczywiście się surowo oceniam, ale po prostu kiedyś kilka nieznajomych przypadkowo dostało to właśnie zdjęcie i bardzo mnie skrytykowały, wręcz we wredny sposób (jedna powiedziała, że zobaczyła szatana )

Właśnie dziś, jeszcze zanim przeczytałam Wasze rady, pofarbowałam włosy na ciemny brąz, podoba mi się ten kolor. Teraz mam krótsze niż na tym zdjęciu, bo ścinałam. Jak odrosną do ramion, dam sobie zrobić boba tak jak radzicie.

A co do makijażu, to na razie stosuję tylko podkład Gosh Porcelain (mam bardzo jasną cerę) i za jakiś czas planuję zmienić na Vichy Dermablend Opal 15. Myślę, że jedynym dodatkiem będzie rzeczywiście henna, brwi muszą być bardziej wyraziste i mocne tuszowanie rzęs. Z tym że jestem alergikiem, czy henna tylko na brwi, czy na rzęsy też i czy henna szkodzi alergikom? A co do tuszu, jakie nie uczulają? Możecie podać jakieś nazwy?

Jeszcze może coś do stylu. Postaram się ubierać w jaśniejsze kolory niż czerń , a co do stylu, czy mogę wyglądać dobrze ubierając się w porządne dresy? Są dla mnie najwygodniejsze, bo jak już pisałam, siedzę na wózku. W dżinsach czuję się sztywno, spódniczek nie mogę nosić, bo mam chore nogi, buty tylko sportowe ze względu na zniekształcenie stóp, więc co myślicie o noszeniu na codzień dresów? teraz przyszło mi do głowy, że mogą być tylko brązowe i szare, bo jaśniejsze błyskawicznie się brudzą na wózku. Co o tym stylu myślicie?

Jeszcze raz dziękuję za rady, jesteście kochane i dziękuję za życzliwość
Stary 2009-12-19, 20:57   #12
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Ładny dres też może być ładny
Pomyślalam, że skoro dżinsy są dla Ciebie nie wygodne, bo faktycznie to sztywne spodnie, to może np materiałowe spodnie, jest takich sporo wygodnych, a przy tym nie koniecznie sportowych, ale jeśli nosisz typowo sportowe obuwie to raczej reszta ubrania też musi być nieco w sportowym klimacie.

Zamieść zdjęcia z nowymi wlosami
Stary 2009-12-19, 21:28   #13
joannaodaniolow
Przyczajenie

Kleopatre

Ja nie mam cyfrówki, Wigilię spędzę u mojego Taty i wtedy on mi zrobi zdjęcie i wstawię na pewno, najprawdopodobniej 24.12 wieczorem albo w pierwszy dzień świąt

Tak więc przy dresach już pozostanę, a co z tą henną i tuszem dla alergików?
Stary 2009-12-19, 21:32   #14
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

To czekamy na zdjęcie

Ja nie jestem alergikiem, więc nie wiem - napewno jak porządnie przeszukasz forum znajdziesz informacje
Stary 2009-12-19, 22:23   #15
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie dziś, jeszcze zanim przeczytałam Wasze rady, pofarbowałam włosy na ciemny brąz, podoba mi się ten kolor. Teraz mam krótsze niż na tym zdjęciu, bo ścinałam. Jak odrosną do ramion, dam sobie zrobić boba tak jak radzicie.

A co do makijażu, to na razie stosuję tylko podkład Gosh Porcelain (mam bardzo jasną cerę) i za jakiś czas planuję zmienić na Vichy Dermablend Opal 15. Myślę, że jedynym dodatkiem będzie rzeczywiście henna, brwi muszą być bardziej wyraziste i mocne tuszowanie rzęs. Z tym że jestem alergikiem, czy henna tylko na brwi, czy na rzęsy też i czy henna szkodzi alergikom? A co do tuszu, jakie nie uczulają? Możecie podać jakieś nazwy?
czekam na zdjęcia w takim razie

co do allergy-moze sprobuj podkladow mineralnych? Nie wywoluja uczulen, sa w 100% bezpieczne i zdrowe i poprawiaja kondycje skóry. Ja sama używam ich od ponad roku i nie wyobrazam sobie juz powrocić do tradycyjnych podkładów.
zachęcam Cię gorąco do tego i z chęcią pomogę dobrać kolor i formulę

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 11:58   #16
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Rzeczywiście masz sliczną buzię
Taki słodki aniołeczek z Ciebie
Ja tez widzę Ciebie w grzywce - najlepiej w takiej cieżkiej na bok Co do kolorku włosów to widziałabym cię w ciepłym brązie.
Tez uwazam, ze przydaloby się modelowanie twrzy - sama mam okrągłą buzię i uwierz mi - bronzer potrafi zdziałac cuda
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:50   #17
joannaodaniolow
Przyczajenie

Witajcie Kochane!

Znalazłam w komputerze trochę stare zdjęcie, miałam brązowe włosy i teraz wyglądam identycznie, włosy właściwie są teraz jeszcze ciemniejsze, długość jest identyczna. Co o tym looku myślicie?

Co do podkładu, najpierw wypróbuję wymarzony Vichy, a potem proponowany mineralny (nie znam się kompletnie na kosmetykach mineralnych).

Aha, bronzera nie będę używać, bo uwielbiam mieć bladą, wręcz białą twarz. Jej kontrast z bardzo ciemnymi włosami obłędnie mi się podoba.

Tak więc już wiecie jak teraz wyglądam, co teraz mi doradzicie?

W kwestii stylu, jak już pisałam, zdecydowałam się, kilka dobrej jakości brązowych i szarych dresów, do tego nieodzowne dla mnie wygodne obuwie.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i czekam na dalsze opinie
Stary 2009-12-21, 10:40   #18
podusia
Rozeznanie

Masz ładną twarz i tak jak dziewczyny radzą spróbuj z bronzerem, on wcale nie musi być ciemny,tak myślę że wystarczy troszkę ciemniejszy odcień od twojej cery a już będzie ładnie wymodelowana
Co do ubrań, to wydaje mi się że do spodni dresowych np czarnych ( ale całe czarne, bez pasków z boku czy napisów) można ubrać bluzeczkę albo sweter niekoniecznie w sportowym stylu. Moja znajoma jak miała nogę w gipsie nosiła proste czarne spodnie dresowe i fajne bluzki i sweterki, te spodnie nawet nie wyglądały jak dres.
Zapuść włoski, w bobie będzie ci ładnie i grzywkę też zapuść, taka dłuższa i cięższa na bok doda ci uroku

podusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:14   #19
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Co do bronzera to nie musisz go używać jeśli podoba Ci się bardzo jasna cera, ale pamiętaj, że aby blada twarz wyglądała atrakcyjnie trzeba ją umieć podkreślić odpowiednio - co też jest trudniejsze niż przy ''złapanej słońcem'' buźce.
Mi też się bardzo podoba jasna cera, ale wg mnie taka bladość wygląda dobrze jeśli podkreślimy ją różem do policzków aby wyglądała świeżo i zdrowo Zresztą na forum znajdziesz baardzo długi wątek ''Jak podkeślić jasną cerę", napewno Ci pomoże.

Wydaje mi się, że Twój kolor włosów na załączonym zdjęciu jest odrobinę za ciepły do Twojego typu urody, ale na zdjęciu masz bardzo delikatny makijaż, nie wiem jakby komponował się z ciut mocniejszym makijażem.

Co do dresów.. szare, brazowe?! miałbyć jakiś żywszy kolorek

I włosy proponuję Ci zapuścić Przy Twojej okrągłej buzi dłuższe włosy , takie do ramion czy bob, jak proponowaly dziewczyny bedą wyglądały napewno lepiej niż krótka fryzurka

pozdrawiam
Stary 2009-12-23, 13:48   #20
honey pie
Raczkowanie

zgadzam sie z kleopatre, w dłuższych włosach wyglądałabyś korzystniej. Do tego koniecznie dłuższa grzywka.
No i nie wiem.. jak Cię zobaczyłam, to od razu stanęłaś mi przed oczami wyobraźni z jakimś jasnym kolorem włosów. Jesteś typem lato. Na pewno jakiś balejage z blond pasemkami rozświetliłby Ci buzię

Dodaję zdjęcia, które może Cię zainspirują

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:15   #21
Malczi
Raczkowanie

łał!! masz sliczne pełne usta i ładny małay nosek! Moim zdaniem wystarczy ci klasyczny makijaz tj, lekki podklad , podkreslone oczy (i te usta oczywiscie tez troche brzoskwiniowego różu na policzki . A wloski , ja bym proponowala jakis nie za ciemny braz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Dziękuję Kochane za rady!

Bardzo mi miło, bo przy okazji dowiedziałam się, że może rzeczywiście się surowo oceniam, ale po prostu kiedyś kilka nieznajomych przypadkowo dostało to właśnie zdjęcie i bardzo mnie skrytykowały, wręcz we wredny sposób (jedna powiedziała, że zobaczyła szatana )

Ja tam widze anioła na tym zdjeciu trzymaj sie

Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 16:10   #22
wredna baba
Raczkowanie

Co do sportowego obuwia - do jednolicie czarnych, prostych addidasów czy tenisówek spokojnie można założyć coś eleganckiego - nie będą się rzucać w oczy i nie będzie się gryzło. Ewentualnie mogą być czarne ze srebrną czy popielatą lamówką Białych lepiej unikać - zawsze będą świecić i wyróżniać się

Jeśli chodzi o dżinsy - dużo wygodniejsze są te ze stosunkowo dużym dodatkiem stretchu (lycry czy innego elastiku). Ewentualnie polecam miękkie spodnie ze sztruksu, aksamitu czy weluru - w elegantszej wersji zamiast dresu A długie spódnice np z falbanką, w hipisowskim stylu? Jeśli nie będą ekstra zamaszyste nie powinny bardzo przeszkadzać Możesz też niewielkim kosztem urozmaicić swój strój - kolorowymi szaliczkami czy koralikami Może zdecydujesz się na kolczyki? Długie wiszące dodają kobiecości

Popróbuj różnych kolorów - ten czarny sprawia że wyglądasz smutno, oprócz tego przytłacza Cię Poszukaj dobrego dla Ciebie odcienia czerwieni lub różu - i noś go przy buzi - ładnie ożywia cerę. I jest optymistyczny Dobra będzie odrobina różu na policzki i dobrze wytuszowane rzęsy.
Rozjaśniłabym nieco włoski - masz dosyć jasne brwi, więc przy twojej cerze wyglądają nienaturalnie. Jeśli chcesz zostawić ten kolor rozważ przyciemnienie brwi - najpierw spróbuj to zrobić ołówkiem lub cieniem - a przed henną zrób test na alergię na przedramieniu.

Ja jestem alergikiem, ale henna mnie nie uczula. (swoje brwi przyciemniałam sama, henną w proszku z drogerii - trzymałam ją połowę czasu podanego na opakowaniu)
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 17:16   #23
eloania
Zadomowienie

tez mysle ze masz bardzo sympatyczna buzie, a do tego sliczne duze usta, moim zdaniem takie usta warto by bylo podkreslac przy kazdej okazji, przynajmniej blyszczykiem

nio i tez mysle ze powinnas troche zapuscic wloski.dlugie wloski sa wg mnie bardziej kobiece
pisalas ze przetluszczaja Ci sie wloski, polecam szampony joanny z serii rzepa, albo jakiekolwiek z pokrzywa - dostepne w drogeriach, i po problemie
Stary 2009-12-27, 10:38   #24
joannaodaniolow
Przyczajenie

Question

Zgodnie z obietnicą, dodaję moje najaktualniejsze foto z Wigilii, czekam co teraz powiecie.

Włosy oczywiście zapuszczam, rady biorę do serca, z makijażem nie chcę przesadzać, używam podkładu Gosh X-Ceptional Wear Porcelain, nie mogę znaleźć hipoalergicznego tuszu do rzęs, który dawałby teatralny efekt, bo taki mi się podoba Jakieś rady co do tuszu?
Nie chcę żadnych różów ani bronzerów, chcę być bladolica
Czy Waszym zdaniem kontrast ciemnobrązowych włosów i bardzo jasnej skóry jest korzystny? Bo mnie się podoba.

Pójdę za Waszą sugestię i będę podkreślać moje wydatne usta (odziedziczone po Mamusi) błyszczykiem. Mam w domu różowy błyszczyk, będzie dobry czy lepiej ciemniejszy, w jakim kolorze?

A czy skoro na razie mam jeszcze krótkie włosy, to czy warto już zrobić sobie u fryzjera grzywkę?

I co z tą henną brwi? Nie mogę się zdecydować ani znaleźć nigdzie wiadomości, czy ona uczula. No i podstawa to czy nie będzie razić na dość delikatnie wyglądającej buzi.

Czekam na rady

ps. przy okazji, skoro już jestem zalogowana, dodam, że rzadko tu piszę, bo mam straszne problemy z logowaniem, po prostu po logowaniu jestem stale odsyłana na nowo na ekran logowania i tak w kółko macieju. udaje mi się zalogować raz na ruski rok Jeśli któraś z Was wie coś na ten temat, to niech mi pomoże proszę

Jeszcze raz ja

Zrobiłam sobie przed chwilą zdjęcie z przyciemnionymi kredką brwiami i różowym błyszczykiem na ustach. Oceńcie czy to ma sens

W sumie henna nie jest potrzebna, bo przyciemnienie brwi kredką zajmuje pół minuty

Czekam z niecierpliwością na porady

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-28 o 12:01 Powód: post pod postem
Stary 2009-12-27, 11:12   #25
honey pie
Raczkowanie

Przy Twojej długości włosów jak najbardziej możesz już sobie zafundować grzywkę. Proponuję dość długą, taką żeby Ci nie skracała optycznie twarzy
To ostatnie zdjęcie jest dosyć marnej jakości więc nie widać dokładnie jaki jest efekt z tymi brwiami. Chyba wyszło nieźle, ale bez grzywki ma sie wrażenie, że jeszcze czegoś brak.
W każdym razie kredka do brwi zamiast henny to raczej rozsądniejszy wybór

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:29   #26
Merys
Zakorzenienie

Na Twoim miejscu przefarbowalabym sie na złocisty jasny blond. Zaczela uzywac matujacego pudru, tuszu do rzes. Zmien blyszczyk na bardziej delikatny odcien, bo ten Ci nie pasuje. Tutaj na forum jest duzo porad jak sie odpowiedno malowac.
http://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijazu
Merys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:35   #27
joannaodaniolow
Przyczajenie

OK, zrobię grzywkę u fryzjera jak mi doradzacie też widzę, że czegoś brak. To ostatnie zdjęcie jest kiepskiej jakości, bo jak już pisałam, nie mam cyfrówki.

Włosów nie pofarbuję na blond, bo już miałam taki kolor, jestem alergikiem, a farby rozjaśniające strasznie mnie uczulają. Muszę zostać przy naturalnym kolorze.

Dołączam zdjęcie torebki, którą sobie kupiłam. Myślicie, że będzie mi pasowała?

I co do ubioru. Pod choinkę dostałam śliczną białą kurteczkę na wczesną wiosnę z takiego puszystego, przemilutkiego futerka. Wygląda słodko. Pasowałoby mi takie coś? I dla kontrastu ciemne spodnie?

Jesteście Kochane, dziękuję Wam za wszystko i nie obrażę się za nowe sugestie
Stary 2009-12-27, 20:19   #28
wredna baba
Raczkowanie

Cytat:
Jakieś rady co do tuszu?
Nie chcę żadnych różów ani bronzerów, chcę być bladolica
Czy Waszym zdaniem kontrast ciemnobrązowych włosów i bardzo jasnej skóry jest korzystny? Bo mnie się podoba.
No właśnie, wydaje mi się, że taka jasna skóra zwykle wygląda niestety chorowicie, szarawo - stąd moje i dziewczyn rady o użyciu bronzera czy różu tego naprawdę nie trzeba dużo, wystarczy delikatny odcień, który tylko leciutko nadaje buzi kolorytu - nie chodzi nam o różowe plamy na policzkach, ani sztuczną opaleniznę raczej coś jasnego i harmonizującego z twoją karnacją, co Cię leciutko ożywi

Co do brewek na zdjęciu - twarz wygląda ładnie, chociaż nie wiem, czy kolor kredki jest dobrze dopasowany. Przy szminkach i błyszczykach unikałabym fioletowawych odcieni - taki kolor wyszedł na fotce, nie wiem, czy jest taki w rzeczywistości

Zrobiłam kilka przeróbek - podkład+róż, makijaż oczu złotym i brązowym cieniem, zmieniłam lekko kolor błyszczyka na lepiej pasujący wg mnie
+ mocniej wytuszowane rzęsy. Na koniec popróbowałam kilka fryzur w kilku kolorach

Jeszcze o jednym zapomniałam
Serdecznie przepraszam za posty jeden pod drugim

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-28 o 12:00 Powód: post pod postem + poprawienie cytatu
Stary 2009-12-27, 22:06   #29
joannaodaniolow
Przyczajenie

Talking Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Wredna Babo jesteś BOSKA!!!

Coś cudownego

Zachwyciłam się zdjęciem J6, mam mniej więcej taki kolor włosów chyba tylko krótsze jeszcze, jak wykonać ten makijaż? jaki to kolor błyszczyka? jaki tusz do rzęs? Umieram z ciekawości Dziękuję!
Stary 2009-12-27, 23:47   #30
wredna baba
Raczkowanie

taki np: http://www.maybelline.pl/produkty/us...32l436l495.htm
kolor błyszczyka dosyć popularny, ja mam podobny z jakiejś bliżej nieokreślonej firmy, której nazwa starła mi się z buteleczki Chyba jest też podobny z maybelline z serii superstay powergloss (nie, żebym reklamowała, firmę, znawczynią linii kosmetyków też nie jestem, wynalazłam na googlach - kojarzę, bo kiedyś z niej taki błyszczyk miałam)

Co do makijażu oka: podobny osiągniesz używając perłowego jasnego cienia w kolorze chłodnego złota, kości słoniowej, chłodnego beżu lub delikatnej pistacjii oraz chłodnego odcienia brązu. Opcjonalnie eyeliner lub cienka kredka, wg mnie raczej ciemnobrązowa niż czarna. + wydłużający tusz do rzęs.

jasnym cieniem pokrywasz górną powiekę, rozcierając go równomiernie, kąciki oczu akcentujesz cieniem brązowym - ten na przeróbce jest nieco zbyt ciepły, lepszy będzie ciemniejszy i nie wpadający w pomarańcz. Jeśli chcesz i umiesz - rysujesz kredką delikatną kreskę wzdłuż linii rzęs - jak najbliżej. Tuszujesz rzęsy - koniecznie górne, a jeśli chcesz i lubisz - dolne też. Przydatna może być też zalotka, jeśli chcesz podkręcić rzęsy do góry.

Co do buzi - zrobiłam symulację użycia jasnego podkładu (+ puder, ale osobiście nie przepadam za aż takim paćkaniem się bez specjalnej okazji) i delikatnego różu na kościach policzkowych (uparłam się na ten róż, nie? - ale to jest moje okrycie tego roku i teraz każdemu polecam ) nakłada się go lekko po skosie w stronę ust, ważne żeby nie przeadzić i tylku musnąć - żeby dalej mieć buzię jak porcelanowa laleczka, nie rumianą jak jabłuszko.

Co do tuszu - nie będę się wypowiadać, bo sama mam długie i czarne rzęsy i wystarczy mi byle-co, żeby je tylko podkreślić Do tego nie cierpię wydawać dużo kasy na kosmetyki... Dziewczyny pewnie znają się dużo lepiej na tym co wydłuża, podkręca i cotamtylkotuszmożerobić jeszcze.

Oczywiście moja wypowiedź może być tendencyjna, i teoretyczna - sama ekspertem nie jestem, piszę to, co się sprawdza u mnie.
Mam nadzieję, że pomogłam. Z niecierpliwością czekam na nowe fotki jeśli zdecydujesz się na zmiany.

PS. Co prawda mój TŻ też twierdzi, że jestem boska, ale on jest całkowicie nieobiektywny. Pozwól więc, że pozostanę przy swoim zdaniu, co do mojej osoby i jej boskości - nie stwierdzam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości