Kolczyki! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-28, 10:44   #61
miss venflon
Zakorzenienie

Dot.: Kolczyki!

Cytat:
Napisane przez Magdusia124 Pokaż wiadomość
Taaak?? Taka mądra jesteś. To dlaczego jak ja zrobiłam sobie sama kolejną dziurkę i kolczyk oczywiście w płatku to sobie wyciągałam i przekładałam na inny jeszcze tego samego dnia, i przez te dwa tygodnie od przekłuwania nadal zmieniam na najróżniejsze jakie mi sie podobają i nic mi sie nie dzieje nie spuchły nie są czerwone nie ma żadnej infekcji.
Sie odzywaja ludzie na tematy o któreych nie koniecznie mają pojęcia...
Płatek uszu goi się do 2 msc hahahahahahahahahahahahah ahahaha... niezłe , zalezy na czyim uchu.
mylisz się w każdej kwestii
radze swoje butne podejście i ewidentny brak wiedzy zachowac dla siebie
twoje doswiadcznie jest osobnicze a rady śmieszne

platek ucha goi sie od dwóch miesięcy w górę
najlepszy materiał to tytan,ptfe,bioplast-nie istnieje NIEUCZULAJACA STAL CHIRURGICZNA co częstp usiłuje się wmawiać
odpowiednia pielęgnacja to przemywanie sola fizjologiczną i uzywanie delikatnego sprayu antybakteryjnego Octenispet

a efekty twoje grzebaia w świżych dziurkach mogą dopiero przyjśc-różne swinstewka mają rózne okrsy inkubacji

napisałam to jaale pewnie nie mam pojęcia o czym piszę
Stary 2009-12-28, 11:15   #62
Magdusia124
Raczkowanie

Rób sobie co chcesz mnie to nic nie obchodzi. W biologii nie ma czegos takiego jak 'świństewka'.
Stary 2009-12-28, 13:34   #63
owieczkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
mylisz się w każdej kwestii
radze swoje butne podejście i ewidentny brak wiedzy zachowac dla siebie
twoje doswiadcznie jest osobnicze a rady śmieszne

platek ucha goi sie od dwóch miesięcy w górę
najlepszy materiał to tytan,ptfe,bioplast-nie istnieje NIEUCZULAJACA STAL CHIRURGICZNA co częstp usiłuje się wmawiać
odpowiednia pielęgnacja to przemywanie sola fizjologiczną i uzywanie delikatnego sprayu antybakteryjnego Octenispet

a efekty twoje grzebaia w świżych dziurkach mogą dopiero przyjśc-różne swinstewka mają rózne okrsy inkubacji

napisałam to jaale pewnie nie mam pojęcia o czym piszę
Dzięki miss venflon, mi już ręce opadają jak widzę panienki w białych kozaczkach wmawiające wszystkim, że jak one sobie zrobiły gwoździem przekłucie i zmieniały kolczyki 2 dni po przekłuciu i twierdzące, że skoro im się udało, to daje im prawo do pisania sobie tytułu naukowego przy nazwisku i udzielanie takich "pomocnych" rad.

Mam nadzieję magdusiu że zmądrzejesz z czasem, i nic ci się w tym czasie poważnego nie stanie, i na zakażeniu ucha się skończy.
Stary 2009-12-28, 20:18   #64
lil chicka
Przyczajenie

Dot.: Problem z kolczykami w uchu.

Przede wszystkim nie przemywaj uszu spirytusem. Ból mógł być spowodowany samymi kolczykami. Jeżeli nie były z tworzywa przeznaczonego do świeżych przekłuć (tytan, bioplast) może to też być wynik jakiegoś uczulenia, albo odrzucenia przez organizm. Smaruj dziurki maścią Tribiotic, albo Bepanthen Plus i nie przemywaj żadnym spirytusem ani wodą utlenioną! To, że kosmetyczki tak robią w salonach świadczy tylko o ich braku wiedzy na temat piercingu.
lil chicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:30   #65
paulqa94
BAN stały

to ja powiem może coś o swoich doświadczeniach. też przebijałam chrząstke u kosmetyczki . chrząstka nie goi się 2 tygodnie , tylko znacznie dłużej. ja nie miałam żadnych komplikacji - nie ropiało , nie krwawiło , wszystko było ok. tylko na początku przez miesiac cholernie bolało. przy każdym zadarciu, zahaczeniu czy dotknięciu . nie spałam na tym boku, na którym mam kolczyka, starałam sie uwazać. jak wiadomo, ciało każdego reaguje inaczej. a powiedz, ból byl tak silny, ze nie dalas rady wytrzymać? z reguły tak jest - że miejsce przekłucia boli jakiś czas. napisałaś, że ropieje.. polecam tribiotic . jeśli przekłucie było świeże, kilkudniowe.. najprawdopodobniej zarosła ci troche dziurka i będzie problem z włożeniem kolczyka. ja też tak miałam , tylko po 2 miesiacach - wyciagnełam na chwile i nie mogłam włożyc spowrotem. potężny ból , łzy w oczach i krew z dziurki . na siłe ale jakoś przecisnęłam.

dopisze jeszcze, że kolczyka mam już ponad rok a czasami przychodzi ból . nie moge spac na tym boku, jednak przechodzi po około dwóch tygodniach. chrząstka cięzko sie goi.. no i ja przemywalam spirytusem ( wiem , wiem.. już teraz. nie bylo to zbyt mądre )
pozdrawiam . i życzę cierpliwości..

Edytowane przez paulqa94
Czas edycji: 2009-12-28 o 23:34
paulqa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:47   #66
azzilla
Przyczajenie

Ja przekłuwałam górna czesc płatka ucha... bardzo mi to ropiało i bolało ale wygoiło sie. Smarowałam maścia tribiotic a na poczatku przed zdjeciem kolczykow troszku spirytusem. Niestety za uchem dziurki mi zarosły i musze jeszcze raz przekłuć. Głupotą było ze wyjelam je po paru dniach wtedy kiedy mnie bolały. No ale nie wiedziałam.
azzilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:45   #67
travis
Wtajemniczenie

GG do travis
Dot.: kolczyk cleavage/sternum - kto ma ?

wlasnie wrocilam do domu po piercingu pepka,nie bolalo mnei ani troche. i teraz mysle nad cleavage wlasnie. ma ktos porownanie pepek-cleavage? ktore bardzie uciazliwe i bardziej bolesne?
the performance.
travis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:25   #68
carolinaa00
Przyczajenie

Kolczyki.

Znów piszę z problemem moje drogie dziewczyny.
Otóż potrzebuję plastikowe sztangi do kolczyków, z tym, że trochę nietypowej długości ( 4 cm i 2,7 cm ) . W grę wchodzi też ' materiał ' do robienia sztang samemu .. Byłoby to na zasadzie obcinania odpowiedniej dla Nas długości. Szukałam na Allegro. Może któraś z Was wie gdzie tego szukać ?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Hallo ?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Jest w stanie mi ktoś pomóc ?
Stary 2009-12-30, 18:38   #69
Paulinax123
Zadomowienie

Dot.: Kolczyki.

http://allegro.pl/item840366569_pier...ptfe_10cm.html coś takiego ?
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:44   #70
runaway_star
Raczkowanie

Question dobre studio piercingu we wrocławiu?

Czy możecie polecić jakieś dobre studio piercingu we Wrocławiu?

Chciałabym sobie zrobić kolczyk w chrząstce ucha (typu helix) i zależy mi na tym, żeby to było naprawdę porządnie zrobione, a boję się, że mogę trafić na piercera, który niekoniecznie zna się na tym, co robi

Więc bardzo proszę o radę i z góry dziękuję

A tak przy okazji: czy ktoś wie, gdzie można kupić kolczyk, który się tak jakby nakłada na całe ucho? Chodzi mi o coś takiego, jak na tej stronie na zdjęciu nr 8 http://marszu.com/index.php/category/portrety/page/4/ To jest takie cudo, że aż się zakochałam i stwierdzam, że muszę coś takiego zdobyć
runaway_star jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 23:44   #71
eaven
Raczkowanie

Dot.: dobre studio piercingu we wrocławiu?

osobiście polecam Ewę ze Sweet Daddy's Tattoo. Studio znajduję się na Podwalu 18
eaven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 03:01   #72
sowaa
Przyczajenie

Nie musicie przebijac sobie u kosmetyczki, ja rok temu sama sobie przebilam, i w ciągu 2 miesięcy mi sie zagoiło
sowaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:29   #73
maniap3
Przyczajenie

Kolczyki

Cześć.
Mam takie małe pytanie. Planuje zrobić sobie kolczyk w nosie.
Czy takie przekłucie boli??
maniap3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:41   #74
eaven
Raczkowanie

Dot.: Kolczyki

cześć, tak, bardzo boli, ja prawie umarłam z bólu, zagryzałam drewniany wałek i łzy leciały mi 3 godziny nie rób sobie kolczyka, to boli jak złamana ręka.
a na poważnie: jest cały obszeeeerny wątek zbiorczy poświęcony kolczykowi w nosie. polecam lekturę.
eaven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:43   #75
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: Kolczyki

dobre, dobre
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:03   #76
carolinaa00
Przyczajenie

Dot.: Kolczyki.

Tak, o to mi chodziło.
Już zamówiłam.

Wielkie dzięki ;*
Stary 2012-07-14, 16:52   #77
Kiniaa92a
Zakorzenienie

Kolczyki ze zdjęcia-percing, gdzie i jak?

Hej dziewczyny!

Wydaje mi się, że piszę w dobrym miejscu i że nie powtarzam wątku-jeśli jest inaczej, to przepraszam już teraz.

Przechodzę do pytania, problemu.

Ostatnio na jakiejś stronie z inspiracjami znalazłam zdjęcie (wklejam poniżej) i zakochałam się w tych kolczykach! Tzn. w miejscu w jakim one są zrobione, wygląda to świetnie.

I tu pojawia się pytanie. Gdzie można to zrobić? Bo zwykła kosmetyczka tym swoim pistoletem na pewno nie da rady. Jak sądzę w jakimś salonie percingu.
Wiecie może w jaki sposób to robią?
Jest bolesne?
Ile mniej więcej kosztuje?
I gdzie mogłabym dostać takie kolczyki? Szukałam na allegro, ale wszystkie jeden rozmiar mają. A tu chodzi o różnicę wielkości.

Z góry dziękuję za każdą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w_4050.jpg (20,4 KB, 52 załadowań)

Zapraszam!
Kiniaa92a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 18:40   #78
rozsznurowana
Zadomowienie

Dot.: Kolczyki ze zdjęcia-percing, gdzie i jak?

jak na moje oko to są helixy. zrobią ci to w każdym dobrym studiu piercingu i tylko tam wykonuje się kolczyki, NIE U KOSMETYCZEK. w jaki sposób? igłą ból to kwestia indywidualna, ale wbijanie igły na wylot w żywą i dość twardą (w tym przypadku) tkankę, zazwyczaj boli. na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to przebicie jest dość bolesne i baaardzo długo się goi o ile wgl się zagoi. bardzo łatwo jest sobie naruszyć kanał np przy myciu włosów lub czesaniu. o spaniu na tym boku możesz zapomnieć przez parę miesięcy. bardzo często wychodzi ziarnina przy przekłuciach w chrząstce, choć nie jest to reguła ale estetyczne to na pewno nie jest a to cholerstwo trudno wykurzyć no i często wraca koszty pewnie będą spore choć to zależy od studia. te 3 przebicia będą kosztować ok 200zł jak na moje oko. i nie jestem pewna czy wykonają ci to za pierwszym razem, raczej nie. kolczyków nie potrzebujesz, jeżeli pójdziesz do studia oni sami się tym zajmą i rozmiary prętów będą te same. kuleczki tylko będą się różnić wielkościami. mam nadzieje, że pomogłam

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara

rozsznurowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:19   #79
Kiniaa92a
Zakorzenienie

Baaaardzo dziękuję za odpowiedź, pomogłaś oczywiście

W takim razie zostało mi tylko podziwianie tego cuda

Zapraszam!
Kiniaa92a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 21:23   #80
ola_offspring
Raczkowanie

O właśnie, teraz nasunęło mi się takie pytanie: czy ten najniżej umieszczony to nie jest już Daith? Kiedy oglądam fotki w google grafika, to jedni mają tego daitha tak jak tu na zdjęciu, a drudzy jeszcze głębiej, jakby w środku ucha, nie wiem jak to opisać
ola_offspring jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 22:57   #81
rozsznurowana
Zadomowienie

to chyba kwestia indywidualna i miejsce wykonania zależy od upodobań. jak zwał tak zwał, może być i daith a może być i helix

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara

rozsznurowana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
helix, kolczyk, kolczyk w pępku, kolczyk w uchu, lipring, percing, problem, studio piercingu

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości