Ciemny br您 na blond - PILNE - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-12-18, 21:14   #1
Cameron7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Ciemny br您 na blond - PILNE

Witam! M鎩 naturalny kolor w這s闚 to do嗆 ciemny br您, docelowo chcia豉bym przefarbowa si na blond. Jestem ju po 3 wizytach u fryzjera, gdzie zrobi豉m sobie pasemka (baleja) i wygl康a to bardzo naturalnie. Teraz chcia豉bym pomalowa ca貫 w這sy, lecz nie chc uzyska efektu he軛u, ani 瞠by wszystkie by造 w jednym odcieniu, jednym s這wem blond z lekkimi pasemkami w poniedzia貫k wybieram si do fryzjera ale mam w徠pliwo軼i... np. czy gdy fryzjer po這篡 na moich w這sach farb (nie sam rozja郾iacz) w這sy nie stan si 鄴速e? Pom騜cie prosz...
Cameron7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-18, 21:40   #2
mexyco
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: Ciemny br您 na blond - PILNE

Je瞠li pasemka by造 rozja郾iane i teraz na這篡sz farb, to w miejscach pasemek b璠 one ja郾iejsze, a na naturalnym kolorze prawdopodobnie b璠zie to taki 鄴速awy odcie. Musisz poradzi si fryzjera jak b璠zie wygl康a kolor na Twoich naturalnych w這sach (zale篡 jakich farb u篡wa). Ja mam w這sy ciemny blond, mialam kiedy rozjasnione pasemka i p騧niej na這篡豉m farb platynowego blondu, to w miejsach wcze郾iejszych pasemek by pi瘯ny jasny blond, a na naturalnym kolorze nijaki miodowy. Na Twoim miejscu do這篡豉bym wi璚ej pasemek, aby uzyska naturalny efekt

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=389560

to mo瞠 Ci si sta, dlatego raczej odradzam

Edytowane przez mexyco
Czas edycji: 2009-12-18 o 21:35
mexyco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-18, 21:42   #3
Cameron7
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied Wydaje mi si, 瞠 u篡wa farb loreal... w innych wypowiedziach na forum wyczyta豉m, 瞠 one do嗆 mocno rozja郾iaj... Mam jeszcze pytanie. Chodzi g堯wnie o odrosty ale tak瞠 o nie rozja郾ione wcze郾iej partie w這s闚. Czy w czasie jednej wizyty u fryzjera mo積a na這篡 na nie rozja郾iacz, a dopiero p騧niej farb, czy w jakikolwiek spos鏏 po陰czy ich dzia豉nie?
Stary 2009-12-18, 21:50   #4
mexyco
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Samo na這瞠nie rozja郾iacza jest du穎 inwazj dla w這s闚, fryzjerzy rzadko decyduj si, aby na這篡 go na ca這嗆 w這s闚. Dlatego wydaje mi si, 瞠 raczej nie rozja郾iaj, po czym jeszcze farbuja. Moje kole瘸nki oczywi軼ie robi造 tak w domach, gdy wyszed im jaki 鄴速y odcie od rozja郾iacza, po na這瞠niu farby by pi瘯ny jasny kolor, ale p騧niej z tego co mi wiadomo, szybko pozbywa造 si w這s闚. Mocno trzeba by這 軼i望 i tyle z tego by這 ;] bo jest to du瞠 obci捫enie dla w這s闚. Szczerze w徠pi by fryzjer podj掖 si takiego czego, ale to r騜nie jest, zale篡 od jako軼i Twoich w這s闚, farb i wyobra幡i fryzjera
mexyco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-18, 22:07   #5
Cameron7
Raczkowanie

Tak te my郵a豉m, 瞠 to b璠zie zbyt intensywne, zobaczymy co wymy郵i ale oczywi軼ie jestem jeszcze otwarta na porady
Stary 2009-12-19, 09:14   #6
ania86ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

jestem w tej samej sytuacji co Ty te mam swoje ciemne w這sy bardzo porozja郾iane rozja郾iaczem i fryzjerka chce mi zrobi na g這wie ca造 kolor farb.pokazywa豉 mi jakim kolorem b璠zie mi farbowa w這sy. to jest najja郾iejszy kolor na palecie i jest popielaty 瞠by zniwelowa 鄴單. tylko zastanawiam si czy te rozja郾ione ju pasemka nie wyjd takie bialo siwe a reszta i odrosty 鄴速e??? najbardziej si boj tego pomara鎍zowego odrostu. fryzjerka kaza豉 mi przyj嗆 na farbowanie z ma造m miesi璚znym odrostem bo w豉郾ie m闚i 瞠 kolor przy g這wie mo瞠 wyj嗆 bardziej 鄴速y. zastanawiam si jak to wyjdzie no ale chyba si zdecyduj bo nie chc meczy dalej w這s闚 rozja郾iaczem. a Ty Cameron7 kiedy wybierasz si do fryzjera? ciekawa jestem jak wyjdzie
ania86ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 17:09   #7
Cameron7
Raczkowanie

Ja wybieram si ju w ten poniedzia貫k tak瞠 boj si najbardziej 鄴速ych odrost闚... ale mam nadziej, 瞠 m鎩 fryzjer jako sobie z tym da rad tak jak piszesz...ci庵貫 rozja郾ianie pasemek jest m璚z帷e i w豉軼iwie nigdy nie da oczekiwanego blond efektu
Stary 2009-12-20, 17:16   #8
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

hej,jestem na tym samym etapie co wy dziewczyny,mam pasemka i odrost juz tak na centymetr i chce miec ca貫 ja郾iutkie i co dalej?kolejny baleyage czy na這zy blond superrozja郾iaj帷a 111 garniera.Mam pro軸e jak juz odwiedzicie fryzjera to napiszcie jak wysz這...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 18:43   #9
ania86ka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cameron7 Poka wiadomo嗆
Ja wybieram si ju w ten poniedzia貫k tak瞠 boj si najbardziej 鄴速ych odrost闚... ale mam nadziej, 瞠 m鎩 fryzjer jako sobie z tym da rad tak jak piszesz...ci庵貫 rozja郾ianie pasemek jest m璚z帷e i w豉軼iwie nigdy nie da oczekiwanego blond efektu
powodzenia jutro trzymam kciuki ja b璠e farbowa na pocz徠ku stycznia, ale ju nie mog si doczeka co wyjdzie i 瘸逝j 瞠 teraz ju nie zafarbowa豉m, ale przysz豉m niestety z za du篡m odrostem. koniecznie pochwal si jutro efektem mam nadziej 瞠 fryzjerzy wiedz co robi i nie zrobi z nas kurczak闚

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Poka wiadomo嗆
hej,jestem na tym samym etapie co wy dziewczyny,mam pasemka i odrost juz tak na centymetr i chce miec ca貫 ja郾iutkie i co dalej?kolejny baleyage czy na這zy blond superrozja郾iaj帷a 111 garniera.Mam pro軸e jak juz odwiedzicie fryzjera to napiszcie jak wysz這...pozdrawiam
ja bym si ba豉 sama kombinowa z garnierem, bo r騜nie mo瞠 si to sko鎍zy szczeg鏊enie je郵i masz tak jak my naturalnie ciemne wlosy. ja dopiero pochwale si w styczniu jak wysz這.czyba 瞠 nie b璠zie si czym chwali
Stary 2009-12-20, 19:46   #10
blond_i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Musze przyzna ze te mam ten problem, jakie 2 lata temu zacz窸am farboa w這sy baleja瞠m (blond+ br您), jestem naturaln blondynk, ale farbuje 瞠by je przyja郾i. Wg zalece fryzjerki co 3 m-ce odrosty, raz na p馧 roku ca這嗆. Ale jaki czas temu chcia豉m zacz望 sama farbowa i tu problem, mam problem aby wyr闚na koloryt, na rozja郾ionych pasmach jednak farba nie chwyta za dobrze. Ale w sumie nawet doobrze, wygl康a to w miare naturalnie. Ale mam do was pro軸e, wiecie mo瞠 jaka farb osi庵n望 taki efekt? bardzo mi zale篡, pozdrawiam was serdecznie

Edytowane przez blond_i
Czas edycji: 2010-05-09 o 15:54
blond_i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-20, 20:21   #11
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

ten kolorek w這s闚 na zdjeciu wy瞠j jest suuuper moje marzenie co do kolorku w這s闚,jak farb uzyska ten odcie je郵i kto wie prosze o info...obie z blond_i b璠ziemy wdzi璚zne.pozdrowionka
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-22, 15:18   #12
ania86ka
Raczkowanie

Cameron 7 i jak tam w這ski po fryzjerze? wstawisz zdj璚ia?
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.