Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-13, 09:09   #4321
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dzień dobry...
idę do wanny, muszę się obudzić

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:26   #4322
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Dzień dobry
Ja też dotarłam do biura, idę po herbatkę i siadam do kwitów...
Braworka, wydaje mi się, że nie można tego w gorącej wodzie, bo straci właściwości - jak miodek.
Violl, będziesz się budzić w wannie? Ja w wannie zasypiam raczej

Pojechałam sobie wczoraj naftą kosmetyczną po włosach, a dziś na maksa mi się elektryzują - zastanawiam się, czy ma to jakiś związek
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:29   #4323
ferguusson
Zakorzenienie

dzieeeen bry

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość

marioladabr- nie dziękuje, jakoś nie przepadam
herbatka z miodem,
o właśnie dziewczyny co kiedyś pisały o pyłku i pierzga pszczelim,
czy to można rozpuszczać w gorącej wodzie? czy nie za bardzo.
---
ferg- gratuluje zmian w pracy, dziwię się tobie jak mogłaś pracować w takich warunkach.
- ferg robi miejsce na swoje biurko, eliminując wspólpracowników
ja chetnie herbatke

ikonka swietna braworko (za z podpalaniem)

Nie Mariolu, nie zlozylam wypowiedzenia bo a. ktos musi zarabiac na mineralki, perfumy, kremy, krewetki, mieszkanie, kredyt, slub, (kolejnosc jest naprawde przypadkowa) itp itd.. a b. naprawde lubie moja prace(poza rozliczeniami miesiecznymi..:/) i szkoda bylo by mi odejsc. zwlaszcza ze juz troche zapracowalam na swoja pozycje i ani nie dostane z marszu takiego stanowiska ani napewno takiej wyplaty.
sek w tym.. ze amerykanie sa bardzo trudnymi ludzmi we wspolpracy.. stwarzaja pozory pomocnych i otwartych, a to skrajne zaklamanie. Pomijajac ze ta dziewczyna ma ciag irytujacych nawykow to jeszcze stwarza atmosrefe ktora mnie stresuje i rozprasza. Zatem przeniose sie w inna czesc biura(co uzgodnilam juz z szefem) -jutro, a je moze dzis o tym poinformuje. Oczywiscie bedzie to plotka no.1 "dlaczego sie przenosze" Staram sie o tym nie myslec.. a moze nawet .. mam to gdzies wazne ze wreszcie bede miala wzgledny spokoj, bo siedzenie u osoby z nerwica natrectw mnie sama wpedza w nerwice

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
dzień dobry...
idę do wanny, muszę się obudzić
ja Ci podesle moich braci Oni sa skuteczni w budzeniu

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:46   #4324
angel of sadness
Zadomowienie

dzień dobry

witam z poranną kawą i kanapkami z bryndzą sądecką
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:50   #4325
vril
Zakorzenienie

Kupilam wczoraj ten wasz Carmex - o rany, zimno mi w usta Wali kamfora nieprzecietnie, za nic nie posmaruje sie tym wychodzac z domu w zimie
vril jest offline  
Stary 2010-01-13, 09:56   #4326
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
VIOLL tysiac razy polecalam :P :P
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...k-z-5-urea.htm

Kurcze nie wyrabiam, i jeszcze kawy nie pije macie jakis sposob na pobudzenie ale bezkofeinowy?
No i fiza mnie na potege usypia, ale nie ma opcji zalicze to. chce jak najszybciej cos sensownego robic na tej uczelni a nie tylko siedziec i wkuwac.. (grunt to miec ambicje i siedziec na wizazu hehe )

mykam, dobranocka
ja też polecam insanę

a co do budzenia - biorę Geriavit
może trochę dziwnie to brzmi, jak komuś mówię ale dla mnie to rewelacyjny środek na obudzenie i pobudzenie gdy muszę nie spać (czyli nauka albo impreza, żeby nie klapnąć przed 1 )
sprzedałam też ten sposób kilku osobom, które musiały dostarczyć sobie "kopa" - i działa (czyli nawet gdy weźmie się doraźnie)
myślę, że to lepsze niż kawa, redbule i inne takie świństewka (chociaż kawę kocham )

a wiecie coś o nootropilu (na usprawnienie krążenia mózgowego)? ostatnio koleżanka lekarka powiedziała mi, że jak mieli sesję to zupełnie normalne było to, że nootropil popijali (ten rozpuszczalny). też mnie korci, gdy mam czasami więcej pracy umysłowo-twórczej, ale kurcze, to jednak lek
AnkaFranka jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:10   #4327
Viollet87
Zakorzenienie

Bardziej obudziłby mnie prysznic, ale nie mam tzn. jest w łazience rodziców ale nie chce mi się tam znosić wszystkich swoich klamotów po to, żeby się raz wykąpać Z wanną to raczej chodzi o to, żeby iść cokolwiek zrobić, siedząc bym zasnęła

Ferg cieszę się, że to zrobiłaś jak widzisz nie było to takie trudne. A czy teraz też będziesz siedziała z kimś...? Mam nadzieję, że nie wpadniesz z deszczu pod rynnę

Leków na pobudzenie nie brałam nigdy. RedBulla piję w ilości 2 puszek na rok. Kawę w ilości 2 kubków na miesiąc Podbijam sobie "energetykę" herbatą, czekoladą, koktajlami owocowymi i/lub warzywnymi i dobrą muzyką polecam.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:23   #4328
angel of sadness
Zadomowienie

AnkaFranka moja koleżanka to zażywała kiedyś, chwaliła sobie. Ja jednak boję się takich wynalazków w końcu lek to lek. Ze swoich sposobów polecam lecytynę, tylko ją trzeba zażywać przez dłuży czas.

Ferg melduję, że pojemniczki, fiolki zostały zakupione i opłacone. Czy ma Pani jeszcze jakieś życzenia?
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:36   #4329
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ja też polecam insanę

a co do budzenia - biorę Geriavit
może trochę dziwnie to brzmi, jak komuś mówię ale dla mnie to rewelacyjny środek na obudzenie i pobudzenie gdy muszę nie spać (czyli nauka albo impreza, żeby nie klapnąć przed 1 )
sprzedałam też ten sposób kilku osobom, które musiały dostarczyć sobie "kopa" - i działa (czyli nawet gdy weźmie się doraźnie)
myślę, że to lepsze niż kawa, redbule i inne takie świństewka (chociaż kawę kocham )

a wiecie coś o nootropilu (na usprawnienie krążenia mózgowego)? ostatnio koleżanka lekarka powiedziała mi, że jak mieli sesję to zupełnie normalne było to, że nootropil popijali (ten rozpuszczalny). też mnie korci, gdy mam czasami więcej pracy umysłowo-twórczej, ale kurcze, to jednak lek
czytalam o nim kiedys na studiach.. ale nigdy nie odwazylam sie wziazc.. skutki uboczne mnie odstraszyly troche.
Ja z tych witaminkowych jestem raczej

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Bardziej obudziłby mnie prysznic, ale nie mam tzn. jest w łazience rodziców ale nie chce mi się tam znosić wszystkich swoich klamotów po to, żeby się raz wykąpać Z wanną to raczej chodzi o to, żeby iść cokolwiek zrobić, siedząc bym zasnęła

Ferg cieszę się, że to zrobiłaś jak widzisz nie było to takie trudne. A czy teraz też będziesz siedziała z kimś...? Mam nadzieję, że nie wpadniesz z deszczu pod rynnę

Leków na pobudzenie nie brałam nigdy. RedBulla piję w ilości 2 puszek na rok. Kawę w ilości 2 kubków na miesiąc Podbijam sobie "energetykę" herbatą, czekoladą, koktajlami owocowymi i/lub warzywnymi i dobrą muzyką polecam.
mam nadzieje ze nie pisze tego w zla godzine.. ale powaznie-gorzej juz sie nie da jak ona

ja sie energetyzuje muzyka tylko i wylacznie. (no i zakupami, fajnie adrenalina wzrasta) red bull nie dziala na mnie wogole, moge nawet przed snem wypic i zasypiam..:/

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
AnkaFranka moja koleżanka to zażywała kiedyś, chwaliła sobie. Ja jednak boję się takich wynalazków w końcu lek to lek. Ze swoich sposobów polecam lecytynę, tylko ją trzeba zażywać przez dłuży czas.

Ferg melduję, że pojemniczki, fiolki zostały zakupione i opłacone. Czy ma Pani jeszcze jakieś życzenia?
Boze, nie zadawaj takich pytan bo wiesz ze powiem TAK

pewnie cos wymysle jeszcze

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-01-13 o 11:00
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:47   #4330
Mojitooo
Zadomowienie

Cześć dziewczyny,

Jako, że ten wątek nie tylko o minerałach to postanowiłam podesłac Wam pewnien ciekawy link. Dziś w TVN po raz kolejny poruszono problem niebezpiecznych składników w kosmetykach. Na podanej przeze mnie stronie podano składniki, które mogą zaburzac gospodarkę hormonalną oraz kosmetyki, w których występują (oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej). dzielę się tym z Wami, bo wiem, że np. niektóre z Was używają chociażby kremu Ziajka pod minerały, który zawiera parabeny...
Link poniżej, z ciekawości można zajrzeć (mam nadzieję, że link podać można):
http://www.pro-test.pl/article_suple...0853,60858/_17 składników kosmetyków które zaburzają gospodarkę hormonalną.html

Na dole strony jest lista kosmetyków, nie wiem dlaczego z mojego linku przekierowuje na stronę główną...
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones

Edytowane przez Mojitooo
Czas edycji: 2010-01-13 o 10:53
Mojitooo jest offline  
Stary 2010-01-13, 10:48   #4331
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Witam

Przed chwilą weszłam do łazienki, przemyć twarz hydrolatem geraniowym i pomyślałam "jak dobrze że niedługo przyjdzie paczka z BU, bo mi się kończy hydrolat"
W tej samej sekundzie dzwonek do drzwi i pan listonosz wręcza mi Mazidła i Bu

Może wywołam tak inne paczki?

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:11   #4332
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj ten wasz Carmex - o rany, zimno mi w usta Wali kamfora nieprzecietnie, za nic nie posmaruje sie tym wychodzac z domu w zimie
Vril a jak oceniasz nawilżanie ? Zamówiłam sobie na allegro Carmex w tubce i w sztyfcie i bardzo ciekawa jestem ich działania na mnie. Może dzisiaj przyjdą
Chciałabym, żeby Carmex ograniczył smarowanie ust do kilku, kilkunastu razy dziennie. Bo teraz to co chwila się maziam
pati23 jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:24   #4333
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Hej No wreszcie nie nawijacie o jakiejś farmie
Ferg gratuluję
Braworka pyłek i pierzgę zalewa się ciepłą wodą, ale nie gorącą. Zaraz linka znajdę
No i chciałam sobie o tych kosmetykach poczytać co to Mojitooo wrzuciła, ale mi się link nie otwiera

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Braworko TUTAJ i nie patrz na fotki po prawej stronie, bo się można przestraszyć

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:27   #4334
vril
Zakorzenienie

Musze przyznac, ze jest dobrze. Posmarowalam sie Carmexem 3 godziny temu i usta sa wciaz "umazane", czuc natluszczenie i to wyrazne, praktycznie nic sie nie "zjadlo", zaskoczona jestem. Ale zapach i smak to najprzyjemniejszy nie jest. Mam wersje w sztyfcie - classic.
Do tej pory uzywalam Tisane i mimo, ze go lubie, to musze przyznac, ze "lezy" na ustach duzo krocej.

Co do szkodliwych skladnikow w kosmetykach - w aktualnym Poradniku Domowym jest artykul na ten temat - pisza, ze wiekszosc zarzutow nie ma podstaw.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-13 o 11:35
vril jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:32   #4335
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hej No wreszcie nie nawijacie o jakiejś farmie
Ferg gratuluję
Braworka pyłek i pierzgę zalewa się ciepłą wodą, ale nie gorącą. Zaraz linka znajdę
No i chciałam sobie o tych kosmetykach poczytać co to Mojitooo wrzuciła, ale mi się link nie otwiera

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Braworko TUTAJ i nie patrz na fotki po prawej stronie, bo się można przestraszyć
przypomnialas mi o plonach mych

zartuje.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:46   #4336
Dominkab

Cytat:
Musze przyznac, ze jest dobrze. Posmarowalam sie Carmexem 3 godziny temu i usta sa wciaz "umazane", czuc natluszczenie i to wyrazne, praktycznie nic sie nie "zjadlo", zaskoczona jestem. Ale zapach i smak to najprzyjemniejszy nie jest. Mam wersje w sztyfcie - classic.
Do tej pory uzywalam Tisane i mimo, ze go lubie, to musze przyznac, ze "lezy" na ustach duzo krocej.

Co do szkodliwych skladnikow w kosmetykach - w aktualnym Poradniku Domowym jest artykul na ten temat - pisza, ze wiekszosc zarzutow nie ma podstaw.
A podparli się jakimiś badaniami? Muszę podczytać w jakimś markecie tą gazetkę
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
przypomnialas mi o plonach mych

zartuje.
O nie tylko nie to

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-13, 11:49   #4337
vril
Zakorzenienie

Si
vril jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:03   #4338
Dominkab

Cytat:
Si
No to mnie zaciekawiłaś Muszę kupić w takim razie i doczytać dokładnie.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:22   #4339
ferguusson
Zakorzenienie

ktora z kochanych dusz tutaj moze mi pomoc ze skladem.... ?

bo mam takie cos:

Bioorganiczny krem to bogata dawka natury i komfort dla zmęczonej, zestresowanej skóry narażonej na codzienny szkodliwy wpływ środowiska. Naturalne składniki o właściwościach leczniczych doskonale wzmacniają i odżywiają, rewelacyjnie eliminują stres i napięcie skóry.

Skład:Aqua (Water),Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Dicaprylyl Ether, Propylene Glycol, Honey Extract, S.D.A. 40, Amber Extract, Glyceryl Stearate, Glycereth-26, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, CI 19140 (Acid Yellow 23), CI 18050 (Acid Red 1)

i zastanawiam sie co to cudo ma w sobie(widze glycerin i w sumie powinnam wyrzucic..) ze robi mi taka buzie, ze dzis nie mam podkladu..

placebo czy naprawde cos dziala..??

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:25   #4340
Dominkab

Ale gliceryna to bardzo fajny nawilżacz Mnie nie zapycha ale dobrze nawilża. Na składach jakoś bardzo się nie znam, ale nie podoba mi się ta ilość parabenów

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:30   #4341
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale gliceryna to bardzo fajny nawilżacz Mnie nie zapycha ale dobrze nawilża. Na składach jakoś bardzo się nie znam, ale nie podoba mi się ta ilość parabenów

ferg parabeny....

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:34   #4342
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Witam

Komu zielonej herbaty z figa?

Domi, ja niedawno czytalam sporo badan na temat PARABENOW i wnioski byly nastepujace:
1. nie maja dzialania rakotworczego, pomimo, ze sa bardzo czesto znajdowane w komorkach rakowych;
2. kumuluja sie w organizmie, dlatego moga zaburzac gospodarke hormonalna, wiec bezwglednie zakazano ich stosowania w produktach dla dzieci;
3. jest to wybor troche na zasadzie mniejszego zla, bo grzyby czy plesnie w nieodpowiednio konserwowanych produktach sa grozniejsze tak samo jak inne konserwanty, m.in. DMD hydratoin, czy Phenoxyethanol (przenika do centralnego ukladu nerwowego).
Czyli nie taki diabeł straszny, ale zalecali rozwage.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2010-01-13 o 12:36
Hanneke jest offline  
Stary 2010-01-13, 12:55   #4343
Dominkab

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Witam

Komu zielonej herbaty z figa?

Domi, ja niedawno czytalam sporo badan na temat PARABENOW i wnioski byly nastepujace:
1. nie maja dzialania rakotworczego, pomimo, ze sa bardzo czesto znajdowane w komorkach rakowych;
2. kumuluja sie w organizmie, dlatego moga zaburzac gospodarke hormonalna, wiec bezwglednie zakazano ich stosowania w produktach dla dzieci;
3. jest to wybor troche na zasadzie mniejszego zla, bo grzyby czy plesnie w nieodpowiednio konserwowanych produktach sa grozniejsze tak samo jak inne konserwanty, m.in. DMD hydratoin, czy Phenoxyethanol (przenika do centralnego ukladu nerwowego).
Czyli nie taki diabeł straszny, ale zalecali rozwage.
No ja tak właśnie też słyszałam. Ale są chyba konserwanty mniej szkodliwe tylko pewnie są droższe Ja osobiście wolę bez parabenów lub z małą ilością i przechowywać w lodówce

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-13, 13:07   #4344
pati23
Raczkowanie

Cytat:

Właśnie jestem ciekawa jakie będą moje odczucia co do zapachu, tubkę zamówiłam w wersji original, a sztyft wiśniowy. Może jakoś da radę. Najważniejsze dla mnie jest w tej chwili nawilżenie i jak się będzie trzymać kilka godzin tak jak tobie to będzie dla mnie szok
pati23 jest offline  
Stary 2010-01-13, 13:09   #4345
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
ktora z kochanych dusz tutaj moze mi pomoc ze skladem.... ?

bo mam takie cos:

Bioorganiczny krem to bogata dawka natury i komfort dla zmęczonej, zestresowanej skóry narażonej na codzienny szkodliwy wpływ środowiska. Naturalne składniki o właściwościach leczniczych doskonale wzmacniają i odżywiają, rewelacyjnie eliminują stres i napięcie skóry.

Skład:Aqua (Water),Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Dicaprylyl Ether, Propylene Glycol, Honey Extract, S.D.A. 40, Amber Extract, Glyceryl Stearate, Glycereth-26, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, CI 19140 (Acid Yellow 23), CI 18050 (Acid Red 1)

i zastanawiam sie co to cudo ma w sobie(widze glycerin i w sumie powinnam wyrzucic..) ze robi mi taka buzie, ze dzis nie mam podkladu..

placebo czy naprawde cos dziala..??

Nie znam się! czy tylko to są parabeny???? tak wnioskując na swoją logikę, są. Ale są na końcowych pozycjach. No i to znaczy,że są to już mniejsze, cząstkowem stężenia. A producent ma obowiązek podać wszystkie składniki. Czyli może być tez tak, że ilość nazw nie jest tu wyznacznikiem, bo ich suma udziałowa wszystkich razem może być zdecydowanie czasem mniejsza, niż uży6je się np. tylko jednego. i wówczas czytajac, oko cieszy się: o tylko jeden paraben! A to może być bardzo mylace. Czy dobrze rozumiem???? Tak wogóle abstrahując od tematu...
atoja jest offline  
Stary 2010-01-13, 13:30   #4346
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
dzieeeen bry

ja chetnie herbatke

ikonka swietna braworko (za z podpalaniem)

Nie Mariolu, nie zlozylam wypowiedzenia bo a. ktos musi zarabiac na mineralki, perfumy, kremy, krewetki, mieszkanie, kredyt, slub, (kolejnosc jest naprawde przypadkowa) itp itd.. a b. naprawde lubie moja prace(poza rozliczeniami miesiecznymi..:/) i szkoda bylo by mi odejsc. zwlaszcza ze juz troche zapracowalam na swoja pozycje i ani nie dostane z marszu takiego stanowiska ani napewno takiej wyplaty.
sek w tym.. ze amerykanie sa bardzo trudnymi ludzmi we wspolpracy.. stwarzaja pozory pomocnych i otwartych, a to skrajne zaklamanie. Pomijajac ze ta dziewczyna ma ciag irytujacych nawykow to jeszcze stwarza atmosrefe ktora mnie stresuje i rozprasza. Zatem przeniose sie w inna czesc biura(co uzgodnilam juz z szefem) -jutro, a je moze dzis o tym poinformuje. Oczywiscie bedzie to plotka no.1 "dlaczego sie przenosze" Staram sie o tym nie myslec.. a moze nawet .. mam to gdzies wazne ze wreszcie bede miala wzgledny spokoj, bo siedzenie u osoby z nerwica natrectw mnie sama wpedza w nerwice

ja Ci podesle moich braci Oni sa skuteczni w budzeniu

Gratulacje w takim razie za taka decyzję... a czy będą gadać to już ich sprawa. Ja we firmie powiedziałam, że od 01. marca od nich ide już sobie i nikomu nie mam zamiaru mówić dokąd (bo troszkę przechodze jakby do konkurencji)... i moge się założyć, że też będą gadać i gdybac i snuć swoje teorie

Viol, mnie zawsze dziecko nieźle budzi a dzisiaj to kot, bo miałkał od 6 rano strasznie i chciał się dostać do naszej sypialni...
marioladabr jest offline  
Stary 2010-01-13, 14:10   #4347
AnkaFranka
Rozeznanie

fergusson, no i skusiłaś tą bielendą, już do mnie leci a przy okazji okazało się, że mają świetny krem do rak i maseczki profesjonalne......
AnkaFranka jest offline  
Stary 2010-01-13, 14:17   #4348
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Moojito dzieki za link ...poczytam...

fakt faktem wiele sprzecznych informacji w necie znalezc mozna, co szkodzi itd.

Co do parabenow, wole aby bylo ich jak najmniej.
cansada jest teraz online  
Stary 2010-01-13, 14:19   #4349
86Paula
Zakorzenienie

heeej. ja mialam kiepska nocke. mam ostatnio problemy z zasypianiem, mala budzi mnie rano (nie dajac tez sie zbytnio wyspac w nocy- dzis zle spala) i caly dzien chodze zmulona, ziewajaca i ledwie przytomna. i zla na siebie. na dodatek dostalam @ wiec jestem obolala. znowu kilka dni opoznienia- chyba mi sie cykl wydluzyl, z czego zadowolona nie jestem.

Ferg, ciesze sie, ze uwolnisz sie od przykrego towarzystwa. obys miala o niebo lepsze warunki teraz, i zero stresu.

ooo paczka do mnie idzie

edit: ide rozpakowac moja komodke dzien przesylek, dostalam euphorie (testuje), okazalo sie, ze moje LB wyslane zostalo do domu moich rodzicow...ojciec mnie dzis poinformowal ze cos przyszlo. i teraz komoda bede przekladac proszki.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-01-13 o 14:22
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-13, 14:36   #4350
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
na dodatek dostalam @ wiec jestem obolala. znowu kilka dni opoznienia- chyba mi sie cykl wydluzyl, z czego zadowolona nie jestem.
ja też właśnie cierpię...

Kami, wybacz, jutro dopiero do Ciebie przesyłka pójdzie, wczoraj nie miałam siły się z domu ruszyć, jak już się do niego dowlokłam i teraz głupio się czuję, bo mówiłam że wyślę

Ferg, najważniejsze żebyś miała dobre warunki pracy, nie przejmuj się ewentualnymi plotami.

trzymajcie za mnie kciuki jutro około 9-10, błagaaam

And I can't escape,
can't wash this away.

Edytowane przez Annieee
Czas edycji: 2010-01-13 o 14:38
Annieee jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości