Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-14, 19:16   #4561
vril
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Evelinek napisz prosze gdzie jest ten jubiler. Sama nie wiem czy chce wiedziec dlatego zeby przypadkiem nigdy sie na ta ci.pe nie nadziac, czy wrecz przeciwnie pobiegne tam w podskokach w celu... coz, ja nie mam tolerancji dla ludzkich gadzincow, wdeptuje je w ziemie - skutecznie. Dla glupoty i bezdusznosci nie mam litosci.
vril jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:22   #4562
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Evelinek napisz prosze gdzie jest ten jubiler. Sama nie wiem czy chce wiedziec dlatego zeby przypadkiem nigdy sie na ta ci.pe nie nadziac, czy wrecz przeciwnie pobiegne tam w podskokach w celu... coz, ja nie mam tolerancji dla ludzkich gadzincow, wdeptuje je w ziemie - skutecznie. Dla glupoty i bezdusznosci nie mam litosci.
Na Narutowicza, obok salonu sukien ślubnych

W kwestii forum fitness powiem tylko tyle- toto jest chyba większe niż biochemia No to dziecko ma zajęcie Dziękuję Rzabciu, Domi
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:25   #4563
vril
Zakorzenienie

Dziekuje, zapamietam
vril jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:31   #4564
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a Twoja
pewnie dużo gorzej niz Twoja bo gorzej niż moja to być nie może

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dobra cena! Ja ostatnio kupiłam kilo za 90zł I to mrożonych więc 1/3 wagi to woda/lód
mam nadzieję ze nie z mojej firmy (tzn z tej której pracuje)

a tak na marginesie nie wiem, jak możecie jesć krewetki a jadacie jakieś takie np paluszki rybne panierowane i inne takie dania z rybek w różnych opcjach? bo ja pracuje wlasnie w tej branży i sie zastanawiam, jak ludzie to mogą jeśc (ale u mnie to jest kwestia tego, że mieszkajac nad morzem i jedząc całe zycie tyko świeże ryby - mrozonej nie tknę)

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
i dostałam właśnie paczkę od Winly ciuchy z new looka i boohoo- jak ją gdzieś dorwę to nie wiem co jej zrobię- taaaaaaaaką ilość peelingu z bromelaniną dorzuciła.. i róże jeszcze... dziękuję!
gratuluje zdanego examu i ciesze sie ze przesyłka doszła na zdrowie
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Winly MAD dotarlo w calosci,oniemialam na widok linera Ocean nie wspominajac o cieniu Navy-taki niepozorny w opakowaniu ale po roztarciu to bajka
noooo, oceanic .... cudo po prostu i "brak mi wiecej słów"

i na zdrowie lubie navy, mam nadzieję ze i Tobie przypadnie do gustu bo mamy bardzo podobne upodobania kolorystyczne

w ogóle juz prawie wszystkie avki są z REAL FOTKAMI z dnia na dzień coraz więcej, teraz jak wchodzę to juz nie tylk wpisy, ale i znajome twarze miło widzieć

-12 stopni, brrrr .....

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-14 o 19:34
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:37   #4565
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
nie masz ochoty poznać Poznania? gdyby nie kartki ze słówkami od kumpla to właściwie nie wiem czy bym w ogóle to tknęła:rolleyes
A wiesz, że jest na mojej liście miast "do zwiedzenia - odwiedzenia"?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Evelinku jesz za malo i masz skopany metabolizm. Organizm jest w stanie kleski glodu i broni sie jak moze przed spalaniem.
Im dluzej to bedzie trwalo, tym bedzie gorzej.
Chodz na Fitness do 30-tek, to Ci wszystko wytlumaczymy
Rzabba dobrze mówi - nie wolno jeść za mało, bo organizm uważa, że trzeba oszczędzać, co tylko się da... Ja zajadam często... i sobie nie żałuję TŻ jest zawsze niepocieszony, bo musimy mieć na talerzach takie same porcje. Jak on ma więcej, to uważam to za bezczelną niesprawiedliwość I nie szkodzi, że ważę 2x mniej, też potrzebuję kalorii
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:39   #4566
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Fergie aż się boję pomyśleć co wymyśliłaś

dzisiaj jest chyba jakiś dzień dobijamy innych
cos fajnego cos fajnego

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Ciezko z tym Zaraz po skonczeniu szkoly (technik fizjoterapii)
pare miesiecy pracowalam w zawodzie w DPS'ie (Dom Pomocy Spolecznej ,praca z dziecmi uposledzonymi zarowno umyslowo jak i fizycznie), ale nawet pelnego stazu nie odbylam
Potem tak po trochu (na czarno) juz nic nie zwiazanego z zawodem
Mialam jeszcze sie uczyc, w kazdym badz razie chcialam...
jednak los szykuje rozne niespodzianki. Teraz wlasnie przez to nie widze dla siebie przyszlosci ani szans na nic-to tez nie napawa mnie optymizmem

Edit: Z tego wszystkiego glowa mnie rozbolala juz
wiec nie mysl o tym juz dzis.

szukasz pracy w zawodzie..? przeciez to jest swietne zajecie. podnies kwalifikacje, na studia Cie nie namawiam..(choc kto wie...) ale moze studium.. albo inny profil. I szukaj pracy. To Ci doda kopa energii. Lepszego niz to co Ankafranka chce kupic

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:39   #4567
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
w ogóle juz prawie wszystkie avki są z REAL FOTKAMI z dnia na dzień coraz więcej, teraz jak wchodzę to juz nie tylk wpisy, ale i znajome twarze miło widzieć
A co z Twoim??
Stary 2010-01-14, 19:40   #4568
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Renia cena z tych wyzszych za bluzke...ale dalej mi sie podoba, jak znalazlabym taka w sklepie to nie gwarantuje jakby sie to skonczylo....

Hexx zdjecia super , dla mnie zima ma byc biala. Avek tez super, wygladasz dzis na bardzo zadowolona..........:ehem :

Kamilianna

Evelinek coz ...nic dodac nic ujac, co do zachowania. Ale ja mam swoj stary sposob na tego typu obsluge, czy tez panienki biegajace za mna aby niczego nie dotykac i nie ruszac.
Pytam: 'Pani na prowizji?' oczywiscie z mega usmiechem i milusim tonem!!
Odpowiedz ' TAK' wowczas ja 'no to pecha ma Pani dzis' i wychodze.
Odpowiedz 'NIE' wowczas ja 'to widac i slychac '.
Caly czas mega usmiech, a wychodzac rzucam Bye, bye ponurego dnia.........

Angel dzieki za cynk, mam maly remont i na razie przez 2 godz brak dostepu do lazienki. Napisze pozniej pelne nazwy.
cansada jest teraz online  
Stary 2010-01-14, 19:40   #4569
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
mam nadzieję ze nie z mojej firmy (tzn z tej której pracuje)

a tak na marginesie nie wiem, jak możecie jesć krewetki a jadacie jakieś takie np paluszki rybne panierowane i inne takie dania z rybek w różnych opcjach? bo ja pracuje wlasnie w tej branży i sie zastanawiam, jak ludzie to mogą jeśc (ale u mnie to jest kwestia tego, że mieszkajac nad morzem i jedząc całe zycie tyko świeże ryby - mrozonej nie tknę)
Nie wiem czy z Twojej, ale mam znajomego, który pracuje w firmie importującej takie rzeczy i następnym razem będę miała za połowę ceny
Powinnaś w sumie mieć nadzieję, ze z Twojej firmy
No i wiadomo, że nie ma to jak świeży dorszyk (nie mrożony, bo wtedy jest wiórowaty !!!), ale dobrze zrobione krewetki nie tracą bardzo jak są rozmrożone Ja tam lubię Ale w weekend dorszyk będzie

No i zapomniałam napisać, że uwielbiam takie klimaty jak na fotkach Hexx. U nas wczoraj była mgła, a dzisiaj nad ranem -17 stopni, jest mnóstwo śniegu, dzisiaj świeciło słońce a na drzewach była szadź

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:44   #4570
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
A co z Twoim??
eeee, nikt mi zdjeć nie robi to nie mam co wstawiać

teraz wygladam niezbyt dobrze, chodze ze spranymi wlosami bo jestem na rozdrożu potrzebuje juz bardzo cos z nimi zrobic ale nie moge sie zdecydowac czy dalej ciągnąć sobie ciemne czy wrocic do blondu... (bo mi sie jdnak spraly i juz mam prawie blond a ile łez wyryczałam ze sie nie spiorą )

kamilanna postaraj sie jakos ruszyc do przodu tak jak anpisała Ferg, podnos kwalifikacje na ile się da i przede wszystkim uwierz w siebie

ja przechodzilam ciezki bardzo okres jak nie znalalazma pracy w ukochanym zawodzie, zmuszona zostalam do zmiany branzy i zobacz, jestem bardzo zadowolona póki co a jak sie da to chodze na rozne kursy itp, bo nigdy nie wiadomo co sie moze w zyciu przydac (a jeszcze rok temu myslalam ze do usranej śmierci bedę belfrem)

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:48   #4571
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Już tuptam Czy to bardzo głupio zabrzmi, jak powiem, że zwyczajnie nie jestem głodna (zwykle)? Ok, teraz widzę, że to głupio brzmi Zaraz do Was dotrę
O ile uczucie glodu niekorzystnie wplywa na proces odchudzania to niestety jego brak o niczym nie swiadczy moze jedynie o nierozciagnietych scianach zoladka

Wejdz na watek ''Odchudzanie po 30 i pozniej'' tam sie zaopiekujemy mlodociana
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:57   #4572
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Winly, ale ty jesteś uprzywilejowana Wiesz jak trudno w Przemyślu o świeżą rybę? No chyba że prosto z Sanu

Kamilanno, twoja branża jest bardzo rozwojowa, a kwalifikacje zawsze możesz podnieść Świetnym przykładem jest moja mama - studia za młodych lat musiała przerwać ze względu na mnie, ale wróciła do nauki, kiedy ja miałam jakieś 12 lat, a mój brat 7. Zdobyła dyplom, zaczęła robić karierę i zawodowo osiągnęła chyba wszystko, co mogła. Ma bardzo dobrą pracę, wysokie stanowisko i fantastyczne zarobki, a kilkanaście lat temu była pewnie w takim samym dołku jak ty
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:19   #4573
cansada
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
O ile uczucie glodu niekorzystnie wplywa na proces odchudzania to niestety jego brak o niczym nie swiadczy moze jedynie o nierozciagnietych scianach zoladka

Wejdz na watek ''Odchudzanie po 30 i pozniej'' tam sie zaopiekujemy mlodociana

Rzabba chyba potuptam do Was na ten po 30tce.....
co prawda przez lata chodzilam na silownie i fitness, przygotowywalam sie do osobistego trenera i instruktora stepu...ale to stare dzieje.....czy ktos da mi tam kopa na poczatek? bo leniwa sie zrobilam strasznie
cansada jest teraz online  
Stary 2010-01-14, 20:23   #4574
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
co prawda przez lata chodzilam na silownie i fitness, przygotowywalam sie do osobistego trenera i instruktora stepu...ale to stare dzieje.....czy ktos da mi tam kopa na poczatek? bo leniwa sie zrobilam strasznie
<kop na początek>
Lemirka jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:25   #4575
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
No to chodz
Damy sobie kopa nawzajem bo ja bym chciala tego trenera zrobic
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:27   #4576
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
szukasz pracy w zawodzie..? przeciez to jest swietne zajecie. podnies kwalifikacje, na studia Cie nie namawiam..(choc kto wie...) ale moze studium.. albo inny profil. I szukaj pracy. To Ci doda kopa energii. Lepszego niz to co Ankafranka chce kupic
Cytat:

kamilanna postaraj sie jakos ruszyc do przodu tak jak anpisała Ferg, podnos kwalifikacje na ile się da i przede wszystkim uwierz w siebie
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Kamilanno, twoja branża jest bardzo rozwojowa, a kwalifikacje zawsze możesz podnieść Świetnym przykładem jest moja mama - studia za młodych lat musiała przerwać ze względu na mnie, ale wróciła do nauki, kiedy ja miałam jakieś 12 lat, a mój brat 7. Zdobyła dyplom, zaczęła robić karierę i zawodowo osiągnęła chyba wszystko, co mogła. Ma bardzo dobrą pracę, wysokie stanowisko i fantastyczne zarobki, a kilkanaście lat temu była pewnie w takim samym dołku jak ty
Dziewczyny ,ale ja z tej branzy juz wypadlam
Musialabym na nowo dyplom odnawiac ,a nie czuje sie na silach
tym bardziej, ze tego stazu prawie co nic O studiach to juz nie ma mowy-czuje sie za glupia...
Zeby jeszcze ktos mi pomogl przy Julii. To mnie boli najbardziej.
Za sciana sa matka z ojczymem ,a nie mam co na nich liczyc (temat toksycznych rodzicow sie juz tu przetaczal wiec wiecie o co chodzi)
To moje dziecko i nie mam prawa od nich oczekiwac pomocy co do pilnowania jej gdybym chciala jeszcze wieczorowo np sie uczyc.
Naprawde chodzi mi po glowie kontynuacja nauki, ale nie wiem jak pogodzic dziecko,prace,szkole i finanse
Zostalo mi wpojone ,ze sie do niczego nie nadaje ... Czuje sie nieporadna zyciowo.

Zaczyna mi chodzic po glowie zrobienie papierow na asystentke stomatologiczna zwlaszcza ze mozna powiedziec iz na tym stanowisku juz"pracuje"-zawsze to jakies swiatelko w tunelu

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:30
kamilanna jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:34   #4577
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Zaczyna mi chodzic po glowie zrobienie papierow na asystentke stomatologiczna zwlaszcza ze mozna powiedziec iz na tym stanowisku juz"pracuje"-zawsze to jakies swiatelko w tunelu
O, i to jest pozytyw, tej myśli się trzymaj
I nie jesteś głupia, nigdy tak o sobie nie myśl Jesteś po prostu zagubiona.
Czy tam, gdzie pracujesz, nie mogłabyś zapytać o możliwość sfinansowania /dofinansowania szkoły / kursu?
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:41   #4578
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Winly, ale ty jesteś uprzywilejowana Wiesz jak trudno w Przemyślu o świeżą rybę? No chyba że prosto z Sanu
wędka i DAWAJ

Kamilanno
dasz radę, na pewno dasz najgorzej jest zrobic pierwszy krok. a nie masz kompletnie nikogo kto by mógł się czasem zająć małą?

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:43   #4579
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Kamilko
Szczerze mowiac to nie mam pojecia
Kiedys byly takie kursy dla kobiet finansowane przez UE,
nawet sie zapisalam na grafike komputerowa-tak przy okazji to wlasnie z tym chcialabym miec do czynieniagrafika,komputery,fotogra fia itp
Jednak z moim zyciowym pechem mozna sie bylo spodziewac ,ze cos nie wypali
Bede musiala sie doinformowac moze znow cos bedzie

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
wędka i DAWAJ

Kamilanno
dasz radę, na pewno dasz najgorzej jest zrobic pierwszy krok. a nie masz kompletnie nikogo kto by mógł się czasem zająć małą?
W wakacje musialam ja zabierac ze soba do pracy,a ze bylo akurat duzo zlecen na protetyke to czasem do 18 siedziala ze mna,mimo zmeczenia bardzo nie narzekala,a co sie wynudzila to tylko ona wie

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:44
kamilanna jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:43   #4580
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Chodź, chodź :ciągnie Can za nogę w stronę forum Fitness:
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:43   #4581
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

A ja przepraszam, że się tak wtrącę, ale zalogowałam się na NK i
HANNEKE wszystkiego najlepszego Dużo zdrówka i szczęścia i zdrówka

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:45   #4582
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Hanneke najlepszego !! spełnienia marzeń

a ja się ubieram i idę odśnieżać samochód i spróbuję go odpalić bo stoi od tygodnia nie ruszany. jadę zatankować, bo rano przed pracą to na pewno nie zdążę a już na oparach jechałam ostatnio

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-14, 20:47   #4583
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Juz na FB wyslalam Han torcik ,ale i tu wrzuce
Joasiu wszystkiego naj, torcik dla Ciebie
Stary 2010-01-14, 20:51   #4584
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilko
Szczerze mowiac to nie mam pojecia
Kiedys byly takie kursy dla kobiet finansowane przez UE,
nawet sie zapisalam na grafike komputerowa-tak przy okazji to wlasnie z tym chcialabym miec do czynieniagrafika,komputery,fotogra fia itp
Jednak z moim zyciowym pechem mozna sie bylo spodziewac ,ze cos nie wypali
Bede musiala sie doinformowac moze znow cos bedzie
Robimy tak:
- bierzesz coś do pisania, siadasz i spisujesz wszystkie, nawet najbardziej niedorzeczne pomysły na to, gdzie zdobyć pomoc, i odnośnie pieniędzy, i odnośnie nauki, i odnośnie opieki nad córeczką
- wyznaczasz sobie konkretne, ale nieodległe terminy, do których sprawdzisz realność poszczególnych pomysłów, np. sprawdzić dostępne kursy, zapisać się na wybrane szkolenie, zapytać pracodawcę o możliwość dofinansowania nauki / przyznania urlopu na naukę, zapytać koleżankę / sąsiadkę, czy nie mogłaby od czasu do czasu zająć się twoją córą itp.
- trzymasz się terminów, a sprawy same nabierają tempa
- postępy relacjonujesz nam, twoim osobistym coachom

Hanneke Sto lat!!! żeby każdy kolejny dzień był lepszy niż poprzedni

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:53
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:03   #4585
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
cos fajnego cos fajnego
wymyśliła i gdzieś sobie poszła... nie bawię się tak

Cytat:
masz poczucie humoru...nie powiem Ale wiesz, że nad Sanem, koło pływalni często stoją rybacy ? Akuratnie tutaj ścieki wypływają

Kamilanna wysłałam Ci dzisiaj paczuszkę przepraszam, że dopiero dzisiaj... w ogóle to się strasznie zamotałam bo pomyliła mi się
Bielsko-Biała z Białymstokiem.... nie pytajcie jakim cudem

Hann wszystkiego najlepszego tony iminerałów i ogromnej szafy, która je pomieści, i jeszcze większego domku na tą szafę

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:08
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:12   #4586
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Hann wszystkiego najlepszego tony iminerałów i ogromnej szafy, która je pomieści, i jeszcze większego domku na tą szafę
Pozwolę sobie podłączyć się do tych życzeń, rewelacyjne Wszystkiego naj, Hann
Stary 2010-01-14, 21:15   #4587
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Hann
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:18
Rzabba jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:18   #4588
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Dominiko, WE, Kamilanno i Kamilo i Angel i Fanko i Rzabbo dziękuję Wam bardzo za życzenia

Oj tak Wszystko się przyda, szczególnie zdrowie, no i muszę podjąć trudne zawodowe decyzje i mam nadzieję, że mi się "coś" uda.

Mama mi dzisiaj zrobiła niespodziankę i dostałam tort szwarcwaldzki (przez nią zrobiony), pyszności!

No i wo ogóle miałam bardzo miły dzień

A teraz lecę nadrabiać wątek.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:19
Hanneke jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:19   #4589
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Zostalo mi wpojone ,ze sie do niczego nie nadaje ... Czuje sie nieporadna zyciowo.
Kolejna rzecz która nas łączy

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2010-01-14, 21:20   #4590
pati23
Raczkowanie

Kamilanna przesyłam ci duuużo pozytywnego myślenia.

Tak sobie was czytam i dopada mnie przygnębienie, że chyba nigdy się nie zdecyduję na dziecko... Nie no żartuje, ale czasami mam takie myśli a latka lecą.
Ja akurat bym mogła z rodzicami zostawiać więc nie ma problemu, ale jakby trzeba było wziąć nianię to chyba prawie cała wypłata by na nią poszła.

A swoją drogą to chyba oglądałam coś takiego kiedyś, że w USA są Kluby Zaprzyjaźnionych Matek (to się pewnie inaczej nazywa) które sobie nawzajem pomagają. Robią spotkania co jakiś czas i dzielą się problemami i radościami. I nawet ustalają grafik wspólnego opiekowania się dziećmi, dzięki czemu część mamuś się może dokształcać czy dorobić parę groszy. U nas pewnie czegoś takiego nie ma

Evelinek mnie by chyba zamurowało i nie wyksztusiłabym ani słowa. Co za baba

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2010-01-14 o 21:21
pati23 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości