Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 11:14   #1441
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was zostajew domu ???? Ja pracuje do 21.30 i biegne do WAs i do TŻa na Skype . No i zaraz robię makijaż 2 dziewczynom na impres- mają tak ładne pyszczki że im makijaż nie potrzebny ale się uparły że chcą smoki aj
ja już wróciłam z pracy
Sylwestra też w domku spędzam
ale make up sobie zrobię a co
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:17   #1442
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość


ja mam łazienkę w pokoju i w zeszłym roku zlew urwaliśmy z bardzo się oparłam, ze tak powiem. gdyby bylo to w lazience na korytzarzu, moza by zwalic na wczasowiczow, a tak to....


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
to ja sie pochwale swoimi dzisiejszymi zdobyczami

te czarne na jutro do kiecki
piekna jestes !!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę


Domi nie martw się, zaraz na pewno to naprawią to też w ich interesie.
wow!!!
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Pozdraiwam Was czule z pracy Kawa wypita, ale zdałam sobie sprawę, że nie jadłam śniadania!!!
cze ja juz nawet po lunchu

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was zostajew domu ???? Ja pracuje do 21.30 i biegne do WAs i do TŻa na Skype . No i zaraz robię makijaż 2 dziewczynom na impres- mają tak ładne pyszczki że im makijaż nie potrzebny ale się uparły że chcą smoki aj
ja zostaje w domu. ale znajomi do nas przychodza wiec pewnie zacznie sie spokojnie od jedzonka i goracych dyskusji, potem drineczki zaczna dzialac , a skonczy na baletach
w kazdym razie juz zycze wam wszystkim wspanialej nocy i wszystkiego dobrego w nowym roku !!!
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-12-31 o 11:18
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:17   #1443
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurde złożyłam jedno zamówienie i nie wyświetliła mi się strona p.t. "dziękujemy za zamówienie" i nie dostałam potwierdzającego maila Pierwszy raz mam coś takiego Napisałam do nich (2x żeby nie przeoczyli ) i poczekam na odpowiedź chyba zanim drugie zamówienie złożę. Pieniądze z konta zeszły więc zamówienie złożone, ale ani nr'u zamówienia ani nic. No żesz jasna cholera czemu jak sobie błyszczyki u nich zamawiam za 30 zł to się takie rzeczy nie dzieją tylko akurat teraz
Trzymam kciuki,ze bedzie wszystko Ok

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was zostajew domu ???? Ja pracuje do 21.30 i biegne do WAs i do TŻa na Skype . No i zaraz robię makijaż 2 dziewczynom na impres- mają tak ładne pyszczki że im makijaż nie potrzebny ale się uparły że chcą smoki aj
Ja zostaje w domku
Bede przed komputerem obchodzic 2 sylwestry
Jeden nasz , a drugi Tz ,tylko nie wiem czy wytrzymam te 6 godzin roznicy czasowej


Zabko masz taka szlachetna urode

Tak wogole to DZIEN DOBRY
Wstyd sie przyznac ,ale dopiero wstalam i sacze kawke.

Violl
Ladna kolekcja
Widze kolejne uzaleznienie
Mamy podobne gusta wiec teraz gdy bedziesz pisac o perfumach
bede wiedziala ,ze z pewnoscia i mi sie spodobaja (tylko nie wiem czy sie z tego cieszyc)

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-12-31 o 11:22
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:21   #1444
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

widzę jakiś trend

czas się wziąć za przygotowanie żarełka ...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:21   #1445
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Violl wow Mamy dwa wspolne zapachy - Nine i Amor Amor Kiedys tez obracalam sie wokol Guerlain AA.
Ja tam w samych miniaturach siedze ale jak dotrze Voluspa, to klikne zdjecie

Poczta dziala, byl dzis listonosz i przyniosl mi kolejny list od Reni - kochany czlowiek z niej
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:27   #1446
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja już wróciłam z pracy
Sylwestra też w domku spędzam
ale make up sobie zrobię a co
I bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość


Ja zostaje w domku
Bede przed komputerem obchodzic 2 sylwestry
Jeden nasz , a drugi Tz ,tylko nie wiem czy wytrzymam te 6 godzin roznicy czasowej


)
No to powodzenia Mam nadzieję że ten pierwszy sylwester jest o 6 wieczorem a nie o 6 rano

Bea Zyczę udanej zabawy !!!!
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:29   #1447
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Violl no fajna kolekcja Ja też postaram się coś cyknąć, ale nie wiem czy dzisiaj zdążę.
Po wymianie korespondencji z Tru, anulowali to zamówienie, bo coś był niby problem z płatnością, że niby odmowa, ale ja mam cały czas zablokowaną przez nich kwotę na koncie na to anulowane zamówienie Jak mi jej nie odblokują to niestety nie złożę tych zamówień dzisiaj. Najpierw muszę to wyjaśnić więc sprawa się może przedłużyć trochę Jak pech to pech
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 11:33   #1448
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
to ja sie pochwale swoimi dzisiejszymi zdobyczami

te czarne na jutro do kiecki
Piękne
napatrzec sie na Ciebie nie moge Urodziwa bestyjka z Ciebie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no właśnie! patrząc z perspektywy czasu dziś bardziej byłabym stanowcza i mniej ustępliwa. Zycie uczy, że miłość miłością, ale nie ma co się tak rozklejać z tego uczucia i naprawdę warto postawic na swoim
Mnie tez zycie nauczylo,ze milosc miloscia ale pewne zachowania czy postepowanie warto prowadzic wg pewnych zasad Zreszta dobrze kiedy mezczyzna nie wie wszystkiego i trzeba zachowac dla siebie pewne obszary.


Jestem podwrazeniem dzialania poczty,w poniedzialek wysylalam przesylke do Niemiec a dzisiaj info,ze wlasnie dotarla

Mnie pogoda pokrzyzowala plany,zrobilam sie zakatarzona i zostajemy w domu wiec pewnie zajrze tutaj
Jakos przestalismy zwracac szczegolna uwage na Sylwestra tymbardziej,ze wolimy gdzies pozniej wyjechac i spedzic czas aktywniej

Wszystkiego dobrego w nadchodzacym Nowym Roku!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:43   #1449
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was zostajew domu ????
Ja zostaję Także, kochanie, jesteś dziś skazana na moje wirtualne towarzystwo. Będzie fajnie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja już wróciłam z pracy
Ja też

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Bede przed komputerem obchodzic 2 sylwestry
Jeden nasz , a drugi Tz ,tylko nie wiem czy wytrzymam te 6 godzin roznicy czasowej
Ja też przed komputerem i też dwa Tyle że różnica czasowa wynosi tylko 4 godziny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Violl no fajna kolekcja Ja też postaram się coś cyknąć, ale nie wiem czy dzisiaj zdążę.
Po wymianie korespondencji z Tru, anulowali to zamówienie, bo coś był niby problem z płatnością, że niby odmowa, ale ja mam cały czas zablokowaną przez nich kwotę na koncie na to anulowane zamówienie Jak mi jej nie odblokują to niestety nie złożę tych zamówień dzisiaj. Najpierw muszę to wyjaśnić więc sprawa się może przedłużyć trochę Jak pech to pech
Domi, trudno, pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł Przykro mi, że się tak pokomplikowało i masz przez nas zamieszanie, ale trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się wyjaśniło.

Rzabbko, jestem pod wrażeniem twojej urody Przyznam, że jak rano oglądałam zdjęcia, poczułam ukłucie zazdrości ...

Wszystkim bawiącym się dziś życzę szampańskiej imprezy, świetnego samopoczucia, oryginalnych kreacji i cudownego towarzystwa!
A dla wszystkich - do siego roku!!!

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-12-31 o 11:45
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:45   #1450
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was zostajew domu ???? Ja pracuje do 21.30 i biegne do WAs i do TŻa na Skype . No i zaraz robię makijaż 2 dziewczynom na impres- mają tak ładne pyszczki że im makijaż nie potrzebny ale się uparły że chcą smoki aj
Ja zostaję w domu przyjeżdża TŻ i przyjeżdża para znajomych, będziemy sobie we czwórkę siedzieć, dyskutować, jeść i pić a później spać. Może jeszcze brat na toast zdąży, bo do 23 pracuje, a jutro od 6 rano zastanawia się, czy w ogóle mu się opłaca do domu wrócić (pracuje w hotelu jako kucharz i tam spać może) tym bardziej, że pewnie na kuchni coś strzelą jak już robotę zrobią... (smutne ale prawdziwe).


Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Violl
Ladna kolekcja
Widze kolejne uzaleznienie
Mamy podobne gusta wiec teraz gdy bedziesz pisac o perfumach
bede wiedziala ,ze z pewnoscia i mi sie spodobaja (tylko nie wiem czy sie z tego cieszyc)


uzależnienie minerałowe mi minęło, tzn używam ciągle ale od 2-3 miesięcy nie pragnę niczego nowego no i przyznam że perfumy to przyjemniejszy (i droższy ) nałóg


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Violl wow Mamy dwa wspolne zapachy - Nine i Amor Amor Kiedys tez obracalam sie wokol Guerlain AA.
Ja tam w samych miniaturach siedze ale jak dotrze Voluspa, to klikne zdjecie
Już mam zapisane w kalendarzu na 4. stycznia, że należy Ci wysłać


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Violl no fajna kolekcja Ja też postaram się coś cyknąć, ale nie wiem czy dzisiaj zdążę.
Chętnie zobaczę, zwłaszcza że wpadłyśmy mniej więcej w tym samym czasie



Poczyniłam ostatnie zakupy - chlebuś, pieczarki do koreczków, trochę szkła od kiedy Desperados kosztuje tylko 4 zł? Kiedyś chyba był po 7?

Idę pomajstrować w kuchni.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:52   #1451
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

No hej
my tez sylwka w domu spedzamy. Nawet nie mam ochoty na nic. Niedawno skonczylam salatke gyros (uwielbiam!) i rosnie ciasto drozdzowe na rogaliki. Tesciowa robi salatke tez jakas.
Do niedawna tez smigalam w pizamce. A teraz nie chce mi sie NIC. Musze umyc wlosy, ogarnac jakos makijaz. Mam katar, zatkane zatoki i czuje sie przez to zle.

Violl listonosz przyniosl mi paczuszke, dziekuje bardzo i za odlewke rowniez. Podobaja mi sie tylko tez nie wiem czy powinnam sie z tego cieszyc

Wkurzam sie bo czekam na dwie przesylki z US juz 3 tygodnie..wiem, ze swieta ale dluzy mi sie strasznie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 11:52   #1452
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Domi, trudno, pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł Przykro mi, że się tak pokomplikowało i masz przez nas zamieszanie, ale trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się wyjaśniło.
To nie przez Was tylko jakiś błąd na łączach bankowych Wyjaśniam dalej, oni twierdzą że płatność nie pobrana, a ja mam blokadę i dopóki jej nie zdejmą nie mogę tych pieniędzy użyć ale sie poplątało
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:52   #1453
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Violl

Ja nie obchodze tego dnia od lat - wystarczylo jak raz zrobilam z siebie gupka
Niemniej widzac tlumy w sklepach tez mi sie zachcialo czegos smacznego i wlasnie jestem w trakcie robienia galarety z kuraka, a potem zabiore sie za golabki (takie insze).
Zmykam do kuchni. Nie schlac sie i nie zdemolowac forum
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:54   #1454
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości,
ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym,
co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro
życzy Aga




__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:06   #1455
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To nie przez Was tylko jakiś błąd na łączach bankowych Wyjaśniam dalej, oni twierdzą że płatność nie pobrana, a ja mam blokadę i dopóki jej nie zdejmą nie mogę tych pieniędzy użyć ale sie poplątało
No wiem, ale gdyby nie nasze zamówienie, nie miałabyś tego problemu Mam lekkie wyrzuty sumienia, bo niechcący rozpętałam chyba to kulkowe pandemonium
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:25   #1456
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Atoja - już wrzuciłam na makijażowy zagadałam się z koleżanką

Domi... poczekamy, żeby się wszystko wyjaśniło

Ja w domku siedzę....
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:32   #1457
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zmykam do kuchni. Nie schlac sie i nie zdemolowac forum
Oj, nie wiem, czy mogę to obiecać Właśnie schładzam butelkę różowego frizzante, jak wypiję, mogę być nieobliczalna
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:35   #1458
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

a ja dalej w piżamie

w dodatku brudnej od musztardy. ugotowałam sobie berlinki, ładnie wyłożyłam na talerz, malutką kropelke ketchupu i do tego miała być malutka kropelka musztardy...przechylam butelke (taka wielka, z spiczastą nakrętką dozującą) i jak ta musztarda chlup na talerz, stół, szlafrok, piżamę moja nowa piżamka z LS w renifery

chyba czas najwyższy sie ogarnąć i zabrać za przygotowania sylwestrowe. jeszcze sie nei zdecydowałam którą kiecę ubrać

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie schlac sie i nie zdemolowac forum


a w odpowiedzi na pytania jak spędzamy sylwestra, idziemy z Tż na biesiadę do remizy o tak, żart miał być, dla zabawy, powariować trochę. A teraz nikomu się nie chce i każdy żałuje. Ale impreza ogólnie dwudniowa, dziś w tej remizie, śpimy u szwagra dziewczyny, a jutro druga impreza u niej w domu, już z samymi młodymi

także jak dzis wybędę to wracam w sobote
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-12-31 o 12:45
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:38   #1459
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Bea Zyczę udanej zabawy !!!!
dziekuje i Tobie rowniez

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
JMoże jeszcze brat na toast zdąży, bo do 23 pracuje, a jutro od 6 rano zastanawia się, czy w ogóle mu się opłaca do domu wrócić (pracuje w hotelu jako kucharz i tam spać może) tym bardziej, że pewnie na kuchni coś strzelą jak już robotę zrobią... (smutne ale prawdziwe).
da rade mlody jest nie nalezy sie zbytnio nad facetami uzalac

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To nie przez Was tylko jakiś błąd na łączach bankowych Wyjaśniam dalej, oni twierdzą że płatność nie pobrana, a ja mam blokadę i dopóki jej nie zdejmą nie mogę tych pieniędzy użyć ale sie poplątało
ojej Dominko mialam identyczna sytuacje tydzien temu. strasznie stresujaca ale wszystko dobrze sie skonczylo . nie bede opisywac szczegolow, chodzilo o to ze sklep nie zaakceptowal mojej platnosci bo podalam im zly adres rachunku - ten sam co adres dostawy, a powinnam podac adres moj domowy ten, ktory maja w banku. Natomiast sytem bankowy zablokowal mi te kwote jako wychodzaca gdzies....niestety na caly tydzien. Ja juz myslalam ze ta kasa poszla sie .... ze trafilam na jakas podejrzana strone i mnie okradli

[/ QUOTE=vril;16171013]Nie schlac sie i nie zdemolowac forum[/QUOTE]





o rany widzialyscie Agi najnowszy makijaz? zbieram szczeke z podlogi - cudowny

Aga wszystkiego najlepszego dla Ciebie rowniez ! zdrowka i spelnienia marzen w nowym roku !
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2009-12-31 o 12:50
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 12:46   #1460
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ja na odpowiedź będę musiała poczekać niestety, bo u nich już wieczór i nie dadzą rady teraz tego wyjaśnić Oby to nie trwało tydzień jednak
A ja mam otwarty spór paypalowy z pewnym brytyjskim sklepem, bo zamówienie mi anulowali, ale pieniędzy nie zwrócili i coś marnie to widzę Zobaczymy czy paypal pomoże
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:50   #1461
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Viol - jak akolekcja ja bym oszalała, bo nie wiedziałabym czego użyć.... i szalik musiałabym codziennie prac
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:56   #1462
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol - jak akolekcja ja bym oszalała, bo nie wiedziałabym czego użyć.... i szalik musiałabym codziennie prac
heheh, dokładnie

ja tam mam jeden na dzień i drugi na wieczorne wyjścia, myślę że starczy. jest tylko jeszcze jeden, który bardzo pragne mieć, czyli w sumie trzy ulubione i tyle

myślę przeszłam już przez okres fascynacji zapachowej chyba, a może taki prawdziwy dopiero przede mna?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:56   #1463
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ok...lecę do pracy..będę ok 22 Wszystkim zyczę Szczęsliwego , lepszego , bogatszego Nowego Roku...Pomyslcie sobie przez chwilkę co byście chciały osiągnąć w Nowym Roku-życze aby sie spelniło . Moje plany na Nowy Rok- mam ogromne, boję się że nie wykonalne i że nie dam rady ich zrealizować , ale modlę się aby się spełniły . Tego równiez życzę Wam Buziaki
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:59   #1464
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ok...lecę do pracy..będę ok 22 Wszystkim zyczę Szczęsliwego , lepszego , bogatszego Nowego Roku...Pomyslcie sobie przez chwilkę co byście chciały osiągnąć w Nowym Roku-życze aby sie spelniło . Moje plany na Nowy Rok- mam ogromne, boję się że nie wykonalne i że nie dam rady ich zrealizować , ale modlę się aby się spełniły . Tego równiez życzę Wam Buziaki
wszystkiego dobrego selenko, oby marzenia się spełniły
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:20   #1465
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Violl listonosz przyniosl mi paczuszke, dziekuje bardzo i za odlewke rowniez. Podobaja mi sie tylko tez nie wiem czy powinnam sie z tego cieszyc
A... a co ja Ci tam wrzuciłam..? za dużo paczek wysyłam ostatnio, nie pamiętam w każdym razie super, że jesteś zadowolona


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol - jak akolekcja ja bym oszalała, bo nie wiedziałabym czego użyć.... i szalik musiałabym codziennie prac
Dlatego mam kilkanaście szalików


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
heheh, dokładnie

ja tam mam jeden na dzień i drugi na wieczorne wyjścia, myślę że starczy. jest tylko jeszcze jeden, który bardzo pragne mieć, czyli w sumie trzy ulubione i tyle

myślę przeszłam już przez okres fascynacji zapachowej chyba, a może taki prawdziwy dopiero przede mna?
Uważaj, bo ja jeszcze w październiku myślałam dokładnie tak samo - i widzisz, jak to się skończyło (znaczy nie skończyło dopiero się rozwija ). Także wszystko kochana przed Tobą! Z dnia na dzień świat zapachów coraz bardziej mnie zaskakuje i fascynuje



Wracam do kuchni naleśniki smażyć. Wszystkim uciekającym życzę udanej imprezy i do siego roku! A do pozostających jeszcze na wizażu wrócę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:25   #1466
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Violl flowerbomb
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:27   #1467
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

moja nowa piżamka z LS w renifery

chyba czas najwyższy sie ogarnąć i zabrać za przygotowania sylwestrowe. jeszcze sie nei zdecydowałam którą kiecę ubrać
w renifery? ta fajna, flanelowa, która była też w psy? biedna Ty

Mariola idę zobaczyć ten Twój makijaż, może mnie zainspiruje

odwieczny problem- nie mam co na siebie włożyć
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:51   #1468
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dlatego mam kilkanaście szalików
ja też i sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać

w końuc kilkanaście szalików to kolejny dowód zakupoholizm

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16173308]w renifery? ta fajna, flanelowa, która była też w psy? biedna Ty
[/QUOTE]
no, ta właśnie. swoją drogą boję się ja prać, cikawe jak będzie wygladać po praniu na pewno nie dałabym za niej 20Ł, tak jak kosztowała przed przeceną nie za taką jakośc. przynajmniej wiem, że nie lubie flaneli - wcześniej tego nie wiedziałam


Cytat:
odwieczny problem- nie mam co na siebie włożyć
gdzie się wybierasz?

ja ubieram czarno niebieska kiecę (z boohoo), mam do tego niebieska torebkę, niebieskie kolczyki, będzie niebieska krecha na oku i się zastanawiam czy paznokcie też maznąć na granatowy? jak myślicie? czy to już będzie niebieska przesada?

teraz mam większy problem, co zrobić z włosami proste czy kręcone?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-12-31 o 13:52
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:52   #1469
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Violl flowerbomb
Aaaa

Winly - ja bym paznokci nie robiła na niebiesko. Zapodaj jakąś czarną albo granatową bransoletę
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-12-31 o 13:53
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 13:59   #1470
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
j
no, ta właśnie. swoją drogą boję się ja prać, cikawe jak będzie wygladać po praniu na pewno nie dałabym za niej 20Ł, tak jak kosztowała przed przeceną nie za taką jakośc. przynajmniej wiem, że nie lubie flaneli - wcześniej tego nie wiedziałam
z moją się nic złego nie stało to była jedyna rzecz w której było mi w miarę ciepło, jak mnie gorączka brała

Cytat:
gdzie się wybierasz?
do znajomego mojej przyjaciółki TŻta, więc chyba nie musi być jakoś mega elegancko, ale z drugiej strony, nie chcę palnąć jakiejś gafy i przyjść ubrana zupełnie nie tak jak powinnam

Cytat:
ja ubieram czarno niebieska kiecę (z boohoo), mam do tego niebieska torebkę, niebieskie kolczyki, będzie niebieska krecha na oku i się zastanawiam czy paznokcie też maznąć na granatowy? jak myślicie? czy to już będzie niebieska przesada?

teraz mam większy problem, co zrobić z włosami proste czy kręcone?
w moim wypadku coś takiego jak niebieska przesada nie istnieje
a włosy zrób inaczej niż zwykle- jak na codzień proste nosisz a loki nie rozwalają Ci się po 5 minutach, to kręć
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.