Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-01, 21:59   #1771
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

A to ja nie przepadam jakoś za nim. Bajki wolę idę się przebierać w moją seksi różową piżamkę, natapetuję się Babydramem i przyjdę tu jeszcze na chwilę, co by się trochę wchłonął

Hann nie bluźnij - ja mam (rocznikowo ) 23 lata, a więcej bajek oglądam jak czegokolwiek innego. Mam masę odcinków Smerfów, Flintstonów, Nowej szkoły króla, wszystkie części Timona i Pumby, Shreka... Disney i Hanna Barbera generalnie już się ze mnie śmieją... ale co tam

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-01 o 22:00
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-01-01, 21:59   #1772
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
siedzimy z tżtem i jedzenie (kurczak w sosie smietanowo ziolowym, z cebulką, czosnkiem, rozmarynem(tymianku mi brakło ) i pieczarkami. I kasza i dwie salatki do wyboru ) stygnie bo sie nie mozemy zdecydować na film...

Lemirko-pięęęękny make up. Jeśli masz wiecej fotek wrzuć na MM Albo w sumie tyle wystarczy
Jedzenie ja chcę ja chcę

co do mm - wystarczy, że jest tutaj jakoś nie mam ochoty tam dodawać
a tak w ogóle to dziękuję

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
jaki fajny makijaz ciekawy i pasuje do slicznych oczek
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
t

Lemirko śliczny makijaż

a co do mojego tajemniczego adoratora.. to chyba wiem kto to może być i to wiąże się z kolejna dziwną historią
dziękuję
i opowiadaj co to za historia z tym adoratorem
Lemirka jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:00   #1773
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A to ja nie przepadam jakoś za nim. Bajki wolę
Ale to też w sumie bajka
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:01   #1774
marioladabr
Zakorzenienie

A ja też lubię bajki... a odkąd mam syna to bezkarnie mogę to robić i nikogo to nie dziwi tak samo jak tarzanie się w śniegu, kręcenie na karuzeli itp itd...
marioladabr jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:06   #1775
angel of sadness
Zadomowienie

Kami chciałam jeszcze coś sprawdzić za nim się pochwalę swoim odkryciem ale nie udało się

Jakieś pół roku temu, może nawet więcej. Napisał do mnie jakiś chłopak, który chciał numer telefonu do dziewczyny, która podawała mój numer jakiemuś chłopakowi w pociągu po małym śledztwie udało mi się ustalić o kogo mogło chodzić, ale ta dziewczyna prosiła, żeby nie podawać mu jej numeru. Odpisałam mu, że nie wiem o kogo chodzi, a ten się przyczepił i mnie męczył jakimiś smsami, strzałami zablokowałam jego numer, męczył mnie jeszcze jakiś czas z innych numerów, po jakimś czasie mu przeszło. Ale właśnie on pisał w takim stylu jak mój "tajemniczy adorator", ze strasznymi błędami ortograficznymi, niegramatycznie i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie on. Dlaczego mnie się przytrafiają takie rzeczy?
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:09   #1776
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
to tak jak ja... no prawie... ja wstałam o 13:25 i tak fogle to witaj i już nas nie zostawiaj

Lemirko śliczny makijaż

Ferg sio! z tym jedzeniem ja już dzisiaj nie mam siły jeść

a co do mojego tajemniczego adoratora.. to chyba wiem kto to może być i to wiąże się z kolejna dziwną historią

Opowiadaj

Cytat:
A to ja nie przepadam jakoś za nim. Bajki wolę idę się przebierać w moją seksi różową piżamkę, natapetuję się Babydramem i przyjdę tu jeszcze na chwilę, co by się trochę wchłonął

Hann nie bluźnij - ja mam (rocznikowo ) 23 lata, a więcej bajek oglądam jak czegokolwiek innego. Mam masę odcinków Smerfów, Flintstonów, Nowej szkoły króla, wszystkie części Timona i Pumby, Shreka... Disney i Hanna Barbera generalnie już się ze mnie śmieją... ale co tam
A ja mam Scooby Doo prawie wszystkie serie, Kacze opowieści i kilka odcinków Drużyny RR plus inne bajki i seriale animowane oczywiście TŻ cały czas się ze mnie śmieje jak chcę np oglądać dobranockę bo Smerfy lecą, Gumisie, Garfield itp
Dodam że mam 24 na karku i żadnych dzieci

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:12   #1777
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kami chciałam jeszcze coś sprawdzić za nim się pochwalę swoim odkryciem ale nie udało się

Jakieś pół roku temu, może nawet więcej. Napisał do mnie jakiś chłopak, który chciał numer telefonu do dziewczyny, która podawała mój numer jakiemuś chłopakowi w pociągu po małym śledztwie udało mi się ustalić o kogo mogło chodzić, ale ta dziewczyna prosiła, żeby nie podawać mu jej numeru. Odpisałam mu, że nie wiem o kogo chodzi, a ten się przyczepił i mnie męczył jakimiś smsami, strzałami zablokowałam jego numer, męczył mnie jeszcze jakiś czas z innych numerów, po jakimś czasie mu przeszło. Ale właśnie on pisał w takim stylu jak mój "tajemniczy adorator", ze strasznymi błędami ortograficznymi, niegramatycznie i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie on. Dlaczego mnie się przytrafiają takie rzeczy?

Nic nie zrozumiałam
A tak na serio, to pamiętaj, że są sposoby na dotarcie do różnych informacji Wiesz, co mam na myśli
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:15   #1778
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:

Pamiętam, żeś miłośniczka bajek. To tak pół żartem było

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ja też lubię bajki... a odkąd mam syna to bezkarnie mogę to robić i nikogo to nie dziwi tak samo jak tarzanie się w śniegu, kręcenie na karuzeli itp itd...
Hehe, to niezła masz wymówkę.
Karuzela to jest to, tak samo jak huśtawki, ale jakoś dziecinne specjalnie mi się to nie wydaje. Ja generalnie lubię się wygłupiać Każdemu się należy odstresowanie, a co.

Pff, chłop myśli że się na niego wkurzyłam, nawet mnie zaczął przepraszać () za to że ostatnio nie miał dla mnie tyle czasu co zwykle (różne problemy mu się nawarstwiły), dlatego że ja niespecjalnie miałam/mam czas dla niego teraz i jestem lakoniczna. No i teraz muszę to odkręcać Chociaż może będzie miło

A teraz MEOW mnie wzywa, darmowa wysyłka mnie skusiła, nie ma to jak odpowiednie rozpoczęcie roku
Hanneke jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:19   #1779
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Dlaczego mnie się przytrafiają takie rzeczy?
mi się kiedyś przytrafiła podobna historia, jakiś chłopak zaczął do mnie pisać "co u mnie słychać?" itp. jak się zapytałam skąd ma mój numer stwierdził że sobie wymyślił.
Na początku mnie to bawiło, a potem zaczął wydzwaniać, pisać smsy, że mnie kocha, że to przeznaczenie, że musimy być razem itp.
Zmieniłam numer i na szczęście drugiego sobie nie wymyślił
Lemirka jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:21   #1780
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

witajcie kochane w nowym roku

zabawa sie udala, wybawilam sie fajnie i Tż byl wspanialy... ach, zupelnie jak nie on, taki jakis zakochany jest od wczoraj maslanymi oczami się gapi ciagle i jest taaaaki kochany

w ten rok weszłam bardzo pozytywnie, w sensie ze tą pracę mam, dobrze płatną z czego się bardzo cieszę, z Tż się układa i to nie na zasadzie ze ja się przyzwyczaiłam, tylko on się zmienia ogólnie wszystko mi się układa tak, że aż się boje czy nie jest za dobrze

oprocz pracy magisterskiej. Jedyne, cos co stoi w miejscu. w obecnej pracy robie juz cos zupelnie innego i do tego ciezko wrocic i na dodatek napisac o tym.... nie mam motywacji kompletnie

postanowienia noworoczne, kolejnosć nie przypadkowa::
- skonczyc jakims cudem te studia i mec to wreszcie z głowy
- wiecej pozytywnego nastawienia, codziennie zaczynać dzień od uśmiechu i robic dobre uczynki
- jogging (jak co roku, plan jeszcze nigdy nie zrealizowany dłużej niż przez tydzień )
- odkładać pieniadze (to chyba u każdej z nas się powtarza ) skończyć z wydawaniem na bzdury, ograniczyć zakupy - walka z zakupoholizmem
- odświeżyć hiszpański
- uzupełnić braki wiedzy historycznej (nienawidziłam w szkole, jestem tak ciemna z historii że wstyd niesamowity, a teraz mnie to interesuje bardzo i pragnę się doedukować)
- pojechać na openera lub na inny festiwal
- panować nad swoimi humorami i nie być zołzą mimo huśtawek hormonalnych
- ogólnie - mniej uciech materialnych, więcej niematerialnych - zmysłowo/kulturalno/duchowych

przepraszam że nie nadrabiam wszystkiego, ale juz spać idę

czy poczta jutro czynna?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-01 o 22:24
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:22   #1781
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
mi się kiedyś przytrafiła podobna historia, jakiś chłopak zaczął do mnie pisać "co u mnie słychać?" itp. jak się zapytałam skąd ma mój numer stwierdził że sobie wymyślił.
Na początku mnie to bawiło, a potem zaczął wydzwaniać, pisać smsy, że mnie kocha, że to przeznaczenie, że musimy być razem itp.
Klasyczny stalker
kamilawu jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:32   #1782
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Na takich trzeba uważać, bo bywają agresywni
Koleżanka się bała wychodzić wieczorem z domu i zlikwidowała telefon domowy, bo najpierw ją prześladował dzwonił itp. Później zaczęła go spotykać w różnych miejscach, a na koniec zaczął jej grozić itp. Także lepiej uważać.
Hanneke jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:37   #1783
angel of sadness
Zadomowienie

Hann nie strasz mnie nawet. Przyjęłam wobec niego taktykę nie karm trolla - nie reaguję na smsy, strzały itp. I jeszcze się łudzę, ze to jednak jest dobra wróżba na Nowy Rok
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:37   #1784
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A ja mam Scooby Doo prawie wszystkie serie, Kacze opowieści i kilka odcinków Drużyny RR plus inne bajki i seriale animowane oczywiście TŻ cały czas się ze mnie śmieje jak chcę np oglądać dobranockę bo Smerfy lecą, Gumisie, Garfield itp
Dodam że mam 24 na karku i żadnych dzieci
Może wymianka...?
Smerfy dzisiaj albo wczoraj leciały, nagrałam sobie...

Cytat:

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:37   #1785
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Gdyby drugi też sobie wymyślił, to naprawdę byłoby to przeznaczenie
Stary 2010-01-01, 22:38   #1786
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

zabawa sie udala, wybawilam sie fajnie i Tż byl wspanialy... ach, zupelnie jak nie on, taki jakis zakochany jest od wczoraj maslanymi oczami się gapi ciagle i jest taaaaki kochany

w ten rok weszłam bardzo pozytywnie, w sensie ze tą pracę mam, dobrze płatną z czego się bardzo cieszę, z Tż się układa i to nie na zasadzie ze ja się przyzwyczaiłam, tylko on się zmienia ogólnie wszystko mi się układa tak, że aż się boje czy nie jest za dobrze

oprocz pracy magisterskiej. Jedyne, cos co stoi w miejscu. w obecnej pracy robie juz cos zupelnie innego i do tego ciezko wrocic i na dodatek napisac o tym.... nie mam motywacji kompletnie

- wiecej pozytywnego nastawienia, codziennie zaczynać dzień od uśmiechu i robic dobre uczynki
- jogging (jak co roku, plan jeszcze nigdy nie zrealizowany dłużej niż przez tydzień )
- odkładać pieniadze (to chyba u każdej z nas się powtarza ) skończyć z wydawaniem na bzdury, ograniczyć zakupy - walka z zakupoholizmem
- odświeżyć hiszpański
- uzupełnić braki wiedzy historycznej (nienawidziłam w szkole, jestem tak ciemna z historii że wstyd niesamowity, a teraz mnie to interesuje bardzo i pragnę się doedukować)
- ogólnie - mniej uciech materialnych, więcej niematerialnych - zmysłowo/kulturalno/duchowych

czy poczta jutro czynna?
a co coś kupiłaś ale zawsze to zwalisz na tamten rok
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Klasyczny stalker
ta a też miałam uwaga mocne ..... na końcu pisał jak mnie przejedzie a moje zwłoki obleje moczem ... bo go nie chciałam

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:38   #1787
86Paula
Zakorzenienie

ja jakos z tydzien przed slubem zaczelam dostawac dziwne smsy od kolesia. ze chce sie umowic, spotkac, ze odpowiada mojemu typowi (mysle skad ty wiesz jaki jest moj typ) zapytalam skad ma moj nr, to nie odpowiedzial. napisalam ze z nim sie nie spotkam bo nie mieszkam na poludniu PL (jak on twierdzil) i ze za tydzien wychodze za maz. a on mi na to, ze skoro tak, to czemu moj nr jest w ogloszeniach na TELEGAZIECIE??! malo nie padlam jak to przeczytala, myslalam, ze ktos mi zrobil kawal, ale przewertowalam wieeele stron i znalazlam te ogloszenie- numer roznil sie jedna cyfra... ulzylo mi bo pozniej juz nic nie pisal.

a Violl a ty ktorego babydreama uzywasz? tego natural z cynkiem? ja dzis pierwszy raz posmarowalam sie tym natural zwyklym.

tesciowa wyjezdza jutro skoro swit. juz sie pozegnalysy.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-01-01 o 22:43
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:43   #1788
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a co coś kupiłaś ale zawsze to zwalisz na tamten rok
czy ja cos kupilam? że ostatnio? przecież ciagle coś do mnie leci non stop to już naprawdę przekracza wszelkie granice

pozwalam sobie jeszcze tylko na multi fruit krem z LB i koniec zakupow na styczeń !

w tej chwili leci do mnie boohoo czwarte z rzędu, dwa zamówienia z new looka, MAD3, plaszczyk z allegro i teraz krem z LB bede brac i czas przystopowac

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-01 o 22:46
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:44   #1789
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Gdyby drugi też sobie wymyślił, to naprawdę byłoby to przeznaczenie
aż strach się bać

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Klasyczny stalker
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Na takich trzeba uważać, bo bywają agresywni
Koleżanka się bała wychodzić wieczorem z domu i zlikwidowała telefon domowy, bo najpierw ją prześladował dzwonił itp. Później zaczęła go spotykać w różnych miejscach, a na koniec zaczął jej grozić itp. Także lepiej uważać.
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a
ta a też miałam uwaga mocne ..... na końcu pisał jak mnie przejedzie a moje zwłoki obleje moczem ... bo go nie chciałam
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja jakos z tydzien przed slubem zaczelam dostawac dziwne smsy od kolesia. ze chce sie umowic, spotkac, ze odpowiada mojemu typowi (mysle skad ty wiesz jaki jest moj typ) zapytalam skad ma moj nr, to nie odpowiedzial. napisalam ze z nim sie nie spotkam bo nie mieszkam na poludniu PL (jak on twierdzil) i ze za tydzien wychodze za maz. a on mi na to, ze skoro tak, to czemu moj nr jest w ogloszeniach na TELEGAZIECIE??! malo nie padlam jak to przeczytala, myslalam, ze ktos mi zrobil kawal, ale przewertowalam wieeele stron i znalazlam te ogloszenie- numer roznil sie jedna cyfra... ulzylo mi bo pozniej juz nic nie pisal.
nie wiedziałam że takich czubków jest więcej

kiedyś czytałam historię jednej dziewczyny - tam to aż o sąd się obiło i koleś dostał zakaz zbliżania się do niej.
Lemirka jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:45   #1790
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
niezle

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-01-01, 22:47   #1791
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Może wymianka...?
Smerfy dzisiaj albo wczoraj leciały, nagrałam sobie...

Tylko problem w tym że sam scooby zajmuje prawie 13 gb nie mam serca żeby to zgrać na kilka płyt

Jakby co mam też South Park 5 sezonów i film

Smerfy dziś były

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:00   #1792
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
a Violl a ty ktorego babydreama uzywasz? tego natural z cynkiem? ja dzis pierwszy raz posmarowalam sie tym natural zwyklym.

tesciowa wyjezdza jutro skoro swit. juz sie pozegnalysy.
Natural nagietkowy z cynkiem

I jak atmosfera między Tobą a teściową...?

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Tylko problem w tym że sam scooby zajmuje prawie 13 gb nie mam serca żeby to zgrać na kilka płyt

Jakby co mam też South Park 5 sezonów i film

Smerfy dziś były

South Park nie znam i jakoś nie chcę poznać

Idę spać dziewczyny... jutro chociaż ze 2-3 godziny będę pisać pracę, na samą myśl mi słabo
Dobranoc

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:10   #1793
86Paula
Zakorzenienie

Violl hmm.. ciezko to okreslic. jest lepiej, choc milosci nie ma nie poruszalysy wiecej teatow ktore wystapily w tej klotni (mysle ze jesli mamy je jeszcze kiedys poruszyc to powinnysmy najpierw sobie rozne rzeczy w spokoju przemyslec, moze kiedys) ale wiecej ze soba rozmwialysmy od tej pory, tal o bzdetach, ona mi opowiadala o pewnych osobach (czego wczesniej nie robila) atmosfera sie poprawila.
mysle ze ta klotnia i wybuch doprowadzi nas do czegos lepszego. oby.

wypilam dwa male kieliszki szampana i jeden wina. moze spac bede lepiej, miewam problemy ztym ostatnimi czasy. ziewam popoludniami a pozniej spac nie moge do 1 i dluzej... a rano oczy na zapalki :/
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:12   #1794
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Violl hmm.. ciezko to okreslic. jest lepiej, choc milosci nie ma nie poruszalysy wiecej teatow ktore wystapily w tej klotni (mysle ze jesli mamy je jeszcze kiedys poruszyc to powinnysmy najpierw sobie rozne rzeczy w spokoju przemyslec, moze kiedys) ale wiecej ze soba rozmwialysmy od tej pory, tal o bzdetach, ona mi opowiadala o pewnych osobach (czego wczesniej nie robila) atmosfera sie poprawila.
mysle ze ta klotnia i wybuch doprowadzi nas do czegos lepszego. oby.

wypilam dwa male kieliszki szampana i jeden wina. moze spac bede lepiej, miewam problemy ztym ostatnimi czasy. ziewam popoludniami a pozniej spac nie moge do 1 i dluzej... a rano oczy na zapalki :/
stres

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:25   #1795
86Paula
Zakorzenienie

Aljaka bardzo mozliwe, ale mam tez wrazenie, ze to skutek naszego (mego i malej) przestawienia sie na inne pory chodzenia spac i wstawania. wczesniej nie mialam takich roblemow ze spaniem. mam teraz plan zaczac mala klasc wczesniej- wole zeby bylo jak wczesniej.
86Paula jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:41   #1796
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Ja też idę spać...czytam, czytam ale coś w rozmowę się wkleić nie mogę- chyba się starzeję ...buziaki Miłych snów
Stary 2010-01-01, 23:45   #1797
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

- odświeżyć hiszpański

czy poczta jutro czynna?
To super że tak zaczął się Twój Nowy Rok
Ja całą noc zbijałam małej gorączkę,dzisiaj był u niej lek.(jest tak wspaniały że przyjechał w Nowy Rok!!!-prawdziwe powołanie)
Ale ja jestem niepoprawną optymistką i wiem że ten rok BEDZIE WSPANIAŁY-na wiosnę rusza budowa mojego wymarzonego domu
więc muszę przystopować z zakupami

Listę postanowień masz ambitną
Moje postanowienia międzyinnymi to:
-być mniej próżną(kiedyś bardzo angażowałam się w pomoc ludziom i zwierzętom)
-regularnie ćwiczyć Yogę(ona robi cuda z ciałem i umysłem)
-częściej chodzić do kościółka
itd.
Koniec uzewnętrzniania
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2010-01-01, 23:50   #1798
spot
Rozeznanie

Cześć, \
a czy mnie ktoś pamięta? nie mówiąc o tęsknieniu?

wykorzystałam kilka dni urlopu pomiędzy świętami i wydawało mi się, że tyle rzeczy zrobię w wolnym czasie
a jakoś cały czas przepłynął mi przez palce
no może nie cały
wyprawiłam wigilię i obiad pierwszo-świąteczny,
domówke sylwestrową, położyłam się o 5, wstałam pierwszy raz o 8, żeby wyprawić do pracy psiapsółkę, która nocowała po sylwestrze, po raz drugi o 10, żeby sprawdzić czy wszystko OK, ale wszyscy w domu spali, więc poczekałam do 12 ze śniadaniem, którego nikt jakoś nie chciał jeść (sama zjadłam)
odwiozłam koleżankę do domu,
wyprawiłam obiad noworoczny (ale poszłam na łatwiznę, bo mnóstwo jedzenia zostało od wczoraj)
i tak oto okazało się, że mój wspaniały urlop już się kończy a ja jeszcze bardziej nie chcę iść do pracy niz przedtem
aljaka - nie znajdziesz jeszcze jednej wolnej posady, może być dorywczo, a pól etatu pozostawię sobie tych rozrywek obecnych?
Stary 2010-01-02, 02:22   #1799
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
Cześć, \
a czy mnie ktoś pamięta? nie mówiąc o tęsknieniu?

wykorzystałam kilka dni urlopu pomiędzy świętami i wydawało mi się, że tyle rzeczy zrobię w wolnym czasie
a jakoś cały czas przepłynął mi przez palce
no może nie cały
wyprawiłam wigilię i obiad pierwszo-świąteczny,
domówke sylwestrową, położyłam się o 5, wstałam pierwszy raz o 8, żeby wyprawić do pracy psiapsółkę, która nocowała po sylwestrze, po raz drugi o 10, żeby sprawdzić czy wszystko OK, ale wszyscy w domu spali, więc poczekałam do 12 ze śniadaniem, którego nikt jakoś nie chciał jeść (sama zjadłam)
odwiozłam koleżankę do domu,
wyprawiłam obiad noworoczny (ale poszłam na łatwiznę, bo mnóstwo jedzenia zostało od wczoraj)
i tak oto okazało się, że mój wspaniały urlop już się kończy a ja jeszcze bardziej nie chcę iść do pracy niz przedtem
aljaka - nie znajdziesz jeszcze jednej wolnej posady, może być dorywczo, a pól etatu pozostawię sobie tych rozrywek obecnych?

Wypatrywalam Twoich postow i tak sobie myslalam gdzie sie podziewasz

Moje postanoweinia na Nowy Rok-hmmmmm jakie postanowienia
Nie stosuje sie do zadnych,staram sie zyc i czerpac na max'a tak jak wczesniej
Wazne,by nie zdarzylo sie nic niespodziewanego co sprawi,ze traci sie grunt pod nogami a reszta....byle do przodu
Stary 2010-01-02, 03:03   #1800
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

boli...umrę zaraz chyba ze zmęczenia zapomniałam łyknąc tabletek przeciwbólowych na noc i stękam o 2 godzin

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości