Chanel dla młodej dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-22, 15:01   #1
agathey
Przyczajenie

Chanel dla młodej dziewczyny

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...m-na-dzien.htm

Czy używanie tego kremu jest wskazane dla dziewczyny która ma 20 lat?
agathey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:26   #2
201608040942
Konto usunięte

Dot.: Chanel dla młodej dziewczyny

Bez skladu nic nie pomozemy
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:12   #3
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agathey Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...m-na-dzien.htm
Czy używanie tego kremu jest wskazane dla dziewczyny która ma 20 lat?
200 zł za krem ? Dla 20 - letniej dziewczyny najlepszy jest krem w okolicach 30 zł (wybór jest ogromny), a 160 zł reszty warto przeznaczyć na karnet na dobrą siłownię.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:24   #4
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
200 zł za krem ? Dla 20 - letniej dziewczyny najlepszy jest krem w okolicach 30 zł (wybór jest ogromny), a 160 zł reszty warto przeznaczyć na karnet na dobrą siłownię.
a ja nie widze w tym problemu, krem za 200zł jest 1000 razy lepszy niż ten za 30, marka chanel nie moze pozwolić sobie na dziadostwo

Ja tego kemu nie miałam, ale recenzje ma piekne, myśle ze warto zaryzykować

od siebie moge polecić superdefence clinique, bardzo fajny, tylko musisz dobrac to twojego typu ceryhttp://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27...oisturizer.htm
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:31   #5
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a ja nie widze w tym problemu, krem za 200zł jest 1000 razy lepszy niż ten za 30, marka chanel nie moze pozwolić sobie na dziadostwo
Ten krem nie ma w składzie nic, co byłoby warte 200 zł; to zwyczajny kremożel nawilżający z silikonem, niespecjalnie nadający się na zimę. Znam z 15 składowo lepszych kremów w cenie do 30 zł.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:34   #6
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ten krem nie ma w składzie nic, co byłoby warte 200 zł; to zwyczajny kremożel nawilżający z silikonem, niespecjalnie nadający się na zimę. Znam z 15 składowo lepszych kremów w cenie do 30 zł.
nie wątpię w to, że nawet za 5 zl moga być świetne,ale skoro Ona chce kupic krem za 200zł, to po co spadac na niską półkę?ma dobre opinie, wątpie, że wyssane z palca

a czy autorka wątku ma ochote kupować karnet na siłownie za resztę, to chyba juz jej sprawa
Stary 2009-12-22, 17:41   #7
butterfly14
Raczkowanie

GG do butterfly14

Tak, ale po co bezmyślnie wydawać 160 zł za markę a nie krem? Myślę, że to jest zwykły krem nawilżający przeznaczony również dla Twojej cery, ale po co wydawać tyle siana? Zgadzam się, lepiej kupić coś równie dobrego i zaoszczędzić na nazwie kosmetyku,np. zaoszczędzone pieniądze wydać na karnet na siłownie lub basen.
butterfly14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:42   #8
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
nie zgadzam się większość wysokopółkowych kremów typu dior, chanel itd ma składy identyczne z kremami typu l'oreal czy garnier. w ich przypadku 90% ceny stanowi marka i piękne opakowanie.
jeśli komuś zależy na skutecznie działającym specyfiku to polecam marki apteczne i samorobione mazidła
Stary 2009-12-22, 17:48   #9
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
jeśli komuś zależy na skutecznie działającym specyfiku to polecam marki apteczne i samorobione mazidła
z tym sie zgodzę jesli chodzi o mazidła, sa super a np mojej mamie apteczna firma zrobiła kukunie ma reguły
Stary 2009-12-22, 21:45   #10
ranka
Kici kici miau miau

no wlasnie.
marki apteczne nie zawsze = dla wrazliwcow.
moja cera jest sucha i wrazliwa a np. kosmetyki Vichy czy Bioderma robia jej kuku.
nie ma reguly.

a ten krem Chanela ma moja kolezanka i bardzo chwali, ja mialam Initiale Beaute i tez byl niezly.
wszystko zalezy od tego czy dana skora toleruje pewne skladniki czy nie i poza tym - wazne, to ma byc profilaktyka czyli dla 20-letniej dziewczyny moze warto kupic 25+ itd.
druga rzecz - trzeba dawac skorze to czego potrzebuje.jesli jest sucha i zmeczona to warto an jakis krotki czas dac jej ttroche skladnikow z kremu dla 40+. nic jje nie bedzie.
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 01:01   #11
shafirka
Przyczajenie

Vichy i Bioderma to najwieksze dziadostwo jakie mialam la roche posay jest ok ale i tak uzywam olay bo sa w dobrej cenie i dobrze dzialaja a autorce jak chce wydawac pieniadze na kosmetyki to polece marke estee lauder bo jest naprawde swietna
shafirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 10:57   #12
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa

Cytat:
Cytat:
nie wątpię w to, że nawet za 5 zl moga być świetne,ale skoro Ona chce kupic krem za 200zł, to po co spadac na niską półkę?ma dobre opinie, wątpie, że wyssane z palca

a czy autorka wątku ma ochote kupować karnet na siłownie za resztę, to chyba juz jej sprawa
Ostatnio bylo dośc głośno o pewnym badaniu ktore wykazalo, ze kremy sredniopółkow czy nawet niskopołkowe nie są wcale gorsze od tych luksusowych.
Marka, cena i otoczka reklamowa robią swoje.
Krem za 200zl jest dlatego atrakcyjny, ze kupując go tak naprawde kupujesz swego rodzaju marzenia, że "skoro Chanel, to na pewno musi byc cudo" + "Chanel to luksus, wiec bede luksusowa". To jest dzialanie na psychikę a nie na skórę.
Gdyby Ci dano 2-3kremy bez podpisu który jest który, to nie sądzę, aby Chanel się mocno wyróżniał. Bardzo możliwe że jako najlepszy wskazałyś np.Ziaję.

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:16   #13
asik123456789
Zakorzenienie

Ja pamietam program Goka na TVN Style. Tam robili takie testy ze dawali kilka kremow i nikt nie wiedzial co testuje. Najczesciej sie zdarzalo, ze wygrywaly te z wyzszej polki. Ja mam lekki uraz do kremow z nizszej polki. Zazwyczaj mnie zapychaja albo zawieraja alhohol denat. Mnostwo kremow go ma. Ja teraz odchodze od kremow z wyzszej polki bo stwierdzilam ze to jest rzeczywiscie wyrzucanie kasy. Ale ja jestem zakupoholiczka i czasem nie potrafie sobie odmowic. Nie potrafie znalezc dobrego kremu aptecznego-a takich chce uzywac. Moze polecicie jakis dobry, niezapychajacy do suchej/mieszanej skory? A ze zwyklych jakie polecacie? Tylko nie ziaja...Zapycha mnie jak cholera.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Ale jesli chodzi o kolorowke to wg mnie tylko wyzsza polka. Bez porownania.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:26   #14
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ostatnio bylo dośc głośno o pewnym badaniu ktore wykazalo, ze kremy sredniopółkow czy nawet niskopołkowe nie są wcale gorsze od tych luksusowych. .
Jakim badaniu ? Pytam z ciekawosci bo mnie to bardzo zainteresowało
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:05   #15
agathey
Przyczajenie

Troszkę mnie zatkalo, kto powiedział że chce wydawac duzo pieniedzy na kosmetyki? Nie jestem kosmetyczką ani dermatologiem i mam prawo nie wiedziec ze kosmetyki z wyzszej polki moga okazac sie nie warte swojej ceny, bo zawieraja podobne skladniki do ziaji czy innej "zwykłej" firmy. Jednak mysle ze cos w tym musi byc, nie wierze do konca w to ze nie ma roznicy. Zawsze wychodze z tego zalozenia ze lepiej zaplacic wiecej za kosmetyk i miec zdrową, piekna cere niz kupować ciuchy z nowych drogich kolekcji- a kobiety zazwyczaj robia na odwrot bo przeciez lepiej kupic bluzke za 85 zł niz podklad LEPSZY dla skóry za 85zl ktory bedzie uzywac 1,5miesiaca na TWARZ (nonsens). Jeśli jest tu jakas kosmetyczka i zna sie na rzeczy to prosilabym o pomoc. Z tego co slyszalam to wazne jest rowniez to jak skladniki są skoncentrowane- ale nie wypowiadam się na ten temat bo naprawde nie znam sie na rzeczy

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ostatnio bylo dośc głośno o pewnym badaniu ktore wykazalo, ze kremy sredniopółkow czy nawet niskopołkowe nie są wcale gorsze od tych luksusowych.
Marka, cena i otoczka reklamowa robią swoje.
.
To było chyba badanie kremów antycellulitowych w ktorym wyszło że cena nie ma znaczenia, bo wszystkie działaja podobnie- czyli prawie w ogole.

Edytowane przez agathey
Czas edycji: 2009-12-23 o 16:06
agathey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:27   #16
asik123456789
Zakorzenienie

Mi kremy z nizszej i sredniej polki jak dotad nie sluza. Wczesniej uzywalam clinique (3 kroki, maseczki, serum, kremy) i cere mialam ladna. Teraz zaczynam komninowac i probuje sie przerzucic na cos tanczego ale mam cere w kiepskim stanie. I juz stwierdzilam ze nigdy nie zrezygnuje z toniku clinique i kremu pod oczy clinique. Bo nic innego tak dobrze na mnie nie dziala. Wiec ja jednak troche wierze w te kremy z wyzszej polki. Poza tym sa na tyle wydajne, ze np. w czasie zuzycia 1 kremu za 200zl zuzywam 3 kremy za 30zl. Nie tyczy sie to oczywiscie wszystkich przypadkow ale wiekszosci. Tak samo jak pielegnacja wlosow. Uzywam Fekkai i 1 odzywka wystarcza mi na okolo 2 miesiace. Kosztuje 100zl. W tym czasie zuzylabym 5 odzywek za 15zl. Wychodzi prawie to samo.

Ja moge polecic do 20 letniej skory clinique: superdefence, (jesli masz problem z naczynkami- redness solutions- super jest), ogolnie polecam clinique. Z clarinsa fajny jest multi active- niby po 30 ale on dziala podobnie jak superdefence clinique. Ja mam 21 lat i on jest dla mnie dosc fajny. Nawet Pani w sephorze mowila ze nadaje sie do mlodych cer.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:30   #17
phdwao
Zakorzenienie

Mi niaska pólka zapycha pory, powoduje to wysyp pryszczy,kiedy kupuje kem z fiermy la roche-posay czy clinique, nie mam tego problemu
Stary 2009-12-23, 17:48   #18
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie.
marki apteczne nie zawsze = dla wrazliwcow.
moja cera jest sucha i wrazliwa a np. kosmetyki Vichy czy Bioderma robia jej kuku.
nie ma reguly.

a ten krem Chanela ma moja kolezanka i bardzo chwali, ja mialam Initiale Beaute i tez byl niezly.
wszystko zalezy od tego czy dana skora toleruje pewne skladniki czy nie i poza tym - wazne, to ma byc profilaktyka czyli dla 20-letniej dziewczyny moze warto kupic 25+ itd.
druga rzecz - trzeba dawac skorze to czego potrzebuje.jesli jest sucha i zmeczona to warto an jakis krotki czas dac jej ttroche skladnikow z kremu dla 40+. nic jje nie bedzie.
Cytat:
Napisane przez shafirka Pokaż wiadomość
Vichy i Bioderma to najwieksze dziadostwo jakie mialam la roche posay jest ok ale i tak uzywam olay bo sa w dobrej cenie i dobrze dzialaja a autorce jak chce wydawac pieniadze na kosmetyki to polece marke estee lauder bo jest naprawde swietna
vichy w innych krajach Europy wcale nie jest marką apteczną i jest dostępne w supermarketach. i jakościowo (składowo) to są bardzo słabiutkie kosmetyki zawierają parabeny, poliakrylamid, alkohol denaturowy itp. bioderma i lrp też mają w swojej ofercie wpadki - np alkohol na 4,5 miejscu w składzie kremu do - rzekomo - wrażliwej skóry (>filtry biodermy lrp hydreane)...
i zgadzam się, że dermokosmetyk może nie odpowiadać osobom z wrażliwą/alergiczną skórą - wiem to ze swego doświadczenia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości