Przefarbowałam się na blond... help :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-25, 11:32   #1
SweetButPsycho
Przyczajenie

Przefarbowałam się na blond... help :)

Witajcie!
Na początek muszę napisać, że to mój pierwszy post i mam nadzieję, że umieszczę go w dobrym dziale i do niczego nikt się nie przyczepi
W każdym razie do rzeczy!

Otóż 3 dni temu stałam się blondynką. Mój naturalny kolor włosów to taki średnio ciemny brąz. W każdym razie miałam go do połowy długości, ponieważ od połowy miałam ciut ciemniejsze farbowane jakąś zwykłą farbą ze sklepu (nie henną). I teraz moje pytania:

- miałam 2 razy "ściągany" kolor + nałożenie farby. Kolor na końcówka był ciut, ale tylko ciut inny (bardziej pomarańczowy) od reszty, a teraz zauważyłam, że robi się bardziej pomarańczowy. Czyżby to "wychodziła" ta stara farba? Jakie jest prawdopodobieństwo, że te końcówki mi zrudzieją bardzo? Czy idąc do fryzjera na odrosty będę znów musiała dokonać dekoloryzacji tego obszaru? Niestety nie mogę tego obciąć, bo nie chcę mieć krótkich włosów

- pytanie drugie dotyczy tego siana, jakim stały się moje włosy. Tuż po umyciu mam okropny problem z rozczesywaniem a włosy są tak suche, że aż nieprzyjemne w dotyku. Czy to już będzie tak zawsze? Czy po jakimś czasie włosy "przyzwyczają się" i odzyskają dawną miękkość? Używam na nie jedwabiu (na moje dłonie działa świetnie to może i na włosy również podziała.

- i pytanie trzecie. Nie tyczy się ono już włosów, ale wszystko przy jednym wątku. Moje brwi są naturalnie brązowe, takie najzwyklejsze w świecie bym powiedziała. Czy radzicie je przyciemnić? Wszystkie farbowane blondynki (którym ostatnio się mocno przyglądałam) robią dość ciemną/czarną hennę. A jak wy radzicie?

To by było na tyle. Mam nadzieję, że uzyskam odpowiedzi na moje pytania, zwłaszcza na to pierwsze, ponieważ jest to dla mnie dość spory problem. Nie chciałabym po kilku myciach iść znów do fryzjera i zostawić tam znowu tyle pieniędzy.

Pozdrawiam!
SweetButPsycho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 12:24   #2
beatrice1993
Raczkowanie

Dot.: Przefarbowałam się na blond... help :)

co do siana to chyba pozostanie bo też byłam blondynką i wiem ile zajmuje rozczesywanie po ich umyciu dlatego przemalowałam włosy na mahoń. teraz to czuć, że są to prawdziwe włosy w dotyku a nie takie pierze choć najchętniej wróciłabym do blondu bo najbardziej się w nim podobałam, ale jakim kosztem? nie dziękuję...
beatrice1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:06   #3
tofaniutka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez beatrice1993 Pokaż wiadomość
co do siana to chyba pozostanie bo też byłam blondynką i wiem ile zajmuje rozczesywanie po ich umyciu dlatego przemalowałam włosy na mahoń. teraz to czuć, że są to prawdziwe włosy w dotyku a nie takie pierze choć najchętniej wróciłabym do blondu bo najbardziej się w nim podobałam, ale jakim kosztem? nie dziękuję...

miałam na całych włosach i to trzy krotnie nałożony rozjaśniacz doskonale wiem co to pierze i suche włosy świetnie czuję się w białych włosach i na razie nie planuję żadnych zmian I to nie prawda, że zawsze będziesz mieć "siano". Używam odżywki "Matrix Sleek Look"(ok70 zł za litr) niby wydaje się droga ale jest wydajna i w przeliczeniu na inne to ten sam koszt bo nie stosuję się jej dużo. Raz w tygodniu robię sobie maskę do włosów rozjaśnianych "Crema midollo- placenta"(około 17 zł za litr) i trzymam około godziny i spłukuję bardzo dobrze włosy.dzięki odżywce "matrixa" mam lśniące i przyjemne w dotyku włosy i bardzo dobrze rozczesujące się po umyciu A dzięki "placencie" włosy odzyskują regenerację. wiem co mówię, jestem fryzjerką Każdy kolor może być piękny jeśli umie się o niego dbać
tofaniutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:00   #4
Mrrówcia
BAN stały

dzięki za rady wkońcu znalazłam coś do moich wlosów wypróbowałam i już po pierwszym użyciu widze efekty
Mrrówcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:11   #5
Zostan_Przy_Mnie
Przyczajenie

wydaje mi sie ze jak bedziesz myla wlosy płukanką fioletową to ten pomaranczowy odcien sie zniweluje ! a co do brwi to nie przyciemniaj bo bedzie wygladac sztucznie, ja tez mam naturalnie sredni brąz i jestem ciekawa jak wyglądają takie wlosy po rozjasnieniu bo sama bym takie chciala, prosze wklej zdjęcie z góry dziekuje
Zostan_Przy_Mnie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości