Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-30, 09:52   #271
Katarzyncia23
Raczkowanie

Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Dziewczyny, jestem przerażona...

http://www.rynekaptek.pl/farmakologi...otan,5214.html
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:30   #272
agness269
Przyczajenie

wyobraź sobie koleżanko, że wciskanie kitu wszystkim, że tylko w Usa m2 jest oryginalny to się mylisz zasięgnęłam wielu opinii osób, którzy kupowali tu na naszych polskich stronach przez neta ten preparat.
Ja nie jestem Twoją konkurencją tanią polską hahahaha pięknie to ujęlaś bo ja nic nie sprzedaje

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
wyobraź sobie koleżanko, że wciskanie kitu wszystkim, że tylko w Usa m2 jest oryginalny to się mylisz zasięgnęłam wielu opinii osób, którzy kupowali tu na naszych polskich stronach przez neta ten preparat.
Ja nie jestem Twoją konkurencją tanią polską hahahaha pięknie to ujęlaś bo ja nic nie sprzedaje
Pewnie zaraz będą mnie atakować kolejne Twoje koleżanki bym Cię nie obrażała NIKOGO NIE OBRAŻAM!!!!!!
agness269 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:00   #273
Blond_Venus
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus

Cytat:
Napisane przez Katarzyncia23 Pokaż wiadomość

kochana, to żadna nowość
dlatego preparat nie jest dopuszczony do legalnej sprzedaży, bo to nie jest do końca zbadane.Ale nic konkretnego nie napisali na tej stronce, dlaczego i w jaki sposób ma to być niebezpieczne.
Preparat ten istnieje od nastu lat (jak nie więcej) i póki co, nic nie wyczytałam negatywnego (oprócz skutków ubocznych) żeby się coś działo,żeby to było jakkolwiek niebezpieczne dla życia, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądać za np. 30-40 lat...

Niestety,za młodu dajemy się "pokroić" za cenę bycia piękną i nie myslimy co będzie później... Ryzyko

Cytat:
jak możesz przeczytac na 9 stronach tego tematu, nikt tutaj nie był zadowolony z polskich stronek, więc kitu nikomu nie wciskam Może jest jakaś nowa, z dobrym produktem - nie zaprzeczam, możesz się podzielić tutaj z innymi,może już ktoś korzystał z tego źródła i się wypowie, zanim się po raz kolejny wyda kasę w błoto, wtedy i ja sama chętnie będę tam zamawiać
a i możesz mi zacytować, gdzie napisałam,że oryginalny produkt jest TYLKO i wyłącznie z USA???? jakoś nie mogę się doczytać?
chyba masz problemy ze zrozumieniem tekstu I skąd tutaj stwierdzenie o konkurencji?Mam dobrą radę - zmień dealera, albo bierz połowę...

Cytat:
Pewnie zaraz będą mnie atakować kolejne Twoje koleżanki bym Cię nie obrażała NIKOGO NIE OBRAŻAM!!!!!!
To nie jest moja koleżanka a wizażanka, która składała się ze mną na paczkę, widocznie ma powody, bo nie tyle mnie obrażasz, co oczerniasz publicznie...

Mam nadzieję,że mamy już wszystko wyjaśnione pozdrawiam

Edytowane przez Blond_Venus
Czas edycji: 2012-07-30 o 15:37
Blond_Venus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:17   #274
madzia1128
Przyczajenie

Cześć wszystkim , czytam co tu się dzieje i postanowiłam się wypowiedzieć , ja zamówiłam m2 raz z polskiej strony i po zużyciu cłości byłam lekuchno opalona czyli podziałało ale szału nie było , potem zamówiłam od koleżanki (której nie znam , tylko stąd ) blond venus i byłam, jestem !! Mega zadowolona to jest wkońcu to o co mi chodziło piękna opalzenizna , której nigdy nie mogłam uzyskać bo jestem od urodzenia blada jak ściana, niestety największy problem w tym ze blond venus nie chce już zamawiać więcej i nie wiem skąd teraz wziąć :-( a jest to chyba dowód na to , że ta dziewczyna nie zarabia na tym kasy bo gdyby tak było to by zamawiała dalej jak ją o to prosze, jeśli chodzi o pieniążki to zapłaciłam jej pare złoty wiecej niż jak zamawiałam z polskiej strony ale to wiązało się z kosztami dostawy z tak daleka , więc myśle , że obrażanie tu kogoś faktycznie nie ma sensu , proponuję aby osoby , które są tak bardzo zadowolone z produktów oferowanych w polsce podały tu namiary to sama chętnie skorzystam i zakupie m2 , pozdrawiam
madzia1128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:39   #275
agness269
Przyczajenie

to jesli jestes zadowolona to super

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Sluchaj nie mam nic do Ciebie nie obczerniam Cie po prostu pomyliłam Cię z jedną dziewczyną o podobnym nicku ;/ z którą pisałam na innym portalu. Przepraszam za to.
Natomiast jeśli chodzi o polską stronę internetową użyłam tego preparatu już wczoraj 5 raz i przyznam szczerze, że mówią mi bliscy i znajomi, że już po woli widać zmianę, czyli jednak w moim przypadku działa nie jest to jakaś reklama polskiej strony tylko stwierdzam fakt ) wypowiem się więcej na ten temat za jakiś tydź jak będą lepsze efekty a myślę, że będą skoro już coś widać
Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę Ciebie z inna osobą
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

ja już się wypowiedziałam na ten temat Mam z polskiej strony i u mnie już po 5 zażyciu widać po malutku efekty skoro mówią mi to moi znajomi i najbliżsi
Pozdrawiam.

P.S POLSKICH STRON TEGO TYPU JEST KILKA
Stary 2012-08-04, 19:53   #276
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
ja już się wypowiedziałam na ten temat Mam z polskiej strony i u mnie już po 5 zażyciu widać po malutku efekty skoro mówią mi to moi znajomi i najbliżsi
Pozdrawiam.

P.S POLSKICH STRON TEGO TYPU JEST KILKA
no a my wszyscy czekamy na adres tej polskiej cud-stronki doczekamy się?
Stary 2012-08-05, 01:02   #277
agness269
Przyczajenie

podaj swoja cud stronke gdzie zamawiasz a raczej zamawialas
Stary 2012-08-05, 21:23   #278
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
podaj swoja cud stronke gdzie zamawiasz a raczej zamawialas
ja nie zamawiam z żadnej stronki, więc ci jej niestety nie mogę podać , a ty coś kręcisz, skoro do tej pory robisz jakąś tajemnice, gdzie zamawiasz tak to przynajmniej można odebrać...

Czas edycji: 2012-08-05 o 21:41
Stary 2012-08-06, 12:15   #279
Xlaseczka
Przyczajenie

TEZ BYM CHETNIE POZNAŁA POLSKĄ STRONKĘ KTÓRA SPRZEDAJE PRAWDZIWY MELANOTAN
SZCZERZE TO NIE MA TAKIEJ

UWAGA!!!
Ktoś mi wpłacił pieniążki na konto i mam problem,ponieważ dostałam tylko przelew ale żadnej wiad. kto wpłacił. Niestety z nikim o takim imieniu jak jest w przelewie nie pisałam;/ także jeśli czytasz tę wiad.to odezwij się gdyż nie chcę być póżniej oskarżona że oszukałam na melanotanie
Xlaseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 00:30   #280
agness269
Przyczajenie

ha ha ha ha nie ma takiej a to dobre xd

Pokażcie te wasze ( super) strony skąd zamawiacie melanotan, dlaczego nie??? Bo wyszlo by szydło zworka ile na tym zarabiacie

Pozdrawiam ;];];];];]

P.S JAK POZNAM WASZA STRONE POKAŻĘ WAM GDZIE JA ZAMAWIAŁAM. EFEKT U MNIE JUŻ JEST
ŚCIEMNIANIACIE LUDZI NA FORUM I WCISKACIE KITY, ŻE NIE MA TAKIEJ STRONY. GRATULUJĘ

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ja nic nie kręcę koleżanko więc w jaki cudny sposób zamawiasz? Czemu nie powiesz???
Proszę Cię, może przestań Ty kręcić

Nikomu z niczego tłumaczyć się nie muszę ani ściemniać też nie muszę jak inni to tutaj robią
Stary 2012-08-07, 07:30   #281
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Ja nic nie kręcę koleżanko więc w jaki cudny sposób zamawiasz? Czemu nie powiesz???
Proszę Cię, może przestań Ty kręcić

Nikomu z niczego tłumaczyć się nie muszę ani ściemniać też nie muszę jak inni to tutaj robią
Brak mi słów co do ciebie nie wiem, czy wiesz, ale robisz z siebie kretynkę w tym momencie
A co do mnie i mojego zamówienia - jest napisane w jaki cudny sposób zamawiałam, kilka stron wcześniej, wysil się i przewertuj temat wstecz, to będziesz wiedziała... a zresztą po co ci inne strony wiedzieć , skoro ty masz najlepszą, najtańszą i to z Polski!?
Poza tym już nikt nie chce wiedzieć, skąd zamawiasz, zachowaj sobię tę tajemnicę dla siebie

Xlaseczka, przyznaj się koleżance ile zarabiasz, bo ja postawiłam sobie dom na Ibizie, w garażu stoją Ferrari i Bugatti a ja do końca życia już nie muszę pracować, tak się zarobiłam na tych dwóch zamówieniach

Poza tym robi się tutaj OFFTOP, więc jak agness69 nie masz nic ciekawego do napisania na temat m2 to przestań prowokować i zaśmiecać temat, bo ktoś cię w końcu zgłosi do moderatora.

Miłego dnia.
Stary 2012-08-07, 10:21   #282
Xlaseczka
Przyczajenie

BRAK MI SŁÓW!!!
CO ZA GENIUSZ Z TEJ PANI agness269
oszczędzmy zaśmiecania tematu i po prostu zignorujmy TAK BARDZO DOŚWIADCZONEJ wizażanki. Każdy i tak ma wyrobioną opinię na temat polskich sklepów-oczywiście ten kto rzeczywiście zamawiał-
cóż pani agness269 to wybrakowana inteligencją kobieta która potwierdza to w każdej swojej wypowiedzi.
Moja rada-proszę się już bardziej nie kompromitować
Stary 2012-08-07, 15:07   #283
crystalALICE
Przyczajenie

to do wszystkich, którzy tak oczerniają polskie sklepy: ja i mama zamawiamy produkt o nazwie Sunvea z polskiej strony, obie wybieramy spray do nosa, bo niekomfortowo nam z wkłuwaniem. jest to dość kosztowna opcja, ale rezultaty SĄ. przy blond włosach, karnacji typu 1 i piegach jest widoczna opalenizna. od dwóch miesięcy nie używamy, ale efekt nadal się utrzymuje, teraz w lodówce leży nowy i czeka, bo jedziemy na wakacje. od samego brania melanotanu nieznacznie zmienił mi się koloryt skóry, ale mocno ściemniały pieprzyki, jednak po 6x 7min na solarium różnica była już znaczna (normalnie solarium bez melanotanu kończyło się spaloną na czerwono skórą, która po paru dniach złaziła i robiła się spowrotem biała, plus sypało piegami), a koloryt zmienił się z białego na lekko brązowy. nie jesteśmy typem skwarek, więc nie chcąc wyglądać przesadnie wiosną, odstawiłyśmy kurację przysiegając sobie, że powrócimy do niej latem. tak też robimy. pozdrawiam!
crystalALICE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:10   #284
crystalALICE
Przyczajenie

tu jest zdjęcie na dowód, nigdy wcześniej nie doświadczyłam tanline'ów, więc to dla mnie nowość :P (biodro)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iiiiiiiii.jpg (16,4 KB, 88 załadowań)
crystalALICE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:12   #285
agness269
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Xlaseczka Pokaż wiadomość
BRAK MI SŁÓW!!!
CO ZA GENIUSZ Z TEJ PANI agness269
oszczędzmy zaśmiecania tematu i po prostu zignorujmy TAK BARDZO DOŚWIADCZONEJ wizażanki. Każdy i tak ma wyrobioną opinię na temat polskich sklepów-oczywiście ten kto rzeczywiście zamawiał-
cóż pani agness269 to wybrakowana inteligencją kobieta która potwierdza to w każdej swojej wypowiedzi.
Moja rada-proszę się już bardziej nie kompromitować

A moja rada do Ciebie odpal wrotki i delikatnie mówiąc zjeżdżaj ode mnie!!!!!
Odezwała się mistrzyni w doradzaniu każdemu. Żalosna mistrzyni w opalaniu błahahahahahahahaa daruj sobie te swoje smętne wypociny, bo mi Ciebie żal Xlaseczka...

P.s Nie będzie mi tu pierwsza lepsza z ulicy Z TAKIMI tekstami wyjeżdżała!!!!!!
Stary 2012-08-09, 14:15   #286
Xlaseczka
Przyczajenie

Została mi 1 buteleczka melanotanu-chętnie odsprzedam
Stary 2012-08-10, 13:00   #287
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie

Powiedzcie mi prosze czy na buteleczce powinno byc napisane stezenie?
N:A:T:A:L:I:A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:21   #288
agness269
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
Brak mi słów co do ciebie nie wiem, czy wiesz, ale robisz z siebie kretynkę w tym momencie
A co do mnie i mojego zamówienia - jest napisane w jaki cudny sposób zamawiałam, kilka stron wcześniej, wysil się i przewertuj temat wstecz, to będziesz wiedziała... a zresztą po co ci inne strony wiedzieć , skoro ty masz najlepszą, najtańszą i to z Polski!?
Poza tym już nikt nie chce wiedzieć, skąd zamawiasz, zachowaj sobię tę tajemnicę dla siebie

Xlaseczka, przyznaj się koleżance ile zarabiasz, bo ja postawiłam sobie dom na Ibizie, w garażu stoją Ferrari i Bugatti a ja do końca życia już nie muszę pracować, tak się zarobiłam na tych dwóch zamówieniach

Poza tym robi się tutaj OFFTOP, więc jak agness69 nie masz nic ciekawego do napisania na temat m2 to przestań prowokować i zaśmiecać temat, bo ktoś cię w końcu zgłosi do moderatora.

Miłego dnia.
To teraz ja Ci coś powiem sama wróc do wcześniejszych stron i poczytaj co piszą inne osoby na temat zamawiania z USA jedno wielko g..o, które jest produkowane w Chinach!!! Może wreszcie miej odwagę przyznać się, że nie sprowadzasz oryginału a wciskasz ludziom kit!!!!!

No tak jesteś wyjątkiem co sprowadza oryginał ;];];];]
Stary 2012-08-15, 16:14   #289
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
To teraz ja Ci coś powiem sama wróc do wcześniejszych stron i poczytaj co piszą inne osoby na temat zamawiania z USA jedno wielko g..o, które jest produkowane w Chinach!!! Może wreszcie miej odwagę przyznać się, że nie sprowadzasz oryginału a wciskasz ludziom kit!!!!!

No tak jesteś wyjątkiem co sprowadza oryginał ;];];];]
Jesteś nie tyle co upierdliwa, co irytująca.Nie chcę,żebyś mi nic mówiła, chcę żebyś się odwaliła w końcu ode mnie, bo uczepiłaś się jak rzep.Wiem co było w poprzednich postach napisane, nawet specjalnie dla ciebie zacytuję kolegę, którego post przeczytałaś:

Cytat:
Napisane przez maldini3 Pokaż wiadomość
Ja wam powiem tak że prawie cały melanotan jest produkowany w chinach. Przedewszystkim ten dostepny w usa. Mam znajomego który zajmuje sie rozprowadzaniem melanotanu w Usa i wszystkie zamówienia są z chin. Na terenie usa jest zakazana jego produkcja, mozna go tylko importowac i sprzedawac przez internet. Kwestia tego który jest lepszy zależy od jego przechowywania i swieżości. Jest to peptyd który nieodpowiednio przechowywany traci na stężeniu i nie ma tego 10mg.
Po pierwsze - gdzie tu jest napisane,że to gówno???? bo ja się jakoś doczytać nie mogę...
Po drugie - wyobraź sobie,że kolega ten zamówił ode mnie 2 x (pewnie lubi wydawać kasę w błoto i 2 x zamówił chińskie gówno )

Wszystko jedno czy chiński,wietnamski,czy koreński,oryginał, czy nie, ważne że DZIAŁA! Bo chyba o to tu chodzi a nie gdzie jest produkowany melanotan!
A twoim zdaniem , panno inteligentna, gdzie jest produkowany polski m2? bo to pewnie nie jest chińskie gówno,prawda?

bez odbioru
Stary 2012-08-20, 01:03   #290
agness269
Przyczajenie

Wsadz sobie w ...... swoje smetne wypociny. Nigdzie nie napisałam, że ten co ja zamówiłam to oryginalny!!!

Wyobraź sobie, że każdy mi mówi, że się strzaskałam, bo tak wyglądam jakbym nie wiem ile chodziła na solarium.
Więc nie wymądrzaj się już tym swoim malutkim rozumkiem ;] bo nie tylko ten ( od ciebie) jest tak dobry ;]

Żegnam!!!!!

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Dziewczyny nie dawajcie się wprowadzać w błąd pannie Blond_Venus, ktora utwierdza tutaj wszystkich w przekonaniu, że ten na polskich stronach jest niedobry, bo to nie prawda!!!!! WCISKAJĄC KIT, ŻE MOŻE ZASZKODZIĆ ZDROWIU to możesz panno Blond_Venus sobie wmawiać XD

Już kilka osób kupiło m2 i efekt jest mega zaje...fajny. Więc nie bójcie się z polskich stron zamawiać bo to czysta ściema, że z Usa jest bezpieczny jak to twierdzi inteligentka blond.... ;]
Stary 2012-08-20, 12:40   #291
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Nigdzie nie napisałam, że ten co ja zamówiłam to oryginalny!!!
A ja nigdzie o to nie pytałam pytałam gdzie wg ciebie jest produkowany polski m2, wróc dziecko do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem.
A, zapomniałam, są wakacje...

Cytat:
Dziewczyny nie dawajcie się wprowadzać w błąd pannie Blond_Venus, ktora utwierdza tutaj wszystkich w przekonaniu, że ten na polskich stronach jest niedobry, bo to nie prawda!!!!! WCISKAJĄC KIT, ŻE MOŻE ZASZKODZIĆ ZDROWIU to możesz panno Blond_Venus sobie wmawiać XD

Już kilka osób kupiło m2 i efekt jest mega zaje...fajny. Więc nie bójcie się z polskich stron zamawiać bo to czysta ściema, że z Usa jest bezpieczny jak to twierdzi inteligentka blond.... ;]
Chyba pomyliły ci się osoby panienko, ja nic nigdzie takiego nie pisałam.Ty chyba zebrałaś wszystkie wpisy od wizażanek i podpisujesz je moim nickiem.Znowu mnie oczerniasz publicznie, zostanie to zgłoszone gdzie trzeba.

Dziewczyny powinny uważać raczej na ciebie, ciekawe ile dostałaś kasy,żeby tu reklamować polski shit?

Czas edycji: 2012-08-20 o 12:50
Stary 2012-08-22, 16:32   #292
dorotkakotka0
Przyczajenie

Dziewczynki kupię w trybie natychmiastowym 1 lub 2 buteleczki tego cudownego środka (oczywiście 100% oryginal) potrzebuję go do końca przyszłego tyg. Proszę pisać. Pozdrawiam Serdecznie
dorotkakotka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:50   #293
agness269
Przyczajenie

Wiesz żal mi Ciebie nikogo nie oczerniam a Ty dobrze naucz się czytać Ja nic nie reklamuję napisałam tylko, że na polskich stronach też mozna kupić dobry m2 a nie tylko tam skąd Ty sprowadzasz spoko zgłaszaj ja też Cię zgłoszę tam gdzie trzeba,bo sama mnie obczerniasz pisząc bzdury, że dostałam kase za robienie reklamy jest też obczernianiem. Więc uważaj bo chyba trafiła kosa na kamień
A pro po Panienki są w burdelu więc uważaj na te słowa, bo za to też możesz odpowiedzieć!
Shit to Ty tutaj ciężko reklamujesz no właśnie ciekawe to ile Ty na tym zarabiasz tyle samo co jedna buteleczka tyle kosztuje?? ;];];];
Nie życzę sobie byś więcej się mnie czepiała. Nie myśl sobie, że tylko Ty możesz po mnie jechać a ja będę cicho.
I wreszcie daj mi spokój bo za nękanie też możesz odpowiedzieć!!!!
ŻEGNAM!!!!!
Stary 2012-08-23, 11:08   #294
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
A pro po Panienki są w burdelu więc uważaj na te słowa, bo za to też możesz odpowiedzieć!
nie no, wygrałaś jak dla mnie! sama się nazwała panienką z burdelu i mi grozi za to hahaha
Stary 2012-08-23, 13:12   #295
dorotkakotka0
Przyczajenie

Witam czy jest ktoś zainteresowany zamówieniem z USA? Znalazłam dobre źródło, lecz cena jest dosyć wysoka przy małym zamówieniu. Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać na priv. Pozdrawiam
dorotkakotka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:58   #296
agness269
Przyczajenie

burdelówa to chyba Ty jesteś patrząc na Twój nick i awaterek jaki sobie przyodziałaś lubisz takie nie?? ;];]
Stary 2012-08-24, 00:02   #297
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
burdelówa to chyba Ty jesteś patrząc na Twój nick i awaterek jaki sobie przyodziałaś lubisz takie nie?? ;];]
za słownictwo dla tej panny
nie odpowiem ci już nic na to, bo nie mam już zamiaru zniżać się do twojego poziomu mądrzejszy musi w tym wypadku zakończyć.
Amen

A tak wracając do tematu, którym jest melanotan - Xlaseczka,jak tam efekty?
dorotkakotka0, zawsze lepiej jest zapłacić więcej, jak ma się dobre źródło niż się naciąc na tani szajs... no i rzeczywiście potrzebne jest te kilka osób,żeby przesyłka rozeszła się "po kościach".
Stary 2012-08-24, 10:40   #298
agness269
Przyczajenie

Masz rację, bo Twój poziom jest tak niski, że brak słów!
Żegnam
Stary 2012-08-24, 13:50   #299
agness269
Przyczajenie

Dziewczyny jak chcecie wiedzieć jak się opaliłam po m2 proszę o e-maile chetnie pokażę zdięcia a jestem baaaaardzo brązowa po polskim m2!!!!
Stary 2012-08-24, 15:54   #300
Xlaseczka
Przyczajenie

A tak wracając do tematu, którym jest melanotan - Xlaseczka,jak tam efekty?
dorotkakotka0, zawsze lepiej jest zapłacić więcej, jak ma się dobre źródło niż się naciąc na tani szajs... no i rzeczywiście potrzebne jest te kilka osób,żeby przesyłka rozeszła się "po kościach".[/QUOTE]

u mnie super jestem bardzo zadowolona z tym ze ten co ja zamawiam jest trochę droższy od Twojego:/ także jakbyś miała zamiar zamawiać to proszę daj znać. Sama przesyłka 20$ także jak jest mało osób to się nie opłaca składać zamówieia
no i chyba trochę przesadziłam bo dostałam plamek na plecach...ale to byłam czaaarna więc musiałam przystopować.
Ja to lubię przesadzić
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości