Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-04, 13:52   #151
htr
Raczkowanie

Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cześć dziewczyny,
przejrzałem temat i mam pytanie.

Jakaś koleżanka zamawiała melanotan przez internet i chyba dostała podróbkę (brakowało jakiś oznaczeń na etykiecie). Ma ktoś namiary na oryginalny produkt? Znalazłem dwie PL strony w internecie - zamawiał ktoś z którejś i był zadowolony?
htr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:01   #152
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez htr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
przejrzałem temat i mam pytanie.

Jakaś koleżanka zamawiała melanotan przez internet i chyba dostała podróbkę (brakowało jakiś oznaczeń na etykiecie). Ma ktoś namiary na oryginalny produkt? Znalazłem dwie PL strony w internecie - zamawiał ktoś z którejś i był zadowolony?
A skad te podejrzenia,ze to podrobka

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:44   #153
htr
Raczkowanie

Chodzi mi o to, że ktoś kupił produkt przez internet i miał zerowe efekty.
Mogę prosić o PEWNE źródło, gdzie dostane Melanotan2?
Kupował ktoś na internecie i jest zadowolony z efektów?
Stary 2011-09-19, 22:42   #154
Blond_Venus
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus

ja mam jeszcze 2 buteleczki do odsprzedania.Buteleczki są oznaczone a sprzedaje, bo nie zuzyje wszystkich do marca 2012r... zrobię dobrą cenę + strzykawki dam gratis.
Blond_Venus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:57   #155
guniaaa
Wtajemniczenie

Po zastrzykach w miejscu wkłucia i dookoło tego miejsca,jakis 1cm srednicy mam siniaki,które nie schodza mam dwa siniaki po obu stronach pepka,bo tak robiłam zastrzyki
Stary 2011-09-20, 09:23   #156
htr
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze 2 buteleczki do odsprzedania.Buteleczki są oznaczone a sprzedaje, bo nie zuzyje wszystkich do marca 2012r... zrobię dobrą cenę + strzykawki dam gratis.
Jak coś to bym przemyślał sprawę.
Mile widziane dokładne zdjęcia na PW.
Stary 2011-09-21, 19:15   #157
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez htr Pokaż wiadomość
Jak coś to bym przemyślał sprawę.
Mile widziane dokładne zdjęcia na PW.
to sprawdz skrzynke
Stary 2011-09-22, 18:26   #158
salome75
Przyczajenie

Ja też mam siniaki po zastrzykach, co ciekawe każda blizna lub draśnięcie, które miałam, albo które mi się robią są ciemnobrązowe, a nie sine czy czerwone. Co do efektów - po tym w sprayu do nosa widziałam tylko po solarium i słońcu, ale później zaczęłam brać w zastrzykach - jedna kreska przez 14 dni i potem 1,2 zastrzyki na tydzien - efekt zobaczylam po miesiacu, także nie od razu po tej 14 dniowej sesji. W zasadzie nie tyle ja co otoczenie. \Ciagle musze wymyslac wymówki - głownie baby w pracy niezdrowo interesuja sie moja nowa karnacją, ale podejrzewaja mnie raczej o solarium. Genertalnie mam typ skóry I, II i to mocno piegowatą, ale odkad bore mela karnację mam jak Cameron Diaz - taką słoneczna. Niestety mam tez sporo nowych piegow na ciele i troche białych kropek - głownie na dekolcie i łydkach - nie razi to u mnie bo jak wspomniałam jestem piegowata wiec wogole sie to nie rzuca w oczy, ale uważajcie bo u osob o jednolitym kolorycie skory to już może wygladac gorzej. Aha jeszcze co do tych zasinień - jak bralam melanotan w tej 14 dniowej fazie miałam mega sine usta ale to pozniej zniknelo, ze skutkow ubocznych mdliło mnie bardzo w nocy (po jakis 7 dniach od brania) no i miałam takie uczcucie w ustach jak wtedy gdy sie zatrułam ostrygami (lekzre podejrzewali wtedy ze to ze wzgledu na to, że tam gdzie one wystepuja wody sa zanieczyszczone ołowiem. Nie powiem - zastanowiło mnie to, szczegolnie pod katem zawartosci mojej buteleczki bo przy sprayu do nosa tego nie miałam, a dostawca ten sam.
salome75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:09   #159
diana663
Przyczajenie

Hej Dziewczyny! Czy macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce/sklep, gdzie moge zakupic oryginalny melanotan? Jesli tak, to pieknie prosze o link
diana663 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 17:21   #160
wiewioora007
Przyczajenie

Witajcie.Ja również zakupiłam mel na polskiej stronie i niestety efekt nie byl najlepszy. Mam raczej ciemniejsza karnacje i myślałam ze szybko osiagnę efekt murzynka. Jedyny efekt przez 2 tyg to byly piegi i pieprzyki o ktorych istnieniu wcześniej nawet nie wiedzialam. Zadnych nudności,zwiększonego libido czy osłabienia apetytu. Troszke twarz zaczęła nabierac barw (a nie opalam jej juz w ogóle od 8 lat). Teraz moze faktycznie jestem troszke brazowa ale korzystam od czasu do czasu również z solarium.Jestem po 16 zastrzykach i jesli efekt nadal bedzie na takim poziomie to na pewno zmienie dostawce.I tu chetnie poslucham doświadczonych. Mam pytanie: czy podawanie zastrzyku dla was tez jest bolesne,bo ja jeszcze sporo po podaniu czuje ból. Siniaków nie mam. Usta też juz nie sa fioletowe. Blizny nie zmieniły koloru.
wiewioora007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 22:13   #161
diana663
Przyczajenie

A czy mozesz podac linka stronki, z ktorej zamawialas? Nie chce trafic na taki bubel :/
diana663 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:51   #162
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiewioora007 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy podawanie zastrzyku dla was tez jest bolesne,bo ja jeszcze sporo po podaniu czuje ból..
Po ostrych igłach z USA nic mnie nie bolało... a te z polskiej strony, mimo, że są krótsze, to są mega tępe i sprawiały mi ból... po nich takze mam siniaki
Stary 2011-11-03, 21:23   #163
wiewioora007
Przyczajenie

Zamawiałam na melanotan-sklep.pl ale jestem juz pieknie brązowa. Widocznie u mnie ten proces dlużej trwał. Co do bólu podczas robienia zastrzyku to nie chodziło mi o ból spowodowany wkłuwaniem. Używam również tych amerykańskich strzykawek z igła,chociaż przerobilam różne. Raczej o odczucia jak rozchodzi sie plyn i kilka minut potem. Po ukłuciu igłą nie ma prawa bolec.A skoro macie siniaki to jakiś problem z naczynkami.Polecam wit.c a jeszcze lepiej w połączeniu z rutyna. Wzmocni naczynka.
wiewioora007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:29   #164
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wiewioora007 Pokaż wiadomość
Zamawiałam na melanotan-sklep.pl ale jestem juz pieknie brązowa. Widocznie u mnie ten proces dlużej trwał. Co do bólu podczas robienia zastrzyku to nie chodziło mi o ból spowodowany wkłuwaniem. Używam również tych amerykańskich strzykawek z igła,chociaż przerobilam różne. Raczej o odczucia jak rozchodzi sie plyn i kilka minut potem. Po ukłuciu igłą nie ma prawa bolec.A skoro macie siniaki to jakiś problem z naczynkami.Polecam wit.c a jeszcze lepiej w połączeniu z rutyna. Wzmocni naczynka.
Kochana,ja mam takie siniaki,że juz od prawie 3 miesiecy je mam i nawet nie maja zamiaru zniknac...maja juz brązowy kolor.
Stary 2011-11-27, 18:23   #165
BARBARELLA27
Przyczajenie

cześć jestem tu nowa przeczytałam wasze posty zastanawiam się nad tym produktem czy macie jakiś sprawdzony sklep w Polsce z kąt mogę go zamówić
BARBARELLA27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 01:20   #166
Cindyy
Przyczajenie

Specjalnie dla tego wątku założyłam konto...
Stosuje melanotan od 9 dni, przede mną jeszcze 5 i do tej pory nie zauważyłam żadnego efektu! Mam większość skutków ubocznych jak mdłości, dziwne uczucie w żołądku, moje pieprzyki zmieniły kolor na ciemniejszy a po każdym wstrzyknięciu moja twarz staje się czerwona i jakby gorąca. Jednak efektów brak.
Musze od razu wspomnieć o tym, że należę do "bladych twarzy" mam bardzo jasną karnację...
Jestem zawiedziona bo naczytałam się o cudowności tego środka za który zapłaciłam 150 zł. Ale dam mu jeszcze jedną szansę Skorzystam parę razy z solarium i zobaczymy. Być może jest to konieczne przy mojej karnacji.

Dodam jeszcze, że znajomy polecił mi by całą buteleczke z melanotanem zapełnić wodą dołączoną do zestawu. Czyli wlałam ok. 3,5 ml wody na 10 g melanotanu. On tak robił za każdym razem i u niego widać ogromne efekty, jednak myślę, że to zasługa ciemnej karnacji. Pozdrawiam cieplutko
Cindyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 14:59   #167
Blond_Venus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cindyy Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że znajomy polecił mi by całą buteleczke z melanotanem zapełnić wodą dołączoną do zestawu. Czyli wlałam ok. 3,5 ml wody na 10 g melanotanu. On tak robił za każdym razem i u niego widać ogromne efekty, jednak myślę, że to zasługa ciemnej karnacji. Pozdrawiam cieplutko
jak całą buteleczke?? daje się max 2 pełne strzykawki tej wody...

aha, przestałam się juz dawno kłuć i mam w lodówce 2 buteleczki melanotan + 1 wody oraz 20 strzykawek, mogę komuś oddać za grosze, bo data ważności jest tylko do marca

Edytowane przez Blond_Venus
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:04
Stary 2011-12-22, 01:37   #168
Cindyy
Przyczajenie

Posluchalam znajomego przed przeczytaniem tego watku ehh...

Bylam dzisiaj na solarium na 5 minutek. Jednak widac roznice juz po pierwszym razie nigdy nie opalilabym sie tak bez melanotanu. Skorzystam z solarium jeszcze ze 2 razy i mysle ze beda efekty
Jutro 14 dzien ^^

Prosilabym o info na priv odnosnie ceny
Stary 2011-12-22, 10:46   #169
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Posluchalam znajomego przed przeczytaniem tego watku ehh...

Bylam dzisiaj na solarium na 5 minutek. Jednak widac roznice juz po pierwszym razie nigdy nie opalilabym sie tak bez melanotanu. Skorzystam z solarium jeszcze ze 2 razy i mysle ze beda efekty
Jutro 14 dzien ^^

Prosilabym o info na priv odnosnie ceny
a po opalaniu nie zostaly Ci slady na skorze od nakluc?
Stary 2011-12-23, 01:31   #170
Cindyy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
a po opalaniu nie zostaly Ci slady na skorze od nakluc?
Nie, z resztą niektóre są już prawie niewidoczne. Zauważyłam tylko dwie żółte plamki w miejscach gdzie robiłam zastrzyki... Miałam je już wcześniej, zanim skorzystałam z solarium. Możliwe, że to siniak... trochę się niepokoje. Spotkało to kogoś?
Jutro znowu idę się opalać i liczę na efekty.
Stary 2011-12-24, 13:25   #171
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie, z resztą niektóre są już prawie niewidoczne. Zauważyłam tylko dwie żółte plamki w miejscach gdzie robiłam zastrzyki... Miałam je już wcześniej, zanim skorzystałam z solarium. Możliwe, że to siniak... trochę się niepokoje. Spotkało to kogoś?
Jutro znowu idę się opalać i liczę na efekty.
mi po nakłuciach,po 2v tyg po 1opalaniu na solce pojawily sie siniaki i pol roku i nadal je mam...ciemne,widoczne:pro si:
Stary 2011-12-29, 03:07   #172
Cindyy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
mi po nakłuciach,po 2v tyg po 1opalaniu na solce pojawily sie siniaki i pol roku i nadal je mam...ciemne,widoczne:pro si:
Ojej... a robilaś coś w tym kierunku? Byłaś z tym u lekarza?
Stary 2011-12-29, 10:08   #173
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ojej... a robilaś coś w tym kierunku? Byłaś z tym u lekarza?
nie,defekt na skorze,pewnie juz tylko laserem to bedzie mozna usunac...
Stary 2011-12-31, 17:28   #174
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
Specjalnie dla tego wątku założyłam konto...
Stosuje melanotan od 9 dni, przede mną jeszcze 5 i do tej pory nie zauważyłam żadnego efektu! Mam większość skutków ubocznych jak mdłości, dziwne uczucie w żołądku, moje pieprzyki zmieniły kolor na ciemniejszy a po każdym wstrzyknięciu moja twarz staje się czerwona i jakby gorąca. Jednak efektów brak.
Musze od razu wspomnieć o tym, że należę do "bladych twarzy" mam bardzo jasną karnację...
Jestem zawiedziona bo naczytałam się o cudowności tego środka za który zapłaciłam 150 zł. Ale dam mu jeszcze jedną szansę Skorzystam parę razy z solarium i zobaczymy. Być może jest to konieczne przy mojej karnacji.

Bardzo dobrze Ci polecil caly flakonik wlewasz do byteleczki z melanotanem a teraz uwaga uwaga powinno wode wlac sie delikatnie bo bokach buteleczki aby nie polewac bezposrednio plynu i W ZADNYM WYPADKU NIE MIESZAC I TRZASAC BUTELECZKA i przetrzymaywac w lodowce bez trzasania i mieszania
ostatnia swoja buteleczke dostalam w prezencie od znajomej z Australii lacznie z kartonikiem i dokladna instrukcja obslugi i tam jest wyraznie napisane ,ze jest to hormon wiec nie mozna tego plynu mieszac i trzasac bo traci na dzialaniu
wiec ja sie dokladnie dostosowalam i efekty zdumiewajace

Stary 2012-01-01, 15:50   #175
Cindyy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Ci polecil caly flakonik wlewasz do byteleczki z melanotanem a teraz uwaga uwaga powinno wode wlac sie delikatnie bo bokach buteleczki aby nie polewac bezposrednio plynu i W ZADNYM WYPADKU NIE MIESZAC I TRZASAC BUTELECZKA i przetrzymaywac w lodowce bez trzasania i mieszania
ostatnia swoja buteleczke dostalam w prezencie od znajomej z Australii lacznie z kartonikiem i dokladna instrukcja obslugi i tam jest wyraznie napisane ,ze jest to hormon wiec nie mozna tego plynu mieszac i trzasac bo traci na dzialaniu
wiec ja sie dokladnie dostosowalam i efekty zdumiewajace
A ja potrząsałam... No cóż, następnym razem zrobię to już prawidłowo

Wczoraj byłam 3 raz na solarium (6, 8 i 10 minut), jestem bardzo ładnie "przy brązowiona"... Nigdy wcześniej nie byłam tak opalona po 3 razach, zawsze potrzebowałam ok. 6-7 sesji. Szkoda, że nie obeszło się bez solarium ale i tak jestem megaaaa zadowolona z efektu!
Myślicie, że ten efekt się teraz utrzyma, dopóki będę brać melanotan? Czy jak to jest? Nie mam zamiaru przestać go brać, więc jeśli ktoś zna jakieś dobre źródło to proszę o informacje jakieś bo pozostała mi 1/3 buteleczki...
Stary 2012-01-02, 15:30   #176
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
A ja potrząsałam... No cóż, następnym razem zrobię to już prawidłowo

Wczoraj byłam 3 raz na solarium (6, 8 i 10 minut), jestem bardzo ładnie "przy brązowiona"... Nigdy wcześniej nie byłam tak opalona po 3 razach, zawsze potrzebowałam ok. 6-7 sesji. Szkoda, że nie obeszło się bez solarium ale i tak jestem megaaaa zadowolona z efektu!
Myślicie, że ten efekt się teraz utrzyma, dopóki będę brać melanotan? Czy jak to jest? Nie mam zamiaru przestać go brać, więc jeśli ktoś zna jakieś dobre źródło to proszę o informacje jakieś bo pozostała mi 1/3 buteleczki...
Po co 2 butelce powinno sie robic 6 tygodni przerwy dla unikniecia bialych plam z tylu na plecach a melanotan trzyma po odstawieniu akurat 6 tygodni
rob sobie zastrzyki na przemian czyli jeden tydzien co 2 dzien,drugi tydzien 2X w tygodniu a 3 tydzien co 3 dzien i od poczatku ja tak uzywam juz dluuuuuuuugi czas i jestem opalona caly czas i TO BEZ SOLARIUM

Stary 2012-01-02, 15:40   #177
BARBARELLA27
Przyczajenie

Ja musiałam odstawic preparat bo mnie wysypało pryszczami na całych piersiach i plaecach nigdy nie maiłam pryszczy a teraz mam czy tez mialyscie tak?
BARBARELLA27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:07   #178
Cindyy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Po co 2 butelce powinno sie robic 6 tygodni przerwy dla unikniecia bialych plam z tylu na plecach a melanotan trzyma po odstawieniu akurat 6 tygodni
rob sobie zastrzyki na przemian czyli jeden tydzien co 2 dzien,drugi tydzien 2X w tygodniu a 3 tydzien co 3 dzien i od poczatku ja tak uzywam juz dluuuuuuuugi czas i jestem opalona caly czas i TO BEZ SOLARIUM
Tak właśnie go stosuję, wg. Twoich zaleceń Ale z solarium musiałam skorzystać zważając na moją jasną karnację... iii jestem mega zadowolona! To cud w buteleczce
Btw moja pierwsza buteleczka dosięga dna dlatego szukałam już nowego po drugiej zrobię przerwę jak zaleciłaś. Pozdrawiam kochana

Cytat:
Napisane przez BARBARELLA27 Pokaż wiadomość
Ja musiałam odstawic preparat bo mnie wysypało pryszczami na całych piersiach i plaecach nigdy nie maiłam pryszczy a teraz mam czy tez mialyscie tak?
Tak, wysypało mnie na dekolcie, plecach i czole... Wcześniej nigdy nie miałam trądziku a teraz w dojrzałym wieku dopiero ucze się jak z nim walczyć. Niestety coś za coś...

Edytowane przez Cindyy
Czas edycji: 2012-01-11 o 17:13
Stary 2012-01-11, 20:46   #179
thebestangel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nice84oliverek Pokaż wiadomość
daj znac jak ty sie po tym czujesz i jaka ci seri zalecano??
mi maz ma przwiez w srode,znajoma sciaga to z USA i za 3zastrzyki placimy 250f i po kazdym z tych zastryzkow raz na solarium by utrwalic opalenizne..nie wiem czy to dobra instrukcja bede to uzywac I raz;/ mieszkam w UK od 7lat ale nigdy wczesniej o tym nie slyszalamzobaczymy co z tego wyjdzie

250funtow?? jestes pewna??
ten zastrzyk kosztuje 25 funtow!!!
thebestangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:43   #180
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
Tak właśnie go stosuję, wg. Twoich zaleceń Ale z solarium musiałam skorzystać zważając na moją jasną karnację... iii jestem mega zadowolona! To cud w buteleczce
Btw moja pierwsza buteleczka dosięga dna dlatego szukałam już nowego po drugiej zrobię przerwę jak zaleciłaś. Pozdrawiam kochana

Tak, wysypało mnie na dekolcie, plecach i czole... Wcześniej nigdy nie miałam trądziku a teraz w dojrzałym wieku dopiero ucze się jak z nim walczyć. Niestety coś za coś...
nie ma sprawy

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości